Jump to content

Video kartes parkarsana.


probot
 Share

Recommended Posts

sveiki atkal :D esmu atapakal ar savu jauno r9 390 no sapphire.. un nez kapec man skiet ka sii karte parkarst.. speleju 3 spelets witcher.cod ghosts.un dragon age. pec kkada briisnina izmet fatal error.. pec tresas speles pieliku roku pie backplate un taaa ka nevar notureet...izejot araa uz gpu z raada 54 gradi neko nedarot.. speleeju windowed cod ghosts pacelas lidz 66 laikam.. bet karte  taada ka pakalaa roku nepielikt un pie ribaam kad pieliek arii karstas.. nez vai tas ir normali.. mana vecaa 760    karsa ap 70-80 un nekadu erroru nebija un nemaz neskita tik karsta.. kas par vainu ? varbut kkadas straavas problemas vai karte braakjis jeb vina ir vienkārši suuds ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • probot

    23

  • Bomaars/C12

    24

  • Toļiks

    30

  • Fantamass

    6

Bomaars/C12

Nu par datčikiem neuztraucies amd ar tiem viss kārtībā, bet kāpēc tu fatal error saisti ar temp? ja tās ir ļoti ok ja jau kā saki 66c, varbūt vairāk kas par fatal error?

Link to comment
Share on other sites

Palaid Furmark testu un pievērs uzmanību temperatūrām kādas tās ir testa laiks ~ 10 minūtes. Kāds tev ir barošanas bloks ?


 

 

varbut kkadas straavas problemas vai karte braakjis jeb vina ir vienkārši suuds ?
Jā tā karte ir rijīga bet fatālo eroru nevajadzētu būt.  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

win 7
nu es nezinu.. neesmu specuks.. pirmais kas ienaca prataa.. fatal errors un pacamdot karti kura bija drausmigi karsta taa ka olas var cept.. nodomaju ka mosh peregruzka kkada.. baroklis itka 800w rakstits. nezinu kas par error..kas rakstit.. tipa speles logam melna bilde paradas  tikai starta linija apaksa kur ir fatal errors.. bet redzet nevaru vinu.. melnais prieksa kuru nevar nonemt.. atsledzot procesiju pazuud. speles viana jau nav.. ja jau 3jam dazadam spelem. esmu neizpratnee vienkārši.. nu pec gpu z itka viss kaa viadzetu buut.. tagad rada 44neko nedarot.. tipa 40 jabut un 60+ spelejot.. bet kapec errors.. 

Link to comment
Share on other sites

Kādi ir barošanas bloka modelis ? Cik ilgi spēlējot parādās tas erors ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Notīri visus draiverus ne tikai video un updeito uz jaunajiem, videokartei neliec Beta


Tai skaitā uzinstalē pa jaunu visual C

Link to comment
Share on other sites

 

 

pacamdot karti kura bija drausmigi karsta taa ka olas var cept
Tas nav nekāds rādītājs jo kartei ir 275w TDP ta ka tas ir tikai normāli kadas temperatūras tev ir Furmark testa laikā ? 

Nesaprotu tu runā par video kartes pārkaršanu bet esi ielicis kaut kādas temperatūras 66 grādi ? Neiet kopā.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu kā rāda viņam 66c pieliekot roku kartei pec viņa izjūtām liekas vairāk, bet nu tam nav nozīmes

Link to comment
Share on other sites

man ir svaigs win uzlikts kopa ar karti. visas progas un draiveri ir jauni.. videnai gan ir beta draivers pedejais kads bija. tas tad laikam janomaina ? par temp rakstu jo jaa.. man liekas ka vina ir dikti karstaaka nekaa 66.. saku ka pie vecas  pieliekos roku nebija tik karsti kaut gpu z radija 70+ a te pie taas plaaksnes roku nepielikt.. nesaprotu.. nu ja norm ta norm :D spelejot.. nez neesm uuznemis 10-20 min kkur taja laikaa... furmark neesmu taisijis!  barosanas bloks ir tracer highlander rakstits 800 w pec cenas arii lidzinajas parejiem :D mosh man iesmereja kad pirku jo tas ko gribeju nebija.. ieteica sito kurs bija bik dargaks. es iisti nesaprotu.. kas notiek ja barosanas bloks ir par svaku ? tiko maja korkjus izsaava :D nedod dievs ka delj mana kompja :D

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ko nozīmē jauni draiveri un wind svaiga? Tas viss pec jaunās videokartes ielikšanas vai pirms? nu 800w ir jatur ne tadu vien videni, bet ja vien tas ir sakarīgs barotājs

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Man ar tāda GPU. Lidojums normāls. PSU 700W brendīgs. Reālākais ka tev problēmas ar videoatmiņu atmiņu. 66 uz tausti ir diezgan karsti. Noturēt roku nevar pie tāda. Man gan GPU diezgan vēsa. Bet man nav CPU ūber kruts, un pagaidām riktīgi noslogot to GPU nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

videatmiņai var būt problēmas kad parkarst, šis nav tas gadījums, un tas sekmētos ar citu ko nevis fatal error, skaidra lieta ka dzelas ap softu tik ar kuru, jaunajai karte ja windows pirms tam instalēts var kas nepatikt, vel beta draiveri, var būt kāds bojās visual c fails utt...100% tas būtu zināms, ja pēc kartes ielikšanas būtu vismaz svaigi draiveri un pa jaunu visual c uzlikts protams ideālākajā gadījumā pašu win arī, tas savilktu paralēles kur vaina...neder ka ir jaunākie draiveri, pec kartes ielikšanas tie japarliek

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

tiko maja korkjus izsaava nedod dievs ka delj mana kompja
Nu pečka jau tur diezgan normāla! FX8350 + R9 390...
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Nu pečka jau tur diezgan normāla! FX8350 + R9 390...


Fantamass nesaprotu kāpēc tadiem debiliķiem ļauj vispar komentēt kur amd tur pečka un sūds pēc taviem teksiem pārsvarā...tur nav nekāda pečķa Kompja kopējais patēriņs ~400-450w no kontakta 
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Fantamass nesaprotu kāpēc tadiem debiliķiem ļauj vispar komentēt kur amd tur pečka un sūds pēc taviem teksiem pārsvarā...tur nav nekāda pečķa Kompja kopējais patēriņs ~400-450w no kontakta 

Tāds pats intel + nVIDIA setups ēdīs ap 300w un pie tam vel nebūs pilnīgi nekādu problēmu ar draiveriem!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 gaiming pc katru watu nedzenā tik un tā...tāpēc tavi komenti ir lieki


p.s mans cpu intel pie slodzes ņamma 134 vai 143w pēc programmu datiem, kartīgi neatceros

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
p.s mans cpu intel pie slodzes ņamma 143w pēc programmu datiem

Kas tā ir par programmu ? Kas atsevišķi nosaka cik w patērē procesors...

gaiming pc katru watu nedzenā tik un tā...tāpēc tavi komenti ir lieki p.s mans cpu intel pie slodzes ņamma 143w pēc programmu datiem

Labi wati ir viena lieta bet otra lieta daudz nopietnāka ir izslavinātās AMD draiveru problēmas. 

https://www.youtube.com/watch?v=JQN1tBxp_3A

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Izskatas pec.tiesi tas pasas problema sas.video..hvz bet izrsdas ka ne visu laiku..tiko pakapaju witcheru kadu pus h un nekss nekresoja..nu kaa win uzinstaleju un tad ieliku jaunu karti. Man ar katru speeli gandriz tas visual c instalejas.taka tamaa nebuus vaina man skiet..laikam tad draiveri un dx 11 ir vaina ja?

Link to comment
Share on other sites

A man tāds labs jautājums, tev tās spēles pirktas? Tas varētu izskaidrot tos Crashus ja kačā no torrentiem..

Link to comment
Share on other sites

 

Kaa tu to izskaidrotu ja speles butu kacatas? Un reku tak video ielika kur notiek tiesi tas pats kas man

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

tas ka windows ieinstalets pirms kartes nav jau nekas labs, bet lielākoties ne tur problēma, bet nepasaki ka bija vel šitā...nu ka draiverus ieinstaleju tā ieliku karti...

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

A man tāds labs jautājums, tev tās spēles pirktas? Tas varētu izskaidrot tos Crashus ja kačā no torrentiem..
Ja būs sūdīgs kraks, spēli vienkārši nevarēs ieslēgt. Ja ieslēgsies, tad tur galīgi vairs nav nekāda starpība vai kačāta torrentos vai nopirkta steamā 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tas ka windows ieinstalets pirms kartes nav jau nekas labs

TIEŠĀM!!!  :shok:

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Pie vainas ir tradicionālā AMD draiveru problēma mēģini uzlikt citus vecākus draiverus!

 

tas ka windows ieinstalets pirms kartes nav jau nekas labs,

Pupu mizas! Un kas tur var būt tik slikts ? Pastāsti.

 

bet nepasaki ka bija vel šitā...nu ka draiverus ieinstaleju tā ieliku karti...

Tas vispār nav iespējams! 

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm..es neesmu nekads eksperts bet tas ir pilnigs sviests manuprat..kada starpiba ar kaadu karti tu instale win un ko maini pectam.visa pamata tacu ir draiveri.. Palasot komentarus zem taa video..reali visi pec kartas suudzas ka dx11 speeles krasho..nezinu ko darit..karte reali cik.veca jau ir bet nekadu atrisinajumu veel nav tam... Mosh jaagriez atpakal karte un jaamaina pret nvidia kko... Stulbi kkaa..tiko visi te karoja manaa iepriekseja teemaa ka amd draiveri suukaa..citi tur aizstaav,bet beigas tocna suuda draiveri..baigaa jeega tagad no kartes ja nevar izmantot tas potencialu :D un luudzu kaads man paskaidrojiet kad notiek ja psu ir svakaaks nekaa vaig..kaa tas izpauzasu

Link to comment
Share on other sites

Mosh jaagriez atpakal karte un jaamaina pret nvidia kko... Stulbi kkaa..tiko visi te karoja manaa iepriekseja teemaa ka amd draiveri suukaa..citi tur aizstaav,bet beigas tocna suuda draiveri..baigaa jeega tagad no kartes ja nevar izmantot tas potencialu un luudzu kaads man paskaidrojiet kad notiek ja psu ir svakaaks nekaa vaig..kaa tas izpauzasu

 Nu es tak teicu ka AMD draiveri ies*kā! Daudzi man nepiekrita it sevišķi biedri Bomaars/C12 un aNi lūk dzīvs pierādījums tam kādi tie draiveri ir patiesībā! Nu nez ja gribi vari mēģināt iemainīt pret kādu no GTX970 kartēm tur ar draiveriem jau nu garantēti problēmu nebūs! Vismaz pēc manas pieredzes.

 

 

un luudzu kaads man paskaidrojiet kad notiek ja psu ir svakaaks nekaa vaig..kaa tas izpauzasu

Liekas ka psu tur nebūs pie vainas. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Ja ieslēgsies, tad tur galīgi vairs nav nekāda starpība vai kačāta torrentos vai nopirkta steamā 

 

Gluži tā nav ap crakotajām, pat orģinālajām spēlēm var būt 1000 vainu pec palaišanas(iespējams tu to nezini jo spēles nespēlē),bet ne šajā gadījumā... 

 

 

TIEŠĀM!!! 

 

Lielas nozīmes nav, bet mēdz gadīties arī ar windowsu gļuhi...bet arī visticamāk ka ne šajā gadījumā. Katrā ziņā piemēram ieinstalējot citu windowsu ši problēma varētu pazūst to grūti prognozēt.

 

 

suukaa

 

 

Pirms tu kādam paijā, tu tā arī nepateici vai draiverus instalēji pirms ieliki karti vai pēc? Un vai izmēģināji ne beta draiverus...

 

 

 Nu es tak teicu ka AMD draiveri ies*kā! Daudzi man nepiekrita it sevišķi biedrs Bomaars/C12 lūk dzīvs pierādījums tam kādi tie draiveri ir patiesībā! Nu nez ja gribi vari mēģināt iemainīt pret kādu no GTX970 kartēm tur ar draiveriem jau nu garantēti problēmu nebūs! Vismaz pēc manas pieredzes.

 

Ieteiku ierakstīt  googlē gtx 970 driver craching, error un citus atslēgvārdus, tad sapratīsi ka konkrēti tu viens indivīds vai daži vel nav nekādi rādītaji, ka citam būs/nebūs problēmas ar draiveriem.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

eteiku ierakstīt  googlē gtx 970 driver craching, error un citus atslēgvārdus, tad sapratīsi ka konkrēti tu viens indivīds vai daži vel nav nekādi rādītaji, ka citam būs/nebūs problēmas ar draiveriem.

Visi draiveri ir vienādi kas tu domā ka katram jūserim viņi tiek rakstīti atsevišķi tā vienkārši nevar būt ka ar divām identiskām kartēm un draiveriem būs draiveru problēmas vienam jūserim bet otram nebūs! Galīgs sviests. :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tagad tu man pateiksi ka visiem ir šī black screen problēma?  Vai arī tu centies pateikt to ka draiveri visiem vienādi bet problēmas nē...pēc tava teikuma neloģiski ar to domu.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tagad tu man pateiksi ka visiem ir šī black screen problēma?  Vai arī tu centies pateikt to ka draiveri visiem vienādi bet problēmas nē...pēc tava teikuma neloģiski ar to domu.
Tas jau nu ir AMD noslēpums to tu neprasi man! :mrgreen:   
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu šobrīd tu esi tas kas mētājas ar apgalvojumiem, kad iemet rīklē atpakaļ to pašu, tad sāc neloģiski šlupstēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu šobrīd tu esi tas kas mētājas ar apgalvojumiem, kad iemet rīklē atpakaļ to pašu, tad sāc neloģiski šlupstēt.

Nu man vismaz ir neapgāžami pierādījumi! Tā ka beidz šļupstēt un netaisi propogandu tur kur viņas nav.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kādi? Ka tev iet karte, bet kādam neiet citas firmas karte, tad tiem draiveri ir sūds? Bet kā sanāk ka citiem arī ar gtx 970 ir draiveru problēmas, ko tu šajā jautājumā spēj teikt, pieņemu, ka šļupstēt tik...nevis neapgāžamus pierādījumus mest...

Man, piemēram aNi ar r9 280x,r9 290x nav problēmu ar draiveriem(cik zinu tad arī viņš to minējis), bet vienmēr internetā var atrast, kādam būs, tāpat ir arī nvidia 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bet kā sanāk ka citiem arī ar gtx 970 ir draiveru problēmas, ko tu šajā jautājumā spēj teikt, pieņemu, ka šļupstēt tik...nevis neapgāžamus pierādījumus mest...

Vai, vai un kādēļ tad forumā neviens par šitik ilgu laiku neko nav sūdzējies par GTX970 draiveriem mēs labi zinām ka ļoti daudziem biedriem ir šīs kartes. Te pēkšņi parādās viena R9 390 kura ir iznākusi krietni pēc GTX970 iznākšanas un jau ir problēmas ar draiveriem kaut arī domāju ka šeit to karšu nav nemaz tik daudz. Redz kā jau pat ar mazāku karšu skaitu AMD izceļas!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...