Jump to content

Tam, kurš sūdzējās, ka no Krievzemes zvana nezināms numurs


J.Reinis
 Share

Recommended Posts

Zvana no kaut kāda krievu kantora un piedāvā "nopelnīt" ieguldot Tavu naudu Forex tirgū. Zvana caur SIP, tā ka numurs var būt da no jebkuras valsts. Man tādi jau kādu pusgadu zvanās, spēj tik mest tos numurus melnajā sarakstā. Vienu reizi šos riktīgi izlamāju, kādu laiku bija miers, bet ne uz ilgu laiku.

Link to comment
Share on other sites

:D..... Rīgā laikam kāds vietējais jaunais Volstrītas vilks uzradies, un tagad mēģina caur savu "Stratton Oakmont" kaut ko ienesīgu smērēt, jo tak ir liels eksperts (ieskatam var iečekot ficenes 20 vai 35 minūti) :D

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

No operatoru piedaavaajumiem atkratos aatri, pajautaaju vai man lauku maajaas buus zona, tad paarieshu pie vinjiem.... veel neviens nav teicis jaa :)

Es parasti pajautaaju vai var piedaavaat zvanus iz visiem tiikliem bez maksas un atbilde vienmeer ir - nee diemzheel nevaram! Nu tad neko. Ar to arii saruna izbeidzas! :D

Link to comment
Share on other sites

Pēdējās dienās zvanās pa nakti no Slovēnijas, Alžīrijas, Tunisijas, Albānijas utt. Galvenais neatzvanam. Tele2 un LMT jau bloķējot šos numurus - klienti nevar atzvanīt uz šiem numuriem. Par Biti ziņu nav.

Link to comment
Share on other sites

Sms ari atsūta? Vakar naktī bija zvans no fričiem, un pēc tam sms krievu imigrantu valodā - mix no krievu un vācu valodas. Iespējas kļūda, no citas puses kļūdīties ar valsts kodu un ciparu skaitu, to vajag mācēt...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sms ari atsūta?

Par SMS info pagaidām nav, ka būtu kādam sūtījuši. Pamatā zvani vēlā naktī, kad cilvēks visticamāk nedomājot atzvanīs. Ja notrāpa pacelt, tad otrā galā klusums un saruna pārtrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Man par laimi nezvana :D sen sen bija tikai kaut kāda sms.. a tā vsjo.. klusums. Tiesa.. zvanās te no apdrošināšanas kantoriem, ik pa laikam kāds operators u.tml. :D Citiem operatoriem diemžēl nav nekā adekvāta, ko pretī piedāvāt manis pašreiz lietotajam tarifam.. tā nu lietoju, ko lietoju :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

19.02 man +355 68 416 8836 uzpīkstināja

 

tas pats tikai pēdējie cipari 39. 18.02.

 

+79547604626 - 19.02.;

+243908632041 - 20.02.

 

Tad laikam apnika un vairāk nezvana.

Link to comment
Share on other sites

 Kā jums visiem veicas ! Man kaut kā līdz šim neviens nigērijas baņķieris nav miljardus piedāvājis (tfu, tfu, ka tikai nepiesaucu nelaimi), tikai pa retam kāda Viašrota, vai konkurējošo mobilā operatora būtne vēlas ko piedāvāt, kurus ātri atšuju :hunter:.  Interesanti, kā tie "importa" zvanītāji izvēlas numurus?

Link to comment
Share on other sites

FIB aģents atsūtīja ziņu, ka ASV esot aizturēts man adresēts sūtījums, kurš satur 4.1M $

Prasīja nokārtot sertifikātu.
Kopš paprasīju, lai atsūta ieskanētus pavadošos dokumentus - nav devis ziņu ¯\_(ツ)_/¯

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik tērētam ir jābūt, lai atzvanītu nepazīstamajam ārzemju numuram?

 

Ne visi dzīvo Dagdā un sazvanās tikai ar mammu, ja fīres ne tikai pa LV, tad, protams, atzvana. Izlien tak no savas pasaulītes. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik tērētam ir jābūt, lai atzvanītu nepazīstamajam ārzemju numuram?

 

Cik tad tur, pāris centi minūtē visbiežāk. 

Link to comment
Share on other sites

Uz Sat numuriem no 2-5 eur

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik tērētam ir jābūt, lai atzvanītu nepazīstamajam ārzemju numuram?

 

Cik tērētam ir jābūt lai tā domātu.

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

goicis

 

 

Cik tērētam ir jābūt,

Cik vien var būt :) Bet nu ko tad tantiņas daudz saprot.Ja uzpīkstina,tad ir jāatzvana.Tas laikam ir kā likums un iznākums ir acīmredzams! 


Tas laikam ir instinkts atzvanīt!!!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Par tērētiem parunāsim, kad pašam būs 80+.

 

p.s.

 

Daudziem nepatīk sargsuņu rejas, bet senioru tās būtu pasargājušas.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Paga, kura operatora tarifos ir norādīts, ka savienojums var 88 Eur maksāt? Es vismaz neviena lv operatora tarifos šādu brīnumu neesmu manījis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, kā tad tur īsti ir? Uz mūsu maksas numuriem no citas valsts jau nemaz nevar piezvanīt. Vai tomēr var??

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka var, un otrā galā arī ir kāds baisi ekskluzīvais maksas pakalpojumu nr... Bet nu spriežot pēc tā, ka no tā nr var zvanīt citiem, tātad tur gan jau iesaistīti operatori...

 

VIL, pastāsti, kā šīs lietas tiek realizētas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gan jau ka var
Jā, gan jau, ka var, bet tāds nr. netiek izsniegts, lai no viņa zvanītu citiem. Es kļūdos?!
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...