Jump to content

iPhone cenu atšķirība pie LMT un interneta veikalos


kurmis
 Share

Recommended Posts

Sauc kā viņu gribi bet tas ir atbalsts. Un neviens tev neko "nedrošinātu" ja nebūtu ražotāja atbalsts.

tā ir dzelžu apdrošināšana, tāpat kā kasko automašīnai. softwārisks atbalsts tev būs tieši tāds pats kā bez apdrošināšanas- ja māki, varēsi pārflešot custom ROM, no xda. tas ir atsevišķš pakalpojums, par kuru tu maksā naudu.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss, paldies, ka palaboji! Bet te nu mēs nonākam pie tās apjausmas, par ko parasti izceļās šie krusta kari, tobiš, ka ražotājs pats izdomā, kam pados jaunos OS un kam nē. Un kā pieredze, un internets, stāsta, tad tas notiek ļoti skopi, līdz ar ko andrīšu jūzeri dabūn krietni biežāk mainīt savus telefonus, kamēr ābols sniedz max softa atbalstu visiem saviem telefoniem. bija te posts, ka ābola pirmajai versijai nevar uzlikt pēdējo iOS, nu lol, loģiski, ka tu neuzliksi 7 vai 8 gadus vecai trubai svaigāko OS, kamēr andrīšiem šis prieks beidzās jau pie 2 gadus vecas trubas. Spilgts piemērs - visu labu zināmais samsūds, ko cilvēki, tomēr pērk, ka biez.

 

LSTP - vot, tu beidzot pats atzini, ka kāp grābeklim virsū pats! Respektīvi, tu nelasi diskusijas (par andrīšiem un iphoniem), bet ar putām uz lūpām aizstāvi andrīšus. Nu lūk, iepazīsties tuvāk ar viņiem, paspaidi pats, palasi tās pašas diskusijas (ja reiz esi šeit - bootā) un tad nāc strīdēties/aizstāvēt zaļo tārpu! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

cilvēki nemaz (nu ļoti mazs % skaits) neizmanto "iebūvēto" softu, parasti viņi izmanto citu dev. piedāvātās progas, kas tik tiešām kalpo un ne-pis prātu tev un citiem.
Nu tu gan dod.Ja godīgi esmu pats eksperimentējis ar dev piedāvājumiem, galīgi garām.Vismaz man. Tad jau labāk paņemt un novākt liekās/sev nevajadzīgās no ražotāja softa
Link to comment
Share on other sites

kad ar savu kapeiku pisšanu un xboxu printēšanu sakrāsi kam vairāk par 3 gadus vecu telefonu, varbūt sapratīsi pats.

Tātad 3 gadus vecs Androids nelāgo, bet jaunie lago, tāpēc man jānopērk kāds S6, lai karstu mīzdams skrietu pakaļ pēc iPhone? 99lvl loģika. :D

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

manupraat akriss tiesji par neaarsteejamu stulbumu arii tika izbanots.

 

nope, tiku izbanots, jo pateicu, ka twiterī 12 gadīgas meitenes mazāk kropļo valodu par tevi virtuālajā vidē.

 

 

 

Nu tu gan dod.Ja godīgi esmu pats eksperimentējis ar dev piedāvājumiem, galīgi garām.Vismaz man. Tad jau labāk paņemt un novākt liekās/sev nevajadzīgās no ražotāja softa

 

kādreiz lietoju cyanogenmod un paranoid, patika daudz labāk par ražotāja softiem, pats galvenais, 3rd party romi arī strādāja raitāk. 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

 

tā ir dzelžu apdrošināšana, tāpat kā kasko automašīnai. softwārisks atbalsts tev būs tieši tāds pats kā bez apdrošināšanas- ja māki, varēsi pārflešot custom ROM, no xda. tas ir atsevišķš pakalpojums, par kuru tu maksā naudu.
Tiešām? Esi dzīvojis US un zini kā tas viss realitātē strādā? Un forumu un xda paaudzei varu pastāstīt ka ražotāja softvārisks atbalsts izpaužas  kā apmeklēt servisa centru kur tev tiks ielikta pēdējā versija. Versija kuru ir izstrādājis ražotājs nevis kāds no xda. Tieši tāpat kā tevis pieminētais 4s pēc pieciem gadiem saņem iOS9. Tikai bez liela pompa
Link to comment
Share on other sites

 

 

vajadzības un prasības

Vajadzības un prasības man ir tādas, ka katra mazākā ieķeršanās liek apsvērt domu telefonu izlidināt pa logu, tieši tāpēc nevaru saprast, kas tieši normālam Android telefonam lago? 

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk, iepazīsties tuvāk ar viņiem, paspaidi pats..bet ar putām uz lūpām aizstāvi andrīšus.

Es nevienu neaizstāvu. Parādi kaut vienu ierakstu kur es viņus aizstāvu. Lai arī šobrīd nelietoju Android tel, man viņi ir gana daudz bijuši lai būtu savs viedoklis. Kā lietotājam.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 

 

kā apmeklēt servisa centru kur tev tiks ielikta pēdējā versija.

pēdējā ražotāja versija nev pēdējā android versija.

 

 

 

Tiešām? Esi dzīvojis US un zini kā tas viss realitātē strādā?

radi dzīvo

Link to comment
Share on other sites

Nu tu gan dod.Ja godīgi esmu pats eksperimentējis ar dev piedāvājumiem, galīgi garām.Vismaz man. Tad jau labāk paņemt un novākt liekās/sev nevajadzīgās no ražotāja softa

atvainojos, ka esi mani pārpratis, ar vārdu neizmanto, tavā gadijumā, lai tev būtu vieglāk saprast, bija domāts vārds "izmanto". Bet jā, ja diskusiju sākumā kategoriski biji pret visiem manis izteikumiem, tad beidzot būsi sapratis, par ko es runāju, tas tikai priecē! :)

 

p.s. jaunais iOS 9.0. tika izziņots iekš apple paziņojuma, tobīs, kā tu to vēlies saukt - ar pompu, bet pašiem itelefoniem nekāda pompa nebija - citi atjaunoja, kad piedāvāja, citi (tobiš ātrāk), kad paši vēlējās ;)

by the way - par izbrīnu arī jaunais Zefīrs (andrīšiem) vairs nenāk ar pompu ārā, salīdzinot kā tas bija pirms tam.

 

p.s.s "Es nevienu neaizstāvu. Parādi kaut vienu ierakstu kur es viņus aizstāvu. " - HALLO, palasi pats savus postus šajā topikā :D

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

meliigais meerkakji

 

ļoti lūdzu nelamāt mērkaķus

 

ujn jā - neesmu skaidrā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

pēdējā ražotāja versija nev pēdējā android versija.
Tev vajag pēdējo android versiju vai tomēr ideāli strādājošu telefonu? Ja ražotājs neuzskatīs par vajadzīgu likt pēdējo android konkrētam modelim, tātad viņam ir savi apsvērumi.

 

 

 

radi dzīvo
Nu re sākās ..viena tante teica, es lasīju, man radi dzīvo..

Es  tur pavadīju vairākus gadus. Legāli. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Klau, aifōna fanāti - jautājums pilnīgi godīgs un no sirds - ir iespēja aifonu lietot bez aitjūniem, kas mani kretinē kā suga? Ir iespēja aifōnu, tādu kā no veikala, neko nehakojot, nerūtojot, utt - ar vadu piespraust pie jebkura datora un iekopēt/izkopēt pāris gigas lielu failu, bez visādiem šmopbokšiem? Jā, ziniet, ir datori, kuros interneta nav un nebūs.

Man principā riebj doma par jebkura telefona rūtošanu, pāršūšanu un ko tik ne vēl - es izvēlos tādu aparātu, kas mani apmierina tāds, kāds ir. neesmu rūtojis ne S2, ne S4 un tagad;ejo S6 edge arī netaisos. man tas vienkārši nav interesanti.

Aifōnam es varu pieslēgt ārēju karšu lasītāju vai ko citu caur OTG? Godīgs jautājums, jo nezinu. Un man tā funkcija ir svarīga.

Pirms 4 gadiem no aifona mani atturēja mazais ekrāns (remote desktop vajadzībām) un itunes. Tagad tikai itunes. Savu mūžu neesmu datoros licis visādas suites un kiesus - vismaz ne kopš laikiem, kad man bija SE k750i. Un negribu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev vajag pēdējo android versiju vai tomēr ideāli strādājošu telefonu? Ja ražotājs neuzskatīs par vajadzīgu likt pēdējo android konkrētam modelim, tātad viņam ir savi apsvērumi.

 

vajag pēdējo versiju, par ko šeit arī runāju, jo jaunākajās versijās ir novērsti drošības caurumi, gļuki, kaut kas uzlabots, kaut kas jauns nācis klāt. tas tikai laika jautājums, cik ilgi aplikācijas, ko lieto ikdienā atbalstīs vecu API, un tavs viedtālrunis kļūs par stulbtālruni priekš zvaniem un sms

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja diskusiju sākumā kategoriski biji pret visiem manis izteikumiem
Es neesmu pret personālijām bet pret izteikumiem, kuri ir nepatiesi vai kuriem nepiekrītu.

 

jaunais iOS 9.0. tika izziņots iekš apple paziņojuma, tobīs, kā tu to vēlies saukt - ar pompu, bet pašiem itelefoniem nekāda pompa nebija - citi atjaunoja, kad piedāvāja, citi (tobiš ātrāk), kad paši vēlējās
Par to jau ir stāsts daži šādus atjauninājumus izziņo publiski, tādējādi veidojot sev pozitīvu tēlu. Bet realitātē notiek ikdienas rutīnas darbs visiem vadošajiem ražotājiem, darbs lai uzlabotu veiktspēju un izlabotu kļūdas.Tikai par šo neviens publiski neziņo un izplatīšanas kanāli ir servisa centri
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir iespēja aifōnu, tādu kā no veikala, neko nehakojot, nerūtojot, utt - ar vadu piespraust pie jebkura datora un iekopēt/izkopēt pāris gigas lielu failu, bez visādiem šmopbokšiem? Jā, ziniet, ir datori, kuros interneta nav un nebūs.

 

ir iespēja, sandisk ražo usb flešus- vienā galā parasts USB, otrā lightning konektors. 

 

 

 

Aifōnam es varu pieslēgt ārēju karšu lasītāju vai ko citu caur OTG? Godīgs jautājums, jo nezinu. Un man tā funkcija ir svarīga.

 

var pieslēgt: http://www.apple.com/shop/product/MD822AM/A/lightning-to-sd-card-camera-reader.

 

bet pa lielam iphonam viss tiek uz mākoni bīdīts, ja tev telefonu šausmīgi vajag izmantot kā ārējo cieto disku, tad labāk vai nu pērc 128GB flešatmiņu, vai android.


 

 

Tikai par šo neviens publiski neziņo un izplatīšanas kanāli ir servisa centri

 

wtf? visi lielās versijas anonsē vairāk vai mazāk publiski. apple tas notiek skaļāk, jo jauna versija nāk reizē ar jaunu telefonu iterāciju. samsungiem un pārējiem kā sanāk, nav jau arī ko skaļi bļaustīties, ka 2 gadus vecam flagmanim nebūs updeits uz jaunāko androīdu pusgadu pēc androīd versijas iznākšanas, kamēr nexusi un visi citi jau pāris mēnešus ir ar jaunāko

Link to comment
Share on other sites

versatile

bļa, 30 eiro par nekur uz sitiena nenopērkamu štruntu? USB otg vadi pat rimi nopērkami, USB karšu lasītāju atradīsi jebkuras valsts kompjūterštrumu veikalā.

bet nu, pozitīvi, ka ir iespēja. RAW failus ar ir iespēja pārkopēt bekapa vajadzībām? Kas ar img failiem (firmwārēm) - tos arī var tā uz tr?

 

bet pa lielam iphonam viss tiek uz mākoni bīdīts

nu jā, tas ir tas ko man vajag - vakarā no viesnīca suz mākoni aizstumt pa dienu ar kameru (vai vairākām) sabildēto.

 

ir iespēja, sandisk ražo usb flešus- vienā galā parasts USB, otrā lightning konektors.

Ā, tātad, viens fails man jākopē divreiz? jauki. bet, ja man ir fleška, tad man nevajag telefonu šai darbībai. Es trunāju par situāciju, kad fleškas nav līdzi, bet usb vads ir katrā kabinetā vismaz vienam cilvēkam un pašam mašīnā arī mētājas.

 

Un kas ar to itunes? joprojām to mēslu vajag?

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Un kas ar to itunes? joprojām to mēslu vajag?

 

depends, lai kaut ko iedabūtu no PC telefonā vajag, bet tā man viņš ir, bet nekad nav bijusi vajadzība. bildes uz pc no telefona automātiski caur photos sinhronizējas, mūziku klausos spotify.

 

problēma ir tā, ka tu gribi aizstāt datoru ar telefonu. jā android šo funkciju veic labāk, ir pat spējīgs noemulēt desktop ubuntu (no pieredzes kaut kas tik spitālīgs ir darīts uz galaxy s3). bet visādi citādi ir speciālas ierīces tam, ko tev vajag. ir kaut kādas WD vai kingston ārējais HDD ar visiem karšu lasītājiem, wifi un bateriju. vakarā viesnīcā iebāz sd karti tajā cietnī, viņš noklonē saturu, pēc tam pa wifi ar telefonu vari aplūkot. nav lēts, kaut kādi 200EUR par 2TB.

 

http://www.amazon.com/Passport-Wireless-Mobile-Storage-WDBDAF0020BBK-NESN/dp/B00M9B4482

 

 

bet nu, pozitīvi, ka ir iespēja. RAW failus ar ir iespēja pārkopēt bekapa vajadzībām? Kas ar img failiem (firmwārēm) - tos arī var tā uz tr?

 

tikai ar file manager aplikācijām. 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

@@kroop, tā ir problēmas risināšana caur pakaļu.. es vismaz savu android varu negaidītos brīžos kā flešku izmantot.. un datus bīdīt šurpu turpu bez visādiem itunes.. Bet ko no Apple gaidīt.. Iphone ir un paliks slēgta/individuāla sistēma. Turklāt.. androīdu arī uzlādēt nekādu problēmu pieslēdzot pie PC, bet iphone vēl vajag papildus piederumus. Gan jau kopumā kā telefons nav slikts, bet pārcenots un pārāk ierobežots savā individuālajā pasaulītē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

krūp, runa ir par devaisu skaitu un SVARU. Ja vienu vadu iemest/paķert nav problēma, tad pirkt vēl kaut kādus pārcenotus ārējos cietņus, kuri jāsargā no mitruma - nu sorr. kāda man jēga no bildēm cietnī, ja nokrīt kopā ar visu mugursomu ūdenī?

un es nemēģinu aizstād datoru. Man vienkārši ir 2as specifiskas vajadzības - spēt reizēm darboties lokālajā tīklā no ļoti attālām un dīvainām vietām un spēt telefonā darboties un da''lēji apstrādāt bildes ik pa laikam.

Man nav bijušas situācijas, kurās es nespētu kaut ko izdarīt un domātu - jā, būtu man aifōns... bet, paskatoties manus ikdienas scenārijus, nākas saprast, ka otrādi gan varētu gadīties.

Dzelzim nav ne vainas, bet tas pats s6 edge ir ļoti patīkami nostrādāts un vizuāli interesants telefons - neviens cits ražotājs neko tik interesantu nav spējis piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

tā ir problēmas risināšana caur pakaļu..

 

varbūt ir, varbūt nav. tā ir tāda skrūvju skrūvēšana ar āmuru, jā to var izdarīt, bet katrai lietai tomēr ir savs instruments. failu trenkāšanai labāk pie atslēgām pielikt kādu 64GB flešku un turēt pie rokas lādētāju, ja telefons nevelk visu dienu.

 

 

 

bet pārcenots un pārāk ierobežots savā individuālajā pasaulītē.

 

nejauc dārgu ar pārcenotu. piekritīšu, ir dažas funkcijas, kas ir pieejamas uz android, bet ir arī tādas, kas ir piejamas tikai uz iphone, kaut vai apple pay un family sharing un continuity.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

@@kroop, man androids tur līdz nedēļai.. bet ne vienmēr pie beigām ir līdzi lādētājs.. gan dārgs, gan pārcenots.. un to pierāda skaidras naudas krājumi Apple Inc. :D Cilvēki maksā par kultu.

 

Pats lietoju android telefonu, kurš maksāja ~150€ un man vajadzīgās funkcijas veic pilnā apmērā un nav tā, ka es nevarētu atļauties iphone.. tiesa veselais saprāts liek no tā atturēties.

Link to comment
Share on other sites

Beidz, Apple lietotājs nekad nespēs atzīt, ka lieliski un brīžiem pat labāk par Iphone galā tiek ~300EUR vērta android ierīce un 40% no iPhone cenas veido brends, par ko arī tiek pārmaksāts un tad taisnojas visos forumos un citur, kāpēc tam telefonam tā cena ir atbilstoša kaut tehniski viņš ir ja ne soli atpakaļ, tad tuvu pie Android verķiem, kas maksā līdz 350EUR:)

Link to comment
Share on other sites

lol, padomijas eksperts ar aprobežotu prātiņu.

 

kuram android vēl ir spiediena jūtīgs ekrāns? kuram vēl ir NAND atmiņas čipi? kurš bija pirmais telefons ar 64 bitu arhitektūru? kurš vispār bija pirmais telefons kurš nodefinēja kāds būs viedtālrunis?

 

iphone vērtību sastāda ~30% hardware, + R&D + mārketings + software, nu gribot tur nekad nesanāks 40% par neko, peļņa ir labi ja 10% ja ne mazāk, lai spētu konkurēt ar pārējiem, un kā redzams tas izdodas, apple ar vienu produktu ģenerē vairāk peļņas ka microsoft ar pilnīgi visu, ko jebkad ir laiduši ārā sākot ar DOS un beidzot ar surface tabletēm.

 

 

 

Pats lietoju android telefonu, kurš maksāja ~150€ un man vajadzīgās funkcijas veic pilnā apmērā un nav tā, ka es nevarētu atļauties iphone.. tiesa veselais saprāts liek no tā atturēties.

man neveica, gps bija tāds sūds, ka skrienot maratonu pie 21km rādija, ka noskrieti 34.

 

 

 

@kroop, man androids tur līdz nedēļai.. bet ne vienmēr pie beigām ir līdzi lādētājs.. gan dārgs, gan pārcenots.. un to pierāda skaidras naudas krājumi Apple Inc. Cilvēki maksā par kultu.

par ko maksā samsung, htc un lg lietotāji?

Link to comment
Share on other sites

kā var būt tik neaptēsts un domāt ka produkta cenu tupa sastāda hardware izmaksas? varbūt kaut kādiem ķīnas sūdiem tas tā ir, kur viens no otra nospiež, bet ne jau normālam produktam.

 

un jau augstāk esmu nokomentējis: 

 

 

iphone vērtību sastāda ~30% hardware, + R&D + mārketings + software, nu gribot tur nekad nesanāks 40% par neko, peļņa ir labi ja 10% ja ne mazāk, lai spētu konkurēt ar pārējiem,
Link to comment
Share on other sites

 

 

lol, padomijas eksperts ar aprobežotu prātiņu.

 

Ko Tu te vislaik ņemies ar savām progresīvajām idejām par kredītiem un aifoniem? Pilnīgi sviestaina ideja par to, ka kredītus uz spēļmantiņām neņem tie, kam mazas algas. Kā reizi tie, kam ir daudzmaz sakarīgi ienākumi māk arī atlikt un pēc brītiņa nopirkt jau mazliet jaunāku modeli pa to pašu cenu, nepaliekot parādā.

 

Par aifonu - sieva pirms vairāk kā gada atteicās - atdevām bērnam. Visi tie i-tunes un speciālās padarīšanas reāli tracina (iespējams ne visus) un tas, ka lai iekopētu no datora telefonā failus vajag to darīt caur to vietu, kur mugura zaudē savu cēlo nosaukumu, vispār ir fantastiski. :p  Nevajag ar putām uz lūpām stāstīt par Aifona priekrocībām - tā ir modes lieta un ja kādam dikti gribās - ok. Punkts.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

peļņa ir labi ja 10% ja ne mazāk
Tos labi ja 10% peļņas, pats no sava, vai kāda cita pirksta izzīdi?

Bet tā jau ir - iPhonisti zombē tālāk to, ko viņiem tas marketings saka priekšā.

Pašiem jau nav spēka atrast finanšu rezultātus, jo visu laiku jāglāsta savs iPhone 6S.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

tu,apteestais, vari turpinaat izmantot paarcenotu suudu, man nekas nav pretii. bet... silti iesaku nepropogandeet to un savu stulbumu,

 

kur es propagandēju, pilnīgi visur ir argumentēti atspēkots citu stulbums, tai skaitā tavs. tam pašam LG cena ir 500USD, materiālu izmaksas 170USD, precīzi tā pati attiecība. kapēc par to netiek raudātas gaužas asaras, bet mēģināts pierādīt, cik  labu labais telefons? 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Bet tā jau ir - iPhonisti zombē tālāk to, ko viņiem tas marketings saka priekšā.

un ko jūs paši, androisti, dariet? cenšaties nolikt ābolu, lai saulītē varētu paspīdēt ar saviem andrīšiem! toč dunduks :D

 

ķirzaka un zulus - a tajā rakstā ir minēts kalt pušplēsts vārds par pašu iOS? nē! nu vo! te jau ir tā sāls, ka cūka vienm. atradīs dubļus! pati iOS, manuprāt, tik tiešām ir veselu tiesu pārāka par andrīti, jo darbojās, gribētos teikt - perfekti. nu vismaz es un sev apkārtējiem neesmu novērojis nekad nekādas problēmas ar iOS, kkas ķertos, lagotu, nestrādātu, visādi citādi.

Un cik daudz darba prasa izstrādāt šāda tipa OS, to variet pajautāt tepat biedriem, gana daudz programmētāju te ir. Un tad arī taps skaidrs, kur vel tā naudiņa aiziet (tobiš no iphone cenas).

hatters gonna hate, hehe.

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

jebal, kur var būt tāds d aunis un uzskatīt, ka produkta izmaksu veido tikai resursu izcenojums. tad jau intel procesori ir par 99.99999% pārcenoti, silīcija smilts neko nemaksā, aizej un pasmel saujā jūrmalā.

 

ar 2 iepriekšējajiem komentāriem nedarāpoja, tur skaidrs ka vairāk atkārtoties nav vērts. dzīvo vien savā aprobežotajā prātiņā. ja nav noslēpums, par ko tu strādā? ja kaut kāds pastulbs datorskrūvētājs, varbūt būs jāiet pie tevis labot, ja visu taisi pa materiālu pašizmaksām, itsevišķi software gļukus, tos man labosi par velti, jo nekādi izejmateriāli nav vajadzīgi. nu ok iedošu pāris centus pāris elektrību.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu adminu pacietību, katrā galmā jābūt ākstam, bet nu šis paliek nesmieklīgs, visu laiku atkārtojas un sāk spļaut žulti...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

bloodface

androidz pilnība piekrītu tev, arī nesaprotu kā admini spēj izturet visus šitos andrīša fanus kuri ar putam uz lūpām aizstāv andrīti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kroop - Tev uzdeva konrētu jautājumu, kāpēc izstrādājums X, kam pašizmaksa ir tikpat, cik sIfonam maksā 2x lētāk+tehnoloģiski ir pussoli/soli priekšā? TEV nav argumentu un tu sāc minēt cilvēku profesijas un personiski apvainot:)

Ko visi te maļ par Android gļukiem - man nav gļuku, vēl daudziem nav - Jums atrast iOS fanatu forumus, kur raud par to, ka nestrādā tas/šitas, ir gļuki? Es palieku pie sava, ka iPhone ir pārcenots telefons ar sūdīgu savienojamību!

Link to comment
Share on other sites

fanātiskā ābolistu armija vedina uz domām, ka cilvēce tomēr neizbēgs no zombiju apokalipses.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visār jau ne tikai ābolistu armija ir zombiji, standarta holy war, kurš sen jau ir OffTopiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...