Jump to content

AMD Crimson Drivers.


Guest
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Sen jau pats regulēju kā man labāk ar msi, bet kā ar performanci jaunajiem draiveriem? P.S. jaunais interfeiss tīkams...

Par nodegšanu varbūt šie mainīs garantija, varētu normāli iedzīvoties un iemainīt uz jaunu karti :D

Viens no komentiem apakšā: My card died, but I still had to laugh at this :D

 
Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Viens no komentiem apakšā: My card died, but I still had to laugh at this 
Ja pašam tā būtu nesmietos! 
Link to comment
Share on other sites

Sen jau pats regulēju kā man labāk ar msi

Normālai videokartei nekas tur nav jāregulē! 

Par nodegšanu varbūt šie mainīs garantija, varētu normāli iedzīvoties un iemainīt uz jaunu karti

Tad nepalaid garām arī savu iespēju!  :mrgreen: Jeb vel labāk beidz rakstīt visādas glupības.

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ir uzlikts.. crimsons, nekādu problēmu. Te jau problēma izpaudās brašajiem overclockeriem..

Link to comment
Share on other sites

crimson uzlikts arī man, problēmas nav, bet drošības pēc tagad skatos visam līdzi.

 

šis ļoti iedragās amd videokaršu reputāciju. ja man būtu nodegusi videokarte, es amd neņemtu pāris gadus, jo vairs neuzticētos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paskaidrojiet man, lūdzu. Man ir Radeon HD 6000 sērijas karte. Saprotu, pēdējais AMD draiveris tā arī paliks pēdējais AMD draiveris, jauni no AMD nebūs. Ja nelikšu jaunākās spēles, visticamāk vispār nekādas spēles, tad jau tas AMD draiveris lai man stāv? Vai arī var pienākt brīdis, iznāk kāds Windows 10 lielais apdeits, pēc kura vecais AMD draiveris vairs nederēs? Būs man nepieciešams tas Crimson draiveris? Vai arī lietot videokarti, kamēr tā izbeidzas, un nebēdāt par supporta pārtraukšanu no AMD puses?

Link to comment
Share on other sites

tev strādās visas spēles ar to pašu draiveri. 'lielais windows 10 apdeits' tev neko nevar ietekmēt, lai kas tas pa dēmonu nebūtu. lielākā sāpe varētu būt tā, ka nav dx12 compability. tomēr, vēl vari cerēt uz tādu lietu kā vulcan. 

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
amd kaa parasti izgaazjas. tiem zeeniem gan ir pacietiiba ar aizsietaam aciim rinkjot pa graabekliem noseetu lauku.

Tieši tā un viņi jau no 2006. gada to ir iemanījušies darīt un viņiem tas arī lieliski izdodas.

 

Ko tur brīnīties ka AMD tirgus daļa ir galīgā pakaļā paši viņi ir to noveduši līdz tādam līmenim un daži fanboji te vel lielās ka AMD ir kruts.  :mrgreen:

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

fantamass, pēdējo postu šmigā rakstīji? vai nu šmigā, vai stulbs bez gala.
Un pamēģini tagad man pierādīt ka ar AMD tirgus daļu viss ir kārtībā! :mrgreen:  Gudrinieks atradies protams uz jautājumu jau atbildēt nevarēsi kā jau parasti.
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
kas tur nav kārtībā? lēnā garā sāka atgūt tirgus daļu un to arī turpina darīt.

Nesmīdini tautu tu vispār apjēdz cik lielu viņi ir atguvuši tirgus daļu tie ir nieka 0,8% un tas ir ar savām "jaunajām videokartēm" Kurām vajadzēja izmainīt visu bet nekas nenotika! Paskatīsamies cik lenā garā viņi atgūs savu tirgus daļu kad iznāks nVIDIA pascal jau pavasarī! Tā vispār būs katastrofa priekš AMD.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Miervalds

Tāda sajūta, ka Fantamasu amd problēmas skar personīgi vai arī viņam bija 10 amd kartes, kas vienlaicīgi nosvila, paķerot līdzi visas mājās elektroierīces,  laikam tāpēc tāds naids. :)

Link to comment
Share on other sites

pierādījumus par 0,8% studijā.

 

kā tad neizmainīja? pascal lietos HBM tehnoloģiju. vienmēr ar putām uz lūpām vaukšķi, ka katras jaunās nvidia videokartes būs labākās un amd tiks sagrauts. par nvidia vram problēmu gan nevaukšķi.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Tāda sajūta, ka Fantamasu amd problēmas skar personīgi vai arī viņam bija 10 amd kartes, kas vienlaicīgi nosvila, paķerot līdzi visas mājās elektroierīces,  laikam tāpēc tāds naids.
Patiesībā man ir bijušas divas amd videokartes viena uz laptopa un viena uz pc ta kas bija uz laptopa tā arī sanāca kad viņa aizgāja pie dieviem. Ar desktop karti gan viss bija kārtībā bet tas AMD kontrolpanelis catalyst man patīk mazāk un tas pats attiecas arī uz viņu mājas lapu un draiveriem kuri nav vienā līmenī ar nVIDIA draiveriem. 

 

 

pierādījumus par 0,8% studijā.
 Še skaties. http://www.dsogaming.com/news/amdnvidia-market-share-q3-2015-nvidia-conquering-but-amd-gaining-momentum-with-a-0-8-increase/

 

 

pascal lietos HBM tehnoloģiju.
Nu un ? Ko tu ar to gribēji pateikt ? 
Link to comment
Share on other sites

Ar desktop karti gan viss bija kārtībā bet tas AMD kontrolpanelis catalyst man patīk mazāk un tas pats attiecas arī uz viņu mājas lapu un draiveriem kuri nav vienā līmenī ar nVIDIA draiveriem.

dizains un mājaslapa nepatīk, 'arguments' vietā. joprojām vaukšķi par draiveriem. neapnīk malt vienu un to pašu? šī crimson 'problēma' ir fake. inscinēta. nezinu gan kam tas ir izdevīgi. tādam kā fantamasam, kas meklē kur varētu noheitot amd. 

 

fantamass, parādi man amd draiveru problēmas pēdējo 3 gadu laikā. met linkus uz konkrētām problēmām. tādas, kas ir tik lielas, par kurām ir vērts runāt. 

 

Nu un ? Ko tu ar to gribēji pateikt ? 

pats augstāk teici, ka no amd jaunajām videokartēm jēgas nebija nekādas. amd ir HBM radītājs. nvidia pascal videokartēs liek iekšā HBM. kāpēc pascalā būs HBM?

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

par nvidia vram problēmu gan nevaukšķi.
Sava laikā pat ar visām VRAM problēmām GTX970 mierīgi izgrieza visas pogas AMD tuvākajam konkurentam R9 290X. 

 

 

pats augstāk teici, ka no amd jaunajām videokartēm jēgas nebija nekādas. amd ir HBM radītājs. nvidia pascal videokartēs liek iekšā HBM. kāpēc pascalā būs HBM?
Ja nav normālas arhitektūras tas HBM neko daudz nedod ko arī AMD lieliski pierādīja! 
Link to comment
Share on other sites

nenovērsies no tēmas. cilvēki pirka videokarti ar 4gb vram, bet saņēma rupji sakot 3,5gb. 0,5gb nelietojami. ja es būtu iegādājies gtx 970, es nebūtu apmierināts, jo justos apčakarēts. turpmāk skatītos vai vēl palikt pie nvidia videokartēm, ja viņi melo par videokaršu specifikācijām.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Tas ka AMD paķēra pirmie HBM tas pilnīgi nav nekāds rādītājs jo AMD performance priekš jaunajām kartēm ir diezgan sūdīga jo nav reāla ātruma pieauguma uz nVIDIA videokaršu fona reāli ir tikai lielāks elektropatēriņš pie vienāda vai mazāka videokartes ātruma.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas ka AMD paķēra pirmie HBM

kā tas ir paķēra? viņi to izveidoja. tieši nvidia paķer no amd HBM un liek iekšā savās videokartēs. ja HBM būtu tāds sūds, tad nvidia uz tā pusi nemaz neskatītos. basta.

 

crimson draiveru problēmas ir fake. inscinētas. slēdzu ciet.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...