Jump to content

Balagāns par autobraucēju kultūru


martinno
 Share

Recommended Posts

@Marrtins

liecies mieraa, pats sevi vinjsh preciizi raksturoja :)

 

 

ir tādi cilvēki, par kuriem mēdz teikt "stulbs kā zābaks".

 

 

ja tev nepatīk cieši astē sēdētāji un šie normāli neprotas apdzīt, tad brīdī, kad pretī nāk daudz auto, vajag atmetot gāzi samazināt ātrumu līdz kādiem 70 un tā braukt kamēr šim pielec.

pielec kas? vajadzeeja riskeet un priekshaa braucosho bremzi sen jau notaisiit

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieliec atsauci uz definīciju pretējo plūsmu atdalāmiem apzīmējumiem no CSN.

Nu tu pats nespēj atrast?? Es tak punktus iedevu.

 

 


292.4. 923. ceļa apzīmējums – pārtraukta līnija, kurai svītru garums trīs reizes pārsniedz atstarpes starp tām, – sadala pretējā vai tajā pašā virzienā braucošu transportlīdzekļu plūsmas un brīdina par tuvošanos 920., 921. vai 928. ceļa apzīmējuma līnijai;

Tu tak neteiksi, ka uz Čaka un Vald. ielām tā sadala tajā pašā virzienā braucošās plūsmas (resp. joslas)?

 

 


292.3. 922. ceļa apzīmējums – pārtraukta līnija, kurai svītru garums ir trīs reizes mazāks par atstarpēm starp tām, – sadala pretējos virzienos braucošu transportlīdzekļu plūsmas uz ceļiem ar divām vai trim braukšanas joslām, kā arī apzīmē braukšanas joslu robežas uz ceļiem ar divām vai vairākām braukšanas joslām vienā virzienā;

 

 


292.1. 920. ceļa apzīmējums – nepārtraukta līnija – sadala pretējos virzienos braucošu transportlīdzekļu plūsmas, apzīmē braukšanas joslu robežas bīstamās vietās, brauktuves posmus, kuros aizliegts iebraukt, transportlīdzekļu stāvvietu un stāvlaukumu robežas, brauktuves malu ceļu posmos, kuros aizliegts apstāties un stāvēt, kā arī atdala joslu, kas paredzēta noteiktu transportlīdzekļu braukšanai. Plata līnija atdala velojoslu no pārējo mehānisko transportlīdzekļu brauktuves vietās, kur uz ceļa vienā līmenī ar tā segumu ierīkota velojosla;

 

Šie visi apzīmējumi ir uz abām pieminētajām ielām.


 

 

Tas jau sāk izskatīties pēc apzināta troļļa: visi viņam skaidro, bet šis tik maļ tā kā auns savu.

Tu labāk nejauc balagānu ar saviem viena tante teica, ja reiz izlēmi piedalīties, bet labāk ieliec savas domas gaitu pamatojot to ar CSN.


 

 

liecies mieraa, pats sevi vinjsh preciizi raksturoja :)

Vēl ne :) Nespēju sev liegt izklaidi.


 

 

Tas, ka josla ir tik plata, ka tur kaut kā var iespraukties divi autiņi blakus, nemaina to, ka josla ir VIENA! Un, ja nu tur blakus var trīs Smarti salīst, tad būs trīs joslas? A divi Hammeri var? Figu!

CSN nekas nav minēts par smartiem vai hammeriem, bet automobiļiem. Un auto ir visnotaļ standartizēts platums +/-.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas jau sāk izskatīties pēc apzināta troļļa: visi viņam skaidro, bet šis tik maļ tā kā auns savu.
Link to comment
Share on other sites

 

 

CSN nekas nav minēts par smartiem vai hammeriem, bet automobiļiem. Un auto ir visnotaļ standartizēts platums +/-.

 

Jā jā , vidējā temperatūra slimnīcā .... smarts 1,5m un autobuss 2,5m ... hameram 2,16m ... starp citu tajā timrota video eksperts bija precīzāks ka josla ir viena katrā virzienā , bet braukt divās rindās drīkst, a timrotam virur bija joslas ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu tak neteiksi, ka uz Čaka un Vald. ielām tā sadala tajā pašā virzienā braucošās plūsmas (resp. joslas)?

"plūsma" un "josla" ir termini ar atšķirīgu nozīmi (resp. "plūsma" nav "josla" un "josla" nav "plūsma").

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

"plūsma" un "josla" ir termini ar atšķirīgu nozīmi (resp. "plūsma" nav "josla" un "josla" nav "plūsma").

Tāpēc jau saku - tā neteiksi.

 

e=d es tak tev visu noticēju un izcēlu. Acīmredzot, tev kārtējo reizi nav argumentu :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visdrīzāk jā, esmu pārsteigts kā tāda maza blusa spēj krietni lielākus auto izmētāt pa stāvvietu. Un pat drošības spilvens izšāva. OCTA visu segs, un visdrīzāk vadītājs dabūs tādu regresu, ka maz neliksies...

 

Auto īpašnieks dabūs BM regresu, vai ne ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

292.3. 922. ceļa apzīmējums – pārtraukta līnija, kurai svītru garums ir trīs reizes mazāks par atstarpēm starp tām, – sadala pretējos virzienos braucošu transportlīdzekļu plūsmas uz ceļiem ar divām vai trim braukšanas joslām, kā arī apzīmē braukšanas joslu robežas uz ceļiem ar divām vai vairākām braukšanas joslām vienā virzienā;

 

šāda demagoģijas metode saucas cherry picking. Izvilkt fragmentu no lielākas kopas un ar to mēģināt pierādīt savu stulbumu. Pamēģini izlasīt to tekstu, kas aiz tava sarkanā. Izvilkšu te, lai vieglāk pamanīt - uz ceļiem ar divām vai trim braukšanas joslām,

Ko mēs no tā varam secināt? Ja līnija pa vidu tikai viena, tad joslas tur ir divas. Manuprāt, ļoti loģiski.

Link to comment
Share on other sites

e=d, tu pats nepātraukti demogoģē, slēpjoties aiz personīgiem apvainojumiem :sarkasms:

 

 

Ko mēs no tā varam secināt? Ja līnija pa vidu tikai viena, tad joslas tur ir divas. Manuprāt, ļoti loģiski.

Par trim joslām jau pieminēju #759

Kāpēc lai nebūtu divas joslas, ja reiz divi automobiļi atrodas blakus (kas ir joslas definīcija).

 

Piemēram, šeit uz Salaspils ielas ir tā pati situācija, kas Čaka un Valdemāra - var katrā virzienā blakus divi braukt, bet joslas ir ierādītas ar 719 zīmi: "Braukšanas virzieni joslās".

 

 


283.13. 718., 719. un 720. zīme "Braukšanas virzieni joslās". Joslu skaits katrā virzienā ceļa posmā un braukšanas virzieni katrā joslā;

 

Uz čaka nav tādas zīmes, joslas uz ceļa nav iezīmētas, tātad skaitu nosaka braucēji (pēc joslas definīcijas) un apzīmējumi par vidu atdala pretējās plūsmas (pēc augstāk jau manis citētiem CSN punktiem par ceļu apzīmējumiem).

 

Vai tev vēl ir kādi jautājumi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Kas tie par punktiem un kur?

Tēlo stulbeni, kurš nesajēdz, ka runa ir par CSN? Palasot tos murgus par joslām, jājautā kā Tu vispār spēj operēt ar ātrumkloķi, ja esi tik stulbs? Plus, kad citē noteikumus, citē tekošo redakciju, nevis kaut kādas vecas.

 

Kas man liez pieņemt, ka uz Čaka manā virzienā ir divas joslas, bet pretējā viena? Jo manā virzienā vienmēr var satilpt divi tr. līdzekļi

Tev jau šeit teica - 83. punkts!

83. Bezsliežu transportlīdzekļu braukšanai paredzēto joslu skaitu norāda attiecīgie ceļa apzīmējumi vai ceļa zīmes, bet, ja to nav, braukšanas joslu skaitu nosaka paši transportlīdzekļu vadītāji, ņemot vērā brauktuves platumu, automobiļu gabarītus un nepieciešamos intervālus starp transportlīdzekļiem.

Tātad, ja ceļa apzīmējumi IR, tad joslu skaits ir jau norādīts. Tā kā Čaka ielā tā ir tikai viena līnija, tad joslas ir divas.

 

Kāpēc lai nebūtu divas joslas, ja reiz divi automobiļi atrodas blakus (kas ir joslas definīcija).

Tādēļ, ka CSN frāze "braukšanas josla" ir speciāls definēts termins, nevis tas, ko Tu tur murgo, un to skaitu jau nosaka 83. punkts.

2.7. braukšanas josla – jebkura brauktuves garenvirziena josla (var būt apzīmēta ar ceļa apzīmējumiem), kura ir pietiekami plata, lai pa to vienā rindā varētu braukt automobiļi;

Jau iekrāsoju to, ko idioti nespēj sagremot, bet vēl paskaidrošu īpaši debilajiem - josla ir brauktuves daļa, bet automobiļi brauc RINDĀS! Vienā joslā var braukt arī vairāk kā vienā rindā. Tieši tā Čaka ielā arī notiek - ir divas joslas un automobiļi brauc četrās rindās.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Inspektors Caps

nu labriit, Marrtins tak tieshi to arii grib ieboreet aunjiem - divi auto blakus ir legaali, ja ruumes pietiek

Link to comment
Share on other sites

darklight
@MartiniB

Nevella, es arī viņam teicu, ka uz Čakenes ir pa vienai joslai, kur var braukt divās rindās, bet mani nosauca par nejēgu un turpināja malt: joslas, joslas...

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Veči, zināt ko dara suns, kad viņam darīt nav ko?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

idioti nespēj sagremot, bet vēl paskaidrošu īpaši debilajiem

 

josla ir brauktuves daļa, bet automobiļi brauc RINDĀS!

Tak tu pats nocitēju joslas definiīciju, un tur taču teikts, ka pa joslu brauc nevis RINDĀS, bet vienā RINDĀ! Vai arī pats esi ar kādu no tiem saviem epitetiem apzīmējams?

 

Par 83. tu paskaties, vēlreiz, ko tie apzīmējumi nozīmē, es taču visu esmu nocitējis ;)

 

citē tekošo redakciju, nevis kaut kādas vecas.

Jā, nepamanīju, ka goolge man iedeva CSN, kas 1.1.2016 zaudējušu spēku. Ja nav citu argumentu, tad, protams, var piesieties, ka atsaucos uz 9 mēnešus veciem noteikumiem, tur taču viss ir TĀ izmainījies, redz, citi punktu numuri pat.

 

Veči, zināt ko dara suns, kad viņam darīt nav ko?

Pieļauju, ka tev patlaban ir garlaicīgi :sarkasms:

 

Nevella, es arī viņam teicu, ka uz Čakenes ir pa vienai joslai, kur var braukt divās rindās, bet mani nosauca par nejēgu un turpināja malt: joslas, joslas...

Kur es tevi nosaucu par nejēgu? Toties tu gan mani par aunu nosauci, bet es tev uz to aizrādīju pamatot savu domu gājienu ar ko vairāk nekā viena tante teica. Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pieļauju, ka tev patlaban ir garlaicīgi
Nevar būt garlaicīgi kad tādas cīnās notiek, bet ja jūs darītu to ko suns dara, pienesums sabiedrībai būtu lielāks!
Link to comment
Share on other sites

Topiks pārvērties par ideālu izklaidi, lasu un rēcu. Dažu kungu ietiepīgais domu gājiens ir fantastisks, tipisks Auns.  :D
 
Mazliet no viena horoskopa par Aunu.

Auns - viņš arī ir auns. Vienmēr taisnība un n-e-p-i-š. Vieglāk uzreiz nosist, nekā sākt ar viņu strīdēties, tāpēc ka Aunu strīdā var pārspēt tikai vienā gadījumā  

- ja viņš ir bezrocīgs, kurlmēms un bezkāju invalīds (un vienalga ir diezgan liela iespēja, ka viņš šajā gadījumā jums parādīs p-i-m-p-i).

Ja piespiest Aunam saprast, ka citi grīdas mazgā labāk par viņu - šis maita, katru sestdienu ar zobiem, suka, laizīs un pulēs jūsu parketu, tāpēc ka nav pasaulē lietas, kurā Auns atzītu citu pārākumu. 

Ar Aunu nekad nav skumji - šai zīmei ir tāda karma, talants meklēt piedzīvojumus uz savu pakaļu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

starp citu tajā timrota video eksperts bija precīzāks ka josla ir viena katrā virzienā , bet braukt divās rindās drīkst, a timrotam virur bija joslas ....

Jā, laikam arī Timrots ir tik debils, ka nespēj atšķirt ceļa joslas no automobiļu rindām. Pie tam pat pēc tam, kad viņam tas skaidri un pareizi ir pateikts priekšā!

 

 

 

nu labriit, Marrtins tak tieshi to arii grib ieboreet aunjiem - divi auto blakus ir legaali, ja ruumes pietiek

Vairāk par vienu automobiļu RINDU ir legāli, bet ceļa joslas tur ir divas. Spēj sagremot?

 

 

 

Tak tu pats nocitēju joslas definiīciju, un tur taču teikts, ka pa joslu brauc nevis RINDĀS, bet vienā RINDĀ!

Nē, tur tā nav teikts, pataloģiskais meli! Tur nav teikts, ka (obligāti) brauc, bet gan: "vienā rindā varētu braukt". Tātad uzdodamais jautājums ir - vai var (ir iespējams) braukt vienā rindā? Pajautā sev - vai pa joslu, pa kuru ir iespējams braukt divās vai vairāk rindās, ir iespējams braukt vienā rindā?

 

 

 

Par 83. tu paskaties, vēlreiz, ko tie apzīmējumi nozīmē

Pirmkārt, tur nav nekādu pretrunu. Otrkārt, ir pilnīgi vienalga kura sadalošā līnija tur ir, jo 83. punkts pasaka, ka, ja tāda vispār ir, tad Tev nav ļauts pašam noteikt joslu skaitu.

 

Nu, beidzot saprati, ka esi stulbs?

Link to comment
Share on other sites

Par Čakeni skaidrs, bet kā jūs cīnaties ar apļu apkārt braucŗjiem pa labo joslu. Man, piemēram. dažreiz nav slinkums ieslēgt avārijas gaismas uz 10 sekundēm pirms izbrauktuves:) protams, ja redzu, ka pēc manis nav rindas.

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
inspektoram šībers veras ciet .....

Jo? Tādēļ, ka es nevis pļūtu, bet lasu un domāju? Tādēļ, ka trulus eksemplārus saucu par truliem? Tādēļ, ka Tavām "visvara" gludajām smadzenēm... aizkrita šīberis?

 

kā jūs cīnaties ar apļu apkārt braucŗjiem pa labo joslu

Es, protams, neesmu par tiem auniem, bet problēma tikai daļēji ir braucējos. Labāks jautājums ir kādēļ valsts veido vidi tieši tādu, lai mudinātu tā braukt.

https://www.google.lv/maps/@56.9563326,24.2509056,3a,75y,99.88h,76.76t/data=!3m6!1e1!3m4!1syOoKOBT-CzBcewUbWKzfUQ!2e0!7i13312!8i6656

Vot, kāda liberastu dauņa pēc vietā, kur ceļam ir divas joslas un aplī ir divas joslas, pa to otro nedrīkst nogriezties? Kas ir tie, kuri uz apļiem nogriežas no otrās joslas? Tie, kuri brauc tālāk par nākošo nobrauktuvi, kuriem to atļauj dinamika un kuri brauc nevis guļ pie stūres. Uz kuru joslu aplī viņi nogriežas? Uz otro!

Un otra lieta. Apļus tagad daudz kur arī bez vajadzības veido ir tik mazus, ka nekāda pārkārtošanās tur vispār nav piemērota. Ja aplī starp nobrauktuvēm saiet 5 mašīnas un tās pašas tur jau stāv, tad nākošajam ir pilnīgi debili līst otrajā joslā, lai pēc 30 metriem atkal līstu atpakaļ. Tas rada vēl vairāk haosa un bloķē kustību otrajā joslā aplī. Vaina ir pārāk mazi apļi, par ko variet pateikties pie projektēšanas un visas realizēšanas esošajiem tieši tādiem bezsmadzeņu cirvjiem, kā šeit tie, kuriem nepielec ceļa joslu un automobiļu rindu atšķirība.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

te jau vis ir pateikts, kāpēc vēl man kaut ko atkārtot?


 

 

Jā, laikam arī Timrots ir tik debils, ka nespēj atšķirt ceļa joslas no automobiļu rindām. Pie tam pat pēc tam, kad viņam tas skaidri un pareizi ir pateikts priekšā!

apskaties to video vairākas reizes..., varbūt sadzirdēsi un sapratīsi 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Šeit pateiktais ar loģiku parāda, ka marrtins, MartiniB un gan jau vēl vesels bars ir nespējīgi domāt. Tādēļ mans secinājums, ka viņi ir stulbi, ir pamatots, un tātad Tavs uzbrauciens man ir nepamatots.

 

kāpēc vēl man kaut ko atkārtot?

Ja nav ko teikt, tad paklusē. Bet, ja nav ko teikt, un tā vietā laid pļutku, tad Tu neesi labāks par tiem idiotiem.

 

vis ir pateikts

Vis, vis. A, ē, mm.. uga, uga!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Vairāk par vienu automobiļu RINDU ir legāli, bet ceļa joslas tur ir divas. Spēj sagremot?

bļin, tu D_E_B_Ī_L_S vai izliecies?, es runāju par čaka ielu ... 

Link to comment
Share on other sites

Šajā diskusijā jau sen pazaudēta strīdus sēkla. Laiks salikt pa punktiem. Vien onkuls pa TV teica, ka vienā joslā var braukt 2 vai vārākās rindās. Bet tiesā cits onkuls pastāstīs, ka taisnība vienmēr būs tam, kurš joslā brauc pa labo malu. Tam virsū negrūsties. Par pēdējo gan ir bijuši precedenti Latvijas tiesās.

 

p.s.

 

pat vēl vairāk, jau vairāk kā pirms desmit gadiem Latvijas tiesā bija precedents, kad uz Kalnciema ielas viens līda garām pa labo pusi un noskrāpēja vienu pa joslā pa kreisi. Tiesā viņu attaisnoja.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

bļin, tu D_E_B_Ī_L_S vai izliecies?, es runāju par čaka ielu ...

Pajautā to sev, ja jau esi tik debils, ka nesaproti, ka arī es un visi citi runā par Čaka ielu.

 

 

 

Vien onkuls pa TV teica, ka vienā joslā var braukt 2 vai vārākās rindās. Bet tiesā cits onkuls pastāstīs, ka taisnība vienmēr būs tam, kurš joslā brauc pa labo malu. Tam virsū negrūsties.

Un kur ir "problēma"? Tur nav pilnīgi nekādu pretrunu.

Link to comment
Share on other sites

Problēmu nekādu, tik jāņem vērā, ja vairāki vienā joslā, tad taisnība ir tam, kurš pa labi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nē, tur tā nav teikts, pataloģiskais meli! Tur nav teikts, ka (obligāti) brauc, bet gan: "vienā rindā varētu braukt". Tātad uzdodamais jautājums ir - vai var (ir iespējams) braukt vienā rindā? Pajautā sev - vai pa joslu, pa kuru ir iespējams braukt divās vai vairāk rindās, ir iespējams braukt vienā rindā?

Atkārtošos. Par Čaka/Valdemāra.

Viens auto brauc vienā rindā - tātad joslā.

Otrs braucējs brauc vienā rindā - tātad joslā.

Abi nostājas blakus.

Jautājums: kur palika viena josla?

 

Par ceļa apzīmējumiem uz tām ielām: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/165733-balagāns-par-autobraucēju-kultūru/page-20#entry1933489

 

jo 83. punkts pasaka, ka, ja tāda vispār ir, tad Tev nav ļauts pašam noteikt joslu skaitu.

83. nosaka, ja ir attiecīgi ceļu apzīmējumu, uz tām ielām apzīmējumi (skat vēlreiz linku) atdala pretējās plūsmas, nevis nosaka joslu skaitu. Ko te var nesaprast?

 

Nu, beidzot saprati, ka esi stulbs?

Pataloģiski meli :sarkasms:

 

Uz #801 jums - "visur Viena josla" - nav ko teikt? Kāpēc norādīt joslu skaitu ar līnijām un tad vēl dublēt ar zīmi? Uz Čaka/Valmieras nav tādu zīmju. Secinājums ir tikai viens.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

par Čaka ielu.

noskaties un noklausies 10x no 1:00 - 1:40 to video ...

un ja tu tomēr esi vāju uztveri ...., tad paskaidrošu .....,

autovadītāji paši izvēlas, cik joslās braukt, atkarībā no gabarītiem ......, divi kamazi tur blakus nesatilps ....., bet divi audi 80 ar gāzi - mierīgi ..... 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Josla tur ir viena, bet vienā joslā var iespiesties tik daudz rindas, cik gabarīti un pauti atļauj. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Ooo, te ir īsta garīgi atpalikušo biedrība!

 

 

 

atdala pretējās plūsmas, nevis nosaka joslu skaitu. Ko te var nesaprast?

Pretēja virziena plūsmu atdalīšana jau iekļauj arī ceļa sadalīšanu vismaz divās joslās, jo joslā var braukt tikai vienā virzienā. Tiešām - cik padebilam ir jābūt, lai to nesaprastu?

 

 

 

Viens auto brauc vienā rindā - tātad joslā. Otrs braucējs brauc vienā rindā - tātad joslā.

Tā kā tur IR sadalītas plūsmas (un tātad arī joslas), tad ceļu joslās nenosaka pēc tā vai var braukt rindā.

 

 

 

Abi nostājas blakus. Jautājums: kur palika viena josla?

Tā Tev vispār palikusi kaut kur tvaiķenē, jo apstāšanās te vispār nav iesaistīta un no tās nekas nemainās.

 

 

 

autovadītāji paši izvēlas, cik joslās braukt, atkarībā no gabarītiem

Kad, uga-uga, būsi attīstījies līdz spējai lasīt, izlasi CSN 83. punktu. Ja Tavas mentālās spējas neļauj to atrast, tad tas ir citēts arī manā postā #803 un tur boldā ir izcelta daļa tieši priekš garīgi atpalikušajiem.

 

 

 

Josla tur ir viena

Tu arī no retardu biedrības? CEĻAM joslas tur ir divas. Ceļā ir iekļauta visa brauktuve, nevis tikai viena vai otra virziena plūsma.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Kad, uga-uga, būsi attīstījies līdz spējai lasīt, izlasi CSN 83. punktu.

man pie kājas ......., kā gribu , tā braucu ...., un tu vari iet nošauties ...... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...