Jump to content

MEKLĒJAM PHP PROGRAMMĒTĀJUS (Alga līdz 1800 EUR neto mēnesī)


EdmundsA
 Share

Recommended Posts

 

 

Kāpēc sludinājums nav valsts valodā ?

 

Iespējams tāpēc lai PHP programmētu vajadzētu takā pārzināt Angļu val. 

Link to comment
Share on other sites

Iespējams tāpēc lai PHP programmētu vajadzētu takā pārzināt Angļu val.

Es padomāju starptautiska kompānija parasti darba sludinājumus liek lielajos karjeras portālos

Nevis mazos forumos.

Es jau saprotu ka baltija skaitās lētais skandināvijas outsource kantoris ka var izmantojot mūsu darba ražīību ietaupīt resursus.

Taču tik nopietna kompānija varētu atlauties vismaz divu eiropas savienību valodā uztaisīt darba piedāvājumu.

Vai arī ir sliktais tonis nosaka ka tanī zemē kur meklē darba spēku nekādā gadijumā nelieto vietējo valodu jo tas radīs nenopietnu priekstatu ?

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Nu ja neviens vinus nelasītu tad jau arī neviens sludinājumus tur neliktu :D

Vai ir kāda cita patiesa statistika ?

Jebšu lielākie darba rūķi tiek pārvilināti izmantojot personiskos kontaktus un dzerot alu vakarā ? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai ir kāda cita patiesa statistika ?
Tu varētu ielikt jau esošo statistiku par šiem "karjieras portāliem" pirms stāsti tālāk.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

angļu valoda ir ok sludinājumā, tāpat ikvienam programmētājam skaidrs, ka diez vai būs jāklapē wordpress vizītkaršu lapeles vietējai auditorijai un atbildes uz problēmām nemeklēs bootā vai krievu forumos.

Link to comment
Share on other sites

Tie kas spēj nopelnīt 1.8k tiem nekas nav jāmeklē. Viņus pašus atrod :grin:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tie kas spēj nopelnīt 1.8k tiem nekas nav jāmeklē. Viņus pašus atrod

 

Programmerus atrod? Viņiem nav jāmeklē? Pie mūsdienu situācijas.

Bet nu labi, lai paliek. Ko es tur. Vienu vārdu sakot ģeniju, kas visu prot bez macīšanās nav.

Labots - Serde_bez_datora
Link to comment
Share on other sites

Programmerus atrod? Viņiem nav jāmeklē? Pie mūsdienu situācijas.

vidēji 1-6 piedāvājumi mēnesī no visas eiropas ar apmaksātu relokāciju, pat dzīvesvietu piedāvā atrast manā vietā, neteikšu ka jūtos baigi nedroši, ka nespēšu atrast darbu, vai man tas būs jāmeklē, ja nu sadomāšu kaut ko dzīvē mainīt. retāk piedāvā no USA ar visu green card noformēšanu.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Vot šo kasīšanos pie valsts valodas es nesaprotu. Ja dabi nenotiek kaut kādā lokālā mazā kantorī savām vajadzībām, tomēr lielu daļu informācijas iegūstam no resursiem ENG valodā, gan starptautiskās prasības, standarti un citi avoti, līdz ar ko ENG būtu jāzina labi. Ir man darbā viens tāds kā mūsu roberts3, ja runa ir par ko ārpus LV vispār neko nesaprot jo redzies strādā LV un Darba devēja pienākums ir visu nodrošināt LV valodā viņam, pilnīgs murgs, nezinu kapēc vēl tur viņu, bet reāli arī saņem atbilstoši savām spējām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Latvijā principā ir iztrūkums pēc labiem IT cilvēkiem pat ja piedāva labas algas daudzi jau sēž sev siltās vietiņās. Game dev. kantoris kurā strādāju jau kādu laiku meklē C++ devus Viļņā/Rīgā

Link to comment
Share on other sites

pat ja piedāva labas algas, daudzi jau sēž sev siltās vietiņās

Ja atrodas kāds atbilstošs kadrs, tad pārpirkšana strādā. +1k alga vai mazliet mazāks pielikums ar welcome bonusu dažu algu apmērā (nu, teiksim, kredīts karājas ko būtu forši 1 piegājienā nomaksāt - normāla motivācija).

 

Lielais jautājums - dzīvot vēl pusgadu-gadu bez speciālista, jo "neviens no 50 darba meklētājiem nav TIK labs kā gribētos", vai arī noskatīt iekš LinkedIn ļoti pieredzējušos, uzrunāt, pārsolīt un pēc mēneša dot jau uzdevumus.

 

 

Programmerus atrod? Viņiem nav jāmeklē? Pie mūsdienu situācijas.

labrīt! treknie gadi ir atgriezušies. ja pat mid līmeņa izstrādātājam gandrīz 2k sola. tajās prasības nekā TĀDA nav.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jebšu lielākie darba rūķi tiek pārvilināti izmantojot personiskos kontaktus un dzerot alu vakarā ?
Patiesībā labākos darbiniekus tieši tā arī esmu atradis, un uzņēmumos, kur agrāk pats strādāju tā arī bija nokomplektēti lojālākie un sakarīgākie kolektīvi. 
Link to comment
Share on other sites

Ne tikai IT, bet daudzās nozarēs aptaujā cilvēkus, vai nevar kādu ieteikt uz konkrētu amatu utt, jo tā ir daudz vieglāk - nav jāsēž n-tajās intervijās vai jāpārskata CV čupas; Nevajag jaukt šo ar "caur pazīšanos iekārtot lempi:D " - tā jau ir cita opera:)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Interesantas jums te diskusijas padevušās, lai arī piektdiena tak it kā vēl aiz kalniem…

Link to comment
Share on other sites

 

 

līdz ar ko ENG būtu jāzina labi.
 

 

Latvijā vēl piedevām parasti ir prasība darbā sarunāties krieviski.

Es tāpēc esmu pārvācies uz UK.  Šeit pietiek ar angļu valodu.


 

 

vidēji 1-6 piedāvājumi mēnesī no visas eiropas
 

 

ko ta nebrauc uz turieni?   pats sacīji, ka iekš LV vairāk kā 3k net eur nedod

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas U.K pārpildīta ar PHP dev.

Kādi treknie, liesie gadi klāt. 1€ = 0,7028 Ls. 2k € ir tikai ~ 1,4 k Ls. Jā, LinkedIn daudzi meklē, visādu nozaru speciālistus. Ar lielu pieredzi.

Labots - b25
Link to comment
Share on other sites

P lielam piekrītu iepriekšējam postam, izņemot biznesu, draugus, kolēģus utt. Vaitad citās zemēs  nevar sākt biznesu, draugus un kolēģus iegūt?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Kam pilnībā pieder viņa māja, ir labs darbs, loģiski ka nebrauc. Kam šim braukt, ja ir māja, par kuru kredīts nav jāmaksā, īre nav jāmaksā un labs darbs? Priekš kam? Neizdevīgi. Biznesu ar tik viegli neuzcelt citā vietā. Kam viņš labi iet, nebrauks nekur.

Kam hipši, daudzi brauc, daudz dažādu nozaru cilvēki. Turpina braukt. IT tā algu starpība ar ārzemēm ir neliela. Ir nozares, kur viņa ir ļoti liela. Daudzi brauc lai atmaksātu hipšus, neveiksmīga biznesa kredītus. Studēt.

Centrā baigi grūti labu dzīvokli nopirkt. Citam kruts dzīvoklis, zem kura atver bāru ( tai U.K vai Rīgā tādu vietu daudz ). Runa par īsto centru. Māju pirkt izskatās prātīgāk. Pats vari apsaimniekot, nekādu urālu aiz sienas;).

Link to comment
Share on other sites

ko ta nebrauc uz turieni?   pats sacīji, ka iekš LV vairāk kā 3k net eur nedod

 

negribās. un tas ko j.reinis teica.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

 

IT tā algu starpība ar ārzemēm ir neliela.
 

 

Iekš UK dod 6k eur net, tā ir būtiska starpība.

 

Es jau nesaku, ka visiem jābrauc.   Bet kroop strādā long hours (laikam divos darbos) tikai dēļ naudas un bieži šeit raksta,  ka viņam sūta darba piedāvājumus no ārzemēm. 

Link to comment
Share on other sites

nav bijis pietiekami interesants piedāvājums.

 

UK kategoriski nē, riebjas paši angļi un imigranti tur. uz Itāliju/franciju/austriju varētu padomāt, bet visi piedāvājumi bija tālu no kalniem- ja brauktu, tad tikai dzīvotu tuvu kalniem, lai brīvdienās var aizlaist slēpot. LA/NYC ar galīgi nesaista, nu i nah uz darbu 1-2h ar metro kratīties un strādāt pēc stingriem darba laikiem, rīgā man ir 15-25 min ar auto, 20 ar velosipēdu, sāku kad gribu, beidzu, kad gribu. un protams visi bonusi, neticu, ka UK kāda kompānija sponsorēs 90% no alpīnisma ceļojumiem, vai uzsauks villu grieķijā kura darbinieki rudenī var mēnesi atpūsties strādājot no vidussjūras krasta, plus protams visāda dārga sertifikācija pilnībā apmaksāta.

Link to comment
Share on other sites

kapēc lai es par to melotu, sliktākajā gadījumā kāds sāks prasīt, kur es strādāju un arī sagribēs, no kā man 500 eur referāļa bonuss.

Link to comment
Share on other sites

Ieleja - ir, ir tādi kantori, kur ar normāliem darbiniekiem kā ar šķirnes kāmīšiem apietas un aptekalē, tik nezinu, vai tas ir šis gadījums.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Tas " sāku kad gribu, beidzu kad gribu " gadījumā nav nenormētais darbalaiks? Nav svarīgi, kas uz papīra, ir tādi darbi. Sāk kad vajag, beidz kad spēj, darbā pat to bonuss - h neskaita, ja tevi diži nevajag, vari kādas dienas nerēgoties, parādīties un aiziet. Vajadzēs, būs jārukā arī mājās. Programmēšana nemāku tik strikti teikt, bet citos darbos tā mēdz būt.

Sertifikāciju grib apmaksāt tie, kam izdevīgi( vai obligāti), ka personāls sertificēts. No sākuma drīzāk pameklē sertificētus, ja neatrod, tad ņem kam jākārto un maksā.

Link to comment
Share on other sites

darba laiks normēts, savas 35-40h nedēļā tāpat jāsavāc, tik daudz, ka varu aiziet uz darbu 12 vai 6 no rīta un par to netiek čakarētas smadzenes, vai pusdienlaikā paņem 2h pauzi un aizej uz baseinu vai zāli vai kaut vai šopingā.

Link to comment
Share on other sites

kuram vēl te liekas, ka stāstiņi sacerēti tiek, tā teikt, uz līdzenas vietas?

Nu ir jau rožaini.

 

Nē es piekrītu ka ir tādi kas pelna un kam maksā tos K bet .......

Link to comment
Share on other sites

 

 

kapēc lai es par to melotu, sliktākajā gadījumā kāds sāks prasīt, kur es strādāju un arī sagribēs, no kā man 500 eur referāļa bonuss.

Priekš tiem pastāstiņiem €500 bonuss izklausās diezgan pamazs.

p.s. kur strādā? :D

 

 

 

Tas " sāku kad gribu, beidzu kad gribu " gadījumā nav nenormētais darbalaiks?

Normālos uzņēmumos, kas spiež uz produktivitāti un darbinieku labsajūtu, nevis atsēdētām stundām, ar to nav problēmu. Atkarībā no darba stila, var būt noteiktas stundas, kad visiem jābūt darbā (piemēram, ikdienas "sapulce" pl.11). Darbs ir vienmēr, tā ka nebūs arī gluži tā, ka vienu dienu nebūs ko darīt, bet citu būs jāraujas 12h un vēl no mājām.

 

 

 

Sertifikāciju grib apmaksāt tie, kam izdevīgi( vai obligāti), ka personāls sertificēts. No sākuma drīzāk pameklē sertificētus, ja neatrod, tad ņem kam jākārto un maksā.

Nu pameklē ;) Jautājums tikai, kas ir izdevīgāk - pusgadu meklēt (un neatrast) vai apmācīt kādu, kurš jau ir atrasts.

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā labākos darbiniekus tieši tā arī esmu atradis, un uzņēmumos, kur agrāk pats strādāju tā arī bija nokomplektēti lojālākie un sakarīgākie kolektīvi.

Protams ka personiskais kontakts un ieteikumi strada bet tad ir divaini ka augstskolas cilveki macas personala vadibu atlasi un bla bla un tad vel tadus kads nem tajas krutajas firmas ja vienkarsi varetu cetrus gadus katru vakaru dzert ballites un veidot kontaktus un tikai tada veida meklet darbiniekus :D

 

Par konkreto darba piedavajumu replika ir tada ka ta ir izstrade jeb laika develop tapec tas teuretiski varbut jebkas kas jadara ,

 

Sava zina ir nedaudz divaini ka it sektora tik loti trukst darbinieku visi tak caurmera zin ka te var labi pelnit kapec jauniesiem pietrukst motivacijas iet un to macities ?

 

Teuretiski pietiek ar pamatskolas izglitibu lai klutu par krutu koderi jo tev jau nevajag atskaitot logiku un matematiku un anglu valodu lielako dalu no ta ko videne maca ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Kas teuretiski pietiek? Kāpēc tad visi, kas hoķ maģus normāli pabeiguši, neskrien kodēt ? Un cik rindiņas paC vari uzkodēt ?

Toč domā, ka tikai programmējot var labi pelnīt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vaitad citās zemēs  nevar sākt biznesu, draugus un kolēģus iegūt?

 

Var jau..bet tur tu būsi imigrants...personīgi varu aizbraukt uz ārzemēm nedēļu padzīvot, bet pastāvīgi dzīvot paldies nē, kaut vai deļ kultūras, pārtikas (manā gadījumā ļoti svarīgs punkts ;) ) un arī deļ imigrantiem no austrumiem... 

Link to comment
Share on other sites

Tagad visa pasaule pilna imigrantiem. Ja tu vēl nestaigā paltrakos un nekrīti piecreiz dienā zemē, vēl izskaties kā vietējie, tad bonuss.

Daudzas firmas pieder starpt akciju sabiedrībām vai ārzemniekiem. Kaut UK. Var tur spirināties, ber bruņniecības laiki sen pagājuši. Kam nauda, tas rīko.

Imigranti no austrumiem, tas domāts kura āzijas daļa? Ta pilna eiropa ar budistiem, muslimiem un bij austrumu bloka cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

hoķ maģus normāli pabeiguši, neskrien kodēt
 

 

Ko tad viņi dara?  Es esmu beidzis "maģus"  (LU FMF),  bet es diemžēl biju bezdarbnieks,  jo es kādreiz dzīvoju laukos - Ogrē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...