Jump to content

Atdodu to, ko e-buy pārdod pa $12.45. vienu gab.


Kramerss
 Share

Recommended Posts

Reāli psihs :sarkasms:

Man šķiet, ka viņš arī lieņ profilos un klikšķina vienu zvaigzni, tipo liek "vērtējumu". Atriebējs :rofl:

Ā šo meilu es atminos. Bija ssā pāris apdaudzīti CPU pa lēto, lūk sašutis potenciālais klients:

kāpēc jūs pārdodat bojātu cpu pa tik dārgu naudu? ja tur trūkst kāds no elementiem apakšā un čakarējiet cilvēkus? Un vel firma skaitāties, kauns? Es saprastu ka kāds vaņka vai pēteris to dara bet juridiska pērsona, kauns.

Link to comment
Share on other sites

Bet kopumā čoms ar spēcīgām fantāzijām!  :TBS:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bet kopumā čoms ar spēcīgām fantāzijām! :TBS:

Minets pā 5Ls - spēcīga fantāzija :lol: Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Es jau n-tās reizes esmu noziņojis par kramersa postiem - viņš ir nepieskaitāms prātā vājš indivīds. Arī jau Lizardam biju rakstījis, lai uzzin, vai viņš nav kaut kāds invalīds, pret kuru varbūt vajag ar baigo pietāti izturēties.

Link to comment
Share on other sites

Tā veco cpu tēma korelē ar tēmu par zelta ieguvi no vecas tehnikas. Bija te nesen džeks, ielika tēmu, tad ar citu niku turpināja. Tad vēl džeks, kas lika tēmu - bankas billing adrese. Niki citi, stils tas pac. Tas ar nav šis?

Link to comment
Share on other sites

Kā Marrtin tu piešūn man kaut kādus postus kaut kādus izrakstus nez no kurienes. Es vispār tev nekad dzīvē neesu neko meilā rakstijis iespējams. Un ja arī esu neko tādu nerakstiju. Kāpec uzreiz es?  

 

Labots - Kramerss
Link to comment
Share on other sites

kaut kur lv robežās šos i/o shieldus tirgo? nepieciešams priekš ga-ep31-ds3l

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vari sīkāk, kas jams ir par putnu?

Laikam purva puskuitala :spruce_up:  

Link to comment
Share on other sites


Priekš ga-ep31-ds3l:

Man kā reiz tāds ir.

 

Labots - Kramerss
Link to comment
Share on other sites

Vari sīkāk, kas jams ir par putnu?

Vinjsh dziivo madlienaa, ar to jau viss ir pateikts! visu ko tu vari iedomaaties par trulaakajiem paakjiem ever, taads vinjsh arii ir! vinjam gan liekas, ka viss, kas vinjam ir un ar vinju notiek ir baigi  ekskluziivs utt,  bet nu kamooon.... madliena! :D

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Vinjsh dziivo madlienaa, ar to jau viss ir pateikts! visu ko tu vari iedomaaties par trulaakajiem paakjiem ever, taads vinjsh arii ir! vinjam gan liekas, ka viss, kas vinjam ir un ar vinju notiek ir baigi ekskluziivs utt, bet nu kamooon.... madliena! :D

Nu paga, nerunā lieku, es pats savu laiku Madlienā nodzīvoju un par cik visi jaunie ir prom no turienes, tad man ir spēcīga intrese, kurš jams bandīts ir. Varbūt zini viņa vārdu vai ko citu? :D
Link to comment
Share on other sites

 

 

es pats savu laiku Madlienā nodzīvoju

Labāk nebūtu teicis! :(

 

Nu pastaigā pa ciemu, paskaties kurš izskātās pēc lielākā geja un JAP, tas būs viņš ;)

Link to comment
Share on other sites

Es jau n-tās reizes esmu noziņojis par kramersa postiem - viņš ir nepieskaitāms prātā vājš indivīds. Arī jau Lizardam biju rakstījis, lai uzzin, vai viņš nav kaut kāds invalīds, pret kuru varbūt vajag ar baigo pietāti izturēties.

Ticies ar viņu esmu. Ir viņš interesants.

Bet te daudzi tādi interesanti :D

Link to comment
Share on other sites

Nu pastaigā pa ciemu, paskaties kurš izskātās pēc lielākā geja un JAP, tas būs viņš ;)

Tāda ekstra kā pastaigāt pa ciemu, kur nu vel lūkoties pēc kāda geja, nē, paldies :D kādu laiciņu vel netaisos rādīties Jūspus dīķim :D
Link to comment
Share on other sites

kāda vēl madliena ko jūs te ņematies. kad beidzot slēgs šito diskusiju es gribēju atdot no laba prāta, bet tāpēc ir jātaisa šitāds stulbs manis nozākāšanas tirgus. nēesmu es nekāda madlienā. jūs moderatori esat normāli cilvēki, ka šito nedzēšat ārā? Laikam paši tādi kā tie kas komentē?

Labots - Kramerss
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...