Jump to content

Video kartes parkarsana.


probot
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Tātad tavs arguments šobrīd ir šī viena karte, kur autors nemaz necenšas problēmu risināt, varbūt tā ir risināma šajā gadījumā? Nu lai jau tā paliek, nav ko teikt vairāk man par tavu izdomu.


Bet autoram, tiešām pērc to gtx970, nu līkročiem kas pat normāli nevar parbaudīt citus draiverus, vai pateikt kad/kā tos instalējis, būs labāk mainīt kartes kamēr tās ies! Jebšu vēl vari mēģināt iemainīt pret citu r9 390 bet nē vel izdomāsi ka ieliekot to pašu karti draiveri nav japarinstalē(vai arī vienkārši draiveriem nepatīk tava sistēma un no tā tāpat nebūtu jēga, ja tie vainīgie ir draiveri) vismaz ieliekot kko citas krāsas(zaļu) cerams viss ies un atcerēsies ka draiveri jāliek zaļie... tad jau toč problēmu nebūs(iespējams, jo problēmas var rasties jebkam un jebkurā laikā)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • probot

    23

  • Bomaars/C12

    24

  • Toļiks

    30

  • Fantamass

    6

tu tā arī nepateici vai draiverus instalēji pirms ieliki karti vai pēc?

Tā tiešām ir iespējams izdarīt uz AMD kartēm ? :mrgreen:  WTF

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik cik klases pabeidzi? tālāk uz trēšo  nepalaida? ...lai tev būtu skaidrs tad ja iepriekšējā bija amd karte uzinstalē draiverus, maina karti stav vel iepriekšējās amd kartes draiveri, tā pat var arī nvidiai...

Link to comment
Share on other sites

Toļik cik klases pabeidzi? tālāk uz trēšo  nepalaida? ...lai tev būtu skaidrs tad ja iepriekšējā bija amd karte uzinstalē draiverus, maina karti stav vel iepriekšējās amd kartes draiveri, tā pat var arī nvidiai...

Tava atbilde vairāk izklausījās pēc tā "vai ir iespējams uzstādīt draiverus bez videokartes"! Pārlasi velreiz savus tekstus!

 

 

tu tā arī nepateici vai draiverus instalēji pirms ieliki karti vai pēc?
  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

es rakstīju vai autors pirms ielika karti(jauno nopirkto) vai pēc instalēja draiverus, protams ja viņam bija amd karte utt...katrā ziņā visa autora info ir skopa, nedz autoru interesētu problēmu atrisināt...

EDIT: pec iepriekšejā topika palasot bija gtx760 tad jau instalējis pēc tam kad ielicis karti, lai gan kas zina mēģinājis instalēt draiverus pirms ieliek citas firmas jauno karti neesmu varbūt ar tā strādā...no autora kā minēju info skopa
 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Lai kādi būtu tie draiveri viņiem ir jāpilda savas funkcijas par ko patērētājs arī maksā nevis viņam jāburas pa to AMD draiveru purvu nu nav visi tik apķērīgi un zinoši.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kur jūs tādus nebrendus raujat, kaut kāds poļu brīnums
Godīgi sakot es arī nobrīnijos un domāju kas tas par keksu! 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Lai kādi būtu tie draiveri viņiem ir jāpilda savas funkcijas par ko patērētājs arī maksā nevis viņam jāburas pa to AMD draiveru purvu nu nav visi tik apķērīgi un zinoši.


Gluži to pat var teikt par nvidia, bet kā tas nākas ka tu nekad to nepiemini... 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gluži to pat var teikt par nvidia, bet kā tas nākas ka tu nekad to nepiemini... 
Teikt jau tu vari bet par tevi vienkārši pasmiesies! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu googlē cilveki kam ir problēmas vienā vai otrā variantā kaut kā nesmejas...
Runa neiet par googli bet par šī brīža reālo situāciju. 
Link to comment
Share on other sites

pēс iekšām es teiktu kaut kāds 450-500w, bet nu atturēšos no komentiem, jo nekas vairāk nav zināms.

tracer_29.jpg

lielais kond 270uf,...  nu...tas kaut kā asociējas ar +/- 500W, droseles APFC, DGS arī tādas ēeē... transformātors... dievs viņu zina, jāmēra... ka tik nav ERL-28 vai tomēr ERL-35 atkal velk uz 500W, izejošie filtr.kond 1500uF 10V uz 5V vai 3.3V līniju, .. ko ta 2200uF paskopojušies? ..  vienvārdsakot fvz...

 

Zināms tikai, ka šitām firmām viendiennītēm, ir mode sarakstīt smukus dzīparus.

 

Pavirši pārskatot overlockero.ru it kā nesūdzās par R9 390,

http://forums.overclockers.ru/viewtopic.php?f=3&t=540439

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Runa neiet par googli bet par šī brīža reālo situāciju. 


Šī brīža situācija ir viens lietotājs...tas nozīmē ka nenozīmīga situācija lai ar taviem gudrajiem tekstiem mētātos, pietam ja vel neiet runa par googlē esošajiem komentāriem 
Link to comment
Share on other sites

cik tad beigās tie grādi ir? 66 slodzē? teksts "ar roku šķiet vairāk" ir vienkārši krimināls.

 

jautājums par barošanas bloka modeli joprojām aktuāls. slodzē iespējams netur, met crashus un sit ārā beigās korķus. palaid kaut kādu gpu benchmark, nevis bļauj, ka spēles neiet wūhū videokarte vainīga.

Link to comment
Share on other sites

Šī brīža situācija ir viens lietotājs...tas nozīmē ka nenozīmīga situācija lai ar taviem gudrajiem tekstiem mētātos

Negribi nelasi nespiežu.

 

Autor iesaku palaist furmark uz kādām minūtēm 20 un paskatīties kas notiks.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu barokļa izskats ar ķiškām nav patīkams, hvz vel cik vecs viņs tev, katrā ziņā korķu izsišana ir aizdomīgs pamats baroklim.

Link to comment
Share on other sites

pec kkada briisnina izmet fatal error

man nav skaidrs ko tas "fatal error" nozīmē... tajā video tas angļumāniskais bulduris arī tikai vāvuļo par black screen un no audio, bet izskatās ka viņam viss kompis izrubījies.

Tātad,- vai viss kompis izrubījas vai tikai VGA? Ja viss PC tad skaidrs ka PSU nostrādā aizsardzība, jo kaut kur spriegumi iziet no robežām.

 

nu re paši pšeki ko raksta {{tracer highlander 800w przegląd}}

http://www.forumpc.pl/user/117159-theron995/?tab=topics

 

Theron995, Since 22 August 2013 

Hello, I am completely new to the forum, so I apologize in advance if you do not proportioned in some way to the Rules, or if the topic should be created in another department.

My problem is that recently bought new components to my computer, it was the CPU, VGA card, power supply and RAM, and despite the very good equipment, games - even those very well optimized - jamming me, they should whisk easily. For example, Arma 2 is jammed in the same way on the highest setting and at the lowest, as is the game Saints Row The Third. With Team Fortress 2 and the latest Tomb Raider I also have the same problem. I would add that the Saints Row played before purchasing the equipment to 1GB of RAM, dual 2.4 GHz processor and 512MB of graphics and game worked much better than now. At this moment, my specification looks like this:

 

Procesor: AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 650 2GB

Pamięć ram:1x1GB, 1x2GB (oba na DDR3)

Motherboard: ASRock N68C-S UCC

Power supply: 800W Tracer Highlander

 

I know that the power supply is one of the worst and unstable, but I let myself be fooled when a shop assistant recommending him terribly hot. Previously, I was using the power supply (also not very good, but I had no reservations) Qoltec Silentline 460W, but that equipment was insufficient, so when I heard wonderful shop '800W' I took it, without further reflection, and now regrets. I think that after buying tried to play on both power supplies and the same thing happened (in the case Qoltec'a zasilił not drive to the power supply was greater headroom)

 

I would appreciate if someone will give you some ideas what could cause such a slow system work and what information would have to still give to diagnose the problem.

 

Thanks in advance

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Bomaars taads aspratis..nu kas pa sviestu.ieliku karti tiiraa sistemaa un uzinstaleju draiveru no amd lapas. Un kongan es varu risinaat ja nezinu ko man dariit un te visi atkal striidas kurs brends labaks. Un es jau 3x jautaju kas notiek ja barosanas bloks ir par vaaju..kaadi simptomi. Man atbild ka tas nav pie vainas,bet es jautaju veelreiz..kaadi ir simptomi? Nu visas taas speeles naak no viena avots un uz vecaas kartes nekas nekrasoja un nebija nekadu problemu..ieliku jaunu karti un rodas problemas..tapec arii esmu seit.nevaig spreegaat ar gudribam un saukt cilvekus par liikrociem un mulkjiem. Tas ka kads kaaadaa sfeeraa ir gudraaks par citu nenozime ka tev rokas nav liikas.. Tikpat labi tu manaa skatijuma arii esi liikrocis jo dodu 100punkti ka neproti to ko protu es... Bet par to neiet runa.. Iet runa par to ka es esmu veersies pie zinosaakiem cilvekiem sajaa jomaa un gribu dzirdet padomu.a te dazs labs brauc virsuu tipa pamulkis neko nejeedz.. Bet vaitad forums nav domats tam? Lai kads kurs nezin sanem padomu no kaada kurs zin.nevis uzbraucienus.

Un barokli pirku pirms 2gadiem.taatad tas furmarks man paradiis vai baroklis vainigs vai nee?vienkārši negribas skriet pirkt kko ko nevaig ja nav skaidri zinams

Link to comment
Share on other sites

ta ko pateiksi , viss kompis izrubās vai tikai video?

nu piemēram, pēc fatal error ventilātori: korpusa, CPU cooler,- turpina griezties, cietais krakšķ, DVD var atvērt aizvērt?

citadi bus jāpielieto Gestapo metodes :spruce_up:

vispār abos gadījumos var būt PSU par vāju, tik variantā ar visa PC izrubīšanos iespejamība pieaug, IMHO, līdz ~90%.

 

nu skaidrs, neesam jau ekstrasensi... es liktu 50% uz PSU.

 

 

 

Interesee tik kaa var nobaudiit to psu vai tas ir vainigs

citu, normāla branda bloku, kaut vai daudz lamatos FSP, OCZ vai Chieftec, un bez tiem stulbiem sadalījumiem pa 12V līnijām, lai visi amperi nāk pa vienu līniju, pietiktu arī ar kādu 500W.

Apskaties kāda tur PWM mikrene stāv, būs kaut kas tipa CM6800...(?- interesē pēdejie burti) ar 16 ķepiņām.

Te viņa redzama pa kreisi no transformatora.

 

tracer_25.jpg

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Nee jee..kompis straadaa..nofreezo ekrans bet skana iet no speeles..tad melnais paradaas..neesmu meenesi gaidijis..pec minutes ar ctrl alt del atsledzu speeli..errora nosaukumu neesmu redzejis..tas pazud kopa ar speeli... Interesee tik kaa var nobaudiit to psu vai tas ir vainigs

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nee jee..kompis straadaa..nofreezo ekrans bet skana iet no speeles..tad melnais paradaas..neesmu meenesi gaidijis..pec minutes ar ctrl alt del atsledzu speeli..errora nosaukumu neesmu redzejis..tas pazud kopa ar speeli... Interesee tik kaa var nobaudiit to psu vai tas ir vainigs

 

paņemt atvieno kompi un karti un izņem to karti ārā uz stundu (uztaisi pusdienas) - pēc tam kārtīgi pievieno visu atpakaļ  - man palīdzēja :)

Link to comment
Share on other sites

Tev 4postus augstāk Toļiks linku iedeva, izmēģini to testu.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Vakar neemu araa un liku atpakal nekas nemainijas..kad busu majas tad paprovesu furmarku.a cik ilgi jalaiz un kam janotiek ja psu vainigs?

Link to comment
Share on other sites

Vakar neemu araa un liku atpakal nekas nemainijas..kad busu majas tad paprovesu furmarku.a cik ilgi jalaiz un kam janotiek ja psu vainigs?

 

man bija līdzīga problēma ar GTX670, izmēģināju viskaut ko (ramu testus, draiverus, windowsus, ,futuremarkus, domāju psu vainīgs) - beigās izņēmu aiznesu pie biedra notestēt , šim batllefields4  normali rullēja un  pēc tam man ieliekot atpakaļ arī vairs nebija problēmu :) -tā arī nesapratu kur bija problēma un nemeklēju vairs

 

es teiktu ka tev būs līdzīgs gļuks :)

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

Jaa bet iznemot un ieliekot nekas nemainijas...un tas viedeo paradija to pasu kas man ir..labi.gaidu atbildi,kam janotiek tajaa testaa lai zinaku vai psu vainigs un cik ilgi jateste

Link to comment
Share on other sites

Ja PSU ir vainīgs vajadzētu nostrādāt PSU aizsardzībai un viss dators vienkārši momentāli atslēgtos!


Starp citu kādas tev ir procesora temperatūras ?

Link to comment
Share on other sites

pēc skaitļiem temperatūras īsti vīri neskatās. ar ziceli pabaksta. ja karsts, tad kaut kas nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha. Aa starpcitu.. Atceros kad ar veco kartibija problemas ar tiem lagiem ik pa laikam. Tas bija tas procis.atsledzu to thermal throtile vai kaa tur un tad pazuda..tikko atcerejos tik.sanak ka es parinstaleju win man atkal tas ir jadara? Mosh jaudigakai kartei vienkārši nokaras speele nevis uzlago? Jeb nee? Tikko atcerejos ka taa bija... Un veel jautajums uz kartes ir kkara poga.ko taa dara?

Link to comment
Share on other sites

tikko atcerejos tik.sanak ka es parinstaleju win man atkal tas ir jadara?

Tas nav jādara! 

 

Mosh jaudigakai kartei vienkārši nokaras speele nevis uzlago? Jeb nee?

Tā nevar būt. 

 

Un veel jautajums uz kartes ir kkara poga.ko taa dara?

Pārslēdz biosu. 

 

Atceros kad ar veco kartibija problemas ar tiem lagiem ik pa laikam.

Kādi tad bija tie lagi arī melns ekrāns ? 

 

Tas bija tas procis.atsledzu to thermal throtile vai kaa tur un tad pazuda

Ja ir normāls procis un plate nekas tur nav jāatslēdz! 

 

Vel tev jautājums par to kad parādās melnais ekrāns dators izslēdzas vai turpina darboties ? Uz šo iesaku atbildēt.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vel tev jautājums par to kad parādās melnais ekrāns dators izslēdzas vai turpina darboties ?

 

Nee jee..kompis straadaa..nofreezo ekrans bet skana iet no speeles..tad melnais paradaas..neesmu meenesi gaidijis..pec minutes ar ctrl alt del atsledzu speeli..errora nosaukumu neesmu redzejis..tas pazud kopa ar speeli...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Par to ielikšanu citā kompī un pēc tam atpakal savā zina tas varētu līdzēt arī parslēdzoties uz otru bios varetu pazust problēmas, šie erori ir mistiski, 100% es jau būtu parbauddījis citā pc vel barokli max slodze padzitu kartigi,ja vinam viss ok tad butu parinstalējis uz jaunaku windu, jo tas ar var so to izmainit un visus draiverus parinstalejis, bonusa tam nevis speli atstat no vecajiem laikiem cietaja bet gan kuram problemas tas parinstalet nu ja pec sita visa varētu jau ko domat, protams sakuma to barokli notestet kad cpu+vga ir max slodzē... 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...