Jump to content

Android straumēšana uz enigma2?


Janis 9
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem sat tv entuziastiem! Ir vēlme pārraidīt android telefona attēlu uz tv, bet man nav ne smart tv ne arī chromecasta ar ko tā visa padarīšana būtu gaužām vienkārša, zinu arī, ka chromecasts jau nu nav nemaz tik dārgs, bet par to šobrīd neiet runa. Man ir amiko kastīte ar enigma 2 un varbūr ir izveidots kāds plugins vai kāda opcija kā var uz viņu ērti straumēt android telefona displejā notiekošo? Piemēram YT video tiešraidi hd kvalitātē ir iespējams kaut kā straumēt? Protams, ka zinu, ka ir yt plugini enigmai, bet kamēr es sabakstu ar pulti sev vajadzīgo, nenormāli ilgs laiks paiet un tas nu galīgi man nav parocīgi.

 

Atradu, ka ir bijusi šāda opcija kaut kāda izveidota:

bet cik saprotu vairs viņa nestrādā..

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir problēmas ar satura meklēšanu tad piemēram manā youtube pluginā enigma2-plugin-youtube pēc autentifikācijas būs pieejama skatīšanās vēsture. Pats plugins skatīto vēsturē nesaglabā, jo to pagaidām neatbalsta youtube api, bet vēsture no datora tur strādā bez problēmām.
Ja arī tavam android pleijerm nav problēmas ar vēsturi tad palaid klipu, apturi, atver vēsturi pluginā un skaties.
 
P.S.
Cik es zinu tad pagaidām reāli attēlu HD kvalitātē youtube neatdod.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...