Jump to content

Ko glabāt cietajos diskos


Kefirgalva
 Share

Recommended Posts

Labdien! Es plānoju iegādāties 3TB cieto disku un ssd 120GB. Man jautājums ir tāds,tā kā man uz HDD ir tik daudz vietas tad ko lai es lieku uz ssd diska? Plānoju uz tā protams windows likt ,bet vai ir vērts likt kādu spēli piemēram gta 5 vai arī turēt windows+programmas salikt.

Link to comment
Share on other sites

SSD: windows + programmas + spēles (cik nu vieta atļauj)

HDD: filmas, spēļu instalācijas, bildes u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

 

 

labak panem 3 gabalus HDD katru pa 1 tb un sasledz caur raid0 un bus tev i atrums, i ietilpiba
Jā un kā viens lidos varēsi Verdi par jaunu vilkt!  
Link to comment
Share on other sites

un cik tev biezi lido cietie diski? man paslaik kompi griezas 2 diski viens 2 gadus vecs un otrs 7 gadus vecs, nav nevienas kludas vai sliktu sektoru. nekad muza neviens hdd nav noplisis pats, bet ir mainiti delj ta ka neapmierinaja ietilpiba. 4 gadus veca laptopa ari stav hdd, tiek metats apkart ipasi nesaudzets un ari nekadu problemu ar cieto. nevajag pirkt pasu letako, nekas tur neplisis, hdd ir ilgmuzigaki par ssd. vienmeer paliek variants par raid 1, ja gribi drosibu. 

Link to comment
Share on other sites

Vari dzīvot savā utopijā, gandrīz katru nedēļu pa vienam klientam ar HDD problēmām. :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tādēļ, ka tu vēl viens akriss !

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kefirgalva

Kas tur lidos un kas ir verdi? :D ir droši reidot 3 cietos pa 1tb? man vajag lielu tilpumu kur glabāt failus spēles tagat aizņem 60 gb+vajag seriālus skatīties ar 1tb tur būs par maz.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Kas mopsim tik bieži ļauj mainīt nikus?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mūziku pēdējo reizi mācījos pirms diviem gadiem, kurš var atcerēties visus šos te? Varbūt man vēl vācu šlāgerdziedātājus-sintezatorspēlētājus vajadzētu zināt?

Link to comment
Share on other sites

Verdi sajaukt ar Pavaroti, tas ir talants. Esi drošs, ka to nesajauci ar kādu futbolistu?

Attiecībā uz oriģinālo jautājumu - tā kā uz hdd ir tik daudz vietas, iesaku uz ssd nelikt neko, bet pašu ssd ielikt sekcijā aiz stikla.

Link to comment
Share on other sites

Kefirgalva

Nu tā arī neviens nav atbildējis vai ir vērts likt spēles uz ssd, vai tas dod kādu labumu fps ziņā, nevis tikai atver ātri spēli. tas arī ir viss ko vēlējos zināt.

Link to comment
Share on other sites

spēles uz ssd, vai tas dod kādu labumu fps ziņā

Nē!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Pieliec 10 naudiņas un paņem 240gb vai 250gb SSD.

Spēles instalē uz SSD. Kad SSD pilns spēles mapi aizkopē prom uz HDD, kad sagribēsies atkal uzspēlēt - pārkopē atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

atskiriba ir tada ka es maku lietot datoru un tavi klienti nee, taa luuk

Atšķirība tāda, ka esi iedomīgs, bet citi cilvēki gan nē. Tavai lietošanai ar HDD dzīves ilgumu patiešām mazs sakars....

 

 

Nu tā arī neviens nav atbildējis vai ir vērts likt spēles uz ssd, vai tas dod kādu labumu fps ziņā, nevis tikai atver ātri spēli. tas arī ir viss ko vēlējos zināt.

 

Nē, nav. Iegūsi tikai ātrākus ielādes laikus. SSD nedrīkst turēt pilnu, tad arī ātrums zūd - 15-20% jābūt brīviem.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Man no 55GB SSD patreiz ir brīvi 4 ... Un nav taka sistēma vilktos :)

P.S. Laikam no sākuma jāierauj ;)

Link to comment
Share on other sites

nu jau samsunga ssd ar nand 3d maksā kapeikas par 500GB, nah pisties ar kopēšanu?

 

 

 

Spēles instalē uz SSD. Kad SSD pilns spēles mapi aizkopē prom uz HDD, kad sagribēsies atkal uzspēlēt - pārkopē atpakaļ.
 
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Akri, lētākais Samsung 500nieks ir 175euro, 1TB Sata3 HDD 75eur. Es tev iedošu kontu, atskaiti man tās kapeikas! :D

Link to comment
Share on other sites

var atrast arī pa 140 EUR 850 EVO 512GB no EU. tas ir ļoti maz salīdzinot cik SSD maksāja 3 gadi atpakaļ.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Labs topiks.

Es ar tā domāju, ko lai liek uz sava pusterabaita HDD. Bet redz, brīvi paliek tikai 60.

Nav tur nevienas spēles. Prons ir online, filmas dažas. Nu jā, kad sākšu skaitīt programmas, lasāmvielu un simulāciju datus, tad saskries cipari.

Un kur nu vēl klientu grafiskās scēnas. Viena scēna jau 10% no gigabaita. :D

A bet rezerves kopijas ar vajag turēt. Nepatīk jāties ar mākoņiem.

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

 

 

var atrast arī pa 140 EUR 850 EVO 512GB no EU. tas ir ļoti maz salīdzinot cik SSD maksāja 3 gadi atpakaļ.
 

Tak kāda starpība, cik kas maksāja pirms n-gadiem, ja tagad, šobrīd, tāds 250GB modelis maksā nepilnus 100, bet 500GB modelis ~180€ - jeb gandrīz divtik vairāk.

 

Kas attiecas uz topiku, tad uz SSD liec visas programmas, arī spēles, cik vieta atļauj, taču ieguvums no tā būs tikai ielādes laikos.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tu vispār lasi ko citē? tur taču skaidri un gaiši rakstīts, ka maksā 140, tas ir par 40% lielāku cenu tu iegūsti 100% vairāk vietas uz SSD.

Link to comment
Share on other sites

Tāpat, skaidrs, kā kroop, tā viss jaunākais obligāts, pārējās tehnoloģijas muzejā utt.

Btw, arī iebilstu pret muzeju, bet kroop grib visur visu visjaunāko.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Akris, pa 140 ir no kaut kurienes. Latvijaa savukaart leetaakais 180.

Link to comment
Share on other sites

cik žēl, ka pasts nestrādā un latvija ir izolēta no visas pasaules un nākas pirkt visu latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...