Jump to content

Salabot Logitech Z906


 Share

Recommended Posts

Šodien tika ieslēgtas manas Logitech z906, pēc 3 sekundēm bija kaut kāds īssavienojuma troksnis, dūmi no subja un viss, vairs neslēdzas iekšā. Varbūt ir kāds, kas varētu paņemt uz apskati un iespējams arī sataisīt? Negribās kaut kādam x servisam maksāt. attaisīju, jap uz vienas no platēm melns apkārt detaļām, mazliet vēlāk ielikšu bildes... kalpojušas 3 gadus un negribu mainīt pret neko citu, jo analogu īsti nav...

Link to comment
Share on other sites

D klase un impulsnieks...kh...īstermiņa projekts..ok ja tik mosfeti baroklī vai ampā izbluliezti...varbūt var salabot...bet vairums gadījumu utilizācija..ne katrs ar šiem krāmēsies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz aci baroklī diodēm kapiņi...kas vēl svilis..hvz...

Link to comment
Share on other sites

vairs nekur neko neredz, ka būtu svilis,skaņa gan bija tāda ,it kā kāds būtu elektrisko krēslu iekšā palaidis uz 2 sekundēm...

Interesanti kādēļ,nekādas mahinācijas netika veiktas, tikai pārspraustas no viena kontakta citā...

 

Anyway ir varbūt kāds meistars pie kā varētu griezties, ideāli, ja centrā,nav Rīgā nekad gadījies neko nekur nest....

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Jā, diodēm p...

Sataisīt vari pats. (ja tikai diodes un kondensators/i)

Sameklē jaunas detaļas un pārlodē, gan jau kondiķi arī jāmaina. Bet, nu vai tikai no kontaktu (rozetes - es tā saprotu) pārspraušanas šīs nobeidzās?

Hvz... Nekas tāds nav pieredzēts.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāds barošanas vads šīm ir 2. grupas vai 1. grupas ar zemējumu ?

 

Ja bez, tad tiešām kontakta pārspraušana nevarēja būt pie vainas :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Man tur izskatās arī plate zem diodēm pārogļojusies, visticamāk ja sāks viņas kustināt izbirs caurums. Bijuši labi ampēri, tur ne tikai pats nesataisīsi bet arī ne kurš katrs, kas ar to nodarbojas, gribēs krāmēties.

 

 

 

1. grupas ar rezējumu ?

 

what?

Link to comment
Share on other sites

jap uz aci tā nepateiksi - tur daudz kas var būt izbliezts vai pat skaļruņi jau nokūpējuši....cik zinu ne visi mīl ar šiem krāmēties - jāpārzina , kā šie strādā + vajag attiecīgus mēraparātus. ar testeri vien te galā netiksi.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Uz aci precīzi nepateiksi, jā, bet cēlonis kāds varētu būt? Tak ne jau kontaktdakšas pārspraušana?

Link to comment
Share on other sites

nu hvz - bet impulsniekiem nepatīk ārā slēgāšana, mani vecāki ar visu laiku tehniku rubī ārā no pagarinātāja...es tā neiesaku darīt. Visādi tur pārejas procesi + tīklā inducējas viskaut kas - dažādi var būt cēloņi - it kā jau ieejā baroklim jābūt aizsardzībai pret pāaugstinātu spriegumu - bet nu laikam ne vienmēr palīdz.

Link to comment
Share on other sites

kaa jau teicu, tika paarsprausts citaa kontaktaa, nu ok, paarbiidiiti pa 1 metru, no skalrunjiem nekaada skanja nenaaca, bet no pashaam iekshaam subim taada kaa dzirsteljoshanas skanjas, pie tam tas nebija uzreiz, bet peec kaadam sekundeem... Vakaraa noskruuveeshu plati, jaapaskataas, kas apakshaa daraas. Buutu kait kaadi 50 eur varianti, mestu aaraa, bet shie ta kaa bik vairaak maksaa... Apzinos, ka, lai arii pats vareetu salodeet, bet notesteet un paarliecinaaties vai viss ok tieshaaam nemaceeshu

Link to comment
Share on other sites

 

 

mani vecāki ar visu laiku tehniku rubī ārā no pagarinātāja...es tā neiesaku darīt. Visādi tur pārejas procesi + tīklā inducējas viskaut kas - dažādi var būt cēloņi

Ar  atslēdzu ,bet lietoju shādu-https://nanoteh.md/ru/120178

Pa 10 gadiem problēmu nav bijis .

Link to comment
Share on other sites

biedrs Jakslis pieteicaas apskatiit, tad jau noteikti zinjoshu kaa tas viss beidzas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...