Jump to content

HP Probook 4520s CPU FAN (cooleris)


surpiigais
 Share

Recommended Posts

Labdien kungi un dāmas!

Vakar nosprāga cpu cooleris manam HP Probook 4520s.

Zinu, ka var no ebay sūtīt, bet baigi ilgi jāgaida, varbūt kādam ir vai zin no kurienes var dabūt? Jauns vai lietots, man vienalga, galvenais, ka normāli strādā.

post-100886-0-72251300-1444717296_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pasūti no ebay.co.uk tādu, kas atrodas EU (UK, piemēram)- atnāks nedēļas laikā.

Link to comment
Share on other sites

McB -  kāpēc tu tik ļauns, normāls dampis, vismaz ar alumīniju nosegts, tagad jau tādus neražo lētajās klasēs!

Link to comment
Share on other sites

Nu kapēc tu esi tik rupjš? Anotācija no http://www.notebookreview.com/notebookreview/hp-probook-4520s-review/

 

  Build and Design
The HP ProBook 4520s has a clean and semi-rugged outside appearance; a step up from the previous generation model. The screen cover instead of being plastic on the 4510s is now brushed metal which feels stronger and looks much nicer. The new metal cover keeps a clean appearance, hides most fingerprints and resists mild scratching from day to day abuse. The inside gets the same treatment with the bronze, anodized, brushed-metal finish for its palmrest and speaker grill.

Link to comment
Share on other sites

surpiigais

Par kompi īpaši nesūdzos, vienīgi tas, ka dzesēšanas sistēma varēja būt labāka un es nesaprotu, no kurienes viņš sūc gaisu iekšā, līdz ar to CPU pastāvīgi ir diezgan karsts un ja izdomāju gultā uz segas uzlikt bez palikņa, tad pie lielas un ilgstošas noslodzes var gadīties, ka sasniedz sarkano zonu 105 grādos un izrubījas. Katrā ziņā ne ar ko neatpaliek no Mcbook Air, kuru draudzenei nesen uzdāvināju. Neslikti 6 gadus vecam kompim. Jānopērk tikai ssd un vispār lidos.

Par cooleri runājot pasūtīju no China pa 2€. Negribu iztērēt 10€ pērkot vēl kautkādus tur kodus no omnivas, ja var pasūtīt pa to naudu 5 coolerus no China. Bet nu ja kādam mētājas, tad pa pāris eirikiem esmu gatavs Rīgā aizmaukt pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

4520s gaisu ņem gan no apakšas mazajiem pāris caurumiņiem, gan lielākoties caur klavieri pie qwer simboliem.

Man ir tieši šis modelis ar i5 450m un neteiktu, ka tur kaut kas karstu.

Varbūt uzliec pēdējo biosu, kas tur 2013ajā gadā laikam iznāca?

Mētājas arī klavieres, tačpadi un radiators ar fanu, bet žēl dot, jo pašam var noderēt :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...