Jump to content

Tam, kurš sūdzējās, ka no Krievzemes zvana nezināms numurs


J.Reinis
 Share

Recommended Posts

Augšminētais topiks laikam tika izdzēsts, jo tam virsrakstā autors bija izmantojis tādus nelgaimojošus terminus kā urlas vai kaut kas tāds, bet ne par to stāsts.

 

http://apollo.tvnet.lv/zinas/polijas-karaviri-sanemusi-noslepumainus-telefona-zvanus-no-krievijas/710435

Re kā - es pirmīt lasot topikstartera rakstīto domāju, ka vienkārši pilnmēness iestājies atkal, bet izrādās, visnotaļ reāla najebalovka, nebiju par tādu patiesībā iedomājies, jo cik zinu, Latvijas paaugstinātās maksas numuru izdalītāji neļauj veikt šāda veida darbības, un arī pāradresēt uz tādiem nav iespējams. 

 

 

 

Polijas karavīri un armijas civilie darbinieki masveidā esot saņēmuši noslēpumainus telefona zvanus no Krievijas, vēsta Lielbritānijas medijs «The Telegraph». Šobrīd nav skaidrs, cik tieši cilvēku šādus zvanus saņēmuši, tomēr saskaņā ar vienu no versijām, šis skaitlis varētu būt pat 10 000.

[..]
 

Polijas mediji vēsta, ka noslēpumainie zvanītāji runāt nav uzsākuši. Šī situācija atgādina pazīstamu krāpšanas shēmu, kad kādam cilvēkam tiek piezvanīts no nezināma numura un zvans tiek pārtraukts vēl pirms tā saņēmējs paspējis atbildēt. Tomēr brīdī, kad noslēpumainā zvana saņēmējs atzvana uz attiecīgo numuru, izrādās, ka viņš ir piezvanījis uz kādu maksas numuru, tādējādi ļaujot pelnīt shēmas organizatoriem.
Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Latvijas paaugstinātās maksas numuru izdalītāji neļauj veikt šāda veida darbības, un arī pāradresēt uz tādiem nav iespējams.

Tas ir kāda, no ārzemēm nevar piezvanīt uz mūsu 90 sērijas numuriem?

Maksas numurus vai tad pie mums var paņemt tā, ka iespējams no viņa zvanīt? Domāju, ka nē.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Jā, no ārzemēm nevar uz mūsu 900 sēriju un īsajiem servisa numuriem piezvanīt, cik man zināms.

 

Paraku drusku info internetā, un izskatās, ka ne pirmo reizi Latvijā jau šādas 'akcijas' notiek, un ne tikai no roģinas puses.

http://nra.lv/latvija/73339-mistiskie-zvani-bijusi-no-beliza-tirgotiem-paaugstinatas-maksas-numuriem.htm

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, no ārzemēm nevar uz mūsu 900 sēriju un īsajiem servisa numuriem piezvanīt, cik man zināms.
Man arī tā šķiet.
Link to comment
Share on other sites

Bija jau vēl joks, ka zvans nāk no SAT numura, atzvani, a tur ir labais tarifs, bet tas laikam bija gadus desmit atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Šito vajadzētu visiem vietējiem operatoriem klārēt/audzināt  (līdzīgi kā ibankas par kodu/paroļu rakstīšanu svešās web lapās vai epastos), ka lietotājiem nav vērts [nevajag/nedrīkst] atzvanīt uz nezināmiem numuriem.

Viņiem pašiem pēc tam būtu mazāk jebatorija ar nikniem klientiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu šis "triks" jau vecs kā pasaule...vienu laiku šitā zvanijās no UK...

Lasot to iepriekšējo topiku, jau bezmaz varēja saprast ka telefona OS uzlausts...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

UK kas liidziigs, bet tikai zvani pienaak no iekshejaas liinijas telefona numuriem. Taapeec jautaaju realu programmu kas ljauj blokjeet sveshus numurus.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Vecajam 4.4.2 andrim ir blacklists, bez papildus aplikāciju instalēšanas.

Tas pats arī lollipop'am.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Blacklists ir jau no 2.3 laikiem!

Link to comment
Share on other sites

Blacklists laikam gan neko daudz nepalīdzēs šajā gadījumā, cik noprotu, jo tad iepriekš vajag zināt no kāda nr zvanīs, lai varētu viņu ielikt blacklistā.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tikai sakiet lūdzami - cik šeit ir tik "apdāvinātu" cilvēku, kas pārzvanītu uz nezināmu ārzemju numuru, kas pīkstina?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Ir daudz tādu kam radi un draugi sēnes lasa.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

RsDJ tur jau taa lieta. Tapec vajag programmu kas to dara. Vienkarsi gribu iestatiit opciju pienjem tikai zvanus no kontaktiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirmavota jautājums bija par vīrusiem un aplikāciju neatļautu izmantošanu. Pēc piektdienas mērogiem tur vairs nepalīdzēs nekāds blacklist. Tur zaļie cilvēciņi jau priekšlaikus bija iefiltrējušies ķīnas rūpnīcā pie tālruņu ražošanas līnijas un ļaunprātīgi veikuši programmatūras pārveidi, ieliekot tur vīrusu, kurš aktivizējas pēc balss komandas. Tieši šādu balss komanda tika dota slāvu izloksnē, minot frāzi vai atsevišķus teikumus, kā rezultātā vīruss tika aktivizēts. Vienīgā izeja ir follijas cepurīte un nokia 3310.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

To ka pilns ar taadaam programmaam nesaubos, bet vajag kura arii straadaa. Netaisos likt 101 app lai parliecinatos taa straadaa vai nee.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jautājums bija par vīrusiem un aplikāciju neatļautu izmantošanu. Tur zaļie cilvēciņi jau priekšlaikus bija iefiltrējušies ķīnas rūpnīcā pie tālruņu ražošanas līnijas un ļaunprātīgi veikuši programmatūras pārveidi, ieliekot tur vīrusu, kurš aktivizējas pēc balss komandas. Tieši šādu balss komanda tika dota slāvu izloksnē, minot frāzi vai atsevišķus teikumus, kā rezultātā vīruss tika aktivizēts.
Neiebraucu, par ko runa.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jaunu tēmu necepu, uzsildu šo...

Šovakar, ar vienas stundas starpību, uz diviem ZZ priekšapmaksas numuriem "uzpīkstināja" +386 49 117 805

Pats baisākais, ka abi ZZ vienā dzīvoklī :shok:

Cik google pastāstīja, tad pēdējās dienās šis numurs ir diezgan aktīvs.

Padalās ar infu kam kas līdzīgs...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Aizvakar ieliekot sludinaajumu gumtree maajas lapaa, atnaaca sms no UK numura. Iszinju izdzeesu bet teksts bija shaads:"Jums ir suutiijums HM Revenue & Customs. Bet lai sanjemtu jums jaadodas uz www.dhlon.co.uk

Seit ir jusu suutiijuma ID:xxxxx.

Regards HM Revenue & Customs.

Aizejot uz to lapu juus ievadat ID kas dots un bankas kartes numuru. Protams to nedariiju. Iesaku buut piesardziigiem un ignoreet shaadus suutiijumus.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šovakar, ar vienas stundas starpību, uz diviem ZZ priekšapmaksas numuriem "uzpīkstināja" +386 49 117 805

 

šim man pīkstināja jau 17.feb. :) LMT

un šis +355675323842 6diens naktī :)

 

sajūta ka whatsappa dati noplūduši

Link to comment
Share on other sites

Man februāra mēnesī,kāds no nr. +442037695282 ,nu ļooooti izmisīgi mēģina sazvanīt. Par centību +1 :yahoo:

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

19.02 man +355 68 416 8836 uzpīkstināja, bet tākā man princips kapeikpisējiem neatzvanit un kur nu vēl ārzmeniekiem noignorēju 

Link to comment
Share on other sites

Nesen man zvanīja laimes pārdevēji no mobilo telefonu jomas. Es šiem pajautāju, kāpēc nezvana no oficiālā nunura, ja jau esmu tik svarīgs. Ņēma un uzmeta lūpu :D Skaidrs, ka zvana ne jau paši, bet spamotājiestāde par naudu.

 

Nebūtu slikti visiem kopā izveidot vienu kopīgu bleklisti ar visiem spameru numuriem. Jau pieriebušies visi šitie laimes pārdevēji, pakalpojumu reklamētāji, aptauju veicēji. Dīvainās kompānijas, kuras vēlas iestāstīt, ka viņu pakalpojums ir vienīgais pareizais...

Ja varētu vēl šo listi kaut kā nebūt operatīvi nogādāt telefonā, vispār būtu zelts!

Link to comment
Share on other sites

Pats trakākais ir, ka zvanot atpakaļ šie maitas neceļ telefonu augšā.

Viņiem ir tikai izejošie zvani,nu kā jau riktīgiem kap...jiem.

 

Nebūtu slikti visiem kopā izveidot vienu kopīgu bleklisti ar visiem spameru numuriem

Tas nav iespējams,jo LV vēl nav numuru trūkums,diemžēl.

Labots - Valduha
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šovakar, ar vienas stundas starpību, uz diviem ZZ priekšapmaksas numuriem "uzpīkstināja" +386 49 117 805

Šonakt ~4:00 uzpīkstināja 386 49 150 844 :mad:

Link to comment
Share on other sites

Man arī zvanīja kaut kāda annoying krieviete, tjip esot finansu piedāvājums un vēloties parunāt. Teicu, ka ja nav latviski, nav nekā. A muščina počemu tak grubo. un blablabla... Tālāk jau pasūtīju naher!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

No operatoru piedaavaajumiem atkratos aatri, pajautaaju vai man lauku maajaas buus zona, tad paarieshu pie vinjiem.... veel neviens nav teicis jaa :)

Link to comment
Share on other sites

Man kādos 12:30 zvanija no nummura +390282950755 krieviski runājošs čalis un gribēja kaut ko par finanšu tirgiem pastāstīt/ piedāvāt, teicu ka nav laika šobrīd runāt, lai zvana vēlāk...tā arī neatzvanija... vispār, kas tas par +390 kodu???  :shok:

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

man arī tikko zvanīja no +390282951238, krievele, kaut ko par finansēm, biju skaļā vietā, pateicu, ka viss ir ok, neko negribu un nometu.

Link to comment
Share on other sites

Nu vot... gan jau zvanīja kaut kāda arābu šeiha pārstāvis, gribēja piedāvāt kādu miljardu valūtas... a jūs laižat šo vienreizējo iespēju garām! :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...