Jump to content

LTC vs Baltcom


markei
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta!

 

       Pašlaik jau ilggadēji lietoju 100mb LTC optiku + interaktīvā TV. Maksāju par komplektu 24eur/mēnesī. Šonedēļ pasta kastes spama musuros ieraudzīju Baltcom piedāvājumu lapu, kur internets 250mb tik tur un tik, 101kanālu interaktīvā TV arī tik un tik tur un komplekts 101kanāls interaktīvās TV + internets =15.50eur/mēn. Kā pieredze ar Baltcom, viss strādā līdzvērtīgi LTC ? Sāku apdomāt pāriešanu uz Baltcom.


P.s. Pašlaik LTC interaktīvās TV ir pamata paka. Baltcom 101 kanāls pielīdzināms pilnai LTC pakai.

Link to comment
Share on other sites

Pārcēlos no Rīgas, kur man bija LTC uz Jelgavu, kur izdomāju pamēģināt Baltcom un arī to paņēmu. Maksāju gan standarta cenu 21€.. nets + interaktīvā tv pilnā paka.. + paņēmu jamo piedāvāto rūteri WDR3600, caur kuru arī viss notiek. atšķirībā no LTC, Baltcomam ir ievads no skapja līdz rūterim un neta vads no rūtera uz dekoderi, pārējo var laist wifi.

 

Par netu neko sliktu nevaru teikt un parasti tas ir ~600-700mbits, nevis tikai 250mbits. Interaktīvā LTC ir labāk nostrādāta, bet ar laiku jau var piešauties pie Baltcoma ITV un ir ok. Vienīgā skāde, ka Baltcomam nav sēriju ieraksta un vēl dažas sīkas nianses. Un jā, kanālu ir vairāk, t.sk. arī jau pakā iekļauto HD kanālu, kuru LTC vispār nav. + ir atsevišķi abonējamās pakas.

 

https://baltcom.lv/saliec-savu-komplektu/- te var paspēlēties..

 

 

ak jā.. aizmirsu.. Baltcomam ir bonuss - ir iespēja to izvēlēties kā elektrības tirgotāju, t.i. saņemt kopējā rēķinā arī vēl par elektrību.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

ar baltcom atkarīgs no vietas, kur ir pieslēgums, šamējie kopš apvienošanās izmanto arī izzi infrastruktūru.

 

Piem. vecajā dzīves vietā regulāri bija problēmas gan ar tv, gan internetu (bija līgums ar baltcom), savukārt esošajā - ar internetu viss kārtībā, bet reizi mēnesī konkrēti kanāli rāda `artefaktus` (savulaik līgumu noslēdzu ar izzi). Maksāju 9.50 Ls (13.5x euro) , kur iekļauts dekoderis + standarta paka + mūzikas paka + internets. Internets up/down 80% no līgumā norādītā `līdz`.  Liela problēma ir frekvenču maiņas - jāpārskanē samērā bieži kanāli (to daru reizi 3-4 mēnešos). Daži HD kanāli rauj artefaktus, vai pazūd skaņa. Ir arī problēma ar skaņas celiņu valodas maiņu (gadās, ka noresetojas saglabātais). Tāpat ir problēma ar EPG - daudziem kanāliem tas nerādās, vai rādās ar ļoti lielu nobīdi. Sākumā sēdēju zem 2 dažādiem dekoderiem, vēlāk pārliku kartiņu uz tv (iepriekš neliku, jo bija problēmas ar tv firmwari, gadīju update ar kļūdu labojumu, kas iztīra cache).

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

@@HTC, tev iespējams ir vēl draņķīgā Izzi digitālā TV, kuru salīdzināt ar Baltcom Interaktīvo ir vienkārši neiespējami :) Cita infrastruktūra..

Link to comment
Share on other sites

Man Imantā mēnesi otro dzīvoklī griežas baltcom internāts un tv

15.50 sķiet mēnesī. dekoders, rūteris. Internets kustas ātri un tv arī rāda, cik tie kanāli ir nezinu, bet vairāk kā vajag, sīkajai multenes arī rāda un kaut kādi fox, discovery utt nekādas aizķeršanās nav bijušas ne ar vienu, ne otru.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sāku apdomāt pāriešanu uz Baltcom.

 

Pastāv ļoti liela iespēja, ka tad, kad būsi pieteicis līguma laušanu, LTC tev piedāvās palikt pie viņiem par saldāku cenu ;)

 

Vienā no "saimniecībām" ir  Baltcom i-nets + TV. Vienīgā "sūdzība" ir tāda, ka katru reizi, kad maini iekārtu savā baltcom kabeļa galā, ir jāzvana viņiem, lai tiktu pie neta. Ja uzkarini tur rūteri un aizmirsti, tad nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nekas labāks par LTC no kvalitātes viedokļa nav... tikai tā cena... :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par netu neko sliktu nevaru teikt un parasti tas ir ~600-700mbits, nevis tikai 250mbits.

 

tas ir tikai baltcom tīklā (speedtest serveris ir uz baltcom tīkla) līdz ko slēdzies pie kaut kā ārpus viņa, tā būs arī tavi 250 max 

Link to comment
Share on other sites

Daži HD kanāli rauj artefaktus, vai pazūd skaņa.

HD pakas kanāliem neko tādu neesmu manījis, LTV un LNT gan šat tad kubikojas - būs par daudz kanālus sabāzuši vienā frekvencē, ar analogo signālu šajā ziņā viss kārtībā, tad jau ITV arī nevajadzētu būt problēmu. Bet tā bilde ir krietni labāka par LTC ITV, aizvakar skatījos, ka arī Viasat Sport attēls uzlabojies, tagad kvalitāte kā citiem vietējiem kanāliem.

Internets manā rajonā tikai 100 Mbit, par stabilitāti pretenziju nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

lietoju 100mb LTC optiku + interaktīvā TV. Maksāju par komplektu 24eur/mēnesī

Tevi labi izmanto :)

Man 250 + iTV = 18.xx€ 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Un pēc 2 gadiem jāpārslēdz līgums uz citu personu, lai dabūtu šo pašu cenu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no atrašanās vietas. Piemēram, Iecavā Baltcom interaktīvā televīzija NAV lietojama bez ''Nervostronga'' piedevas. Arhīvs nestrādā, ieraksta nav, kanāli frīzo. Meita divus mēnešus nocīnījās ar Baltcomu, nospļāvās un pārgāja pie LTC.

Link to comment
Share on other sites

Ja LTC iedotu atlaidi līdz tai cenai, tad droši paliktu. Nevajag jau man to 250 internetu, bet pāris mani interesējoši kanāli gan varēja būt klāt. Rēķins par gandrīz 10eur mazāks ik mēnesi gadā savācās pāri 100eur. Tik ka nesākās visādi gļuki ar Baltcomu un nenākas nožēlot.

Link to comment
Share on other sites

@Boto, apskaties H2 hd kanālu, tas regulāri jūdzas nost ar artefaktiem, skaņu  un t.t.. Nez, iespējams problēma tikai manā adresē

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Mežciems - 250Mbit+100 TV progzas digitālās+150kWH = 41Eiriks ;) Viss strādā perfekti, sūdzību nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un pēc 2 gadiem jāpārslēdz līgums uz citu personu, lai dabūtu šo pašu cenu?
 

 

 

 

bet jā, ja mājās pieslēgs ltc optiku un būs labs cipars, tad nedomājot mainīšu.
 

 

Man vienam paziņam beidzās 2 gadu LTC līgums un ceņņiks no 20+ uzleca uz 40+. Man arī ir bijis līdzīgi, bet man izdevās sarunāt vēl uz 2 gadiem saldo cenu, toties paziņam nē, teica, ka šobrīd viņa rajonam nekādas akcijas un atlaides nav paredzētas. Acīmredzot nāksies viņam 'agresīvi' muhļīties, ja gribēs saglabāt saldo cenu pie LTC.

Link to comment
Share on other sites

 apskaties H2 hd kanālu, tas regulāri jūdzas nost ar artefaktiem, skaņu  un t.t..

Tā viņiem ar testa kanāliem mēdz būt, oficiāli jau H2 nav ne HD pakā, ne kopējā..  tai pašā laikā cik skatīts MCM Top HD - kvalitāte laba.

Link to comment
Share on other sites

Interaktīvo Balcoms laiž caur rūteri ar multicast.. principā sanāk IPTV, mazliet savādāk kā LTC un attēla kvalitāte ir labāka kā LTC, tas gan. Bet viss ir subjektīvs. Jāskatās ko konkrētā vietā piedāvā. Parasto Digitālo TV es gan laikam neņemtu..

 

Kas attiecas uz LTC un to piedāvājumu 18.xx€.. nē.. nav jāslēdz uz citu personu.. pirms termiņa beigām mīļi aprunājies un atlaide saglabājas.. šādi jau 4.o gadu man.. :D Nākošgad Rīgas dzīvoklim beidzas LTC līgums, tad jau redzēs, ko darīs.. slēgs nost vai pārslēgs..

 

Tiesa.. Lattelecoms nebeidz katru mēnesi spamot Jelgavas dzīvokļa adresē ar savām super cenām/atlaidēm..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms pus gada biju laimīgs ka tiku vaļā no Baltcoma.

Sanāca dabūt Lattelecom optiku 250Mbit + 2 TV dekoderi pa 16 EUR.

Baltcomā galvenās lietas kas trūka bija arhīvs un iespēja ieslēgt TV pārraidi uz sākumu. Toreiz baltcomam bija 2 veidu dekoderi - viens ātrs bet nebija iespēja ierakstīt uz USB Flash, bet otrs lietuviešu - lēns (kanālu pārslēgšana) bet bija iespējams ierakstīt. 

Kvalitāte abiem provaideriem apmēram līdzīga.

LTC iedeva arī bezvadu routeri.

Link to comment
Share on other sites

Es pārgāju no Baltcom uz LTC interaktīvo. Biju Bcom klients vairāk kā 10 gadus, zb viņu attieksme. Pilnīgu pārliecību par sava lēmuma pareizību ieguvu, kad nesu nodot dekoderi - tie viņu klientu centri ir kautkas unikāls, ar stingru padomju laika mantojumu. Maksāju tagad dārgāk, bet nenožēloju nemaz

Link to comment
Share on other sites

Baltcoma TV kvalitāte atšķiras pat no VTV, pat LTC ITV nemaz nerunājot...

Kvalitāte abiem provaideriem apmēram līdzīga.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu nez.. ir gan arhīvs, līdz ar to arī iespēja tīt uz sākumu, tiesa gadās kāds raidījums, kuram nav, bet to savukārt var ierakstīt. Ieraksts notiek uz viņu serveriem kā LTC, nevis fleškas vai tml. Kā jau minēju, pie funkcionalitātes gan vēl ir kur strādāt, bet esmu piešāvies un nu jau ir ok.

 

Arhīvs/ieraksts noteikti kaut kādā mērā ir saistīts ne tik daudz tehnoloģiski kā līgumos noteikto un autortiesībām.. ko un kā var ierakstīt. Arī LTC ne visur ir arhīvs

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nez.. ir gan arhīvs, līdz ar to arī iespēja tīt uz sākumu

Nu tad iespējams kaukas ir mainījies pus gada laikā.

LTC pārraidi uz sākumu var uzlikt ar 3 pogu spiedieniem un nav atsevišķi pa arhīvu jāvandās ...

Link to comment
Share on other sites

Ja pārraidei ir pieejams ieraksts, tad baltcomam uzlikt uz sākumu prasa nospiest 2x :D

Link to comment
Share on other sites

martinno, tev pa 18eur ir pamata paka + 250mb? Man tagad bija paņemtas pa akcijai visas pakas uz 3 mēnešiem, par kurām ņēma papildus tikai padsmit centus, tagad ar nākamo mēnesi, ja neatteikšos, būs 24+10eur. Jāpiezvana un jāatsakās, pie reizes varu aprunāties par cenām, kādas ir citiem LTC klientiem un citiem provaideriem. Varbūt, ka nemaz nebūs jālauza galva par pāriešanu uz Baltcom.

Link to comment
Share on other sites

Man ir LTC optika - internets 4 (400mbit/s) + 2 TV (HD paka un filmu paka) = 28.54 EUR.  2.5 gadus atpakaļ bija ļoti labs piedāvājums un es to paņēmu... vienīgais otra dekodera cena pieauga par kādiem 1.48 EUR pirms pāris mēnešiem...

 

Labāku kvalitāti televīzijai neesmu redzējis... 

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Interaktīvo Balcoms laiž caur rūteri ar multicast
bet kā ar interneta TCP/UDP portiem un reālo IP adresi kompim? visi porti paliek vaļā un kompim tiek piešķirta ārējā adrese, vai arī 192.168.x.x?
Link to comment
Share on other sites

 

 

martinno, tev pa 18eur ir pamata paka + 250mb? Man tagad bija paņemtas pa akcijai visas pakas uz 3 mēnešiem, par kurām ņēma papildus tikai padsmit centus

18 ir par pamata paku + 250Mbit. Pirmos trīs mēnešus bija visas pakas, bet bez papildus maksas.

Līgums ir uz 2 gadiem, bez ierobežojumiem to lauzt, t.i. - mēnesi iepriekš brīdinu un atsakos, nemaksājot soda naudu. Cena itkā ir piesaistīta tiem 2 gadiem, pēc tam tjipa pārskatīs. 

Link to comment
Share on other sites

guntis456

Es atkal LTC maksāju 16.00 eiro par 250Mbit, pamata kanālu paku un diviem dekoderiem. Vienīgi līgums, divi gadi

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs pie tik saldiem LTC cipariem tiekat?!

Tās ir akcijas jaunajiem klientiem un kā jau tika minēts ar draudiem šķirties. Pašam ir ltc par 14,60 ar diviem dekoderiem un 100mbp/s.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

guntis456

Tie kas nav viņu klienti, tiem viņi visu laiku sūta visādus piedāvājumus, tad arī tā ir iespēja tikt pie labas cenas

Link to comment
Share on other sites

Pēc LTC loģikas sanāk, jo senāks klients, jo lielāks cipars! Super :)

 

Značit jālauž līgums un jāslēdz uz citu personu..

Link to comment
Share on other sites

@@AK-47, nav obligāti.. es izmantoju twitter saziņu ar LTC.. kur pēc tam laipni uzzvana un apskaidro iespējas un tev ir iespēja izrunāties un dabūt saldo piedāvājumu.. līdzīgi ir arī ar LMT.. sarunu ceļā ir iespēja panākt sev vēlamo.

 

@@erikonkulis, rūterim ir reālā adrese, pārējām iekārtām iekšējās adreses tipa 192.168.0.x, rūterī nekas nav ierobežots un konfigurēt vari pēc savas patikšanas, vari izmantot arī savu rūteri, tas nav aizliegts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc LTC loģikas sanāk, jo senāks klients, jo lielāks cipars! Super :)

 

     Es šo sapratu būdams vēl LMT klients, domādams, ka LMT ir pārāks par citiem operatoriem. Tagad visur tā, jo senāks klients esi, jo dārgāk tev jāmaksā par pakalpojumiem. Konkurence. Zemāka cena tiek dota tikai jaunajiem klientiem vai ja esi sagatavojies iet prom.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās jāmāk būt mazliet nekaunīgākam, turklāt alternatīvas ir pieejamas. Kāpēc gan nepakaulēties.

 

p.s. arī LMT esmu vecs klients un par labu cenu esmu dabūjis sev atbilstošu piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka pajāt jauns vai vecs klients - galvenais ir runāt un runāt un panākt savu :)

Es uz LTC zvanīju brīvdienā, apjautājos par piedāvājumiem, cenām, u.t.t. Prasu atlaidi - šī saka, ka nevar vairs neko iedot - tā jau super salds dīls (100Mbit + iTV pa 21.xx). Es saku - lai pirmdien man atzvana kāds no pārdošanas nodaļas. Pienāk pirmdiena, zvans no LTC, 5 min saruna un vēlamais rezultāts rokā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...