Jump to content

Video karte prieks fx-8350


probot
 Share

Recommended Posts

Sveiki! esmu atkal nonacis strupcela! izmeklejies interneta krustu skersu.. sajeega ir maza.. gribas ko jaudiigaku. paslaik ir gtx 760.
budzets ir elastigs,bet redzot piedavajuma klaastu,rodas jautajums...kas tad ir tas galvenais uz ko skatities..un cik tad taa 700eur video karte bus labaka par piem 500eur karti?
neko nesaprotu.. 6gb tada karte maksa 700eur. tad ir cita 8gb karte kas maksa 500.. parejie cipari arii dramatiski neatskira.. (kaut gan nezinu ko tie isti nozime un cik ir liela atskiriba) 
katra zina nu videji uz 600 eur butu tas ko esmu gatavs atdot. varbut kadam ir kadi ieteikumi ? kurs tad bus labaks speelju rukashanai.. nvidia vai amd ? jo cena ir manami atskiriiga..bet vai sniegums ? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • probot

    13

  • Bomaars/C12

    7

  • Toļiks

    30

  • Müller

    5

ar tavu loģiku un spriedelējumiem - kapēc tu uzskati, ka tev ir nepieciešama jauna video karte?

Link to comment
Share on other sites

 

 

6gb tada karte maksa 700eur. tad ir cita 8gb karte kas maksa 500.. parejie cipari arii dramatiski neatskira

pirma tava kluda, videokarshu veiktspeju nemera gigabaitos, teiksim GT 730 ir 4gb un tad ir GTX770 ar 2gb, kaa tu doma gt 730 dos vairak fps? a vot nee tiesi otradak.

otrs moments ir tads ka nav jaizvelas vispirms nvidia vai amd bet janem cik budzetu tu atveli un jaizvelas saja budzeta vislabakais risinajums.

un tu varetu pierakstit uz kadas izkirtspejas tiek spelets, ja nav vairak par full hd neredzu dizu iemeslu taisit upgrade

Link to comment
Share on other sites

nevaig jau braukt virsu. es jau uzreiz pateicu,ka man sajeega ir maza tadelj arii seit esmu! lai lugtu padomu cilvekiem kuri ir gudraki saja joma. speleju uz 1920x1080 un mainit gribu tadelj,ka patik kad ir uz max un iet gludi. paslaik uz max te gludi nekas neiet. un pie man ir 2gb karte. taja pasa gta v man nelauj neko baigi likt jo man mb nepietiek. citas speles uz high prasa ka vaig vismaz 3gb atminu. un nu nav taa ka pedejas speles kas iznak man baigi labi ietu. negribas jau arii pirkt kko uz dullo... nez skatijos uz r9 390x tad uz  980-980ti. cenas jau nav nekadas zemaas tapec iisti nesaprotu..varbut ir kas leetaaks,bet baigi neatskirsies no taa daargaa produkta..jo citreiz esmu redzejis,ka raksta to ka tas nakamais modelis nemaz dizi neatskiras no iepriekseja,bet cena lielaka!

Link to comment
Share on other sites

Vispirms izpēti benchmarkus, saproti atšķirību starp karšu modeļiem, nevis to video atmiņas apjomiem.

 

nW0EFA3.png

(no Guru3D)

 

Šādi izskatās benchmarki. Tos arī skaties, piefiksē modeļus, apskati cenas, izvēlies sev atbilstošo segmentu, un pērc nost. 600€ budžets ir entuziastu lauciņš, izvēle nebūs pārāk plaša. Es ieteiktu apsvērt AMD Fury (bet ne Fury X), par savu cenu tas būs optimālākais variants.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

nuu tie benchmarki man neko neizsaka.. katram savadaaki dzelzi virsuu utt... visi vini atskiras tur..

Link to comment
Share on other sites

Tādai izšķirtspējai pilnībā pietiks arī ar R9 390 vai GTX970 pieļauju arī domu ka jaudīgākas kartes par šīm tas procesors nemaz nepavilks jo daudz kas atdursies pret procesoru.

perfrel_1920.gif

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

@probot, ko, kādi dzelži, kur virsū? Bet, protams, ka benchotas tiek daudz un dažādas kartes, kādu tad salīdzinājumu, tavuprāt, varētu veikt, ja testētu tikai vienu vienīgu karti?

Link to comment
Share on other sites

Par pavilksanu runajot,skatijos testu uz mana procha ar 980ti viss bija ok itka... 
tad sanak r9 390x ir labakais ko varetu likt?par manu pasreizejo jau tai buutu jabuut daudz labakai ? 
bet daudzi saka ka amd esot sudigaks tipa par nvidia.. cik no ta ir taisniba ?

Link to comment
Share on other sites

Jā nvidia ir labākas, bet tas nenozīmē, ka amd sliktas, pats personīki lietoju r9 kaut arī varētu lietot kko no gtx

Link to comment
Share on other sites

Par pavilksanu runajot,skatijos testu uz mana procha ar 980ti viss bija ok itka... 

Nu jau, nu jau tas procis pat GTX780 tolkam nevar pavilkt! Un neaizmirsīsim to ka GTX780 ir lēnāka par GTX970....

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Nu tieši tapēc adekvāti cilveki jaudīgām sistēmām liek inteļus, nevis meklē kartes par lielu piķi tā vietā, lai tiktu pie laba cpu un adekvātas gpu

Link to comment
Share on other sites

nu kad liku sito kompi kopa.. ( ka jau teicu neznu neko baigi par taam detalam) tad nu man pazina ieteica nemt to kas nu tur ir.. laikam jau busu nosavis greizi..tad kaads ir ieteikums sai situacijai ? ja nopirksu to pasu r9 390x tad viss buss slikti ? tipa bez procha mainjas es neko labu nevaru uzliktu ?

Link to comment
Share on other sites

ja nopirksu to pasu r9 390x tad viss buss slikti ? tipa bez procha mainjas es neko labu nevaru uzliktu ?

Jā tieši tā! Maksimums ko tu tam procim vari likt ir R9 290 vai "varbūt" R9 290X, Pērkot R9 390 vai GTX970 šo karšu potenciāls netiks pilnībā izmantots vairumā gadījumu par R9 390X nemaz nerunājot.

 

 

tad nu man pazina ieteica nemt to kas nu tur ir.. laikam jau busu nosavis greizi
Greizi tur nav nekas jo GTX760 tas procesors pavilka vienkārši tas procesors ir pārāk vārgs priekš mūsdienu GPU. Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar nVIDIA ir mazāk problēmu.

Pilnīgas blēņas. Ieskatos katru dienu NVIDIA subbredit un gandrīz vai katrs trešais topiks par draiveru problēmām. Nerunāsim par GTX 970 VRAM. Tas ir aizmirsts? Tagad vēl DX12 veiktspēja. Tā nav problēma? AMD ne VRAM, ne DX12 veiktspējas problēmas, nedz arī draiveru problēmas, kamēr NVIDIA subbreditā ir diezgan episka situācija. (draiveru problēmas ĻOTI daudziem)

Link to comment
Share on other sites

Pirms runā par DX12 parādi man kaut vienu normālu spēlējamu spēli nevis gvelz te muļķības! Problēmu ar nVIDIA draiveriem man nav bijis cik nu atceros stāstīt tu daudz ko vari.

Nerunāsim par GTX 970 VRAM. Tas ir aizmirsts?

To visi atceras un tas ir labi.

kamēr NVIDIA subbreditā ir diezgan episka situācija.

Konkrētāk izstāsti. Draiveru problēmas kam kaimiņu Antonam?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Benchmarki parāda savu. Pagaidām man ar to pietiek, lai šaubītos par NVIDIA gatavību DX12 spēlēm. Ne velti par to visi apkārt runā.

 

 

Problēmu ar nVIDIA draiveriem man nav bijis cik nu atceros stāstīt tu daudz ko vari.

Ieej NVIDIA subbredit un apskaties kāda situācija tur šobrīd ir. https://www.reddit.com/r/nvidia, šķirsti un skaties.

 

Link to comment
Share on other sites

Benchmarki parāda savu. Pagaidām man ar to pietiek, lai šaubītos par NVIDIA gatavību DX12 spēlēm. Ne velti par to visi apkārt runā.

Kad iznāks pirmā DX12 spēle tad arī parunāsim! Nav ko te sapņot divi gadi iepriekš!

Ieej NVIDIA subbredit un apskaties kāda situācija tur šobrīd ir. https://www.reddit.com/r/nvidia, šķirsti un skaties.

Nu nezinu kas tie ir par līkročiem man nav nekādu problēmu ar nVIDIA draiveriem. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tas ka tev nav problēmu, nenozīmē ka nvidiai ar to nav problēmu, tāpat kā ja man nav problēmu nenozīmē ka AMD nav problēmu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nezinu kas tie ir par līkročiem man nav nekādu problēmu. 

Fascinējoši. Fanboy suliņu pa daudz sadzēries, ka aizrijies un sāc saukāt citus pa līkročiem. Cik pareizi atceros, tad kādreiz nekādas VRAM problēmas NVIDIA nebija, tas pats ar draiveriem. Kas tik tagad no NVIDIA nepeld ārā. Iemesls tam ir pārāk lielais monopols. 

Link to comment
Share on other sites

Tas ka tev nav problēmu, nenozīmē ka nvidiai ar to nav problēmu,

Kurš gan to nebūtu teicis... 

Fascinējoši. Fanboy suliņu pa daudz sadzēries, ka aizrijies un sāc saukāt citus pa līkročiem. Cik pareizi atceros, tad kādreiz nekādas VRAM problēmas NVIDIA nebija, tas pats ar draiveriem. Kas tik tagad no NVIDIA nepeld ārā. Iemesls tam ir pārāk lielais monopols. 

Un tu neesi aizdomājies Fanboj kādēļ tas monopols tik veiksmīgi norit! Visi mēs labi zinām kuram ir lielākas problēmas ar draiveriem un ar visu pārējo.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

f8350 jau nu nav tik vājš CPU, lai gan protams jau ir iznācis pasen, bet spelēm galvenais ir GPU:

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/core_i5_6600k_processor_review_desktop_skylake,15.html

 

tad spēlēs kur CPU nav īpaši svarīgs nebūs liela škirba starp tavu fx un pedejo Intel i5 vai i7

 

Encodingā vel turās pat nedaudz priekšā Intel pedejam i5 un nav tālu no Intela i7

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/core_i5_6600k_processor_review_desktop_skylake,11.html

 

Tad ja dx12 tiešām izmantos efektīvi daudzkodolu CPU, tad fx8 nebūs nekads baigais bremzētājs...

 

 

Es tavā vietā ņemtu max karti kādu vari atļauties un tad tikai skatītos uz CPU maiņu, kā nākotnes upgrade..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Tad ja dx12 tiešām izmantos efektīvi daudzkodolu CPU, tad fx8 nebūs nekads baigais bremzētājs...

Kad iznāks DX12 spēles tas procesors būs jau 5 gadi vecs! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Visi mēs labi zinām kuram ir lielākas problēmas ar draiveriem.
 

Mēs ļoti labi zinām, ka cita cilvēka viedokli nekad neņem vērā, jo esi aizmālējis sev acis ar zaļo krāsu. Principā varu teikt tev ko vien vēlos, bet neko no tā nemaz tavas smadzenes netaisās apsvērt. 

 

Mēģināšu pēdējo reizi: Jau cik gadus AMD videokartēm nav problēmas ar draiveriem tik daudz, cik bija ATI laikos, bet joprojām to nesaproti. Šobrīd tieši NVIDIA ir tā, kas brauc auzās draiveru sfērā. Cik reizes esmu teicis, ka ar draiveru problēmām neesmu saskāries jau kopš HD7770 laikiem. AMD subbreddit draiveru problēmu topikus neredzu, atšķirībā no zaļā, kur 1/3 topiks ir par to.

 

 

 

Kad iznāks DX12 spēles tas procesors būs jau 5 gadi vecs! 
 

Un kas par to? Ja 5 gadus vecais procesors spēs konkurēt ar jaunajiem Intel procesoriem, tad tas pie kaut kāda secinājuma noved.  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kad iznāks DX12 spēles tas procesors būs jau 5 gadi vecs! 

 

Un? Ja viņš vēl konkurē ar jaunajiem i5, tad jautajums kāpēc iztērēt kaudzi naudas deļ jaunajiem Inteļiem ?!

 

Neredzu jēgu mainīt visu sistēmu, deļ pāris fps.. 

 

Vājas consoles tāpat bremzēs uber CPU rijošu spēļu izstrādi nākotnē, ja vien kāds neuztaisīs vēl kādu uberlīku portu, kā to nelaimīgo Batmanu :D

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Mēģināšu pēdējo reizi: Jau cik gadus AMD videokartēm nav problēmas ar draiveriem tik daudz, cik bija ATI laikos, bet joprojām to nesaproti. Šobrīd tieši NVIDIA ir tā, kas brauc auzās draiveru sfērā. Cik reizes esmu teicis, ka ar draiveru problēmām neesmu saskāries jau kopš HD7770 laikiem. AMD subbreddit draiveru problēmu topikus neredzu, atšķirībā no zaļā, kur 1/3 topiks ir par to.

Ja jau AMD viss iet tik gludi tad lūdzu izstāsti man kādēļ viņu pērk tikai katrs piektais lietotājs!? Un viss straujāk tas notiek tieši pēdējo gadu laikā pērk arvien mazāk un mazāk tās AMD kartes kāpēc tas tā notiek gaidu atbildi!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kāpēc abolu pērk ja tirgū par to pat cenu ir piejamāki, labāki un personalizējamāki produkti?

Link to comment
Share on other sites

Mārketings, kā redzi. Visiem streameriem videokartes tiek sponsorētas by NVIDIA, vairāki youtube review channels ir sponsorēti by NVIDIA, kas noved pie NVIDIA mārketinga. Gandrīz vai visos e-Sport turnīros NVIDIA ir viens no lielajiem sponsoriem - mārketings. Tas, ka produkts ir lielākam procentam cilvēku, nenozīmē, ka produkts uzreiz ir labāks.

 

Šobrīd AMD videokaršu procents lietotāju vidū sāk kāpt, jo kā redzi - NVIDIA aizgāja pārāk lielā monopolā. Pēc tā sekoja problēmas.

 

Nepārproti mani - es nesaku, ka NVIDIA produkcija ir slikta. Es saku to, ka šobrīd nebūtu labākais variants ņemt NVIDIA videokartes dēļ šīm vairākām problēmām. AMD videokartes maksā lētāk un perfomē labāk. (atskaitot Fury/Fury X, jo tā ir jauna tehnoloģija, izķertas un ražošana nav tik ātra) GTX 970 bija super price/perfomance, bet.... pēc tā sekoja VRAM problēmas atklāšana. Izlaida ar defektīvu VRAM, cena mazāka un visiem šoks, ka pa tādu cenu tik laba GPU parādījās no NVIDIA puses. Beigās še, 0,5GB VRAM gandrīz vai nelietojami.

Link to comment
Share on other sites

 

 

GTX 970 bija super price/perfomance, bet.... pēc tā sekoja VRAM problēmas atklāšana. Izlaida ar defektīvu VRAM
Kamēr neviens nezināja ka vispār ir tāda VRAM problēma visi tik cildināja GTX970 kā uzzināja ka ir VRAM problēma tā uzreiz kā ar nazi nogriezts viņa ir sūds tas visvairāk iespārda jo performace ir tieši tāda pati kāda tā bija cildināšanas brīdi!  :mrgreen:  

 

Nu nav tas tikai mārketings cilvēki lielākoties pērk to kas viņiem iet pie sirds vairāk es jūtos ērtāk ar nVIDIA bet tas jau uzreiz nenozīmē ka citiem ir tieši pretējas domas jo tas vairāk ir gaumes jautājums.

 

 

 

Kāpēc abolu pērk ja tirgū par to pat cenu ir piejamāki, labāki un personalizējamāki produkti?
To sūdu labāk nepiemini! Kādēļ? Tādēļ ka viņš ir nesalīdzināmi dārgāks par saviem konkurentiem! 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Piemērs tik un tā labs saistībā ar zīmola nozīmi, par to ērtumu es nez, es videokarti utt., nevelku uz pleciem, vai bikšu vietā, a kas cits var būt ērtāk nav ne jausmas, katrā ziņā ar visu vram problēmu 1080p gtx970 bija labākā karte tādā cenā, nu ,protams, līdz r9 390 neiznāca...

Link to comment
Share on other sites

Šī pat nav diskusija. Monologā šauju. Toļiks tik par sajūtām un puķēm pļavā. I'm out.

Link to comment
Share on other sites

vram problēmu 1080p gtx970 bija labākā karte tādā cenā, nu ,protams, līdz r9 390 neiznāca...

Skatoties kādā izšķirtspējā! Lielākā daļa cilvēku tik un tā sēž uz 1080p.

https://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/R9_390_PCS_Plus/30.html

perfrel_1920.gifperfrel_2560.gif

Piemērs tik un tā labs saistībā ar zīmola nozīmi

Kas ta tajā zīmolā ir tāds? AMD tak tirgū ienāca pirmā un kur viņa ir tagad! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu vari bāzt tabuliņas cik uziet, bet 70% gadījumu(1080p) r9 390 ir priekšā un ir pa pilnam video youtubēē... pietam 8gb vram kkāds garants ja nu iznāk kkas ēdelīgs

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nu vari bāzt tabuliņas cik uziet

Labi izlasi pilno aprakstu viss ir sīki un smalki aprakstīts!

https://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/R9_390_PCS_Plus/

Nu vari bāzt tabuliņas cik uziet, bet 70% gadījumu(1080p) r9 390 ir priekšā un ir pa pilnam video youtubēē... pietam 8gb vram kkāds garants ja nu iznāk kkas ēdelīgs

Nu nevari tu te neko pierādīt būtu tev R9 390 varētu arī salīdzināt! Šajā forumā vispār kaut vienam ir R9 390 ? :mrgreen: Laikam nav...

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

(labots)

labi skaidrs.. palieku turpat kur biju saakumaa!   tatad r9 390x vai gtx980? kura ir par apmeram 100 euro dargaka  bet performances zina ? te jau vispar par firmu prasiit nav tolka.. piem ja cilvekam  profila bilde ir ar uzrakstu (amd outside) tad noteikti ka vins buus intel/nvidia fans un ieteiks to.. un preteeji.. teiksu atklaati es par cik neko daudz nerubiju  taapat kaa lielaaka dala gan jau to karsu pirceji.. bet nu esmu taadaa iespaidaa ka nvidia ir labaaka.. kautgan man nav ne jausmas kapec.. ietekme no apkartejas vides..marketings. varbut tapec ka nekas cits nekad nav bijis... bet nu nvidia un intel ir kaa apple. brends ...bet realitate par   zemaku cenu var iegadaties tadu pasu vai pat labaku preci. te iespejams ir tas pats... negreidoju kompi katru dienu. un taa ir liela nauda, tapec gribetos kko sakarigu nopirkt..bet pec pedejiem postiem skiet,ka neviena objektiva viedokla nevar buut jo katram uz pleca seez savs (zalais/sarkanais) velnins

 

 

Jaaveic balsojums :D un ar pamatojumu kapeec

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet pec pedejiem postiem skiet,ka neviena objektiva viedokla nevar buut jo katram uz pleca seez savs (zalais/sarkanais) velnins

Kas manos postos nav objektīvs? Tāds pats asnāts kā Toļiks vien esi. Pērku preci, kura spēj man sniegt labāku veiktspēju par savu cenu. Jo lielāka veiktspēja un zemāka cena, jo labāk man. Vienalga vai NVIDIA, vai AMD. Ja pagāšgad būtu ņēmis jaunu PC, ņemtu GTX 970, jo tad arī šī GPU bija labākais variants ko ņemt. (ja tobrīd nezinātu par DX12, VRAM un draiveru problēmām) Šobrīd R9 390 ir labāks variants, tāpēc izvēlos/iesaku to.

Link to comment
Share on other sites

r9 390x vai gtx980

 

r9 390x ir atraka, ta ka nem to, bet jaskatas vel par cik gb versiju ir runa katrai kartei, tas ari no svara ir. kaut gan ja spele uz fullhd daudz vram tapat nevajadzes, tev ari ar gtx 970 pietiktu

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāds pats asnāts kā Toļiks vien esi.
Skaties tik uz sevi gudriniek.

 

 

r9 390x ir atraka

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...