Jump to content

Mainu r9 280x un citas pc komponentes.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Tātad stāv tikko no garantijas maiņas atnakusi r9 280x kurai pagaidām man nav pielietojuma, kā arī pēc upgreida brīvs corsair cx-500 baroklis, cooler master k350 keiss, ir arī citas lietas, bet pats svarīgākais es gribu iemainīt pret citām pc komponentēm, vai monitoriem, piedāvājumi var būt dažādi, bet i5 cpu utt. var nepiedāvāt, uz leju no i7 negribu kāpt, bet nu izskatīšu visus interesantos piedāvājumus. Kā arī interesētu vairāki monitori...1080p nu kaut kā tā, varbūt kādam liekas nekonkrēti, bet tā nu sanācis :D 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nē, drīzāk videokarti un vai citas detaļas pret I7, ja tā padomā varētu otru buildu uzbuvēt kaut ar i5, bet tie man tā mazāk interesanti...
I7 pamēģināts un atrodas sistēmā tāpēc bail zemāk lekt ja nu i5 nepatiks, kaut arī tas būs piemēram man otrs pc.
Aizmirsu piebilst pie atbilstoša piedāvājuma ir iespējama piemaksa.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

kā arī pēc upgreida brīvs corsair cx-500 baroklis,
Kāda ir cena tam baroklim? Un uz kādu barokli tad apgreidoji ja nav noslēpums?  
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Cenas nav jo netirgoju bet mainu, jaunais baroklis ir deepcool kas ir lielāks, vienkārši patrāpās par limonādi, tāpēc tā sanāca. Jāpasakās ka ir daudz labu cilvēku :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kā jau teicu tiku pie viņa par simbolisku samaksu tāpēc ļoti patīkami pietam bikit lielāks 700w...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tātad stāv tikko no garantijas maiņas atnakusi r9 280x kurai pagaidām man nav pielietojuma,

Kādēļ pārdod pārgāji uz integrēto ? Kāds ir tavs monitors un pret kādu vēlies samainīt ?

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

manējā ir gigabyte windforce rev 2.0
 

 

Kādēļ pārdod pārgāji uz integrēto ? Kāds ir tavs monitors un pret kādu vēlies samainīt ?


Nu es nevelos monitoru mainīt, bet gan man vel pāris vajag, vairaku monitoru setapam.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Oskars Feldmanis

Ko pretī iemainīt tāda, kas tev varētu interesēt man laikam nebūs, bet tieši mani mazie ir iznīcinājuši manu keisu, un noderētu aizvietotājs. Ja labs maiņas pasākums nesanāk, padod ziņu, kādā veidā tu gribētu atbrīvoties tieši no kastes..

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Tirgo tik nost mainot vel ilgi gaidīsi! Cik ilgi vel ir garantija tai videokartei?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

uz corsair cx-500, šī karte savienojumā ar i7-4790k gāja nevainojami...

Un kas pēkšņi notika ar pirmo R9 280X ? Kādēļ tika nesta uz garantijas maiņu ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Parādījās artefakti kontrolējami, bet tāpat ja ir garantija kāpēc nemainīt, patīkami ka veikals un gigabyte rma ir tik ātri, 2,5 ned karte pie manis atpakal, pa vidu bija ziemassvētki/jaunaisgads karoč kaudze brīvdienu

Link to comment
Share on other sites

Tā vienkārši bez klokošanas parādījās artifakti ? Tā karte ir rijīga acīm redzot kaut kas drusku nocepās.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tur nekāda sakara ar rijigumu, 3 meneši tā karte tika izmantota mineingošanā, tāpēc...nu katrā ziņā tagad ir cita pagaidam cik patestēju viss ok šitai, sliktu jau nedotu  :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums, kurš PC i-veikals veica garantijas maiņu? (labo atsauču krājumam)

Link to comment
Share on other sites

Oskars Feldmanis

Bomār. Tu no Jelgavas?

 

Es pievienojos viedoklim, ka tirgot tev vajag tās detaļas. Tad man ar interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nop neesmu no jelgavas :D gan jau nospriedi pēc NDD.

Primāri tādu videokarti ja tirgošu mēģināšu pa lielāku kapeiku ssā nopārdot...Tur iespējams būs kas paņem arī pa lielākām naudām...


 

 

Tā vārda pareizrakstība man neko neizsaka! 


Domāju, ka esi tups, bet ne tik ļoti, lai tev skaidrāk....virtuālās valūtas "rakšanai" 
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka esi tups, bet ne tik ļoti, lai tev skaidrāk....virtuālās valūtas "rakšanai" 

Būt tupam tas ir tavs dzīves stils! Un kāds sakars ir virtuālās valūtas rakšanai ar videokartes artifaktiem ko tu tur murgo? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tas ka tā karte kas pirms garantijas bija, rokot šo valūtu tos 3 menešus gaja nonstopā uz 100% noslodzes 24/7, ieteiktu palasīt kas ir virtuālas valūtas rakšana, jo izskatās ka par tādu pirmo reizi dzirdi.

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ka izradas psu tiek tirgots par 40 eur un tiek apgalvots ka prieks sada nolietojuma cena ir loti okekl

corsair cx 500

atkal mums te kosmonauti

Labots - Roberts3
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jā un tu vēlējies ar visu garantiju pa 25e, paņemtu 10x pa šādu cenu, kas ir nolietojums? ir psu kas nelietojas? jaunums? Veikalā lētakais piedāvājums ir 60e, pietam tie ir -33% no cenas tas ar garantiju ir normāli, -40% ir bez garantijam, tālāk jau ir saldie piedāvajumi kas ir zem -40%...pagaidām kad pats skatījos piedāvājumu forumā, neko vairāk par -30% nekam stipri neredzu. Reiz šo barokli viens tirgoja pa 30e bez garanta...aizgāja 1h laikā.

Vai kā te par nolietojumu domāts? Tā ka man visas komponentes tagad gājušas nonstopā 100% un barokli kvēlinājušas? :D Ja tā varu pateikt ka dators 80-90% lietošanas laika ir sastādījis internetā browsošanu.

 

 

atkal mums te kosmonauti


Lūkšu arī čakistus nerakstīt kāda runa par kosmonautiskumu ja topiks vispār ir mainu? Gribi pērc negribi nepērc, tāpēc rakstu primāri mainu...ja cena augsta priekš tevis kur problēma jaunu paņemt pa 60e? 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ja un visi kuri grib iegadaties par draudzigam cenam uzreiz jasauc sliktos vardos

ta gan riebigi cilveki te palikusi
es foruma daudz ko esmu pircis neskatoties uz palamam

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Drīzāk tu mani sauc par kosmonautu tāpēc ka nepiedāvāju limonādes cenu... Gribi pa limonādi, sēdi un gaidi piedāvajumus, bet tie pazūd momentāli, ja gribi katram tagad izkaukt saldo cenu, tad ieteiktu par to aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Barokļa cena kosmiska. Pats minēji, ka tika darbināta R9 280X 3 mēnešus no vietas 24/7 pilnā slodzē, značit baroklis arī.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kur esmu apgalvojis ka es esmu šo visu sistēmu dzinis 24/7? Vecā karte kas tika jau samainīta ne pie manis gajā 24/7 un kur nu vel ar manu barokli...normāli cilvēki saprastu ka mainingo ar sistēmam kuram 500w baroklis ir nejēdzīgi nederīgs un ka mainingošanas fermas nav ar i7.

aNI es tavas komponetes ar labprāt paņemtu par -50% ;)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Lai vai kā kompis diena iet 10-12h pamatā 80-90% no laika ir nets/filmas, spēles tiek uzdzenātas šad un tad, pamatā nav spēļu kuras es vispār nonstopā varētu spēlēt un tā dienu no dienas...īsumā neko neslēpju...un geimings nav 100% load...

Link to comment
Share on other sites

Esmu gatavs par labu piedavajumu kauleties

Kad pateicu savu cenu uzreiz tu mani nosauci par cirvi

Ja es bez ceka vai pavadzimes no tevis perku par 40 eur so psu es nevaru norakstit izdevumos lidz ar to man jamaksa nodokli 25 procu apmera no tavas summas

Ja tu butu panacis pretim un nolaidis uz piem 35 nevis stāstiis ka es tads vai sitads mes varetu ari varbut vienoties nevar ta apsaukaties ka tu dari ,

ta ir pircejs nosaka cenu ta ir veca patiesiba ko esmu saja foruma no biedriem macijies ,

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Beidz muldēt privātajā tu uzreiz pateici kosmoss tik līdz es cenu uzrakstīju...un ar to paldies un atā...pats iemācies normāli runāt un par cenu vienoties...ja runāsi par kosmosu, tad automātiski tu liecies tāds kā pēc limonādes cenas čīkstētājs...


Ā un par cirvi es nosaucu tikai tad kad tu atkārtoti centies iestāstīt ka -55% no veikala cenas par produktu ar garantiju vel ir normāla nu īsumā vel tāda cena ne konfekte un atkārtoti nosauci par kosmonautu...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

pag tu ar sistemu roc naudu garantija ir tris menesus un ja saku ka bez ceka 40 eur ir dargi pat prieks ss tad esmu cirvis ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...