Jump to content

optimālais tarifa plāns


Jr.
 Share

Recommended Posts

Izskatās, ka vienkārši mēģini attaisnot sviestaino domāšanu - arī studentu. Stundetam ir jādomā par mācībām! Jeb viņi arī būs tādi, kādi pārsvarā sanāk - ambīcijas lielas, jēga nekāda. Saku no praktiskas pieredzes mēģinot šos pieņemt darbā.

Link to comment
Share on other sites

120EUR man ir liela nauda. Par tādu naudu es varu samaksāt 5 EUR izmēra palešu atvešanu no man vajadzīgās vietas. Tā man ir liela nauda.

 

Ja pakalpojumi tiek nodrošināti absolūti vienādi, tad kāpēc to neizmantot?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja kādam 10 - 15 EUR mēnesī ir summa, dēļ kuras maina operatoru - var būt jāmeklē nevis cits operators, bet jādomā kā nopelnīt vairāk?

 

10+10 maksā LMT Brīvība + Neatkarība. Ja sanāk pārmaksāt deltā 10-15, tad tas vienkārši norāda uz novēlotu lēmumu izvēlēties LMT Brīvību.

Pelnīšanas paradumi paliek katra paša ziņā. Nav jau jāupurē visi prieki naudai. //Skat. pasaku par vērdiņu.

Link to comment
Share on other sites

Ok, varu atzīties... lietoju tieši Brīvību + Neatkarību, ar telefonu mēnesī kādi 300GB datos aiziet- šārēju priekš stacionārā, kad vajag kaut ko ātri atvilkt...

 

Studentam derēs jebkura operatora plāns, tikai ir jādomā ar galvu kā optimizēt nepieciešamo datu apjomu un ietaupīt. Ja vajag netu - nevajag to telefonā, kojās vienmēr ir pieejams nets. Ja nets nav OK - tad jāgriežas pie sava katedras vadītāja.

 

Viss. Diskusiju vairs neturpinu.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

a godīgi - nesaprotu šo ņemšanos ar "tarifa plāna piemklēšanu". Ja kādam 10 - 15 EUR mēnesī ir summa, dēļ kuras maina operatoru - var būt jāmeklē nevis cits operators, bet jādomā kā nopelnīt vairāk? Izklausās pēc kaut kādas matu skaldīšanas... Diemžēl daudziem LV tas ir dzīves veids. Nevis domā par to kā nopelnīt, bet domā kā ietaupīt uz sīkumiem (cik mēnesī ietaupi?)!
 

gan jau tu esi viens no tiem cilvekiem kuriem nav problemas ar $ jo visu njem kredita?

Piekritu samaksat 70eir menesi par Iphone- tas tachu nav daudz ,ja vel dabon jaunako modeli pff nabagi taadi kas nevar atlauties..tie ir tikai 70eir menesi.

Link to comment
Share on other sites

es vispār nesaprotu kāpēc telefonā studentam būtu vajadzīgs tāds apjoms interneta.Kopmītnē ir,mājās ir.Domāju,ka pietiek.

Kaut kā neesmu redzējis studentu,kas intensīvi mācītos zaļā pļavā vai svaigi pied.....stā priežu mežā.

Pašam mājās students,tāpēc zinu ko saku.Kā man patīk no rīta redzēt viņu gultā ar blakus uz skapīša noliktu trubu,kur ieslēgti faceboki,twiteri,draugiem utt.Tur tā īstā mācīšanās :shok:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Gadus 10 atpakalj 1MB maksaaja 1 eiro un neviens nekliedza, ka daargi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tajā mp3 cilvēks teica "nezinu, cik tas ir patiesība, bet tā runā".

Tātad tas ir pieļāvums.

Link to comment
Share on other sites

Tele2 "godīgais" bizness? http://www.bite.lv/m...Bites_klientiem

 

Tie visi zvanītāji ir no 3. puses - telemarketinga kompānijām. Tur strādā visādi ļaudis, kas stāsta pasakainas lietas...

Un viņiem parasti nav sajēgas ne par piedāvāto pakalpojumu, ne ko citu, vien lapele ar instrukciju un tieksme improvizēt, kā dzirdams šajā gadījumā.

Labots - Smii
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...