Jump to content

windows 7 instalēšana.


Tuubijs
 Share

Recommended Posts

Labvakr vīri!

Ir pienākuši bargi laiki un ir nepieciešamība pēc jauna windowsa, bēēt.. par cik torenti sūkā, tobiš nevaru atrast ejošu Nero (esmu aprobežots, zinu), bet gribās iemācīties kaut ko jaunu (srsly jaunu?), tas ir, uzinstalēt windu no flasha.

Labi, neizplūdīšu palagā un pajautāšu konkrēti - vai kāds man varētu konkrēti, step by step, izskaidrot, kā es varu windoswu dabūt uz flash un attiecīgi uzinstalēt jamo?

Esmu pat gatavs dalīties ar naudiņām par šo darbu, teiksim, 10 euro?

Link to comment
Share on other sites

A kur problēma - no mazā mīkstā novelc Media creation tooli un uz priekšu - IMO šo tūlīti pat zīdainis mācētu lietot...

 

Ā, runa par Win 7 - tad meklē Windows USB/DVD Download Tool, arī mīkstā ražojums.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

DL, kad biju uzrakstījis, tad tik ieraudzīju, ka runa par Win7... :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

tu neesi aprobezjots, tu esi slims! rufus.exe
nestāsti pasakas bļin!

anyway, man ir vajadzīga arī cietā formatēšana, so, cik es zinu, tad parastā ISO nokačāšana šeit neder, vai arī der un kāds man varētu sīkāk izskaidrot šos trikus??

Link to comment
Share on other sites

Džeki?

 

 

 

Krustdēls ir dzimis, lai slavēts krustdēls. Nezinu kā Jūs tūr, bet man ir svētki, attiecīgi ņemam un atzīmējam šo dienu!

 

 

 

ar autoru (tēti) tiek atzīmēts pasākums
Link to comment
Share on other sites

 

 

anyway, man ir vajadzīga arī cietā formatēšana, so, cik es zinu, tad parastā ISO nokačāšana šeit neder

:sarkasms:

Kā tu to domā? Formatēt cieto disku veicot parastu ISO nokačāšanu? Tas ir - tu nokačā ISO (parasti), tikmēr tev cietais disks formatējas? Varu atbildēt - tas neder. :)


Zuxters, malacis, paldies, ka paskaidroji. :)

Link to comment
Share on other sites

izskaidrot, kā es varu windoswu dabūt uz flash

Tuubij, kad būsi skaidrā, izlasi šo.

 

Tev vajag windows 7 iso failu vai instalācijas dvd disku, vai diska saturu iekopētu kādā folderī.

Novelc WinToFlash, palaid, tālāk sapratīsi, vienkāršāk, kā rufus`ā.

Kad fleška gatava, ej uz bios, norādi, ka startēsies no savas fleškas, bet hdd noformatēsi windows instalācijas procesā, tur būs tādas opcijas.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

tur būs tādas opcijas

 

Tās opcijas tu sīkākā šriftā uzrakstītas, nepamanīs, paskries garām. 

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Palaidīs garām - instalēs pa jaunam :D

Link to comment
Share on other sites

Sikāks, nekā NEXT batons ir gan un pie tam vēl kautkādā nesaprotamā valodā vairāk, kā viens vārds uzrakstīts.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kādu zvanu?!!

Tu domāji šodien vēl kaut ko te jautāt man?

Es saprotu, ka tev vēl pusvienpadsmit vakarā, bet es šodien nesēdēšu ilgi, jau eju gulēt.

Link to comment
Share on other sites

 Pārsmējos :sarcastic: . Tūbijs, ko tu lieto ?  Kāut reizi dzīvē W7 esi instalējis no DVD ? Nu tad kāda atšķirība, instalējot no fleškas ?  Ņem jebkuru ISO, vai DVD, ar Rufus izveido flešku (to pat bērnudārznieks spētu), bootojies no tās un tālāk viss tāpat, kā no DVD.   Kāds vēl nero ? Jau vismaz 10 gadus tas ir nelietojams, apaudzis ar drazu milzu apmēros.  DVD no ISO taisa tikai ar ImgBurn - labākais, kas vispār eksistē.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Varbūt kāds zinās, kas par desām manā Win7Pro instalācijā.

Arī vēlējos pārinstalēt Win7, tāpēc neta plašumos atradu ISO (Win7Pro+SP1) , pārbaudīju MD5 (un citus) hašus, iecepu dvd matricā, bet instalējot (kad kopē failus) izmet erroru, ka kaut kāds fails nav nolasāms. Izmēģināju iso burnot no 2 dažādiem pc ar dažādiem burneriem, bet abos gadījumos errors tas pats. Uz cita datora pārbaudīt instalāciju nav iespēju.

Vai tas nozīmē, ka iso ir metams? Tika tad kapēc haši sakrita?

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
robertiņš

Ir mini pc . Ir legāla Win 7 atslēga un derīga. Ir arī cd un iespēja no microsoft mājas lapas dabūt iso failu. Būtošana nav iespējama, jo nav biosa. Kā uzlikt tīru win?

Link to comment
Share on other sites

Nu nepaslinko iepostot PC nosaukumu un biosa versiju. Kaut kā palika interesanti, kuram nav Boot device iekārtu variant.

Link to comment
Share on other sites

Tā, ka NAV Bios diezin vai būs.

* Iepsējams, ka nesanāk tikt tajā BIOS.

* Man ir dažas Intel miniitx plates, kur ir kustomizēti biosi (Ar intel tooli vari apgraizīt iespējas, pielikt savu bitmap bildi biosam), kur ļauj boototies tikai no cietā diska.

 

Man kā reiz tāds stāv uz galda.

Domāju, ka sagatavošu strādājošu FreeDOS sistēmu uz cietā diska, iekopēšu standarta BIOSu un pāršūšu uz standartīgo. Tad visam vajadzētu strādāt.

Vēl jāpaprovē, varbūt no SATA porta tomēr būtojas. No Flasha un USB-CDROM nebūtojas.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

robertiņš

Mini pc z3735f smart tv stick dongle. Pievienojas pie tv hdmi.

Pašreizējais win 10 nav legāls. Nav iespējams aktivizēt.

Mēgināju citu win 10 no microsoft mājas lapas. Neder win 7 atslēga.

It kā vajadzētu derēt. Tā teica microsoft pārstāvis. 

Mēgināju palaist setup no win 7 iso, bet nepietiek vietas. Pietrūkst 3GB. Ko lai nesāpīgi nodzēš no esošā win 10? 

Jā. No interneta atkopēju win 10 enterprise iso failu. Tam vietas uzlikšanai pietika. Nav legālas atslēgas šim variantam.

Lūdzu padomu.

Link to comment
Share on other sites

Esi sadomaajies iespiest ieksh 32GB gan win10 gan win7 ?

Tak dzees to win10 aaraa. Ja nelegaals / neaktiveets un nevar aktiveet, tad kam tas vajadziigs?

Link to comment
Share on other sites

robertiņš

sākumā win7. Tad jāatjaunina uz win 10. 

Ja nodzēš esošo win 10, kā uzlikšu win 7 ?  Vai USB darbosies? 

Link to comment
Share on other sites

itanium

Kaut ko tu tur putro:

Liec Win 7 un instalācijas laikā formatē visu krātuvi.

Pēc instalācijas aktivizē savu 7o un pēc tam atjauno to uz Win 10.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

robertiņš

Jā, tā izskatās tas dongle. 

Vai tiešām strupceļš? 

Apskatīju failu sistēmu. Ir daudz RAW , 100% tukšas. propertis : 0 baitu. Tad vēl divas EFI.

Un tikai viena NTFS. 

Šajā jomā neesmu stiprs. 

Link to comment
Share on other sites

Ja nodzēš esošo win 10, kā uzlikšu win 7 ? Vai USB darbosies?

Taa kaa normaali arii instalee - no USB media kas pievienots ar USB otg kabeli.

Ja USB nedarbosies, tad uz taa verkja neko nav iespeejams uzinstaleet (ja nu vieniigi veel caur SD karti).

 

Link to comment
Share on other sites

robertiņš

Normāls USB 2. Strādā. Priekš win 7 instalācija atšķiras no win 10. Man pašlaik ir win 10 Enterprise. Tiek dots laiks pārdomām un risinājuma meklēšanai. Ja bez problēmas varētu no win 10 nodzēst 3 GB, tad to win 7 varētu uzlikt.. Disk management rāda, kā ir daži neizmantoti apgabali. RAW tipa. Neprotu ar tiem rīkoties.

Gaidu padomus.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nav ne jausmas, kas un kā šitādam krāmam darās (cerams, tur nav GPT), neesmu pat tuvumā redzējis, bet normāli instalējot  - palaid W7 instalāciju, tās laikā nones pilnīgi visas partīcijas un izveido jaunu (W7 pats izveidos vēl vienu 100MB). Viss. Vai arī - iedod kādam, kurš saprot, ko dara  ( © McB) :D.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

senleja

 

 

Mini pc z3735f smart tv stick dongle. Pievienojas pie tv hdmi. Pašreizējais win 10 nav legāls.
Kas bija virsū kad pirka? Sākumā atjauno uz rūpnīcas uzstādījumiem (lasi manūli). 
Link to comment
Share on other sites

robertiņš

Manuāla nav. Līdzīgus var nopirkt arī pie mums.

Sākotnēji bija it kā Win 10 hp.  Pēc pāris dienām aktivējās. Tad brīdinājums, ka win expire tad un tad. Sāku interesēties pie microsofta un tad pateica, ka ( win  7 ) atslēga ir ir derīga. To arī pats pārbaudīju. Toties ID ir no enterprise. 

Pagaidām neesmu ticis skaidrībā, kā uzlikt win 7. Trūkst brīvas vietas. 

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Šāds te?

 

http://www.ebay.com/itm/Windows-10-Android-4-4-MINI-PC-Z3735F-Smart-TV-Stick-Dongle-Desktop-2G-32GB-WIFI-/301791844402

 

Viņu kautkā ar gparted pabakstīt nevar, lai cīnītos ar vietas trūkumu? Droši vien, ka būtu jābūt kautkādam rūpnīcas image, ko tajā var iestumt no parasta PC, līdzīgi kā planšetei, kad tā kārtējo reizi ir aizmirsusi, kā ir jāielādējas. TIkai cik var saprast, tad suporta saitu šim verķim ir veltīgi meklēt, jo to verķi ražo kāds ķīnietis savā pagrabā

Link to comment
Share on other sites

senleja

 

 

rūpnīcas image, ko tajā var iestumt no parasta PC
Viņā jau ir,tikai startējoties japalaiž. Nē nu iespējams kāds nonesis meklējot brīvo vietu.  

 

Manuāla nav. Līdzīgus var nopirkt arī pie mums.
Internetā tādēļ jau nevar paņemt,tieši savam modelim. Tur vismaz būt rakstīts,kā ieiet biosā,kā uzlikt rūpnīcas iestādījumus. Bet tagad nekā. Starp citu ,ja arī uzliktu tīru windu citu ar ļoti lielu iespēju nedabūtu dzīvu wifi. Nesaku,ka konkrēti tavam ,bet(šitiem maziem puļķiem) nāk viņiem kādas apgraizītas/modificētas ,ķipa dzelzim pielāgotas os. Atrast draiverus un dabūt dziesmā jau var iespējams. 
Link to comment
Share on other sites

robertiņš

Tādi tūļi ir. Sãkumã pãrbauda, vai pietiek vietas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...