Jump to content

Rūteru anntenas


adfs
 Share

Recommended Posts

Ir ir! Pērc!

Galnais pirms pieskrūvēšanas konektorā jāiepilina ēters, un tad vel makaronu kāšamais jāpiekonfigurē.

Zombēto gudru bars...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik Jūs ļauni, bet smucki izskatās un meitenēm var rādīt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par labajām atbildēm

Ieteikumu varētu kādu iemest

Liela daļa gudri un laipni man prieks dz;ivot starp šādiem cilvēkiem

Link to comment
Share on other sites

paņem jebkuru tāda tipa antenu un nogriez ar asu nazi kaut vai pa vidu un ko tu ieraudzīsi?Tādu pašu plastmasu.

Tātad secinājums kāds?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nav antennu kas uz;labo kvalitāti un ātrumu

Vai tad neviens nav mēģinājis pieslēgt anntenu kla't lai internetu padarītu ātrāku 

Mēģinu atrast variantus un veidus neesmu vienīgais

Link to comment
Share on other sites

Man ir 4G āra antena, ko var iegādāties LMT veikalos. Manā gadījumā no vidēji 20mb/s ātrums pieaug uz 40mb/s un latency no ~25 samazinās uz 15. 

Uzlabojums ir, bet ņem vērā tā ir āra antena ar tiešu skatu uz torni....

 

Tavā gadījumā ja dabūsi pastiprinājumu ar tām antenām, tad tas pat nebūs jūtams, jo iebūvētā antena ir pietiekami laba.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Un neviens nav pateicis-kur atrodas -kādi attālumi un tml. 

Man ,piemēram,Rīgā esmu-pa pieskari -viss visur iet un pa max. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir 4G āra antena, ko var iegādāties LMT veikalos. Manā gadījumā no vidēji 20mb/s ātrums pieaug uz 40mb/s un latency no ~25 samazinās uz 15. 

 

Paga, nejauksim zirgus ar knīpstangām. Ja tornis nav blakus, tad ārējā antena izpalīdz. Rūterim ir citas frekvences un lielas jēgas nav. Tēmas autora linkā minētā antena vispār ir mēsls, bet esmu mēģinājis uz 2 un 5 GHz kolineārās antenas pat ar 9 dBi pastiprinājumu un secinājis, ka lielas jēgas reālos apstāļos nav. Vienkārši Saulkrastos izmantoju kaimiņa internetu vasarā caur viņa WIFI rūteri. Mēģināju likt 2 dažādas antenas 6dBi un 9dBi ar īsu kabelīti gan rūtera galā, gan savā. Nekādi dižie uzlabojumi netika novēroti. Un vēl - par tiem 38 dBi, reku izmēri tipiskai 6 dBi antenai http://martybugs.net/wireless/collinear.cgi :D

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man ir apaļa antena ar tipa 35dbi, varu iedot notestēt, ja ko dod, par ciparu vienosimies. Nepaspēju notestēt, no ebaja atnāca, kad vairs nebija lmt routeris. Ir palikusi arī āra antena.

Link to comment
Share on other sites

Tak vajag saprast antenu būtību. Jo antenai lielāks pastiprinājums, jo tā sliktāk raida kādā virzienā. To var salīdzināt ar kabatas lukturīša lampiņu. Paņemiet pliku lampiņu rokā un pielieciet tai barošanu. Lampiņa spīdēs un vāju gaismu dos uz visām pusēm. Līdzīgu starojumu dod arī tās mazās puļķu antenas pie rūtera. Paņemiet reflektoru un ielieciet tajā to pašu kabatas lukturīša spuldzīti. Vienā virzienā būs ļoti gaišs, bet pārejā telpa tumsā. Tā datbojas yagi tipa antenas vai paraboliskās antenas. Vārdu sakot uzliekot piemēram Racer pieminēto kolineāro antenu pirma stāva istabā, signāls pazudīs otrajā stavā. Brīnumi radiotehnikānenotiek un enerģija ne no kā nerodas. Es nu dikti apšaubu uldii12345 piedāvātās antenas 35dB pastiprinājumu. Lielajam grilam ir tikai 24dB. un kautāks 15 grādu darbība slenķis. Lai dabūtu 35dB uz 2,4GHz vajag baigi lielu parabolisko antenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja liela māja, gtad vislabāk būtu pa rūterim katrā stāvā! Tiesa abus ar kabeli savā starpā savienot!

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nav antennu kas uz;labo kvalitāti un ātrumu

 protams tādas antenas ir.Tikai tās domātas pavisam citai apratūrai,ne jau rūteriem.

Piemēram http://router.lv/products/4/lv/integrated-antennas vai http://router.lv/products/16/lv/5ghz-antenas

Vai arī http://router.lv/products/4/lv/integrated-antennas

Labots - Valduha
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tāpēc jau es saku, ka var notestēt, iespējams, ka ir mēsls un nekāda labuma nebūs. Pēc idejas LMT vai tele2 routerim ar 2 antenām vislabākais signāls būs ar 2 antenām. Vienu ar vertikālo polarizāciju, otru ar horizontālo. Tajā apaļajā antenā iekšā ir 2 antenas.

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

Didzis mēģināja "uz pirkstiem" paskaidrot ar lukturīša piemēru, bet laikam nesanāca... :D

Link to comment
Share on other sites

Paņemiet reflektoru un ielieciet tajā to pašu kabatas lukturīša spuldzīti. Vienā virzienā būs ļoti gaišs, bet pārejā telpa tumsā. Tā datbojas yagi tipa antenas vai paraboliskās antenas.

Lasiju, likās - beidzot 1 pateiks kautko pareizi! Bet nē, atkal žYagotāji...

 

 

 

Man ir apaļa antena ar tipa 35dbi

A krāsa? Zaļajām taču ir tikai 17db pastiprinājums, toties sarkanās bliež caur mežu un 3 reģipša sienām!

Neesi skolotājs vai kādas citas valsts iestādes darbinieks? Vai varbūt 1kārši infantīls mākslinieks...

 

 

 

Posted Today, 01:31 Ja liela māja, gtad vislabāk būtu pa rūterim katrā stāvā! Tiesa abus ar kabeli savā starpā savienot!

Par LTE anteni ir runa! Izdzēs savu vārstijumu! Tā jau tēma sūds un atbildes rūgst.

 

 

 

Lai dabūtu 35dB uz 2,4GHz vajag baigi lielu parabolisko antenu.

Nu ne baigi lielu, bet vajag, jā. Bļoda der jebkura, ar ViaSat uzrakstu, no kāda emigrējuša kaimiņa, bet galviņu būs jāuztaisa pašam. Atkarīgs gan no torņa frekvences. Taisa tāpat kā cantenna

 

 

 

Didzis mēģināja "uz pirkstiem" paskaidrot ar lukturīša piemēru, bet laikam nesanāca

Tapēc nevajag iejaukt šņYagi!

 

 

 

Pēc idejas LMT vai tele2 routerim ar 2 antenām vislabākais signāls būs ar 2 antenām. Vienu ar vertikālo polarizāciju, otru ar horizontālo.

Kapēc tu stāsti tik pārliecinoši par lietām kuras neizproti? Tādas e-bay antenes bija komplektā kaukādam skandināvu rebrendotam Huawejam! Izjaucu vienu - prasta maza sūdu strīpiņa, tāpat kā laptopa ekrānā! Kādā vel sasodīts dual-polarizācijā...

Tādi sūdi pilsētas centrā ir pārbaudīti - pat sliktāks signāls nekā ar iebūvēto strīpiņu!

 

 

Tajā apaļajā antenā iekšā ir 2 antenas.

Baltajā vai melnajā?

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lasiju, likās - beidzot 1 pateiks kautko pareizi! Bet nē, atkal žYagotāji...

 

Kas tieši Tev netapa skaidrs Didža rakstītajā?

 

 

 

Par LTE anteni ir runa! Izdzēs savu vārstijumu! Tā jau tēma sūds un atbildes rūgst.

 

Taisnība, tagad tik pieleca, ka ne par tēmu rakstīju, jo automātiski likās, ka rūteris un WIFI frekvences. :D

 

 

 

Tapēc nevajag iejaukt šņYagi!

 

Nesapratu. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

adfs  padoma beidzot logiski-doma istaba ruterim pieskruvesi pulkiti un nets bus ar 100mbs ta nenotiek-ja velies uzlabojumu,tad sakuma uzini no sava operatora kada frekvence ,Tava dzivesvieta darbojas 4g...tad sac meklet antenu,uzreiz teiksu ,ja ruteris ir ar 2 antenu piesleg vietam,tad mekle mimo antenu,kas protams nemaksa leti!tas LMT piedavatas antenas isti jegas nav,ja atrodies patalu no BS ,vajag normalu antenu ,tulin drosvien bus jautajums,kur nemt tadu antenu-es piemeram pasutiju no si veikala,tiesi 800Mhz  un man viss strada...http://www.wifi-shop24.com/4G-Antennas

Labots - Kaspars627
Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

atsutisana uz LV ir ari letaka-tur tak var izveleties -viens ir atrais otrs lenaks(tak atdziba sev tikamako piegadi uz LV)-tur tak viss ir saprotami pasniegts!

Link to comment
Share on other sites

Racer, McB nepatika, ka es Yagi tipa antenu pielīdzināju paraboliskajai antenai. Ja runa par kabatas lukturīša reflektoru  un spuldzīti, tad tiešām saprotamāk ir paraboliskā antena. Tai pat laikā, pie tik zemām frekvencēm yagi tipa antenai ir lielāks pastiprinājums.

McB lai uz 800MHz dabūtu 35dB, parabolai jābūt lielākai par 5m, bet uz 2,4Ghz lielakai par 2m. Vārdu sakot, 35dB, pie tik zemām frekvencēm, ir nereāls liekums.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Par LTE anteni ir runa! Izdzēs savu vārstijumu! Tā jau tēma sūds un atbildes rūgst.

Beton, vai tev obligāti vienmēr ir kaujas balsī jābļauj?? Tu mierīgi izteikties neproti? 

Link to comment
Share on other sites

Drunk_lizard precīzi raksturoja Argusa piedāvāto logoperiodisko antenu. Logoperiodiskās antenas kā suga domātas plašam frekvenču spektram, bet kas der visam, neder nekam. Ja grib kārtīgu pastiprinājumu, tad jaizvēlas yagi tipa antenas ar šauru joslu konkrētam diapazonam. Tas gan lielākoties, parastam lietotajam, ir kā ķīniešu ābece, jo, fizikas stundas skolā tika bastotas un, kas ir megaherci, nav ne jausmas. Tapēc izmanto antenu visiem diapazoniem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Beton, vai tev obligāti vienmēr ir kaujas balsī jābļauj?? Tu mierīgi izteikties neproti?

 

Nu tak sen jau skaidrs (vismaz man), ka McBetona veestiijumos jaaskataas uz saturu, ne izteiksmes formu. :) 

Link to comment
Share on other sites

Lai uz 800MHz uztaisītu cantenna, ar konservbundžu būs par īsu, būs jāņem talkā spainis. 800MHz nav nekāda kosmiskā zinātne. Es paeksperimentētu ar DIY biquad vai duobl biqad antenīti. Ir kalkulatori netā. Tikai ne visos kalkulatoros ir skaļš brīdinājums, ka doubl biquad malējo kvadrātu krustojumos drātes nedrīkst saskarties. Protams, garš Yagi būs ar spēcīgāku pastiprinājumu.

Link to comment
Share on other sites

4G Latvijā ir gan 800MHz- ķipa, laukos, gan pie 2 GHz, no galvas neatceros. Skaidrs, ka viena noskaņota antena visiem šiem 4G diapazoniem nederēs. Atliek vienīgi drātsgabals, kas der visam un kuru var iebāzt visur. Vai arī vairāku antenu kompleks, līdzīgi, kā bija kādreiz ar analogo TV. 3 antenas īpaši salāgoti saslēgtas kopā.

 

p.s.

 

Bet stacionārai 4G lietošanai atliek vien noskaidrot, kādā frekvencē labāk uztveramais tornis  strādā un tāda diapazona antenu arī lietot.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Precizēšu uzdevumu - 800 mhz mimo antena laukiem, vai kas lv ir nopērkams pa sakarīgu cenu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Precizēšu uzdevumu - 800 mhz mimo antena laukiem, vai kas lv ir nopērkams pa sakarīgu cenu?

 

Nu tak nav nekāda raķešzinātne, skaidrs, ka antenas ir. Lab, rīt būšu Argusā, pie reizes uzjautāšu Cilvēkam par šo un padošu ziņu - slinkums iedziļināties piedāvājumā.

 

 

 

Logoperiodiskās antenas kā suga domātas plašam frekvenču spektram, bet kas der visam, neder nekam.

 

Tāda Deja Vu sajūta, jo ir aizdomas, ka par šo esi teicis vismaz reizes 10. Man jau ir apnicis vienu un to pašu skaidrot...

Link to comment
Share on other sites

Gari angļu traktāti man nav ceļami. Cik sapratu, MIMO ir atsevišķa antena RX un atsevišķa - TX. Ja modemam ir Divas izejas - RX un TX, tad jāliek divas antenas. Vienā korpusā tās vai atsevišķos vai divas "direktoru" antenas, tas jau ir gaumes jautājums.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Precizēšu uzdevumu - 800 mhz mimo antena laukiem, vai kas lv ir nopērkams pa sakarīgu cenu?

Vel nav redzēts.

 

 

 

rīt būšu Argusā, pie reizes uzjautāšu Cilvēkam par šo un padošu ziņu - slinkums iedziļināties piedāvājumā.

Tie ir pārdevēji, viņiem neinteresē kā strādās, viņiem interesē dabūt no tevis naudu. Ja netici - pajautā, lai pastāsta, kas tām antenēm iekšā.

 

 

 

Tikai ne visos kalkulatoros ir skaļš brīdinājums, ka doubl biquad malējo kvadrātu krustojumos drātes nedrīkst saskarties. Protams, garš Yagi būs ar spēcīgāku pastiprinājumu.

:D ak tu neasā seja ! :D

 

 

 

vai tev obligāti vienmēr ir kaujas balsī jābļauj?? Tu mierīgi izteikties neproti?

Ko tu šai tēmā esi derīgu vēstijis? Kur ir TAVS ieteikums? Ei labāk, auklītei neredzot, ieloc etiķi!

 

 

 

Takš antenas tepat argusā ir http://argus.lv/shop...uctinfo/A036127

Tas ir kaukāds anal whore cunt destroyer?

 

 

 

lai uz 800MHz dabūtu 35dB, parabolai jābūt lielākai par 5m, bet uz 2,4Ghz lielakai par 2m.

Un pa cik satelītTV signāls nāk lejā 11GHz, tad antenes zem 10m diametrā...  Visi tie antiņi kas lūr satelītTV, īstenība ir sarijušies sēnes ar LSD un uzdzēruši Stroh, un turpina blenzt tukšā ekrānā.

Vel kādi labi ieteikumi no tevis būs? Vai tomēr pievērsi žvankstekli vienreiz?

 

 

 

es piemeram pasutiju no si veikala,tiesi 800Mhz un man viss strada...http://www.wifi-shop24.com/4G-Antennas

Nu tad atplēs vaļā un nofočē kas tur iekšā! Līmi aizlīmēšanai sametīsimies.

 

Es reiz atplēsu tādu kaukādu 2,4GHz dildo-anteni, kad bija noņemta klientam jo nokvēpusi netīra. Iekšā neprecīzs yagi, izskatās ka urbts trubā ar skrūvpistoli, pilnīga huiņa. Tāds sūds ir sliktāks nekā alumīnija reflektors omniantenei.

Bet nu kamēr ir smukā korpusā, iekšā var būt kautvai attīrita vada gals, atradīsies naivie @$%&%$& kas nopirks.

 

 

 

Protams, garš Yagi būs ar spēcīgāku pastiprinājumu.

Nu tad paņem 3metrīgu PVC trubu un sāc būvēt! Dabūsi 40dbi pastiprinājumu! Dalbs.

Link to comment
Share on other sites

McB Tu tiešām nezini elementāru parabolisko antenu teoriju. Te bija runa par iepirktu antenu uz 35dB. Tad nu es tikai paskaidroju, ka tik lielu pastiprinājumu pie maziem gabarītiem dabūt nevar.

Te vari pats parēķināt

http://www.qsl.net/pa2ohh/jsparabolic.htm

Uz satelīta 11GHz diapazona tā cita lieta, bet viļņa garums tad daudz mazāks.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tak sen jau skaidrs (vismaz man), ka McBetona veestiijumos jaaskataas uz saturu, ne izteiksmes formu. :)

Pie tam kritiski jāskatās, pārāk jau augsās domās ir par savām visai fragmentārajām zināšanām, jo šeit šā saturs ir jāuztver tieši otrādi kā šis saka:

 

 

Un pa cik satelītTV signāls nāk lejā 11GHz, tad antenes zem 10m diametrā... Visi tie antiņi kas lūr satelītTV, īstenība ir sarijušies sēnes ar LSD un uzdzēruši Stroh, un turpina blenzt tukšā ekrānā. Vel kādi labi ieteikumi no tevis būs? Vai tomēr pievērsi žvankstekli vienreiz?

par cik antēnas izmērs ir proporcionāls uztvertā signāla viļņa garumam un apgriezti proporcionāls frekvencei

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...