Jump to content

Telefonu garantija - saplēsts ekrāns + garantija


Ronalds21
 Share

Recommended Posts

Sveiki.
Vēlējos uzzināt vai man būtu jeb kāda iespēja tikt sveikā ar elkor garantiju, ja man nestrādā displejs, bet telefona priekšējais stikls nav ieplēsts. Ieplēsts ir tikai aizmugurējais stikls.
Tātad z3 compact ir. Priekša ideāla, bet aizmugure ieplēsta. Nestrādā displeja augšējā daļa. Ir vērts pat mēģināt?

Liels Jums paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Kā Tev pašam šķiet, vai tas,  ka "Nestrādā displeja augšējā daļa" ir rūpnīcas brāķis, vai tāpēc, ka telefons dabūja triecienu?
Man mētajās 2 planšetes ar beigtiem ekrāniem, bet veseliem digitaizera stikliem, bet man pat prāta nav ienācis nest tos remontēt par garantiju, jo kāda varbūt garantija, ja pašam no rokām izkrita.

Link to comment
Share on other sites

Ja nomainīsi aizmuguri tā, ka garantijas servisā neradīsies aizdomas, ka tur kaut kas darīts, tad varbūt arī izies cauri. Citādi noteikti nē.

Link to comment
Share on other sites

Kurš kuru te grib apmānīt? Praktiski neiespējami nomainīt aizmuguri tā, lai speciālisrts servisā, kas ikdienā jauc un remontē, nepateiktu, ka kāds jau jaucis un labojis. Turklāt, vēl ir jāatrod autentiska pēcpuse. Te neies cauri ebay pakaļdarinātie lētuči.

Link to comment
Share on other sites

Tagad, pērkot telefonu, ir iespējams nopirkt apdrošināšanu pret kritieniem laikam. Kā tas praksē strādā, nezinu. Bet autoram tāda apdrošināšana laikam nav.

Link to comment
Share on other sites

Man arī tas ieinteresēja, jo jau 5. telefons 2 gadu laika pa skuju taku, bet noteikumos:

 

4.2. Apdrošinātājam nav pienākums atlīdzināt zaudējumus:

4.2.1. par kuriem likumos noteiktā kārtībā, vai atbilstoši līgumiem atbild trešā persona kā ražotājs, preces pārdevējs, vai persona, kas veic apkopi vai remontdarbus;

4.2.2. kurus trešā persona atteikusies segt atbilstoši 4.2.1.punktam, jo tās sniegtā garantija ir priekšlaicīgi pārtraukta;

 

var atteikt pēc saviem ieskatiem, ja telefons slīcis, plīsis u.t.t. un tapēc atteikta garantija ...

Link to comment
Share on other sites

Tā apdrošināšana ir viens liels metiens! Samaksāsi naudu un vēl ilgi un dikti centīsies pierādīt, ka konkrētais ne-gadījums ir apdrošināšanas gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Varu padalīties personiskajā pieredzē:

 

Sony z3 compact, nokrita uz flīzēm un priekšējais ekrāns pilnībā "kirdik". Biju pircis Euronics, kur piedāvāja vēl iegādāties garantiju, pirmo reizi dzīvē paņēmu un NODERĒJA (apdrošināšanas EUR 46 (apmēram)

 

Bojājumu pieteicu Balta (teicu ka telefons nokrita uz flīzēm), nākošajā dienā telefona zvans no Baltas, atsūtīja apdrošināšanas remonta numuru un nesu uz MTTC. 

 

Stikla nomaiņa: EUR 30 - pašrisks vai minimālā remonta izmaksas.

Labots - FoX
Link to comment
Share on other sites

Dažiem Sony telefoniem bija problēma ar bateriju - uzpūtās un plīsa ekrāns, bet domāju, ka tajā gadījumā tika bojāts ekrāns baterijas rajonā, nevis augšpusē.

Otrs faktors ir tas, ka tas ir Sony telefons un ja nekas nav mainījies - LV viņu neremontē, bet sūta projām.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

Ar priekšejo viss ok. Aizmugurējais tikai saplīsts.
Godīgi saku - kritiens praktiski nekāds nebija. Ja 15 cm uz mīksta seguma ir baigais kritiens, tad nu nezinu. Nevaru notifikāciju bāru novilkt uz leju. Ļoti nokretinē tas.
Aizmugure arī. Vārīga maita. Nav bijuši tādi graciozi kritieni. Itkā jā. Ko var ņemties. Saplēsu - vainīgs. Bet es neesmu strādājošs cilvēks. Nostrādāju, lai nopirktu jaunu telefonu un viss. Nu tam telefonam tā izturība ir tāda kā ir... Pēc drop testiem jā. Viss ok. Nomet un dzīvs. Bet kaut kā laikam ejot tas stikls laikam paliek tāds trausls.

Cik z3 compact D5803 varētu izmaksāt priekšejais displejs + aizmugurējais stikls kopā ar nomaiņu? Man netraucē aizmugure, bet tieši priekšējais displejs. 10% no ekrāna nestrādā.


Par maksas garantiju nebiju iedomājis, bet no šīs dienas noteikti tādas sākšu izmantot.

Labots - Ronalds21
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Ko ta nelieto bamperi telefonam? Stikliņiem arī ir aizsardzība. Un vispār xperia Z var uzlikt putekļu-mitrum drošus vāciņus, pēc skata, ka CAT trubām...

Link to comment
Share on other sites

Blins, tie Sony tādi pašvaki. Diemžēl. Man arī Z3 compact aizgāja pie dieviem. No kritiena saplīsa aizmugurējais vāciņš un tad sekoja leģendārs laivu brauciens :)

Pēc tam palietoju 3 mēn S4 kautkādu edišenu, beigts, sim kartes gļuks.

A mans vecais samsungs (S4 mini) frišs pēc 2 gadu lauzšanas.

Iepriekš bija Sony Xperia V, nopeldējos jūrā ar to un viss. Garantija atšuva. Kā jau ierasts.

Iepriekš bija Motorola Defy - vot tā bija neiznīcināma štelle.

 

Un jā Sony joprojām sūta uz Lietuvu, a tur kretīnu bars priekšā ;)

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

@joiman
Izcili teikts.
Baigais bs ar tiem telefoniem. Itkā viss forši. Baigi izturīgs, bet kaut kā baigi plīst. Tās stiklu kārtiņas nav pietiekoši daudz?
Baigi uz nerviem uzkrita tas, ka 1x dzīvē tik vāļš telefons ir. Vienmēr bija izturīgi. Piem. s4 nometu no reāla augstuma. Un tikai tad ieplīsa. Bet tās plaisas arī ir tādas diezgan izturīgas. Nu nav tāda sajūta,  ka uzreiz jāskrien uz garanntiju.

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

Ja rokas nav līkas - 45 min laika,youtube, displejs no ebay (ap 35 eur) un viss, ja ne tad uz servisu, kur tādu pašu displeju pa 120 eur nomainīs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

nav līkas. Vienīgā problēma manliekas ir ar to līmi. jo laikam veinīgi ar UV līmi ir ok...
Ko elkor atrakstīja - jānes un skatīsies. Riskēšu. Būs būs, nebūs, nebūs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ronalds21

Jautājums - vai Telefona displeja remonts ar laiku paliks lētāks? Jo tagad domāju. Labot tagad vai arī uz vasaras pusi. Izdzīvot jau var.
Un lietotus telefonus arī var apdrošināt? ja visu salabo

Link to comment
Share on other sites

Miervalds

 

 

Vienīgā problēma manliekas ir ar to līmi.

Nevajag nekādu līmi, displejs ar visu digitaizeru nopērkams, nomaini un viss. 

Paziņa mainīja z3 iekš ebay nopirktu displeju servisā, servisa džeki neticēja ka nav oriģināls :D

Link to comment
Share on other sites

Es rudenī pirku ebay sendviču priekš LG (IPS). Ebay sendvičam matricas modelis identisks kā oriģinālam un rādīja noteikti ne sliktāk kā oriģināls, liekas ka pat vēl labāk, tik tas droši vien tikai tā likās. Strādāja perfekti līdz nedabūja zirnekli no smaga kritiena pret asfaltu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...