Jump to content

iPhone cenu atšķirība pie LMT un interneta veikalos


kurmis
 Share

Recommended Posts

Nav skaidrs jautājums par iPhone cenu atšķirību i-veikalos un "parastajos" veikalos. Piemēram iPhone 6 netā maksā par kādiem 100eur lētāk, nekā pie LMT. Vai tas ir ok, vai kaut kas specifisks zem šī slēpjas? Ir D modeļi, kas nākuši no veikalu skatlogiem, tad cena ir skaidra, bet ir it kā jauni eksemplāri, kuriem cena arī atšķiras par visiem 100eur.

 

Lūk links piemēram:http://www.5x.lv/?h=%20Apple%20iPhone%206%2016GB%20MG492%20%20gold&x=4b47531fb7a69731c7d9bb3a44bad9a0&id=MTQwNzM=

 

Paldies par atbildi!

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Visticamākais, ka internetveikali iepērk preci, kas paredzēti citiem tirgiem. Un/vai optimizē izmaksas.

Konkrētais internetveikals gan izskatās tik kreiss, ka ne par ko nebrīnītos :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

LMT veikala cena ir nomaksas cena.. tāpēc arī lielāka.. lai gan.. ja man jāizvēlas, kur pirkt, tad es labāk tomēr paņemšu pie operatora, nevis kādā kaktu bodē.. Tiesa es gan šo iphone kultu neizprotu.. maksāt tādu baisu naudu par iekārtu, kura labi, ja kādu 1/8 cenas vērta.. un ar tik daudz ierobežojumiem utt.. da nu.. bet, protams, tā jau katra lieta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu ja nesaproti, ko tad spriedelē? varu tev ar smalkiem matemātiski precīziem aprēķiniem pierādīt, ka iphone ir lētāks kā android flagmanis, bet mani te nomētās ar sūdiem, takā laikam nav vērts. atslēgas vārdi ir ierīces dzīves ilgums un augstā pārpārdošanas vērtība.

 

arī neesmu sastapis nevienu ierobežojumu. varbūt pastāsti par tiem sīkāk.

Labots - Guest
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

bloodface

kādi ierobežojumi ir iphone? nevar zvanīt vai īsziņas sūtīt? Kad ņēmu iphone 4, dāvanā iedeva 1GB internetu, ņemot 5kto iedeva 2GB, ņemot 6plus iedeva 60% atlaidi neierobežotajam internetam. šaubos, ka ka kāda cita interneta bode klientiem dos internetu ar atlaidi uz dažiem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

arī neesmu sastapis nevienu ierobežojumu. varbūt pastāsti par tiem sīkāk.

 

Kaut vai tas, ka nevar downgreidot firmwari. 

Link to comment
Share on other sites

kroop un es ar kvantu teoriju tev varu pierādīt, ka liela daļa tavi apgalvojumi būs neatbilstoši. Apple cena turas tikai uz kulta un trendošanās pamatiem. Viss. Tas neatspoguļo patieso cenu, bet gan pieprasījuma radīto cenu. Kamēr vien būs pamuļķīši, kuri par lielām naudām ir gatavi pirkt 3 gadīgu aifonu, tikmēr viņus par tādu naudu arī tirgos. Man tagadējā android truba jau 2.5 gadus darbojas lieliski un joprojām ražotājs sniedz apdeitus. Par kādu dzīves ilguma problēmu ir runa?

P.S. man nav pretenziju pret apple vai microsoft. Katram jālieto to, kas viņam atbilst vislabāk. Fanot un sludināt par šīm lietām ir pilnīgs deģenerātisms :D

Nesen viens gribēja pa 140 euro notirgot Iphone 4S ar wifi un bluetooth defektu. Tur ir smadzeņu defekts ne augsta pārpārdošanas vērtība :D

Labots - mullja
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kaut vai tas, ka nevar downgreidot firmwari. 

 

var, pat ļoti viegli. man patīk testēt betas, nereti nākas downgreidot, jo nestrādā kāds app

 

 

 

Apple cena turas tikai uz kulta un trendošanās pamatiem

 

 

samsūdi maksā tieši tik pat, htc nav tik kruti, LG ar nē, lai prasītu tādu piķi, nexus sērijas ir gūgle subsidētas ar mākslīgi zemu cenu. OPO vispār ir izsmiekls, zema kvalitāte par zemu cenu un xiaomi irvienkārši lēts ķīniešu brands.

 

 

 

Man tagadējā android truba jau 2.5 gadus darbojas lieliski un joprojām ražotājs sniedz apdeitus. Par kādu dzīves ilguma problēmu ir runa?

 

forši, apple joprojām atbalsta iphone 4s, kas ir 5 gadi. jaunākā ios versija ar visām fīčām ko dzelži atbalsta un nekas negļuko un nebremzē.

 

 

 

Nesen viens gribēja pa 140 euro notirgot Iphone 4S ar wifi un bluetooth defektu. Tur ir smadzeņu defekts ne augsta pārpārdošanas vērtība

 

mans 5s varētu aiziet pa 350-400  EUR, tas ir 2 gadu laikā esmu zaudējis precīzi 200 eur, varu piemest 200 EUR un ieķert jaunāko iphone, kaut kādi samsungi, htc un nexusi jau pusi vērtības pazaudē pirmajā gadā. citi pērk moto G pa 200 eur ik pa 2 gadi, es pa to pašu cenu varu paķert jaunāko iphonu, tiesa 400 ir iesaldēti telefonā, bet tā ir maza investīcija, kuru var dabūt atpakaļ.

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

forši, apple joprojām atbalsta iphone 4s, kas ir 5 gadi. jaunākā ios versija ar visām fīčām ko dzelži atbalsta un nekas negļuko un nebremzē.


Nē, ir gan bremze gan lagi, vairs nepavelk sakarīgi, līdz ar to nav jēga no veca sūda kuru vienīgā fiča bija labi griezoša os uz meslainām kiškām...ja palasitu tad daudzi sūdzēties sāka jau par ios8 ka radās bremze... 
Link to comment
Share on other sites

reditā daudzi saka, ka performance pat uzlabojās vai bija minimāli sliktāka uz vecajiem telefoniem, lasu tur daudz.

 

uz 5s lietoju ios7, ios8 un ios9, pēdājais šķiet strādā vislabāk.

 

otra lieta ir, ka es runāju tieši par operātājsistēmas veiktspēju nevis aplikācijām. tas ir navigācija starp homescreen, navigācija starp settingiem un tādas lietas. kaut kāds facebook protams bremzēs krietni vairāk uz 4s kā uz 6s, jo viņi 5 gadu laikā ir uzkrāvuši lērumu funkcionalitātes un orientējas uz lielāko lietotāju %- tas ir max 2 gadi vecas ierīces, viņiem vienkārši neatmaksājas nogriest kādu funkcionalitāti vai veikt masīvu optimizāciju, lai 5gadīgās nebremzētu. tieši šī iemesla dēļ arī web devi reti atbalsta kaut ko vecāku par ie10, jo vienkārši 5% lietotāju dēļ nav vērts tērēt laiku un naudu.

Link to comment
Share on other sites

protams, ka interesē, apple ir milzīga kompānija ar simtiem produktu. ar jaunākajiem updeitiem iznāca spotify analogs apple music, viņi zin ka apple telefoni ir ilgi apritē un šāda interese ļoti paceļ ieņēmumus. tas pats ar icloud, apple wallet, kaut vai to pašu pulksteni, vai tu pirktu gan jaunu pulksteni gan telefonu? droši vien ka nē, bet ja tev jāpērk tikai pulkstenis un jāiztērē 350 usd 1100 usd vietā, tad iespēja ir daudz reizes lielāka, ka kāds ar iphone 4s nopirks pulksteni, jo viņa telefons to atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

arī neesmu sastapis nevienu ierobežojumu. varbūt pastāsti par tiem sīkāk.

Lejupielādēt .exe .deb u.t.t. failus
Link to comment
Share on other sites

Laba diskusija, bet vai ir kas sakāms saistībā ar tēmu? Kas ir ar tiem iPhone, kas tirgojas netā? Kur paši esat pirkuši?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Tas Iphone nemaz tik dārgs nav, ja salīdzina, piemēram, ar lietotu Nokia Sirocco no sludinājumu saita SS.lv. Abos gadījumos svarīgākais ir garie pirksti, kas ķerās stenderēs. Protams, ir cilvēki, kuriem Iphone vienkārši ir piemērotākais aparāts, bet liels spēks ir reklāmai, un arī lobēšanai. Kad no Briseles ciemā atbrauc māsa ar vīru, tad tiek nokrauta pie rozetēm Iphone grēda, jo Iphone ir darba aparāts Eiropas Savienības institūcijās, kas tiek piešķirts darbiniekiem. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

lietotāja pamācība valsts valodā tur pat blakus nav stāvējusi.

 

Kam viņa ir vajadzīga???

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lejupielādēt .exe .deb u.t.t. failus

 

kam tas nakui vajadzīgs? arī android šos failus nejēdz palaist. nu nokačā un ko tālāk? apsveicu, aiztirsi atmiņu un trafiku ar pilnīgi nevajadzīgu failu ko nevar palaist. ja to vajag priekš PC, tad ir tāda lieta kā hotspot, ar 4 klikšķiem ieslēdz un velc ko gribi.

 

 

 

iznākt ta iznāca, bet pat ābolfani nav gatavi maksāt par šo servisu, kā free beidzās tā masveidā mūk prom.

 

tā jau ir pilnīgi ar visiem servisiem, cik turpināja abonēt spotify pēc lmt bezmaksas 6 mēnešiem? gan jau tik pat. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kam viņa ir vajadzīga???
Iespējams ka tavai vecmāmiņai. Jebkurā gadījumā viņai ir jābūt, to nosaka likums. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

un augstā pārpārdošanas vērtība.

 

Kad skatos spogulī allaž priecājos, ka pretī raugās baltais cilvēks...

Link to comment
Share on other sites

Dārgais CAP, tev ir dīvaina izpratne par to, kas ir atbilde. Redzu tikai minējumus par pvn, citu tirgu aparātiem utt. Faktu un praktiskās pieredzas nekādas!!!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

iPhone ir 1 gada starptautiskā garantija. Nopērc kaut sapņu zemē Lielbritānijā un nes uz garantiju BCCS Brīvības ielā.

Link to comment
Share on other sites

kroop savā elementā  :sarkasms:

 

Bet par LMT dārdzību tas jau ir mīts... tikai salīdzinot ar internet veikaliem LMT ir dārgi telefoni. 

 

Bet ej nu uz kurieni gribi Bite, tele2 vai kādu citu reāli pastāvošu telefonu veikalu cenas telefoniem + - vienādas... Protams, kādā akcijā kādreiz var nopirkt lētāk...

 

Bet runājot par iphone vai tad pastāv tāds Baltijas valstīm domāts modelis? Tur tak nav iekšā neviena no Baltijas valodām! Tik cik garantiju LMT vieglāk, nekā medīt rokā to mistisko interneta veikalu....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

LSTP var jau būt...

Bet ieej kādā tirdzniecības centrā un apstaigā tur esošos telefonu veikalos, lielākoties visur maksās viņi +- vienādi... un par ābolu arī neko greizu neesmu pateicis... Apple Baltija ir balts plankums...

Link to comment
Share on other sites

capital veikali nepiekrīt ricija apgalvojumam par balto plankumu.

 

Top andrīši -  Samsung Galaxy 6 ar 64GB maksā virs 700€, turpat kur ābols.

Arī augšgala winfoņi būs virs 500€ vismaz.

Atradu, ka Lumia 950XL maksā ap 600€.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

bloodface

CAP +1. Komentāros bija cilvēki kuri izteica viedokļus par cenu atšķirībām mobīlo pakalpojumu sniedzēju veikalos un citos interneta veikalos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Top andrīši -  Samsung Galaxy 6 ar 64GB maksā virs 700€, turpat kur ābols.
 

(cenas no salidzini.lv, ir vēl lētāk bet es skatījos cenas kuras sākas no uzticamiem un zināmiem veikaliem)

galaxy s6 64gb maksā ~530 EUR

iphone 6s 64gb maksā ~850 EUR

un joks ir tajā, ka galaxy s6 ir labāks, ja iepriekšējiem galaxy telefoniem bija mīnusi - nebija taisīts no premium materiāliem (metāls un stikls), kā arī touchwiz bija pilns ar bloatware, tad tagad šīs lietas ir novērstas un neredzu nevienu iemeslu izvēleties tā vietā iphone. beidzot ielikuši 2gb ram, nu tas ir sasniegums, Nexus 5 tik bija jau 2 gadus atpakaļ un tas vēl nebija tas pats augstais gals. Galaxy nav vienīgais, kas sasit to iphone vienos vārtos, xperia z5 arī. tas ir tipiski apple īpaši neizcelt nekur specifikācijas, jo viņi zin ka aifons sūkā salīdzinot ar jebko citu pie tādas pašas cenas tirgū, ābolu faniem vajadzētu izmazgāt acis un pievērsties citiem ražotājiem, apple pret jums izturās kā pret cirvjiem.

Link to comment
Share on other sites

Es skatījos S6 cenu LMT, jo par to ir šī tēma.

Galaxy Note 5 ir vēl dārgāks.

Sony un Samsung oficiālo aksesuāru cenas neatpaliek no Apple. 

Es savām Z ierīcēm (Z3 Compact telefons, Z3 Compact Tablet sievai, Z2 Tablet man) aksesuārus pirku interneta veikalos, arī ebajā, jo Sony veikalos tiem ir trakas cenas.

salidzini.lv veikali var arī tirgot kreisos importus, kuri pat nav paredzēti šim reģionam.

 

Ir interneta veikali, kuri importē operatora subsidētus telefonus no ASV un citām valstīm. Tādi protams maksā mazāk, ir atlockoti/jailbreakoti vai kā citādāk padarīti darbspējīgi mūsu reģionā. Garantiju parasti tādiem nodrošina konkrētajam interneta veikalam pietuvināts serviss, jo neviens oficiālais serviss šādu telefonu neremontēs. Garantijas remontu tādam telefonam oficiālais serviss atteiks noteikti, par naudu - var būt ka labos, bet var arī nelabot. Viņiem oficiālā servisa statuss ir dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev ir arguments - 2 GB rams, wow! Kad Andrītis paliks vel resursprasīgs un rijīgs, tad būs visi 3 gigi, varēsi aiz laimes biksiņās čurāt :D

Par pašu iPhone, jā, viņš maksā vairāk nekā citi flagmaņi, jā, ābola jaunie OS darbojās arī uz vecāku paaudžu iphonoem, jā, pie dizaina ir piestrādāts, jā, viņš nelago un visādi citādi softiski nejāj smadzenes, nemaz nerunājot par citiem aspektiem. Bet nu, tas jau ir tikai hipsteru aifons, īsti vīri stsigā ar samsūdiem, jo redz, viņam ir 2 GB rams :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

CAP +1. Komentāros bija cilvēki kuri izteica viedokļus par cenu atšķirībām mobīlo pakalpojumu sniedzēju veikalos un citos interneta veikalos.

 

Jūs abi, kad pabeigsiet pamatskolu, tad sapratīsiet atšķirību starp minējumiem/baumām/pļurkstēšanu un atbildi, kas ir par tēmu.

 

"Es nezinu" arī ir atbilde, nevis -  "LMT ir nomaksas cena..."

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev ir arguments - 2 GB rams, wow! Kad Andrītis paliks vel resursprasīgs un rijīgs, tad būs visi 3 gigi, varēsi aiz laimes biksiņās čurāt

 

šajā sakarā man ļoti patīk salīdzinājums, ka android ar saviem terabaitiem rama un 16 kodoliem ir kā amerikāņu muskuļauto, nožēlojams 6 litrīgs v8 dzinējs attīsta knapi 300 zirgus, kamēr vācu 2litrīgs 4 cilidru turbo audi ar s-line ir gan ekonomiskāks, gan jauda tāda pati.

 

starp citu, jaunajiem 6s modeļiem ir jauni atmiņas čipi http://www.anandtech.com/show/9662/iphone-6s-and-iphone-6s-plus-preliminary-results, apple tā vietā lai mērītos ar krānieņiem un liktu pilnīgi bezjēdzīgas komponentes kā 4K ekrānus, milzīgus RAMus, 10000mAh baterijas ir ielicis lietas, kas tiešām ir vajadzīgas un dod reālu labumu.

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

apple tā vietā lai mērītos ar krānieņiem un liktu pilnīgi bezjēdzīgas komponentes kā 4K ekrānus, milzīgus RAMus, 10000mAh baterijas ir ielicis lietas, kas tiešām ir vajadzīgas un dod reālu labumu.

No tā nosauktā reāls labums būtu no tādas baterijas, tā ir lieta kas šobrīd visiem pieklibo 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...