Jump to content

Video kartes parkarsana.


probot
 Share

Recommended Posts

Dators neizsledzas. Un ar ieprieksejo karti bija taa ka visas normalaas speelees pec neilga laika saak ielagot.paris sec liels fps drops un tad atkal kadas 20sec ok un atkal drops.. Nonacam pie secinajuma ka jaatsledz thermal throtile..neatceros tas bija te vai toma hardware foruma..bet nu tas man visus lagus nonema..tipa taa proca temp bija pa mazu tas maximums un vins rijas ciet.takaa to atsledzu un kapaaju uz nebeedu..parinstalejot win tacu bios nositas uz defaultu? Karoci buusu majas ar driver cleaneri izdzesisu visus draiverus..uzliksu normalu versiju.ne beta. Nonemsu to suudu biosa un palaidisu furmarku..ja dators buus veel dziivs tad atbildesu kaa gaaja

Dators neizsledzas. Un ar ieprieksejo karti bija taa ka visas normalaas speelees pec neilga laika saak ielagot.paris sec liels fps drops un tad atkal kadas 20sec ok un atkal drops.. Nonacam pie secinajuma ka jaatsledz thermal throtile..neatceros tas bija te vai toma hardware foruma..bet nu tas man visus lagus nonema..tipa taa proca temp bija pa mazu tas maximums un vins rijas ciet.takaa to atsledzu un kapaaju uz nebeedu..parinstalejot win tacu bios nositas uz defaultu? Karoci buusu majas ar driver cleaneri izdzesisu visus draiverus..uzliksu normalu versiju.ne beta. Nonemsu to suudu biosa un palaidisu furmarku..ja dators buus veel dziivs tad atbildesu kaa gaaja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    6

  • probot

    23

  • Bomaars/C12

    24

  • Toļiks

    30

Top Posters In This Topic

Max graadi lidz tam thermal bija pa zemu.kkas ar maateni saistiits laikam bija,bet to noversa izmainas biosa toreiz.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Šis ir salīdzinoši mistisks gļuhs tāpēc pat katra dīvainākā mistika tipa parslegties uz videokartes otro biosu utt var to gluhu pazudināt kamer visu nepamēgināsi nezināsi :D

Link to comment
Share on other sites

vienkāršāk nebūtu iedot datoru zinošam cilvēkam? lai samaina komponentes, ieliek citā datorā un otrādi. pārinstalē windu, pabaksta bios u.t.t.

 

tas barošanas bloks izskatās pēc kakas. pēc tam lielas acis, ka nevelk high end videokarti.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
tas barošanas bloks izskatās pēc kakas. pēc tam lielas acis, ka nevelk high end videokarti.

Simptomi it kā nevelk uz barošanas bloka pusi redzēs kas notiks kad ieslēgs Furmark testu.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Slinkums lasīt visu lai redzētu kāda  ir māte. Bet Man ar tādu pašu GPU un ar asus delux sērijas māti (IntelCoreQuad pavecs jau) nav nekādu stabilitātes problēmu. Kādā spēlē karās vis trakāk? Uzlikšu padzenāšu.

Link to comment
Share on other sites

Es saku proveju witcher 3,dragon age un cod ghosts.visas nokaraas vienaadi..sas instaleju peec tiriisanas draiveri 15.7 bija 15.7.1beta un palaidisu testu

Nezinu kas tur iisti bija jaasleedz..uzliku 1080resolution un palaidu burn. 7min jau iet.. Temp uzkapa uz 72 stabili stav..nekas nenotiek slikts..nekas nesmird :D

Link to comment
Share on other sites

Palaid kādas 20 minūtes to testu ja nekas nenotiks tad viennozīmīgi vainīgi ir AMD draiveri. Pie reizes vel paskaties kas darās ar CPU temperatūrām.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

cpu temperaturam kkas atsevisks jakachaa ? tur uz vietas nav jau nekaa ? nu es 15 min palaidu nekadu problemu. pakapaaju pectam witcheru minutes 40 viss ok.. tiko iegaju cod ghost un uzkaras pec min 10. bet redzu error tagad.... 
Fatal error

Direct3DDevice::Present failed (DEVICE REMOVED):
DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG (-2005270523)

Link to comment
Share on other sites

a cpu nekadas problemas tak nav bijusas... jeega tur kko testet ? tas jau nav mainiits.. un man nav intel.. jeb tas vienalga ? nesaprotu kas par vainu..

Link to comment
Share on other sites

 

 

a cpu nekadas problemas tak nav bijusas... jeega tur kko testet ? tas jau nav mainiits.. un man nav intel.. jeb tas vienalga ? nesaprotu kas par vainu..
Nu notestēt jau nenāks par sliktu. Tagad tev pēc jauno draiveru uzstādīšanas krašojas tikai viena spēle ? 
Link to comment
Share on other sites

Slinkums lasīt visu lai redzētu kāda  ir māte. Bet Man ar tādu pašu GPU un ar asus delux sērijas māti (IntelCoreQuad pavecs jau) nav nekādu stabilitātes problēmu. Kādā spēlē karās vis trakāk? Uzlikšu padzenāšu.
a cpu nekadas problemas tak nav bijusas... jeega tur kko testet ? tas jau nav mainiits.. un man nav intel.. jeb tas vienalga ? nesaprotu kas par vainu..

Paskatieties cik papagaiļu jums rāda 3DMark Firestrike testā.

Normāli būtu jābūt virs 12 000 papagaiļu.

http://www.futuremark.com/benchmarks/3dmark

vg6IYl.png

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

pagaidam taa izskataas. witchers necrasho. tiko max payne speleju ari uz dx11 viss ok. japaprove dragon age. laikam tad tas jaunais draivers bija problema.. vai parpalikumi no vecaaa. vai biosa izmainas.. nezinu.. es taas problemas nekad neesmu izpratis..  izdari 5 lietas un beigas pats nesaproti kas bija pie vainas,bet viss stradaa :D

aii tas tests sver 2gb gandriz.. es ar savu cara laika internetu kachasu visu nakti :D

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

ieteiktu tama intervall palasit info, mož kas noderigs par šo crashu codā, tikai tajā linkā tāda pat problēma ar nvidias draiveriem.

Katrā ziņā googlē pēc error nosaukuma risinājumu vari meklēt...

Uz videokartes otro biosu teurētiski parslegties ar varētu pamēģināt?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

aii tas tests sver 2gb gandriz.. es ar savu cara laika internetu kachasu visu nakti
Cik tad tev tas inernets ir ātrs 512kb/s ? 
Link to comment
Share on other sites

daudziem joprojām nav optikas. piemēram, Talsos, ja dzīvo privātmājā, tad par optiku vari tāpat kā aizmirst. principā tikai daudzstāvu kolhozos. tādā gadījumā paliec pie 800kb/s max.

Link to comment
Share on other sites

tiesi taa aNi. neesu gluzi talsos,bet tepat pierigaa arii ir problemas ar optiku privatmajas.. visas daudzstavenes ir savilkts,bet mums nekaa...tikai sola :D jasez ar 800. 

ko nozime tas (otrs bios videokarte) un kas ir pirmais ? videokartei ir atsevisks bios ? neviag tik ludzu atkal ar uzbraucieniem.. nav ne jausmas.. un sii ir pirma karte man uz kuras ir kkadas pogas man skiet. izskatas,ka kkaa esmu atrisinajis visas problemas..tiko mad max vel pakapaaj uuz max un nekas slikts nenotiek.. ar cod ar tiku gala. uninstal :D

Link to comment
Share on other sites

daudziem joprojām nav optikas. piemēram, Talsos, ja dzīvo privātmājā, tad par optiku vari tāpat kā aizmirst. principā tikai daudzstāvu kolhozos. tādā gadījumā paliec pie 800kb/s max.

Nav gan max 800kb/s Lattelekom DSL =  ~ 1,7 MB/s

aii tas tests sver 2gb gandriz.. es ar savu cara laika internetu kachasu visu nakti

Par kādu stundu nokačāsies  ja tiešām tev tas ātrums ir tie 800 kb/s.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

a taa proga tak pa naudu ir ? tur kkada demo versija tik piedaavaajas... nu varu nokacat kad iesu gulet. riit pec darba iedarbinaas..

Link to comment
Share on other sites

a taa proga tak pa naudu ir ? tur kkada demo versija tik piedaavaajas... nu varu nokacat kad iesu gulet. riit pec darba iedarbinaas..

Tā programma ir par velti!

 

Nokačāt var apakšā tur kur ir rakstīts "3DMark Basic Edition" vai vel vienkāršāk šeit http://www.guru3d.com/files_details/3dmark_download.html

http://www.futuremark.com/benchmarks/3dmark

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Gluži tā nav ap crakotajām, pat orģinālajām spēlēm var būt 1000 vainu pec palaišanas(iespējams tu to nezini jo spēles nespēlē),bet ne šajā gadījumā... 

 

Spēlēju, parasti ar pirktajām ir mazāks čakars. Piem pēdējā, ko spēlēju bij Mad Max. Sākumā novilku torrentos, kraks pārmainija kompja laika zonu, bet citādi itkā strādāja. Pēc pāris dienām vairs negribēja slēgties iekšā, kaut gan itkā nebij nekas mainīts, vai arī ja ieslēdzās, tad uzkarās, kad spēlē atvēru karti. Biju bik paspēlējis un man tā spēle patika, tāpēc es viņu nopirku, pēc tam vairs nekādu čakaru nav bijis. Tāpat arī pirktajām spēlēm ir updeiti, kas izlabo kļūdas vai pievieno jaunas fīčas. Krakotajām parasti nav tādas ekstras, bet ja arī reizēm izlaiž, tie ir ar nokavēšanos un pie katra update ir atkal jauns kraks jāliek un jauns čakars vai ies vai nē. Nesaku, ka visas krakotās gļuko vai visas legālās negļuko, bet pa lielam ir mazāk problēmu ar licencētajām 

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

laikam mans kompis suuds :D kopejais score tas raadaas  8251  un nez kapec uzrada ka man ir r9 290 un graphics ir 11584

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...