Jump to content

iPhone cenu atšķirība pie LMT un interneta veikalos


kurmis
 Share

Recommended Posts

 

 

amerikāņu muskuļauto, nožēlojams 6 litrīgs v8 dzinējs attīsta knapi 300 zirgus, kamēr vācu 2litrīgs 4 cilidru turbo audi ar s-line ir gan ekonomiskāks, gan jauda tāda pati.

 

Toties Audi ne vienmēr iziet amerikāņu izmešu standartus, jo viņiem to pieļaujamo izmešu daudzumu rēķina arī pēc motora kubatūras.

Link to comment
Share on other sites

No tā nosauktā reāls labums būtu no tādas baterijas, tā ir lieta kas šobrīd visiem pieklibo 

 

tikai, ja izdomā tehnoloģiju, kas bateriju padara blīvāku, tupa palielināt ierīces lielumu, lai iebāstu lielāku bateriju zaudējot komfortu un portabilitāti- kam tas vajadzīgs. ja baterija izvelk no rīta līdz vakaram, tad ar to pilnīgi pietiek. 

 

 

 

Toties Audi ne vienmēr iziet amerikāņu izmešu standartus, jo viņiem to pieļaujamo izmešu daudzumu rēķina arī pēc motora kubatūras.
 

 

tas jau tikai vag dīzeļiem, neesmu vēl redzējis amerikāņu muskuļauto ar dīzeļdzinēju, viņiem vispār dīzeļu praktiski nav, pat fūres iet uz benzīna.

 

 

 

Runājot par realu labumu, lielai daļai pilnīgi pietiktu ar līdz 200e vērtiem smārtiem, bet nu protams mārketings un patērētāju sabiedrības kultūra dzen tautu pēc jauniem telefoniem katru gadu   
 

 

krāniņu staipīšana ir tikai latvijā katru gadu pērkot jaunu trubu. amīšiem ir operatoru līgumi, viņiem lētāk sanāk katru gadu ņemt jaunu trubu, savādāk telefona rēķins paliek nemainīgs bet telefons ir vecs. flagmanis ar tādu kontraktu maksā kaut kādus 200 USD, kaut kas līdzīgs tam ko LMT piedāvā, ka vari mainīt trubu pēc pusgada.

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, man personīgi ir pofig, kādu telefonu lieto citi - es izvēlos pēc savām vajadzībā un veselā saprāta, kurš man neļauj pirkt dārgāku telefonu par 250EUR:D Es labāk nopērku pa 250EUR telefonu, kurš man tāpat nokalpos 2 gadus noteikti un pildīs savas pamatfunkcijas (pazvanīt,sms, nets, GPS un kāds video internetā, foto,video+obligāti fizisks akumulators) - ar to lieliski tiek galā jebkurš aparāts par 250EUR. nezinu, kas Jums tur androīdiem karās, gļučī utt - man ir bijuši jau 3 androīdi, katrs nokalpojis godam 2 gadi un turpina savu kalpošanu godam (esmu atdevis radiem) - nekas nav kāries, gļučījis utt.);

Tāpēc manī raisa izbrīnu cilvēki, ka nopērk telefonu pa 600+EUR un paziņo, ka tikai šis aparāts ir vislabākais un pārējie ir zemē metami mēsli, kaut paši nejēdz bieži vien pat Wi-Fi ieslēgt un vienīgais, ko lieto ir Facebook, zvani un sms:D Tas ir tāpat, kā nopirkt Ferrari un tad dudināt pa LV bedrēm uz max 110km/h:D

Bet nu katram savs!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

ir kā amerikāņu muskuļauto, nožēlojams 6 litrīgs v8 dzinējs attīsta knapi 300 zirgus, kamēr vācu 2litrīgs 4 cilidru turbo audi ar s-line ir gan ekonomiskāks, gan jauda tāda pati.

 

400 zirgu ir tiem amerikāņu dzinējiem. un auži 300 zirgus divlitrīgos liek tikai A3 naglu kastēs. amerikānim atbilstoša izmēra auto ir tie paši V8 ar 400 zirgiem. tā kā salīdzināji pirkstu ar to otru p ...

Link to comment
Share on other sites

Kārtējāis nekorektais salīdzinājums, tas amerikāņu motors arī pēc 20 gadiem rūks, kamēr tavam Audi pēc 200K būs kapitālais remonts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu whatever, tad salīdzini tilpumu/cilindru skaitu pret jaudu, nebūs pirksts pret daiktu.


 

 

Kārtējāis nekorektais salīdzinājums, tas amerikāņu motors arī pēc 20 gadiem rūks, kamēr tavam Audi pēc 200K būs kapitālais remonts.

 

pilnīgas muļķības. dažiem pirmā apkope motoram jāveic pie tāda nobraukuma.

Link to comment
Share on other sites

ar cilindru skaitu pret jaudu auži ar savu W12 zaudē vienos vārtos.

Link to comment
Share on other sites

Pļurinātājiem pļūtāmais aizgājis no LMT telefoniem pie motoriem un apkopēm.

 

A par ko tēma bija?

Labots - Slaids
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kārtējāis nekorektais salīdzinājums, tas amerikāņu motors arī pēc 20 gadiem rūks, kamēr tavam Audi pēc 200K būs kapitālais remonts.

Redz, kas pa lietu, to varam salīdzināt ar telefoniem.

Tie paši samsūdi, andrīši, etc. Piem. tagad iznāca(?) vai iznāks jaunais 6.0 Zefīrs, palasot internetu, var atrast info, ka daudzi "jaunie flagmaņi" nemaz netaisās apdeitoties uz šo, līdz ar ko tev ir jāpērk "vel jaunāks flagmanis".

Kamēr ābolam telefoniem ir poh, tev ir 4s vai 6s - krāmē 9.0 (nu jau 9.0.2.) iOS virsū un lieto jamo ar visām tām fīčām, ko iOS piedāvā. Ak jā, lieki piebilst, ka arī uz vecajiem āboļiem softs nelago un skrien kā jūrascūciņa pa ratu.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man personīgi ir pofig, kādu telefonu lieto citi - es izvēlos pēc savām vajadzībā un veselā saprāta, kurš man neļauj pirkt dārgāku telefonu par 250EUR:D

 

Vai pa 100 ls un jau 4 gads tikko aizgāja. :) Tikai displeju prasītos lielāku, tas arī viss.

Labots - Rurks
Link to comment
Share on other sites

vajag uztaisīt un pielīmēt mobilo sadaļas augšā holywar topiku (apple vs android), kurā tad var ņemties. un citās tēmās aizliegt šito jezgu.

Link to comment
Share on other sites

nu jau par vēlu, e=d, tie laiki ir beigušies. tik cik tagad pa retam kaut kur uzpeld šāda tipa topiki...

Link to comment
Share on other sites

...bla bla blāāā...

Sakiet godīgi, ja jums darbs apmaksātu pilnu vai vismaz pusi cenas, jūs ņemtu ābolu?

Es, jā :)

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - LMT ir oficiālais iPhone izplatītājs Latvijā. To, cik daudz viņi drīkst kustināt telefona cenu es, protams, nezinu, bet es minēšu, ka ļoti nedaudz. Minējums ir daļēji informēts no 2 gadiem, kas nostrādāti IT un Telco žurnālistikā. Apple noteikumi un sadarbība ar šo kompāniju ir drakoniska. Es nebrīnītos, ja LMT aifonus tirgo par pašizmaksu un pelna no samaksas par datiem.

 

Otrkārt - iPhone maksā tieši tik, par cik tos cilvēki pērk. Tieši tik pat maksā JEBKURŠ cits viedtālrunis. Jums liekas, ka SGS6 maksā zemāku cenu, jo Samsung ir godīgāki un vairāk ieinteresēti pircējam piedāvāt reālu value? SGS6 maksā lētāk par iPhone tāpēc, ka par iPhone cenu SGS6 nepirks tik daudz cilvēku, lai tas atmaksātos.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Apple noteikumi un sadarbība ar šo kompāniju ir drakoniska.

Domāju, ka Capital ar viņu iDeal veikaliem ir analoģiski. 

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā piekrītu RudeWolf , Tik,cik katrs ir gatavs pārmaksāt par brendu ir katra paša ziņā, bet pēc tam ar putām uz lūpām visus forumus piedi*st, ka viņa izvēle ir vispareizākā pasaulē un pārējie, kas to neatzīst, nesaprot vai pasmīkņā par to,  ir idioti un nabagi, tas ir vienkārši padumju cilvēku veids, kā SEV attaisnot pārmaksāšanu par lietu, kur 40% tās cenas sastāda veiksmīgs mārketings un profesionāli uzbūvēta industrija, kas spēj noturēt šo ļaužu massu :)

Un tas neattiecas tikai uz sagrauzto augli, bet arī uz citiem brendiem un  uz brendiem pasisto tautas daļu :)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

tas attiecas ne tikai uz brendiem, bet arī uz betonmaisītāju vākšanu šķūnītī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju, ka Capital ar viņu iDeal veikaliem ir analoģiski.

 

LMT ir biš savādāk. Capital savu produkciju iepērk no izplatītāja UK (ja pareizi atceros). Analoģiski ar visiem Tele2 un Bitēm. LMT ir oficiālais izplatītājs Latvijā, kas atšķiras no Premium Reseller ar to, ka stoku pērk no Āboļa pa taisno. Tāpēc arī ir situācija, ka LMT savus aifonus dabon pēdējie, kas, manuprāt, ir pilnīgi nepieņemami.

 

Es uzvārdus nesaukšu, bet esmu runājis ar abiem pārējiem operatoriem un jautājis, kāpēc viņi nekļūst par ofic. izplatītājiem. Viņu atbildes nebija pārsteidzošas. Apple ir drakoniski noteikumi par to, cik stoku jāiepērk un kādu supportu jānodrošina. Among other things. Un beigās vēl aifonus dabon pēdējais. Loģiski, ka neviens cits neraujas. Es LMT vietā būtu cēlis traci par šo un gan jau, ka viņi to dara. Jautājums, cik Apple krata, ko saka kaut kāds Latvijas knariņš.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

starp citu, jaunajiem 6s modeļiem ir jauni atmiņas čipi http://www.anandtech...iminary-results, apple tā vietā lai mērītos ar krānieņiem un liktu pilnīgi bezjēdzīgas komponentes kā 4K ekrānus, milzīgus RAMus, 10000mAh baterijas ir ielicis lietas, kas tiešām ir vajadzīgas un dod reālu labumu.

Tā gan, android tālruņu ražotāji tik tiešām mīl spiest uz nosacīti nevajadzīgām lietām (lērums MP, 4K ekrāni, max kodolu skaits, max GHz, max GB RAM, Beats By Dre u.t.t.).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirmkārt - LMT ir oficiālais iPhone izplatītājs Latvijā. To, cik daudz viņi drīkst kustināt telefona cenu es, protams, nezinu, bet es minēšu, ka ļoti nedaudz. Minējums ir daļēji informēts no 2 gadiem, kas nostrādāti IT un Telco žurnālistikā. Apple noteikumi un sadarbība ar šo kompāniju ir drakoniska. Es nebrīnītos, ja LMT aifonus tirgo par pašizmaksu un pelna no samaksas par datiem.

 

uz 16 GB modeļiem, ko jamie piedāvā (LMT), viņiem varka ir 30 euro par trubu, tas ir pērkot uzreiz. Ja ņem kkādus tūr nomaksas veidus, tad attiecīgi vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk ka uzcenojums 4-5%, tas ir smieklīgi mazs! Pārtikas veikali liek 20-30%, un cilvēki iepērkas katru dienu!


Ar mobilo telefonu tirdzniecību varēja pelnīt līdz kādam 2000 gadam, pēc tam tas viss palika par klusu murgu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika LMT pamatbizness ir mob.telefonu tirdzniecība?:D Tas ir tikai loģiski, ka tur varka nav liela;

Tāpat muļķīgi būtu sākt diskutēt, kāpēc degvielas uzpidles stacijās tirgo a/m logu šķidrumus, hotdogus, kafiju un arī alu un cigaretes - tur taču nevar daudz nopelnīt - bet kāpēc ne, ja ir iespēja pat tos 5-10% nopelnīt?:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

viņiem varka ir 30 euro par trubu

 

žargons jau pabaiss. kas tiek saprasts ar vārdu varka?

Link to comment
Share on other sites

Baisais offtopic

 

Bet vidējam latvietim dzinēja uzturēšana ir tikai zobsiksnas nomaiņa un eļļas, tosola nomaiņa. Par pirmo (zobsiksnas maiņu) īpaši lepojas un kādu pusgadu kaimiņiem un draugiem stāsta, ka savam jaunajam lietotajam auto samainījis zobsiksnu...

 

 

Ja ņem pa brutālo tad visi telefoni ir kaut kādā veidā pārcenoti, bet par cik nosaka piedāvājuma un pieprasījuma attiecība. 

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

nožēlojams 6 litrīgs v8 dzinējs attīsta knapi 300 zirgus, kamēr vācu 2litrīgs 4 cilidru turbo audi ar s-line ir gan ekonomiskāks, gan jauda tāda pati.

Atkal Akris sapisās meistarība!

 

post-97578-0-37400900-1444660693_thumb.jpg

 

 

 

dažiem pirmā apkope motoram jāveic pie tāda nobraukuma

Tas visu izsaka, nav komentāru! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas visu izsaka, nav komentāru! 

 

ko tas izsaka? ja tu rutīnas darbus kā eļļas un filtru maiņu un citus 10 minūšu darbus uzskati par nez kādu apkopi, tad jau tā ir tava problēma.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

žargons jau pabaiss. kas tiek saprasts ar vārdu varka?

ja reiz uzdod šāda tipa jautājumu, tad, manuprāt, tavs pelēko vielu daudzums arī ir pabaisi mazs.

varks iz žargona - peļņa.

Link to comment
Share on other sites

Pārtikas veikali liek 20-30%, un cilvēki iepērkas katru dienu!

 

gigigigi. :)

 

Man sanāca uzzināt dažas cenas. Maximā tā prece iet ar 420% uzcenojumu. :) (Lai gan Maxima noteikti vēl lētāk dabū).

 

Tā kā Tuubija nosauktie skaitļi ir neprecīzi.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Var būt ka tā arī ir, kamēr LMT turēja dīlerus, jo paši tajā brīdī ar to nedarbojas, no pārdotā telefona dīlerim palika 8.30 Ls.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

varks iz žargona - peļņa

 

Interesanti kā var zināt, ka LMT peļņa no viena aparāta ir 30 eiro? šaubos, vai LMT paši šim galīgi nišas produktam veic tik detalizētu izmaksu analīzi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ne velti saviesīgos pasākumos iPhone vienmēr ir satverts rokā,

Ir tādas termins jeb seksuāla perversija ekshibicionisms , jeb sava krāniņa rādīšana. Tieksme izrādīties ar savu ikrāna pagarinātāju ir raksturīgāka i produktu lietotājiem,


 

 

Var būt ka tā arī ir, kamēr LMT turēja dīlerus, jo paši tajā brīdī ar to nedarbojas, no pārdotā telefona dīlerim palika 8.30 Ls.
Atļaušos pasmaidīt. Tu visticamāk domā tā saucamos mazcenas jeb telefonus ar kontraktu. Tad lūk: dīleris saņēm atlīdzību par noslēgto līgumu, un tas nekādi nav saistīts ar telefona pārdošanu.Telefons tikai ir kā piedeva līgumam. Dīleri arī šos tel varēja laist brīvā pardošanā par nefiksētu cenu
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Taisnība gan, bet daudz telefonus tu pārdevi pa brīvo cenu, kad parādījās mazcenieki? Un tad jau uzcenojumus nekādus dižos nelika, bet pelnīja ar aksesuāriem! :) 

Link to comment
Share on other sites

@@jema,protams kad sākās operatoru politika ka jebkuru telefonu varēja paņemt ar kontraktu jeb kā mazcenieku (arī par 500+) brīvais tirgus tika nograuts.Bet vienmēr ir bijuši cilvēki kuriem ir nauda un kuri izvēlas dzīvot bez līgumsaistībām ar operatoriem.Tas pat šobrīd ir ar aifoniem. Un ja nebūtu šādu variantu ka aifonus dod par brīvu, tikai paraksti kontraktu un maksā katru mēnesi nelielu summu, varu derēt ka aifonu lietotāju nez vai būtu vairāk par 5%.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...