Jump to content

Stereo komplekts līdz 3000 EUR


jeekabsons
 Share

Recommended Posts

Labdien visiem!

 

Varbūt kādam ir ko piedāvāt, vai var ieteikt.

 

Interesē stereo pāris. Tumbas un pastiprinātājs (vienalga kādā konfigurācijā integrālais, priekš pastiprinātājs ar jaudinieku utt.)

 

Aptuvenais budžets 3000 EUR 

 

Paldies

 

Piedāvājumus var sūtīt uz e-pastu  j.valdis@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nezinot neko par vajadzībām pirmais, kas ienāca prātā - lauku pāķu variants S90 + RRR U-7111   :moil:  Vai tad tiešām nevar uzrakstīt, ko tieši no tās audio sistēmas gribi sagaidīt, kādu kvalitāti un kādu telpu apskaņot?

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Nav nepieciešams iedziļināties detaļās. Zinu, ka gan jau kāds ir apsvēris domu par savas tehnikas pārdošanu, bet sludinājumi vai info nekur nav pieejami. Tāpēc rakstu šeit. Ja būs piedāvājumi, būs arī ko izvēlēties. 

 

Der gan mazs sprigans komplekts kabinetam, gan arī kas niknāks lielai telpai. 

 

Ir vairākas vietas, kur nepieciešamas audio sistēmas.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā joprojām metu acis uz Rubiconiem, tad varu piedāvāt savu komplektu... Dažādās komplektācijās! :)

Link to comment
Share on other sites

Principā es runāju par Priekšējām skandām Ikon 6 mk2 + Yamaha resīvers + jādomā ko darīt ar Ikon centru... vai atstāt, vai arī pārdot, jo Rubiconiem tomēr labāk viņu pašu sērijas centru...

 

P.s. joprojām šķiet ka atceros Stokholmā klausītos Rubiconus ar Lyngdorf pastiprinātāju ar to telpas korekcijas funkciju... ;)


Jebkurā gadījumā esošos Ikonus labprāt nodotu gādīgās/saudzīgās rokās, jo tad būtu pamats iespring un nokoplektēt jauno variantu :)

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt pāris skandas no saviem krājumiem grīdinieces. Vienas divu joslu skandas, otras trīs joslu par cenu, kas nesasniedz BOM. Sīkāk PM.

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Ir S-90B ar vienu beigtu pīkstuli, bet kad uzgriež skaļāk, tad ir ok, klusām var arī tikai vienu tumbu klausīties.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vecis ar 1 bumbu arī var būt funkcionāls.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds Tu malacis! Tevis tieši te pietrūka. Ā, ja nezināji, tad reklāmas sadaļa ir par maksu.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

X_ray, es, protams, ka atvainojos, bet Gints līdz šim šajā tēmā ir vienīgais, kas nācis klajā ar kādu daudz maz konstruktīvu piedāvājumu. Vai arī uzskatat, ka tēma, kas izskatās pēc "trollinga" ir pelnījusi tikai šo pieņēmumu apmierinošas atbildes ?

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

DSTr: Ja cienījamais Gints būtu papūlējies forumā uzrakstīt, kas tieši no viņa piedāvājuma būtu risinājums klienta problēmām, tad viss būtu ok. Bet ielikt pliku linku uz savu mājaslapu, lai 3000eur noskaitīt gatavais klients pats domā, ir vairāk nekā neprofesionāli.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka Ginta sniegtā atbilde nav detalizēta, bet uz autora sniegto jautājumu un budžetu var izveidot daudz un dažādas sistēmas.

Katram no mums ir sava dzirdes īpatnības, vēlmes ko vēlamies saklausīt, mūzikas gaume kurai piemeklē atbilstošu sistēmu.

Citam nepieciešama sistēma mūzikas straumēšanai, cits grib klausīties tikai vinila skanējumu, utt..., kā arī nav zināms telpas lielums, akustikas novietošanas iespējas telpā, utt.

 

Iespējamās sistēmas:

Rega Brio-R

Rega Apollo-R

Audio Note AZ-Two

 

Rega Brio-R

Rega Apollo-R

Rega RS-5

 

Rega Elex-R

Audio Note AZ-THREE Hemp

 

Quad Vena

Cabasse MC40 Java

 

Quad Vena

Castle Knight 5

 

Kaut vai

 

Marantz CD6005

Marantz PM6005

Cabasse MT32 Alderney

 

Visas šīs sistēmas un ne tikai ir iepriekš minētajā High Fidelity salonā uz vietas klausāmas, taustāmas, skatāmas.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

 

 

Nezinot neko par vajadzībām pirmais, kas ienāca prātā - lauku pāķu variants S90 + RRR U-7111     Vai tad tiešām nevar uzrakstīt, ko tieši no tās audio sistēmas gribi sagaidīt, kādu kvalitāti un kādu telpu apskaņot?

Tiešām, par 3k, pirmais prātā iešavās pāķu variants ar s90 un u-** stiprekļiem? Par 3k tu pats neesi spējīgs saprast aparātu kategoriju vismaz? Bet prasi, lai šis apskaidro tev kvalitāti un telpu.

 

 

 

Ir S-90B ar vienu beigtu pīkstuli, bet kad uzgriež skaļāk, tad ir ok, klusām var arī tikai vienu tumbu klausīties.

Šis arī labs, pieņemu, ka pats mēdz klausīties grīdas akustiku tā klusītēm un tikai vienu!

 

Autoram jākonsultējas personīgi ar biedriem Tornis, osscar, ivo, ir vēl.....pameklē audio topikus (par kabeļiem gan ne), sludinājumus tepat.

Link to comment
Share on other sites

visu izšķir kādu mūziku klausīsies....ja roks&heavy un tātad kārtigs bass nepieciešams,tad tas būs pavisam cits komplekts,nekā ja tikai jazz&pop...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Der gan mazs sprigans komplekts kabinetam, gan arī kas niknāks lielai telpai.    Ir vairākas vietas, kur nepieciešamas audio sistēmas.  

 

un tam visam budžets 3000 EUR?  Droši vien, ka runa iet par lietotu tehniku.

 

 

gan arī kas niknāks lielai telpai

 

Tās Luke piedāvātās dos vairāk skaņas, kā daža laba brenda akustika, par to naudu, ko Luke prasa. Atliek tika jaudīgu pastiprinātāju piemeklēt, kaut ko no HK, piemēram.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tās Luke piedāvātās dos vairāk skaņas, kā daža laba brenda akustika, par to naudu, ko Luke prasa.

 

JJP, vispirms Tu pats arī atbrauc pie manis ciemos paklausīties kā "atveras" labas skandas, kad tās nav iesprostotas 10+m2 mazā bunkurītī. ;)

Par to price/performance- ne katrs "brends" var atļauties pārdot savus izstrādājumus zem pašizmaksas (Parasti jau tā veikala gala cena ir vismaz double up). Kamēr man tas ir tikai hobijs, es varu. :)

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man jau šķiet, ka tāda nezinīša tēma varētu būt aktuāla 10x mazākam budžetam.

Cilvēks, kas nobriedis pietiekami dārgam apgreidam finansiāli , parasti jau ir nobriedis arī tehniski- pašam būtu jāzin, ko grib... :mda:   

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, gluži tā nav, ka tofika autors būtu pirmo reizi "ar pīpi uz jumta".

Ja es pareizi sapratu to domu, runa ir par to, vai kāds forumietis var kaut ko piedāvāt par saldu cenu no saviem krājumiem, kas, protams, nav veikala piedāvājums par salona cenām.

 

 

Zinu, ka gan jau kāds ir apsvēris domu par savas tehnikas pārdošanu, bet sludinājumi vai info nekur nav pieejami. Tāpēc rakstu šeit. Ja būs piedāvājumi, būs arī ko izvēlēties. 
Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šis arī labs, pieņemu, ka pats mēdz klausīties grīdas akustiku tā klusītēm un tikai vienu!

Tas bija sarkasms. :)

 

(btw, ja kādam ir lieks pīkstulis, tad PM man... un par cenām atceroties to, ka vizuāli ne tik smuku pāri var dabūt par kādiem 40-50€, kuram visi 6 skaļruņi skan) 

Link to comment
Share on other sites

Nu pat kā izdomāju, ka varētu notirgot arī savu minimāli lietoto M2Tech Young DACu par pusi no veikala cenas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

un tam visam budžets 3000 EUR?  Droši vien, ka runa iet par lietotu tehniku.

 

Par tādu naudu var noalgot prostitūtu, kura dzied. Ne kas cits dabiskāks tajā naudā nesanāks. 

Link to comment
Share on other sites

ja lietots un rokmūzikai,es laikam ;nemtu HK 990 pastiprinātāju un 990 cd pleijeri un kautko no Infinity Kappa skandām...ja mierīgākai mūzikai tad kautko no Marantz+Tannoy....

Link to comment
Share on other sites

Offt :Es tik nesaprotu, kas tas par Art1999 propagandēto murgu - jazz/pop pret rock skanējuma pretsatīšanu. Pirmkārt jau, kā var nostatīt vienuviet džezu un populāro mūziku, kuru skanējumam nav vispār nekā kopīga (protams, jautājums, ko definējam ar pop). Otrkārt apgalvojums, ka kāda sistēma der tikai noteikta mūzikas žanra atskaņošanai liecina tikai par šī apgalvojuma paudēja aprobežotību un klausīšanās pieredzes trūkumu. It īpaši jau nu šajā tēmā minētajā cenu kategorijā.

Labots - DSTr
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Nevar nepiekrist DSTr teiktajam. Labai sistēmai jāatskaņo visu žanru mūzika. Man, piemēram, vajag dzirdēt gan akustisko instrumentu un vokāla nianses, gan izšķirt un sajust ātrus bungu sitienus rokā/metālā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es, savukārt, DSTr teiktajam nepiekrītu! :p


..un te runa nav par to vai sistēma "ir laba" vai sistēma "nav laba".  Pieņemu, ka ir kāds laiks zem šīs saules jānodzīvo, lai saprastu per se, ka mantas nav "labs" vai "slikts", ibo viss zem šīs zemes ir relatīvi..


..bet runājot par tēmu "laba", labāka vai sliktāka sistēma un atmetot to, ka ļoti ticami, iepriekšējā posta pateisais messidžs visticamāk bija vienkārši: "Man ir aKujenna kruta sistēma", cik daudzi ir centušies kaut ari savas saprašanas ietvaros mēģināt saprast, kas slēpjas zem trenda "labs"? Par šo tēmu taču sanāktu pat ļooti laba, gara un plaša diskusija

Cik daudzi ir pačekojuši, pameklējuši kaut vai pašu vienkāršāko- akustisko sistēmu brendu, kas pozicionē sevi kā hiendu, akustisko sistēmu AFR un mēģinājuši saprast, kas mums tiek mārketēts kā "labs"? Nu, piemēram, kas tika iepriekš pieminēts kā "labas" sistēmas etalons? Atsperīgi bungu piesitieni, instrumentu un vokāla nianses? Vajag atsperīgus bungu piesitienus- nav problēmu- uzkruķī sev skandām upper basa leveli +3dB un būs Tev aKujennie bungu piesitieni. Gribi saklausīt nianses jeb citiem vārdiem detalizāciju. Aber lūdzu- kā zināms 99% laba detalizācija ir tad, kad, salīdzinājumā ar pamattoni, ir izceltas instrumentu, vokāla virsskaņas. Paņem pakruķī apakšējos vidējos vidus -3dB, būs Tev ofigennā detalizācija. Vēlies foršas, gaisīgas augšiņas- aber lūdzu! Te mēs nemaz i nerunājam par tādām "auKstām" lietām kā skaļruņu harmoņiku spektrs, impulsu mērījumi, skaļruņu mehāniskais labums utt. utjp. Te atliek vien saprast, kas cilvēkiem patīk, kādai mūzikai kas labāk piestāv un par ko vairums ļaužu ir gatavs atskaitīt vislielāko piķi un pisness aiziet. ..un tā dzīvē arī notiek. 

..un te mēs atgriežamies pie tā vai mēs vispār zinām kas ir "labs" un vai cilvēkiem tiešām vajag to, kas ir "labs" un vai "labs" ir pietiekami "labs". Vai varbūt vienkārši "labs" ir tikai tas, ko mēs esam iedomājušies, ka tas ir "labs"..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Long John

Atliek vien maziņš sīkumiņš- noskaidrot, kura viedoklis par to "īsteni labo" ir tas īsteni pareizais.... :yahoo:

Študents kojās priecājas par 100 Eur vērtu bumsī-bumsī, mūsu diž-guru JJP & Co  skeptiski novīpsnā-  "...un tam visam budžets 3000 EUR?  Droši vien, ka runa iet par lietotu tehniku...", bet kaučkāds oligarhu dēliņš vispār to visu miskastē ieteiks izmest... :yahoo: 

 

 Katram savas prioritātes un iespējas.... :drinks:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ehmz, man iepriekšējā postā philozophiskais aizgāja.. :D Nu pat kā izdzēru visu Kaspars12 atnesto Ulmaņlaiku kvasu. (tas būs arī pie vainas)  :p

 

 

 

Atliek vien maziņš sīkumiņš- noskaidrot, kura viedoklis par to "īsteni labo" ir tas īsteni pareizais....

Nu sākumā varbūt var mēģināt noskaidrot vai mums to vajag?  ;)

 

Tā jau beigās var aiziet līdz tam, ka mēģinās vienoties, kas ir "labākas"- brunetes vai blondīnes, jebšu, piemēram, dāmītes ar lieliem pup1em vai ar maziem utt. utjp..

Labots - Luke
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John
varbūt var mēģināt noskaidrot vai mums to vajag

 

 

Man dikti patīk Bugatti Veyron, bet man viņu nevajag... :yahoo:  (nav pa kabatai un, ja arī būtu, tāpat LV ar tādu nav kur braukāt). :resent:

 

Jebkurā vaļaspriekā (un ne tikai)  jāprot salāgot savas vēlmes ar savām iespējām...  :TBS:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tieši tā :)

 

Tā jau beigās var aiziet līdz tam, ka mēģinās vienoties, kas ir "labākas"- brunetes vai blondīnes, jebšu, piemēram, dāmītes ar lieliem pup1em vai ar maziem utt. utjp..

 

----------------

Uzskatu, ka ir jāveido klausīšanās pieredze, nevar nopirkt divas kastes un teikt āmen, ir super! Izej sabiedrībā, paklausies vienu, otru un saproti, kas Tev patīk, kas nē, ko vari atļauties, ko nē! Tā arī var nonāk līdz savai īstajai skaņai :)

 

Pie tā arī paliekam :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Trakākais ir tad, kad izdodas paklausīties vairāku desmitu tūkstošu EUR vētu tehnikas kopumu (skandas, pastiprinātāji, dac, cdp utt.) un tad atnāc mājās un secini ka pāris k eur vērta tehnika vispār neskan... :p tad atliek tikai nolaist asti un ausis, un plānot kā tikt pie labāka mājas komplekta...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
secini ka pāris k eur vērta tehnika vispār neskan...

 

 

Nu starp 3k un 30k sistēmām nu nevar būt tāda atšķirība, tad tev ir nopirkusies visai slikta  :shok: starp 10 un 100 tā var būt starp 100 un 1000, bet katrā nākošajā solī tā atškirība jau ir uz niansēm, kur katrā nākošā solī tās nianses ir aizvien mazākas un mazākas, bet to novēršana maksā ar daudzām kārtām vairāk!

 

Pārāk skaļs Tev tas sauciens!  :king2:

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Študents kojās priecājas par 100 Eur vērtu bumsī-bumsī, mūsu diž-guru JJP & Co  skeptiski novīpsnā-  "...un tam visam budžets 3000 EUR?  Droši vien, ka runa iet par lietotu tehniku...", bet kaučkāds oligarhu dēliņš vispār to visu miskastē ieteiks izmest...

Atļaušos nocitēt Long John postu, kurā, manuprāt, ir apmēram pateikts tas, ko gribēju iepriekš paust. Man arī ir sanācis ka bērnībā savas audio mīlētāja gaitas sāku ar radio aparātu VEF Sigma. Tad tika nopirkts vēl kaut kāds viens lētais kasešnieks. Pēc tam tika nopirkta Radiotehnika 301-stereo uz kuras likās, ka viss skan, tad nāca ķīniešu magnetolas ar lampiņām, kas tad atkal likās wow. Tad pēc tam par 200DM tika nopirkts CD atskaņotājs, kas tika darbināts caur Radiotehnika 301-stereo, tad caur u101, tad pēc tam, kaut kas, kas atbilst hi-fi utt.. ..un ar katru apgreida reizi uzreiz pēc apgreida, likās, ka viss skan. Tikai pēc laiciņa, kad redzi kaut ko labāku, saproti, ka uz līdzšinējās sistēmas "labi" skan tikai kaut kas. No kā izriet, ka DSTr teiktais par to, ka sistēmai "minētajā cenu kategorijā" būtu jāvar labi atskaņot visu, liecina tikai par to, ka konkrētais kungs ne ko labāku par "minēto cenu kategoriju" nav redzējis. :p ibo izvēle starp kaut ko vienmēr ir jebkurā cenu kategorijā. ..un tas ir visur un pa jebko. Kaut vai analoģijās ar meitenēm- citam pietiek ar to, ka meitene ir blonda, cits grib arī lielus cičus. Citam ir vienalga kādi meitenei ir mati, ka tik būtu ciči. Citam ir vienalga kādi ir ciči, bet viņš grib, lai meitene ir gudra. Cits atkal tieši negrib, lai meitene ir gudra. Viskrutākais čalis no šiem, protams, ir tas, kuram ir meitene, kurai piemīt visas minētās īpašības. Bet par to krutāks ir čalis, kuram meitene arī māk gatavot. Citam čalim atkal ir vienalga vai meitene prot gatavot, jo viņš var atļauties ēst restorānā, bet viņam ir svarīgi, lai meitene saviesīgajos pasākumos, kuros pulcējas sabiedrības krējums, mācētu skaisti dejot valsi, tango vai sambu. Citam ir vienalga vai tā meitene māk dejot valsi, tango vai sambu, ja vien tā nedejo salsu. ..un tā varētu turpināt ilgi un dikti, un arī tiem, kas domā, ka viņiem viss ļoti labi skan, pieņemu, ka ir grūti izšķirties par labu vienam vai otram sīkumam. Piemēram, es tā īsti neesmu varējis saprast, kurš IV manam Buffalo DACam man labāk patīk- IVY vai Legato. Kāds domās, ka "labi" skan abi divi, kāds domās, ka abi divi ir sūdi. Es domāju, ka abiem ir nianses. Tad vēl kā piemērs te pat iz foruma- kāds foruma lietotājs, kuram sistēma, man tā šķiet ir ārpus "minētās cenu kategorijas", nevarēja izvēlēties pīkstuli savai sistēmai. Viņam bija Aurum Cantus pīkstuļi, kas nemaksāja 20 euro, tad viņš uz savas sistēmas pamēģināja BG Neo 3 pīkstuļus. Izsecināja, ka Aurum Cantus pīkstuļi skan labāk (ja vien viņš tā neteica, lai labāk notirgotu savus Aurum Cantus), bet izvēlējās savā sistēmā uz palikšanu BG Neo. Kāpēc? Izrādās subjektīvi klausoties ar savu mūziku viņš bija nokonstatējis, ka šie minētie pīkstuļi labāk mijedarbojas jeb sinerģē ar viņa sistēmā izmantotajiem vidējo frekvenču skaļruņiem. Tajā pat laikā nevar zināt- varbūt man, ja man viņa vietā būtu jāizvēlas, būtu pofig kā tas pīkstulis mijiedarbojas ar vidējo frekvenču skaļruņiem, bet man svarīgāk būtu lai tās pašas augšiņas ir tādas, kā es gribu dzirdēt. Vai varbūt nevar izslēgt tādu iespēju, ka viena konkrētā dziesma man un varbūt arī šo skandu īpašniekam subjektīvi patiks labāk ar Aurum Cantus pīkstuli. Man tā savulaik ir gadījies, ka, ja es būtu naudīgāks, ļoti ticams, es būtu nopircis vienu Vincent markas CD atskaņotāju, kas kopumā skanēja ļooti viduvēji, atskaitot 1965. gada John Handy ierakstu "Recorded Live At Monterey Jazz Festival", kas uz šā aparāta skanēja vienkārši vienreizīgi.. Tā kā..

Labots - Luke
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Luke, manuprāt, ne mazāk svarīgs ir otrs mans "citāts"   

 

   

 

Jebkurā vaļaspriekā (un ne tikai)  jāprot salāgot savas vēlmes ar savām iespējām... 

 

 

Dzīve ir īsa, maciņš katram  ir tāds kāds nu ir. Bet vēlmju pārsvarā gana daudz. :shok:

 

Es, piemēram, labāk iztieku ar lētāku audiosistēmu, bet nopērku vēl kādu foto-grabulīti,  jebšu aizbraucu vēl vienā ceļojumā utt utml...  :TBS:

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es Jums abiem piekrītu! :)

 

Ok, nav jau tā ka man neskan... Bet nu ir daudz kur augt... It īpaši pie istabas akustikas... Luke jau zin... Ļoti ceru ka drīz saņemšos un pieteikšos pie Luka ciemos paklaisīties viņa veikumus! :)

 

Man lielākā problēma ir laiks... Gribās visu... Gan labi SEBus nomīt, gan satūnēt savu MTB un šosejnieku... Gan kādu ceļojumu, gan kādu treniņnometni Maljorkā... Gan slēpošanu Alpos... Un tas viss, ieskaitot ikdienas lietas prasa LAIKU... ;) kur nu vēl remonts vecāku mājā... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav nepieciešams iedziļināties detaļās. Zinu, ka gan jau kāds ir apsvēris domu par savas tehnikas pārdošanu, bet sludinājumi vai info nekur nav pieejami. Tāpēc rakstu šeit. Ja būs piedāvājumi, būs arī ko izvēlēties.    Der gan mazs sprigans komplekts kabinetam, gan arī kas niknāks lielai telpai.    Ir vairākas vietas, kur nepieciešamas audio sistēmas.   Paldies.

 

www.audiomarkt.de

 

 Topikstarters pieklusis, laikam jau klusās un bauda mūziku! Būtu vismaz padalījies iespaidos! 

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Varu piekrist Luke rakstītajam par niansēm un gaumes prioritātēm, bet pirms šo nianšu meklēšanas, manuprāt, labai sistēmai jāspēj teicami atskaņot visu. Apmēram 90% pamata un ~10% telpas niansēm atkarībā no klausītāja gaumes un prioritātēm.

 

 

 

Tad vēl kā piemērs te pat iz foruma- kāds foruma lietotājs, kuram sistēma, man tā šķiet ir ārpus "minētās cenu kategorijas", nevarēja izvēlēties pīkstuli savai sistēmai. Viņam bija Aurum Cantus pīkstuļi, kas nemaksāja 20 euro, tad viņš uz savas sistēmas pamēģināja BG Neo 3 pīkstuļus. Izsecināja, ka Aurum Cantus pīkstuļi skan labāk (ja vien viņš tā neteica, lai labāk notirgotu savus Aurum Cantus), bet izvēlējās savā sistēmā uz palikšanu BG Neo. Kāpēc? Izrādās subjektīvi klausoties ar savu mūziku viņš bija nokonstatējis, ka šie minētie pīkstuļi labāk mijedarbojas jeb sinerģē ar viņa sistēmā izmantotajiem vidējo frekvenču skaļruņiem. Tajā pat laikā nevar zināt- varbūt man, ja man viņa vietā būtu jāizvēlas, būtu pofig kā tas pīkstulis mijiedarbojas ar vidējo frekvenču skaļruņiem, bet man svarīgāk būtu lai tās pašas augšiņas ir tādas, kā es gribu dzirdēt. Vai varbūt nevar izslēgt tādu iespēju, ka viena konkrētā dziesma man un varbūt arī šo skandu īpašniekam subjektīvi patiks labāk ar Aurum Cantus pīkstuli.

 

Jā, Tev taisnība. Nianšu izvēles kritērijs šeit bija vidu un pīkstuļu integrācija. Dzirdēju, piemēram, labāku saskaņu starp šķīvju uzsitienu pamattoņiem un virstoņiem, kaut arī frekvenču augšējais diapazons nebija tik gaisīgs kā ar Aurum Cantus pīkstuļiem. Šīs nianses gan jau vairums nemanītu, bet ar kritisku klausīšanos, tas bija izšķirošais faktors, jo, lai gan klausos dažādu mūziku, pamatēdiens ir rokmūzika, kur šī nianse man ir subjektīvi būtiskāka par gaisīgām augšām, lai arī nevarētu teikt, ka manā sistēmā būtu problēmas ar to pašu gaisīgumu.

 

Jā, un vēlmju/iespēju salāgošana arī ir būtiska, tāpēc pēc abu augšējo joslu pastiprinātāju nomaiņas esmu izvēlējies pārtraukt savas sistēmas aktīvu attīstību, jo beidzot esmu sasniedzis līmeni, kad ar skanējumu esmu ļoti apmierināts, un sīku uzlabojumu izmaksas vairs īsti neatbilst iegūstamajam audiālajam apmierinājumam. Varbūt kaut kad vēlāk, kad mainīsies prioritātes vai palikšu bagātāks, turpināšu. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...