Jump to content

iPhone cenu atšķirība pie LMT un interneta veikalos


kurmis
 Share

Recommended Posts

Interesanti kā var zināt, ka LMT peļņa no viena aparāta ir 30 eiro? šaubos, vai LMT paši šim galīgi nišas produktam veic tik detalizētu izmaksu analīzi.

protams, neviens neko nerēķina, ka tik notirgot vairāk vienības, lai bitēm un telēm varētu rādīt ar pirkstu un teikt - re, jūs pārdevāt x vienības, a es y, un izdariet mums tagad kko.

mans apgalvojums, ka tev varētu būt pabaisi mazs pelēkās vielas daudzums, tikai apstiprinās ar katru tavu nākamo postu šajā topikā!

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

Dabiski bija, kas pirka pa pilno, bet laukos tas bija smieklīgs procents, domāju, ka arī tagad lielpilsētās ir līdzīgi, mazs kas pērk uzreiz. LSTP - ja jau zināji par mazcenu, tad arī esi bijis saistīts ar LMT. 


Peļņa un uzcenojums uz vienību jau ir dažādas lietas. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

neviens neko nerēķina, ka tik notirgot vairāk vienības, lai bitēm un telēm varētu rādīt ar pirkstu un teikt - re, jūs pārdevāt x vienības, a es y, un izdariet mums tagad kko.
Domāju ka operatoriem ir smagi pie pakaļas cik tel notirgo. Viņiem krāna mērīšanās ir cik jūzerus uzsēdināsi uz savas adatas.Telefons ir tikai līdzeklis cīņā par klientu 
Link to comment
Share on other sites

peļņa ir naudas summa, ko gūst pārdodot produktus pēc izmaksu atskaitīšanas.

pārdod itrubu, iegūsti peļņu (piem. 30 euro). uzliec itrubai uzcenojumu, teiksim, lai viņa maksā par 10 euro vairāk, tad peļņa sanāk 40 euro. vai tad ne tā?

protams, ja reiz stāstu muļķības un izgudroju jaunu divriteni, tad lūdzu, apgaismojiet mani, eksperti.

 

lstp - līdzeklis, ar kuru tu gūsti peļņu. būsim reāli - tirgus ir gana piedzīts ar patērētājam izdevīgiem piedāvājumiem, aber bode, manuprāt, tomēr arī ir ieintresēta, lai iegūtu papildus ienākumus no telefoniem. ja reiz viņiem tie ienākumi no telefoniem būtu pie pakaļas, tad telefonus tirgotu/dotu līdzi par pašizmaksām, netaisītu kasakus ar garantijām, etc., lai nebūtu jātērē sūri grūti nopelnītās naudiņas.

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dabiski bija, kas pirka pa pilno, bet laukos tas bija smieklīgs procents, domāju, ka arī tagad lielpilsētās ir līdzīgi, mazs kas pērk uzreiz.
Lauki ja tu ar to domā depresīvus cienus kur naudas nav tad droši vien.Bet telefoniem ir tendence pazust, saplīst un kamēr kontrakts nav beidzies jaunu tev vairs nedos. Būs jāpērk pašam. Par pilnu samaksu
Link to comment
Share on other sites

 

 

viņiem varka ir 30 euro par trubu

 

 

protams, neviens neko nerēķina,

 

varbūt tad nevirini muti, ja tev faktu nav?

Link to comment
Share on other sites

netaisītu kasakus ar garantijām,

Tu tiešām esi no kosmosa.Kāds operatoram sakars ar garantijām un kasjakiem? Viss kas iziet caur operatoru ir piegādāts pa tiešo no ražotāja, garantijas apkalpi utt nodrošina ražotāja autorizētais serviss. Kaut vai sapļīst 100%, finansiālā ziņā operatoram kā telefonu izplatītājam no tā ne silts ne auksts

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ja nebūtu šādu variantu ka aifonus dod par brīvu, tikai paraksti kontraktu un maksā katru mēnesi nelielu summu,

Vari kaut vienu piemēru minēt vai kādu linku jebkurā valstī,kas apstiprinātu Tavus vārdus.

Kur telefons par brīvu un maksāju tikai abonēšanu. Jeb sajauci un neapskatījies ka kopā ar abonēšanu pārmaksā vēl vairāk ,kā nopērkot uz reiz?

P.S. Šitos karus kam garāks jau uztur pārsvarā tikai tie kam nākas iepriekšējās paudzes ābolu no rokas ņemt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu tiešām esi no kosmosa.Kāds operatoram sakars ar garantijām un kasjakiem? Viss kas iziet caur operatoru ir piegādāts pa tiešo no ražotāja, garantijas apkalpi utt nodrošina ražotāja autorizētais serviss. Kaut vai sapļīst 100%, finansiālā ziņā operatoram kā telefonu izplatītājam no tā ne silts ne auksts

Tās visas tēmas, kuras ir ceptas gan te, gan citos kaimiņforumos stāsta ko citu, tobiš, notika šaize (piem. telefons iz rūpnīcas jau brāķis), aiznes uz garantiju, a tūr pasaka, ka tava vaina, remontē pats. redz, kapeika jāiepiš kabatā visiem elemntē, bitēm, telēm... un joprojām gribi teikt, ka operatoriem ir pokuj uz to visu? nu labi, ja tev labāk pašam paliek tā domājot, uz priekšu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tās visas tēmas, kuras ir ceptas gan te, gan citos kaimiņforumos stāsta ko citu, tobiš, notika šaize (piem. telefons iz rūpnīcas jau brāķis), aiznes uz garantiju, a tūr pasaka, ka tava vaina, remontē pats. redz, kapeika jāiepiš kabatā visiem elemntē, bitēm, telēm... un joprojām gribi teikt, ka operatoriem ir pokuj uz to visu?
99.99 visas tās tēmas ir pufelis. Telefonus atšķirībā piemēram no televizoriem vazā līdzi nonstopā, regulāri lidina zemē, mērcē ūdeņos, loģiski ka elektronikai pienāk gals, un jūzers tiek pasūtīts, jo tā ir 100% viņa vaina.Bet skabargu savā acī jau neviens negrib pamanīt, visi slikti tikai pats eņģelis. Neesi pamēģinājis televizoru izlidināt no otrā stāva loga uz asfalta un tad mēģināt nest viņu uz garantiju?

 

 

b s
Tas bija domāts ka nav jāmaksā pilna maksa uzreiz, bet telefona vērtība tiek sadalīta  un iekļauta ikmēneša rēķinā.
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

tupa palielināt ierīces lielumu, lai iebāstu lielāku bateriju zaudējot komfortu un portabilitāti- kam tas vajadzīgs.

To pašu var teikt arī par pretējo - uz samazinātas baterijas rēķina taisīt kredītkartes biezuma telefonus arī ir tupi. Piemērs - iPhone 6 - varēja uztaisīt milimetru biezāku, i bateriju varētu čut čut lielāku ielikt, i nebūtu tas kameras izaugums, bet nē vajadzēja tik plānu, ka lūzt uz pusēm 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sakiet godīgi, ja jums darbs apmaksātu pilnu vai vismaz pusi cenas, jūs ņemtu ābolu?


 

 

cik esmu ievērojis, tad iPhone lietotāji ir daudz apmierinātāki par Androīdiešiem

iespējams, ir arī turīgāki

Link to comment
Share on other sites

Izklaide no Delfi jeb lietas ko var nopirkt par 6s cenu http://www.delfi.lv/skats/izklaide/lietas-ko-var-nopirkt-par-jauna-talruna-iphone-6s-cenu.d?id=46549383

Tāpat par viena telefona naudu var nopirkt vismaz 70 litrus ‘Absolut Vodka’ šņabja un ilgi ilgi dzert.

 

 

Telefona pirkšanas vietā var arī labi pavadīt laiku – piemēram, kādas 40 reizes pārgulēt ar Rumbulas prostitūtu vai nodrošināt sevi ar 80 minetiem.

Labots - LSTP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

99.99 visas tās tēmas ir pufelis. Telefonus atšķirībā piemēram no televizoriem vazā līdzi nonstopā, regulāri lidina zemē, mērcē ūdeņos, loģiski ka elektronikai pienāk gals, un jūzers tiek pasūtīts, jo tā ir 100% viņa vaina.Bet skabargu savā acī jau neviens negrib pamanīt, visi slikti tikai pats eņģelis. Neesi pamēģinājis televizoru izlidināt no otrā stāva loga uz asfalta un tad mēģināt nest viņu uz garantiju?

Tu esi īsts tslims cilvēks, ja reiz uzskati, ka visas trubas, kas tiek nestas uz remontu, ir pašu lietotāju vaina, tobiš, piem. es esmu dabūjis telefonu, kas man īsti nefunkcionē vai arī solītajos X metros zem ūdens jams tomēr parubās.

Nu ja tu neesi saskāries ar telefonu remontiem - nu netirs ne sūda, ko tu nezini. Man, personīgi, ir pokuj, kur tu esi vai neesi strādājis, bet, ja reiz tu neesi saskāries ar attiecīgo staffu X apstākļos, tad ko tu vari tukši muldēt? Tak neviens tev par to nemaksā, ne tā?

Nezinu, ar katru savu postu aiz vien vairāk sanāk apzināties, ka visi mūsu LV daiļdčibriki (ķipa viszinīši) tā vien dirš - diršanas pēc..., varbūt es esmu stulbs, kas uzdod pareizos jautājumus, uz kuriem neviens nevar atbildēt, bet dažš labs šī topika biedrs vienk. izceļās ar idiotismu, nezinu, man, personīgi, būtu grūti atgriezties LV, lai cīnītos ar šādiem āžiem...

Link to comment
Share on other sites

 

 

To pašu var teikt arī par pretējo - uz samazinātas baterijas rēķina taisīt kredītkartes biezuma telefonus arī ir tupi. Piemērs - iPhone 6 - varēja uztaisīt milimetru biezāku, i bateriju varētu čut čut lielāku ielikt, i nebūtu tas kameras izaugums, bet nē vajadzēja tik plānu, ka lūzt uz pusēm 

 

tagad iedomājies kā telefonu lieto lielākā daļa cilvēku. ja nevari- tad lūk kā- lielākā daļa telefonu liek silikona vai ādas keisā, lai tam būtu papildus aizsardzība un nenoskrāpētos. pēkšņi pēc iespējas plānāks telefons un mazliet uz āru uzbīdīta kamera šķiet pavisam loģisks solis. bet ko gan es saprotu.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc inet veikalā lētāk? Tak viņiem par telpām nav jāmaksā kautkur Rīgas centrā. Neliels ofiss un visu pieved no noliktavas. Un telefoni tieši tādi paši, kā LMT, Bitei vai Telei 2. Par to pārliecinājās mans draugs. Nopirka inet veikalā telefonu un atgrieza atpakaļ,(tas ir pluss inetveikaliem). Pēc tam paņēma to pašu modeli pie viena no operatoriem un tieši identisks defekts. Tikai šoreiz bija divreiz jāsūta uz remontu pirms atgrieza naudu. Es pats tehniku noskatu un izpētu veikalā un pēc tam nopērku inetbodē. Un ne reizi nav pievīlusi. Vairāk vainīgas ir līkās rokas

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es pats tehniku noskatu un izpētu veikalā un pēc tam nopērku inetbodē

 

psc, šitie kapeikpisēji ir labie, pāris eiro dēļ ir jēga čakarēties? pārdevējam arī ar lepnumu paprasi konsultāciju un pēc tam pasaki, ka nopirksi internetveikalā? 

 

 

 

varbūt esmu mainijies es, bet kaut kā šobrīd vairs neliekas tas iphone dārgs!

 

es ar nesaprotu par kādu prestižu vai zīmēšanos te daži runā, tā truba maksā 600 eur, ja tas ir kas prestižs vai ievērības cienīgs, tad man patiešām žēl to kas tā uzskata. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

varbūt es esmu stulbs

 

tev palēnām veidojas izpratne par lietu kārtību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu neesi saskāries ar telefonu remontiem - nu netirs ne sūda, ko tu nezini. Man, personīgi, ir pokuj, kur tu esi vai neesi strādājis, bet, ja reiz tu neesi saskāries ar attiecīgo staffu X apstākļos, tad ko tu vari tukši muldēt? Tak neviens tev par to nemaksā, ne tā?

Nezinātu nerunātu. Atšķirībā no tevis teorētiķa kas sasmalstījies debeloīdu info pa visādiem forumiem un sūdzību lapām. Nē nemaksā, bet kretinē piderdebeloīdi, kuriem pat ūdens līst ārā no telefona vai visa plate pārklāta ar koroziju, bet irš acīs skatoties ka telefons nekad ūdeni nav redzējis un lietots tikai ofisā uz galda, tādējādi uzskatot servisa večus par pilnīgiem idiotiem kurus var ap*ist. Sovjetu psiholoģija: visi vainīgi tikai ne pats, neapjāsi citu pats neizdzīvosi, visā tās krāšņumā dzīva.Tā ka ar pilnu atbildību varu pateikt ka oficiālā servisā neviens nepamatoti irst nesūta, tam pat nav nekāda pamatojuma, jo kāpēc jāatšuj klients jo remontus apmaksā ražotājs, pie tam krietni dāsnāk nekā no klienta paņemsi par maksas remontu.Lai stiepj kaut vagoniem, viņi tikai priecāsies un grābs piķi. Cits stāsts ir puspelēkie servisi kuri dzīvo no maksas remontiem un puspelēko tirgotāju telefonu apkalpošanas. Jā tur pēc pēc tirgotāja uzstādnēm tiek meklēts mazākais iemesls lai atteiktu garantijas apkalpošanu, reizēm to darot negodprātīgi un formāli.Bet arī puspelēkie trīc un dreb par reputāciju un gluži bez iemesla to nedara.

 

 

 

Nezinu, ar katru savu postu aiz vien vairāk sanāk apzināties, ka visi mūsu LV daiļdčibriki (ķipa viszinīši) tā vien dirš - diršanas pēc..., varbūt es esmu stulbs, kas uzdod pareizos jautājumus, uz kuriem neviens nevar atbildēt, bet dažš labs šī topika biedrs vienk. izceļās ar idiotismu, nezinu, man, personīgi, būtu grūti atgriezties LV, lai cīnītos ar šādiem āžiem.

Izskatās ka tu esi paskatījies spogulī. Par ekonomiskajiem migrantiem man arī ir viedoklis. Regulāri lidojot ir nācies izmantot gasterbaiteru izmantotās lētās aviokompānijas. Tās sejas.Tās intelekta neskartās sejas. Nav brīnums, ka liela daļa vienkārši Latvijā nav spējīgi atrast normālu labi apmaksātu darbu, jo melnstrādnieki Latvijā ir ļoti slikti atalgoti. Tāpēc viņi labāk dodas uz ārzemēm, kur uz vietējo debeloīdu un parazītu fona viņi izceļas kā itelektuāļi un čaklīši.

 

 

 

pārdevējam arī ar lepnumu paprasi konsultāciju un pēc tam pasaki, ka nopirksi internetveikalā? 

 

Es pats tehniku noskatu un izpētu veikalā un pēc tam nopērku inetbodē. Un ne reizi nav pievīlusi.

Tieši tā kapeikpisēji dara. Viņi apmeklē veikalu, jāj prātu pārdevējam/konsultantam, un pat nekautrējas tiešā tekstā pateikt: paldies par labu konsultāciju, pirksim internetveikalā jo tur eiriks vai divi lētāk.

Labots - LSTP
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Labs temats, saturīgs, akurāt garastāvokļa uzlabošanai, temats neļauj vilties!

 

Lai arī parasti neiesaistos šajos krusta karos, bet bērni, jūs ko pērkat? Flagmani, zīmolu, paliekošu vērtību vai darba rīku ar noteiktu funckionalitāti. Kurš aparāts, par labāko cenu, vēsturiskajā brīdī vajadzīgās funkcijas pilda, tas arī ir tas labākais, punkts! Kā piemēram, agrāk likās ka LG ražo tikai sūdainas kvalitātes putekļu sūcējus un teļukus, tagad viņiem ir daži neslikti smārtfoņi - g2 vai g3. Dara visu ko vajag un pat vairāk, maksā 2x-3x mazāk kā Samsunga flagmaņi un aipones. Kā viens biedrs piesauca 250 eur, jā, kāpēc ne, par to naudu būs jauns, ar 2 gadu garantiju sakarīgs Andrīts, ar normālu kameru un performanci. Jā kādā brīdī to pašu piedāvās ābols, nopirkšu ābolu. Vai MS.

 

Ja piķis kabatu spiež, tad kāpēc gan nepirkt flagmaņus un aiponus, bet ņemot vērā ka lielākā daļa pērk uz nomaksu, nemaz tik bagāti tie aipoņu pircēji nav.

 

p.s. zobenes maiņa, tā ir pirmā dzinēja apkope, mjāāā, spēcīgi, abolainie izvēlējās līderi, kas viņu diskreditē.


 

 

Sakiet godīgi, ja jums darbs apmaksātu pilnu vai vismaz pusi cenas, jūs ņemtu ābolu? Es, jā :)
Tas labi, ka cilvēkam ir pieticīgi sapņi.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par telefona pirkšanu lai nebūtu problēmas. Nav svarīgi ko, kur un pa cik pērk, galvenais lai telefons tiktu apkalpots ražotāja autorizētā servisā.Operatoru tirgotie tur tiek apkalpoti by default. Pārējiem tirgoņiem šis jautājums ir jāuzdod tiešā tekstā. Ja atbilde ir ražotāja serviss tad jāņem ciet, un problēmu gadījumā jāstiepj pa taisno pašam. Ja atbilde ir nesiet mums, vai arī nosaukts kaut kāds puspelēkais, tad tas ir riskants pirkums, un katram ir pašam jāizlemj vai ir gatavs uzņemties riskus. Un neceriet ka apdauzītus un mitrumu dabūjušus telefonus, garantijas laikā kāds apkalpos bez maksas.Un nekad nevag pirks jaunus modeļus, kā viņi tiko iznākuši. Ražotāji arī nav enģeļi, jaunie modeļi nereti ir ir visādiem softvāriskiem un dzelžu gļukiem, pie tam vēl savā cenu pīķī. Vislabākais un pareizākais ir pirkt, kādus 6-9mēnešus pēc iznākšanas. Visas bērnu slimības ir novērstas un arī cena ir adekvāta.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vislabākais un pareizākais ir pirkt, kādus 6-9mēnešus pēc iznākšanas. Visas bērnu slimības ir novērstas un arī cena ir adekvāta.

 

dažiem pēc tik ilga laika jau tiek nogriests jebkāds suports un nekad dzīvē slimības nelabos :D

pie mums te ir kaut kādi cenu pīķi, kā jau nabadzīgā valstī, normālajā pasaulē telefons tiek izlaists un pārdos par ražotāja noteikto cenu, varbūt kādreiz ir kāda atlaide/akcija (black friday un citi brīnumi), bet tā cena paliek nemainīga līdz nākamajai iterācijai.

 

 

 

Ja piķis kabatu spiež, tad kāpēc gan nepirkt flagmaņus un aiponus, bet ņemot vērā ka lielākā daļa pērk uz nomaksu, nemaz tik bagāti tie aipoņu pircēji nav.

 

kas tieši ir slikts nomaksā? 

Link to comment
Share on other sites

dažiem pēc tik ilga laika jau tiek nogriests jebkāds suports un nekad dzīvē slimības nelabos

Lai nebūtu tukša iršana piemērus studijā. Ražotājs (izņemot Chime homemade) un modelis kuram pēc 9 mēnešiem tiek nogriezts jebkāds atbalsts. Man gan liekas ka tev nebūs ko atbildēt

Labots - LSTP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kas tieši ir slikts nomaksā?

Nekas nav slikts, lieliska metode, kā piespiest aunus cilvēkus pirkt to kas viņiem nav vajadzīgs.

Labots - androidz
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekas nav slikts, lieliska metode, kā piespiest aunus cilvēkus pirkt to kas viņiem nav vajadzīgs.

 

šāds viedoklis parasti ir cilvēkiem, kas saņem 500 eur uz rokas aploksnītē un neviens viņiem līdz ar to kredītus un līzingus nedod, tapēc naids uz visu pasauli, jo redz cits ar tādu pašu algu var paņemt kompi vai telefonu un maksāt padsmit eiro mēnesī 2 gadus, bet aplokšniekiem jāsūkā īkšķis.

 

"nepirkt, kas nav vajadzīgs" ir tāda padomju idioloģija, katrs dzīvo tikai ar to, kas vajadzīgs, paņem to cik vajadzīgs. pats droši vien arī nestaigā humpalās, līdz ar to esi hipokrāts.

Link to comment
Share on other sites

Forumā nebija kaut kāds ierobežojums uz ideotismu skaitu no viena beidra, viena topika ietvaros? Ja nē, tad derētu ieviest.
 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kredīts/līzings ir OK kā ilgtermiņa ieguldījums - attiecīgi automašīna vai nek.īp, pietam - arī tur saprātīgi cilvēki veic vismaz 20+ procentu pirmo iemaksu un neņem uz MAX termiņu, lai amortizētu ātrāk iegādāto vienību nekā to dara tirgus:)

 Uz jebkādiem elektronikas gadžetiem jebkura nomaksa, kas ilgāka par 3 mēnešiem nozīmē, ka cilvēks nevar atļauties attiecīgo "gadžetu" un nevajag sākt bāzt batonus ausīs par naudas plūsmu, to, ka var atļauties ikmēneša maksājumu utt.

Jā, es arī varētu "atļauties" māju jūras krastā pa 3 miljoniem EUR, bet tika uz gadiem 200:D 

Labots - zulus
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz jebkādiem elektronikas gadžetiem jebkura nomaksa, kas ilgāka par 3 mēnešiem nozīmē, ka cilvēks nevar atļauties attiecīgo "gadžetu"
Precīzi!
Link to comment
Share on other sites

Kredīts/līzings ir OK kā ilgtermiņa ieguldījusm(attiecīgi automašīna vai nek.īp); Uz jebkādiem elektronikas gadžetiem jebkura nomaksa, kas ilgāka par 3 mēnešiem nozīmē, ka cilvēks nevar atļauties attiecīgo "gadžetu" un nevajag sākt bāzt batonus ausīs par naudas plūsmu, to, ka var atļauties ikmēneša maksājumu utt.

 

kredīts kā ilgtermiņa ieguldījums pats par sevi ir stulbākais vārdu salikums kādu esmu šorīt redzējis. pirmkārt tu maksā procentus līdz ar to tu tikai zaudē naudu, un ieguldīt ar zaudējumiem ir ļoti stulbi, otrkārt auto vērtība krītas ļoti strauji, plus auto ir jāuztur, visu laiku izdevumi. kādii gan tur ieguldījumi, ja tie nes tikai zaudējumus? swed 7000 eur kredītam uz 3 gadiem procenti ir 1800 EUR, nu vienkārši izcils ieguldījums, gandrīz 30% aiziet procentos, + auto vērtība noteikti pa kādiem 20-30% vēl nokrītas 3 gadu laikā, galā pazaudē 50% no ieguldījuma. nu kur vēl stulbāk? varbūt uzreiz paņemt 10k kredītu un iet spēlēt ruleti- iespēja uzvarēt 49%, daudz prātīgāks ieguldījums par auto.

 

ar ko elektrotehnika atšķiras? paiet 2 gadi un pārdod, tieši tik pat debils ieguldījums cik māja vai auto- x laiku "ieguldi" naudu un pēc tam pārdod ar zaudējumiem.

 

 

 

Uz jebkādiem elektronikas gadžetiem jebkura nomaksa, kas ilgāka par 3 mēnešiem nozīmē, ka cilvēks nevar atļauties attiecīgo "gadžetu"

 

kas tas par stulbumu? arī esi viens no aplokšniekiem ar naidu uz visu pasauli? kapēc auto cilvēks var atļāuties, ja ņem 5 gadi līzingā, vai kapēc var atļauties māju, ja to ņem ilgākā termiņā kā 3 mēneši? kas tieši nosaka, ka elektroniku jāspēj nomaksāt 3 mēnešos, ja nē, tu to nevari atļauties?

 

ja man būtu vajadzība pēc 2000 eur vērta datora, es to visticamāk ņemtu līzingā uz gadu, ne jau tapēc, ka nevaru atļauties, bet gan tapēc, ka es labāk izvēlos maksāt mazāk katru mēnesi, bet galā varbūt par 10% vairāk, nekā uzreiz nolocīt visu piķi un gaidīt kādus 3 mēnešus kamēr atkal iekrājas tāda summa, vai gaidīt 3 mēnešus līdz pirkumam, ja vajag jau šodien. tieši to pašu taisos darīt ar auto iegādi, lai gan ir iekrāta paliela summa un varētu iekrāt vēl un ņemt uzreiz naļikā, tomēr ņemšu 80% auto vērtības kredītā tieši tā paša iemesla dēļ- nelieli ikmēneša maksājumi un man pašam paliek brīvi līdzekļi. protams var gaidīt vēl, bet kāda jēga? kas mainīsies no tā, ka nopirkšu pēc gada naļikā, vai šodien un samaksāšu smieklīgi mazāk galā? 

par vienu gan piekrītu, ja jāņem kāds bigbank vai sms kredīts par dīvainiem procentiem- tad jā, tu to nevari atļauties, bet ja banka dod kredītkarti vai normālu līzingu par sakarīgiem procentiem, tad neredzu nekādu problēmu.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

kāpēc degvielas uzpidles stacijās tirgo a/m logu šķidrumus, hotdogus, kafiju un arī alu un cigaretes - tur taču nevar daudz nopelnīt

Domāju, ka maldies; ar to var nopelnīt krietni daudz.

ja cilvēks DUSā skatās kādu lietu, kas nav degviela, tas parasti nozīmē, ka viņam to VAJAG un TAGAD. Atiecīgi, var tirgot sviestmaizi par €3, tualetes papīru gandrīz 2x dārgāk kā rimi, utt. Ir daži produkti, kas statoilā ir lētāki kā vekalos, teiksim, pienu es eju pirkt uz statoilu pāri ielai, nevis no veikala stiepju. Bet tas ir atsevišķs stāsts. Visi tie mazie našķīšu un šokolādītes patiesībā ienes nesliktu naudu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē nemaksā, bet kretinē piderdebeloīdi, kuriem pat ūdens līst ārā no telefona vai visa plate pārklāta ar koroziju, bet irš acīs skatoties ka telefons nekad ūdeni nav redzējis un lietots tikai ofisā uz galda, tādējādi uzskatot servisa večus par pilnīgiem idiotiem kurus var ap*ist.

jopt, tu tak esi kārtīgs cirvis.

Okey, šie ir vieni mākslinieki, kas nes tik tiešām sajātus telefonus un dirš acīs skatīdamies, a ko darīt tiem, kam tik tiešām ir trāpijies rūpnīcas brāķis un šos fiksi pasūta nakuj? Nu, gudriniek, padalies!

 

 

 

Izskatās ka tu esi paskatījies spogulī. Par ekonomiskajiem migrantiem man arī ir viedoklis. Regulāri lidojot ir nācies izmantot gasterbaiteru izmantotās lētās aviokompānijas. Tās sejas.Tās intelekta neskartās sejas. Nav brīnums, ka liela daļa vienkārši Latvijā nav spējīgi atrast normālu labi apmaksātu darbu, jo melnstrādnieki Latvijā ir ļoti slikti atalgoti. Tāpēc viņi labāk dodas uz ārzemēm, kur uz vietējo debeloīdu un parazītu fona viņi izceļas kā itelektuāļi un čaklīši.

 

Es, atkarībā, no tevis, spogulī paskatos katru dienu. Smukiņš un tā esmu, a kas, skaudība vai?

Un tavi salīdzinājumi par letiņiem parastajiem un migrantiem, uhh... skaisti pats sev kājās šauj. Redz, kā tu pats saki, ir tādi letiņi, kas dzīvo no algas līdz algai un ir tādi, kas tik tiešām ir dabūjuši labu darbu un dzīvo cilvēcīgi. Tāpat ir ar ekonomiskajiem migrantiem - citi rukā noliktavās un tad piektdienās, kad saņem algu, staigā ar paceltiem deguniem uz pubiem, un ir gana daudz cilvēku, kas ir izsitušies šeit (lasīt ārzemēs), lai nebūtu jāutraucās par savu dzīvi, varētu atbalstīt savējos iekš Latvijas, kuri cīnās no algas līdz algai, etc.

Bet nu, ko tad es te strīdos ar ekspertu, kas pārzin ne tikai operatoru mārketingu, bet arī zin, kāpēc cilvēki dodās uz ārzemēm strādāt + vel atļaujas viņus visus bāzt vienā maisā un un nostāstit. Laikam darbā būsi dabūjis prēmiju un tagad deguns ir augšā, kā vietējajiem žūpoņām, kam 2 euro vietā par haltūru samaksā 3 euro.

 

 

 

Kā viens biedrs piesauca 250 eur, jā, kāpēc ne, par to naudu būs jauns, ar 2 gadu garantiju sakarīgs Andrīts, ar normālu kameru un performanci.

neesi aizdomājies, ka problēma varētu būt pašā Andrītī? Es, piem., kad pirku ābolu, jamo izvēlējos tikai tāpēc, ka Andrīti neciešu kā sugu, aber windows phones tajā laikā tikai sāka parādīties un galīgi negribējās pirkt kaut ko tik zaļu, jo mazums, var iegrābties. Atlika izvēlēties ābolu, un zini ko - es nevienā brīdī neesmu nožēlojis gan šo izvēli, gan naudas summu, ko esmu iztērējis par šo telefonu. Telefons gan sevi ir atpelnijis, gan pēc teju 4 gadu lietošanas (vel 2 ned. jāgaida līdz apaļajai jubilejai) viņš štrādā tāpat kā pirmajā dienā!

Link to comment
Share on other sites

Bezjēdzīgi strīdēties ar cilvēku, kam saprāts ir gājis ar līkumu:D

Kur tu izraki, ka % maksājumi 7000 LĪZINGAM ir 1800EUR 36 mēnešos? :D Neesi aptaurēts jampampiņš, vai arī nespēj atšķirt līzingu no patēriņa kredīta? Normāla likme lietotai a/m  ir LĪDZ 6% gadā (un tas ir DAUDZ), kas pie 7 000 līzinga ir 600EUR pārmaksa 3 gados - pietam 7 000 ir finansētā summa nevis automašīnas cena (ja tu spēj šos 2 terminus salikt kopā un izprast atšķirību); tas nozīmē - pērkot 10 000 vēru a/m un iemaksājot 3 000 iemaksu, finansētais apmērs ir 7 000; 

Normālas līzinga kompānijās (ne Mogo, Unicredit un citi sūd-kantori) lietotai a/m likmes var dabūt arī 2,9%-3,5% gadā; 

Un par uzturēšanu un apkopi utt. arī tur ir jāieslēdz galva un jāsaprot, ka a/m izmaksas nebeidzas tikai ar ikmēneša maksājumu!

 

par elektronikas gadžetiem tad varu precizēt, ja tev atkal galvā kaut kas nesaslēdzas - ņemt 700EUR telefonu nomaksā uz ilgāku laiku kā 3 mēneši - pilnīgs dīvainis tikai kaut ko tādu var izdarīt (pēc tam vēl pateikt visur, ka lūk - viņš var atļauties šādu telefonu) :D

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...