Jump to content

MEKLĒJAM PHP PROGRAMMĒTĀJUS (Alga līdz 1800 EUR neto mēnesī)


EdmundsA
 Share

Recommended Posts

(..), bet es diemžēl biju bezdarbnieks, jo es kādreiz dzīvoju laukos - Ogrē.

Kļūdies. Nevis tāpēc, ka dzīvoji laukos, bet tāpēc, ka slinks (vai dumjš) biji.

Es savu pirmo darbu Rīgā atradu, sēžot pie datora Liepājā. Toreiz vēl biju koledžas students (tas ir vēl pirms bakalaura). Hint - 200km.

Šobrīd es uz darbu ikdienā braucu ne gluži no Ogres, bet nu sanāk virs 40km - faktiski tik pat, cik būtu no Ogres.

Grozies kā gribi, bet attālums nav bezdarba iemesls, vismaz ne IT jomā.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

IT jau nav baigi grūti strādāt no mājas, vai tev obligāti ofisa telpu ogrē vajag?

vispār labs, gribēju strādāt savā dzimtajā pilsētā, tapēc rīgas vietā aizlaidu uz 2000km tālāku vietu.

Labots - Guest
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kā ko dara? Pašā IT ir daudz citu darbu bez kodēšanas. Citas sfēras uzņēmumi, kuros ar labu IT papīru var strādāt, arī eksistē. Amatus uzskaitit nesākšu, baigais palags sanāktu.

Ko tur cilvēkam uzbraukt, tagad interneta pieslēgumi ātrāki, firmu kur strādāt vairāk. Pat savu firmu vieglāk atvērt kā agrāk. Sk softa cenas vs IKP vai algas. Viņš, ja nekļūdos, pirms 10 gadiem aizbrauca. Tad tās naudas vs softu cenas bij grūtāk paceļams pasākums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

diemžēl biju bezdarbnieks,  jo es kādreiz dzīvoju laukos - Ogrē.

 

Ogre - tas ir kaut kur pie Dagdas, kur 500+ km dienā jāizbraukā == 8h+ pat ar savu mašīnu? Bija kājām 3h jābrien pa aukstiem dubļiem, lai līdz pieturai tiktu? Tad jā, izsaku līdzjūtību - transports dažās vietās ir baiss, vilcienu nav kā sugas, autobusi labi ja 1x dienā..


es pie Lietuvas robežas dzīvoju, kur arī nebija baisi ātri braukāt ar autobusu (pirmdienās tik tiešais reiss uz Rīgu 2h), bet man kaut kā izdevās izvairīties no aizlieguma īrēt istabiņu Rīgā (30..60 Ls /mēn - neko dārgāk kā braukājot), pie tam visu vidusskolas laiku tā darīju + strādājot arī. paveicās izvairīties no skinhediem, kas tādus īrētājus ķer un dur nost..

Link to comment
Share on other sites

30..60 Ls/mēn par istabiņu - njā, lēti… Bet nu ok - tas par istabiņu. Kad pārvācos uz Rīgu studiju gados 2007. gadā, tad īrēju mazģimeņu projektā vienistabnieku par Ls 220/mēn (ar 400 Ls algu un 70 Ls stipendiju). Nu un katru nedēļu vēl braukāju uz Liepāju. UK tā arī neesmu bijis… Laikam jau arī Latvijā to iespēju netrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...