Jump to content

Nepieciesams jauns PSU


probot
 Share

Recommended Posts

 Vai tiešām dzīvo tādā meža vidū, ka nav iespējams kasti aizgādāt uz servisu, vai kādam, kurš tiešām sajēdz, ko dara (ne jau santehniķim no kaimiņu dzīvokļa)?  Pēc šitādas svilšanas tur ne tikai PSU un MB var būt atdevuši galus, bet pērkot "uz aklo" - pie tam neprofesionāli , bez aizsardzības pret statisko elektrību, grābstoties gar  detaļām, elementāri nokaut gan kādu vēl veselu veco (RAM) gan arī kādu jauno.  Nu domā pats, ja naudas daudz - vari ekperimentēt.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    8

  • probot

    29

  • Toļiks

    9

  • J.Reinis

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu tu arii raksti itma es te ar spekjainiem pirkstiem butu pc licis kopa... Labi..aizmirstam visu kas bijis..tatad peerku cs750m psu un tagad skatos uz asus m5a99fx pro.r2.0? Is that good?

Link to comment
Share on other sites

 To, ka tev svila vadi, neizraisīja PSU, bet gan MB vai hvz kāds defekts. Pieliekot jauno PSU, bet nenoskaidrojot cepšanās iemeslu - visticamāk, atkal sagaidīsi dūmus.

Link to comment
Share on other sites

pirms kaut ko sūti, vēlams aizvest pie cilvēka visu pārbaudīt. drošība pirmajā vietā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Labi.skaidrs.neviens neko neteiks par mb...diivaini jus te esat...peeksni neviens neko nezin un tad peeksni visi visu zin..gan jau ka tiikla karte izraisija vadu degsanu maatenei

Link to comment
Share on other sites

kādēļ gan mēs esam dīvaini? dēļ to, ka iesakam tev aizvest visu kārtīgi pārbaudīt? da ej tu dillēs, sūti savu mobo ar psu un osti dūmus. :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu paga..tiko.tak teviens neko nezinaja.psu bija suuds un vainigs..tagad peksni.psu labs ir..neviens neko nesaprot no kontaktiem un tagad teiks ka vainigs ir cpu vai videokarte vai rami? Izklausas pec pjlniga murga pat man

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

To, ka tev svila vadi, neizraisīja PSU, bet gan MB vai hvz kāds defekts

 

Noteikti, kā tad. Tas galīgi nav dēļ barokļa ar pārāk tieviem vadiem/sūdīgu konektoru/pārāk optimistisku jaudas speceni.

Link to comment
Share on other sites

Izklausas pec pjlniga murga pat man

Vsjo, tu dastal.

Bļ*d, cilvēki mēģina kaut ko saprast no tā murga, ko tu pajoliņ raksti, un izsaka minējumus. No sākuma tev PSU smird, tad izrādās ka kabelis uz MB nodedzis, ko nākamo izdomāsi beidzot pastāstīt?! Varbūt beigās paspruks tāds sīks nesvarīgs fakts, ka viss sākās, kad ielēji sulas glāzi datorā? 

 

Nes uz servisu, lai pēc tam nekunksti šeit, ka nomainīji PSU un MB, abus nodzedzināji atkal un tomēr nekas neiet.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kada jega teret beztolka naudu un laiku par kkadu servisu..nejau videnes vai cpu delj barosanas vadi deg uz mb.. Tad butu videne nosvilysi.tai ari ir vadi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kada jega teret beztolka naudu un laiku par kkadu servisu
Kā būtu ar to iemeslu, ka acīmredzot pats tu esi pilnīgs pamuļķis, un visu sapisīsi mēģinot salabot?.. Es tevi vienkārši mēģinu pasargāt no sūdiem, ko pats sataisīsi bez kādas sajēgas grābstoties gar tehniku kā mironis gar svecēm.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

Kada jega teret beztolka naudu un laiku par kkadu servisu
 

 

Ja jau esi tik pašpārliecināts par savu "gudrību"- ko prasi šejienes "dumiķiem"-  pērc tik un maini visas aizdomīgās daļas pēc kārtas- kamēr beigs svilt... :yahoo: 

Būs jauns kompis.... :shok:

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kko logisku es cereju sagaidit nakot seit..es nenacu pec padoma aizvest pie meistara..tas taka bez foruma buutu skaidrs..nacu pec padoma kas varetu but par vainu..kads damage no ta visa varetu buut... Bet nu nekadu logiku neredzu tam ka cpu gpu vai rami buutu vainigi pie siis problemas....

P.s john.. "aizdomigas daljas" ir nodegusi psu vadi un maatenes kontakts? Nu tur nav jabut gjenijam lai saprastu ka siis abas lietas ir metamas miskaste

Labots - probot
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev jau kuro reizi sakot - parādi foto , kur degums, kas tur vispār PC iekšām notiek. Bet tu tikai savu pretī kā šunelis. Gribi, lai tev palīdz, dari kā tev saka.

Link to comment
Share on other sites

Es būšu tavs glābējs, saprotu cilvēki viņu ap**rš jo nesaprot no PC neko. Tev ir jāpērk PSU jauns to4na. Par MB nav garantēts, bet iespēja liela, nobildē kontaktu mātesplatei kur dega tas vads, iesūti šeit. Ganjau ir kāds telefons? Nav jāmaina nekādi RAMi, GPU, CPU kamēr tu neiztestēsi to un neparādīsi mums kontaktu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No tā kontakta procis barojas, HVZ, kas tur pie vainas, MB vai pats procis.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu fotografs..sis stekeris ar so vadu. Tikai dzeltenie kontakti

post-88117-0-72018300-1446752005_thumb.jpg

Labots - probot
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. MB un PSU pērc jaunu. Topic over. Nākamreiz zināsi kā vajag nokaut PC. Ja tu sajuti smaku rauj ārā PC momentāli, crashi un shut downi random, vai kāda smaka. Ieteiktu stipri uzmanīties.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Mja..bija diezgan stulbi turpinat darbinat..kka likas ja psu nosvils ta nosvils..nebija informacija par to ka var aiziet pa pieskari vel kas.. Tad ta ir psu/mb vaina?

Link to comment
Share on other sites

Daļas ir pasutitas..skumji bus ja cpu bus beigts kam es kka neticu..tad naksies mobo atgriezt un pariet uz inteli kad sakrasu naudu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādu vājprātu jūs te sadzināt!!! Vāks!!! Es ne autoram, te dažiem..

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Fun fact - pāris minūtes pagūglēju šādus gadījumus ārzemju forumos, un izskatās, ka visos gadījumos ir vieni un tie paši notikuma apstākļi - rijīgs AMD procis un sūdīgs baroklis vai extension's priekš 8 pinu konektora. Īsāk sakot - liels strāvas patēriņš un draņķīgs PSU spraudnis izraisa šo problēmu vairumā gadījumu.

Link to comment
Share on other sites

Lūk kā notiek ar noname barošanas blokiem normālam psu jau būtu nostrādājusi aizsardzība nevis nocepusies pus sistēma! :mrgreen:

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

.nebija informacija par to ka var aiziet pa pieskari vel kas.
  Nu tad varu pačukstēt, ka, ja paveicas - PSU mirdams var paķert (var arī nepaķert) līdzi gan MB, gan HDD, gan CPU, gan RAM, gan VGA - atkarībā, kā mirst, kas notiek ar spriegumiem - tieši tāpēc tev mēģinu iestāstīt pa servisu - lai nenopirktu ko nevajadzīgu, vai nenosvilinātu tikko nopirkto
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz man pie slodzes nobeidzās viens Chieftec labi ka aizsardzība nostrādāja dators momentā atslēdzās būtu bijis noname PSU domaju sekas būtu bijušas daudz dramatiskākas.

Link to comment
Share on other sites

Precīzāk! Nosaukt ko?

Nosauc tos brendus ar to kruto aizsardzību. Es tevi nemēģinu ievainot, vienkārši, gribu zināt. Ja tādi ir.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nosauc tos brendus ar to kruto aizsardzību. Es tevi nemēģinu ievainot, vienkārši, gribu zināt. Ja tādi ir.
Jebkuram normālam brenda baroklim ir tās aizsardzības. 
Link to comment
Share on other sites

Kuras?
  • over voltage (OVP),
  • under voltage (UVP),
  • over current (OCP),
  • over power (OPP),
  • over load (OLP),
  • over temperature (OTP),
  • no-load operation (NLO)

Citiem krutajiem barokļiem vēl ir individuālas aizsardzības uz PSU un PCIe līnijām, input voltāžas aizsardzības, un kaudze citu pribambasu.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viss kalpoja labi ar 760gtx. Tas bija 2gadi laikam..jeb 3. Bet tagad kad nopirku r9 390 tad saakas visvisadi suudi.. Karte diezgan rijigaaka par veco un laikam tie "800" W bija par maz visam kopa.. Ceru ar jauno psu nekas tads nebus.

Link to comment
Share on other sites

R9 390 ir rijīga karte nav nekāds brīnums ka tas noname baroklis viņu vienkārši vairāk nespēja pavilkt arī tavs procis nav nekāds mazēdājs! Kādi 800w kas tu kosmonauts ? Tas barošanas bloks labi ja savus 450w var izspiest!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Nu ar to ko rakstiju kads vins tur bija tas corsair 750w buus labs?

Būs slikts jo 750w barokli tev nevajag! Ar 600w pietiks...

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kada sakara 750 bus slikts ja pietiek ar 600? Un pec psu kalkulatora kkada kas bija tomhardware topika par psu man radija praktiski 600w taka te bus rezerve.. Vaitad vaig tadu barokli kurs tiesi pietiek lai viss ir uz max? Ko.tad ja piemeram procim vaig 100 watus un man ir nebis 600 bet 750 tad vins edis peksni 250? Kaut arinvinam to nevaig? Izklausas pilnigi debili

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...