Jump to content

Video karte prieks fx-8350


probot
 Share

Recommended Posts

_id1426508618_1.jpg

 

Naaksies veelreiz uzsveert, autoram ir tikai FULL HD monitors un jebkura no shiim karteem pavilks visu uz max iestatijumiem ar rezervi, vienalga ko izvelesies tapat bus apmierinats

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • probot

    13

  • Bomaars/C12

    7

  • Toļiks

    30

  • Müller

    5

Bomaars/C12



Vairākās spēlēs r9 390x labāka, kaut vai 50 uz 50, r9 390x ir uz pusi vairak vram kas var noderēt nu jau nakamajās spēlēs bonusā tam r9 390x ir uz 80e lētāk! Kas nav maz Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ja pagāšgad būtu ņēmis jaunu PC, ņemtu GTX 970, jo tad arī šī GPU bija labākais variants ko ņemt.

Zināji bet paņēmi "krāsniņu" kura ir lēnāka, karstāka, rijīgāka un ar garantēti lielāku skaņas līmeni. (Fanboja pazīmes)

 

GTX980 ir ātrāka!

https://youtu.be/D0YOdL4A0lg?t=6m39s

 

Vairākās spēlēs r9 390x labāka, kaut vai 50 uz 50, r9 390x ir uz pusi vairak vram kas var noderēt nu jau nakamajās spēlēs bonusā tam r9 390x ir uz 80e lētāk! Kas nav maz

Iemetis kaut kādu tur amatieru video. R9 390 ir sliktāka ātrdarbības un efektivitātes ziņa!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

cenas rezons katrā ziņa ir starpcitu 1/5 tāpēc tas ar jāņem vērā...
Par to tagad neiet runa. 
Link to comment
Share on other sites

nu re.. kaa tie visi video un tabulinas mainaas.. vai tik tur vienam un otram nav samaksaats.. mes tacu visi esam lieli cilveki un zinam kas ir korupcija :D  es arii esmu seit deelj taa,ka tie video un testu bildes atskiras drausmigi. nu re reku bilde kur 390x labak pa titan x :D kas nu noteikti nav taisniba. tad vienam ir video kur nvidia labaka otram kur amd uz tam pasam speleem.. kam tad ticeet ?
un vispar es te palasiju un daudz kas ir atkariigs no  ta uz kadu rezoluciju spele. par cik es speleju uz 1080 tad varut kaad leetaka karte ies taapat uz to,kaa daargaka.. bet uz 4k piem atkal otradi.. vai taa tas nenotiek ? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu re reku bilde kur 390x labak pa titan x kas nu noteikti nav taisniba
 

titan x ir domata darbam nevis spelem, piemeram modelesana utt. tas ir normali ka titan x spelees zaudee r9 390x, spelem ir jaskatas uz gtx karteem! 
pienemu ka tev ir 60 hz 1080p monitors tatad vairak par 60 fps neredzes vienalga vai tur viena karte izspiedis 80 otra 90 fps, atskiribas nebus. es tava vieta nemtu r9 390x jo vina ir letaka un visas speles mierigi vilks uz max sitaja izskirtspeja!

Link to comment
Share on other sites

Var jau paņemt R9 390X bet daudzās spēlēs tu neredzēsi videokartes pilno potenciālu. Pieņemsim būs tādi gadījumi kur procesora dēļ R9 390X darbosies ar R9 290 ātrumu jo netiks videokarte pilnībā noslogota tāpēc iesaku apdomāties vai tu tik drīz tiešām apgreidosi savu cpu ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

taa.. esmu nesapratnee pagaidam.. viens saka ka 390x pavilks visas speles uz max.. ar 60fp otrs saka ka karte neizmantos visu potencialu... bet manispec vina var izmantot pus potencialu un iet gludi ar 60fp ? taa tas arii ir  ? jeb es ko neesmu sapratis...nu tada gadijuma es varu nemt 390x un kad man saaaks palikt svaki naakotnee uz jaunakam speleem tad es nopirksu jaudigaku proci un viss buus gludi veel kaadu laiku ? nu nez man ar manu sito suuda karti iet pirm tas pats gta.. nu nav uz max.. bet  high laikam un texturas bija very high pahodu.. iet diezgan stabili 60fp saspringtos brizos uz 50 nokrit un brivakos atkal pari 70.. vismaz tas suuds man taa raada... citas speles jau vispar fps ir vairak pa 60.. nu vismaz metrs taaa meera.. mosh realitate ir tie pasi 60.. nu kkad gan jau taalaa naakotnee arii monitors tiks mainits,bet tas principa nav galigi buutiski..baigais fanaats neesmu ka man 4k viag un nez ko vel. gribu tik spelet uz sava 1080p speles uz max un saprast cik  daudz kas tur bremzeee.... kas ko eed un kapec.. piem varbut man procis janomaina un buus labak.. varbut rami varbut tikai videne.. man melna bilde vechi..tape es te esmu

Link to comment
Share on other sites

Ņem R9 390 un nelauz sev galvu šī šobrīd ir viena no labākajam price/pefrormace videokartēm kādas vien ir pieejamas pie reizes iemetīsi arī testus liekas ka šobrīd forumā maz kam ir tās R9 300 serijas kartes. Priekš 1080p nav nepieciešama X versija!

http://moblive.lv/index.php?route=product/product〈=lv&product_id=62729&path=191_201_725


Un kāds tev ir barošanas bloks ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

nu teiksim taa amd procesori (fx serija) nav laba izvele gamingam, tie labi der video renderesanai un sadam lietam. bet vairumaa speelju sanak taada situacija, ka piemeram spele mak izmantot normali 4 kodolus, a parejie 2 vai 4  seezh un neko nedara uz 0%, lai nebutu gari jaraksta, shii bilde visu labak izskaidros
EEdKeXN.jpg

 

 

respektiivi, vislabaka izvele ir jaudigi 4 kodoli. intel i5 ir vislabakais variants, panjem to un beedu nezinasi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu a cik tas x daudz dos klaat ? cena nav biagi atskiriga man skiet.. nuu un to es biju domajis varbut taka boostinu nakotnes cpu kad nemsu to.. bet tas tik driz nebus :D sogad tocna ne

Link to comment
Share on other sites

Uz 1080p atšķirību nejutīsi! Vel jo vairāk ar esošo proci! R9 390 ir labāks pirkums.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Zināji bet paņēmi "krāsniņu" kura ir lēnāka, karstāka, rijīgāka un ar garantēti lielāku skaņas līmeni. (Fanboja pazīmes)

 

 

To PC, kas man ir parakstā, nekomplektēju es. Pirmā dzirdēšana, ka 80 grādi @45% fan speed ir daudz. (CM Elite 130 korpusā bez ventilācijas) Skaļums man noteikti netraucē. Nedzirdu neko, jo pie datora esmu ar austiņām. Skaņa man nav noteicošs faktors. Par patēriņu - tiešām kāds uz to skatās high end datoros? Ja skatās uz serveriem, kas darbojas 24/7, tad par patēriņu var sākt domāt. Uz augstākām rezolūcijām R9 290X ir ātrāka, neuztraucies. Plus, reāli ejošiem 4GB VRAM.

Link to comment
Share on other sites

R9 290X ir ātrāka, neuztraucies. Plus, reāli ejošiem 4GB VRAM.

Iemet firestrike testu paskatīsamies kura realitātē ir ātrāka! Tev ir paveicies jo tas kūleris kas stāv uz tavas kartes ir viens no labākajiem kas ir pieejams uz R9 290X kartēm.

Par patēriņu - tiešām kāds uz to skatās high end datoros?

Es vairāk skatos uz patēriņa radītajam sekām jeb skaņām un temperatūrām! Elektrības patēriņš man ir pie kājas.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Nav laika un lustes spīdzināt videokarti. Skaties google. Pilns ar testiem un benchmarkiem.

Link to comment
Share on other sites

Nav laika un lustes spīdzināt videokarti. Skaties google. Pilns ar testiem un benchmarkiem.

Nebēdz, nebēdz mēs labi zinām cik patiesi ir tie googles benchmārki.

http://www.techspot.com/downloads/5775-3dmark.html

Nav laika un lustes spīdzināt videokarti.

Tu ko tev tak ir videokarte ar milzīgu kūleri tu baidies ka šī neizturēs slodzi ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Ja pats netici googles benchmarkiem, tad kāpēc joprojām kopē video un linkus uz reviews, to benchmarkiem?

 

Nav runa par baidīšanos, man vienkārši ir slinkums to darīt, kamēr vari pāris sekunžu laikā atrast 290X benchmarkus.

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs. :mrgreen:

 

Ja pats netici googles benchmarkiem, tad kāpēc joprojām kopē video un linkus uz reviews, to benchmarkiem?

Google benchmārki ta ir viena lieta otra lieta ir pašu reālie benchmārki. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Šeit aizgāju beztēmā kopā ar Toļiku. Atvainojos.

 

Es joprojām palieku pie tā, ka autoram R9 390 būtu labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

mes parlecam no 390 uz 290 ? kapec taa ? ko ta man beigas vaig ?

Ja tu vispār viņu nopirksi ņem R9 390... 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

respektiivi, vislabaka izvele ir jaudigi 4 kodoli. intel i5 ir vislabakais variants, panjem to un beedu nezinasi.

 

Bilde ideāli izskaidro situāciju :D

 

Tiesa tagad vairs nav tik traki  

 

Protams ja topika autors pirktu jaunu sistēmu un prasītu ko labāk ņemt i5 vai fx, tad es arī vairāk ieteiktu i5.

 

Bet nu topika autorām jau ir fx, tad ieteikt pāreju uz Intel nav prāta darbs, jo jāpērk jauna MB, CPU..

Link to comment
Share on other sites

Tiesa tagad vairs nav tik traki  

Vai tad Sandy Bridge laikos bija trakāk kaut kā šaubos! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

SB laikos bija pirmā Bulldozera paaudze ar FX x1xx pročiem, no tiem nekas prātīgs nebija. Turklāt lielāko iespaidu ir radījušas jaunas spēļu engines, cik spēļu tolaik bija, kas 'mācēja' izmantot četrus kodolus, kur gan vēl astoņus? Tas arī ir tas, kas ir mainījies un turpina mainīties.

Link to comment
Share on other sites

Tas gan tiesa bet ir pienācis laiks ka pat sandy bridge vairāk nemin uz papēžiem jaunajiem pročiem.

Link to comment
Share on other sites

SB silikons labāk iztur augstākas voltāžas, un tādējādi ir augstāk klokojams. Bet, nu, protams, ka 'uz papēžiem' nekāda mīšana vairs nesanāks. Tie daži procenti ikgadējais veiktspējas pieaugums jaunajiem pročiem ir pietiekams, lai piecu gadu laikā sāktu parādīties jau manāmāka veiktspējas šķirba.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tad Sandy Bridge laikos bija trakāk kaut kā šaubos! 

 

SB laikos bija spelēs kas tieši arī tikai vienu kodolu izmantoja un tikai nedaudz no citiem vai nemaz..kā tas parādīts tajā bildē...

 

Tavs video arī parāda, ka ja ir fx sistēma, tad upgrade uz Intel i5, nenormalu fps pieaugumu nedos = max 20 % ar pedejo i5 6600k.

 

Un pie tam jāņem vērā, ka tajos testos izmantots Titan X...pie vājakas kartes CPU slodze būs mazaka un tad ari fx pievilks vai būs pat vienāds fps..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
SB laikos bija spelēs kas tieši arī tikai vienu kodolu izmantoja un tikai nedaudz no citiem vai nemaz..kā tas parādīts tajā bildē...   Tavs video arī parāda, ka ja ir fx sistēma, tad upgrade uz Intel i5, nenormalu fps pieaugumu nedos = max 20 % ar pedejo i5 6600k.   Un pie tam jāņem vērā, ka tajos testos izmantots Titan X...pie vājakas kartes CPU slodze būs mazaka un tad ari fx pievilks vai būs pat vienāds fps..

Ne visas jaunās spēles māk izmantot vairāk par 4 kodoliem kādu procesoru lieto tu ? 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

(labots)

baigi dulli.. vismaz esmu uztaisijis topiku kur visi var apspriest savus uzskatus par sapigajam temam :D paldies principa jums! tad es palieku pie 390/x 
varbut vienigi kaadu marku nemt ?

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Iesaku Sapphire versiju. Labāka dzesēšanas sistēma. (3x ventilatori, gigabyte versijai 2x) Pēc personīgās pieredzes ar Sapphire AMD/ATI videokartēm nav bijušas problēmas. 

 

@1A:

Sapphire 355€,

Gigabyte 360€.

 

BM veikalā Gigabyte cena ir ļoti solīda: 332€. Ja izvēlies Gigabyte, ņem tur.

Link to comment
Share on other sites

@1A: Sapphire 355€, Gigabyte 360€.   BM veikalā Gigabyte cena ir ļoti solīda: 332€. Ja izvēlies Gigabyte, ņem tur.

Dataleks.lv labāks un lētāks par abiem iepriekš minētajiem veikaliem.

 

Gigabyte R9 390 324

Sapphire R9 390 349

 

 

Mēģināšu pēdējo reizi: Jau cik gadus AMD videokartēm nav problēmas ar draiveriem tik daudz, cik bija ATI laikos, bet joprojām to nesaproti.

Nu kā ta nav ko tu te pļurksti!

https://youtu.be/a6yuw2pLgG4?t=7m42s

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izlasīts ta ir, bet vai doma saprasta? Komati ir salikti. Iebraukt joprojām grūti...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izlasīts ta ir, bet vai doma saprasta? Komati ir salikti. Iebraukt joprojām grūti...
Video noskatījies pirms kaut ko raskti ? 
Link to comment
Share on other sites

Tas ir diezgan fishy, ka tavos ruskij video vienmēr ir problēmas ar AMD videokartēm. Mārketīiingsss...

 

Īpašam anapaurim kā tev, jāizskaidro precīzāk manis teiktais: ATI videokartēm kādreiz bija diezgan lielas problēmas ar draiveriem. Tas ir kādreiz. Saproti vārdu kādreiz? Labi, ja saprati, ejam tālāk. Kopš AMD pārpirka ATI, AMD/ATI videokaršu draiveru problēmās lēnā garā saruka. Lietoju AMD videokartes vairākus gadus un vairs ar problēmām neesmu saskāries, nekā tas bija ATI laikos. Zaļie flammes pūtēji vienmēr spļaudās ar argumentu: "AMD videokartēm ir draiveru problēmas." Šie cilvēki ir fascinējoši, jo dzīvo 5+ gadu vecā vēstures utopijā. Nemaz nevēlas paurī iegravēt, ka draiveru problēma ir novērsta un AMD draiveri šobrīd ir pat solīdāki par pašu zaļo.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...