Jump to content

Videokartes izvēle budžetā līdz 330€.


Microstar
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri!

 

Beidzot ir pienācis tāds laiks kad man ir jāapgreido sava vecā videokarte kura vairāk netiek galā tā kā to gribētos. Pielietojums būs internets, filmas un protams arī spēles visvairāk tiek pievērsta uzmanība šādām GTA 5, Wircher 3 un World of Tanks. Procesors man nav no svaigajiem bet it kā ir normāls i5-3570k baoršanas bloks ir 550w. Iesakiet labākos variantus pats šajā lietā ne ļoti oriantējos tādēļ jautāju jums kas kaut ko saprot no mūsdienu dator dzelžiem. Paldies par uzmanību!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

drunk_lizard, nekad neesmu sācis pēdējā laikā, esmu tikai iesaistījies...lai vai kā ieteicu jau labako price/performance uz šo brīdi šajā budžetā.

Tik jāskatās vai ar to 550w barokli pietiks, ja nē tad GTX 970 vajadzētu pietikt

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Tātad cik es sapratu tad labākā videokarte līdz 330€ ir R9 390 un kā ir ar tiem modeļiem manā budžetā pēc salīdzini.lv datiem iekļaujas Gigabyte un PowerColor kura būs labāka?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

Tik jāskatās vai ar to 550w barokli pietiks, ja nē tad GTX 970 vajadzētu pietikt
Barošanas bloks ir kaut kāds FSP 550w.
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jebkurš cooleris ir taisīts lai nodzesētu, gigabyte versijām nav ne vainas, cooleri ar labi. Un ausīs nekas negriezīsies.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurš cooleris ir taisīts lai nodzesētu, gigabyte versijām nav ne vainas, cooleri ar labi. Un ausīs nekas negriezīsies.

Tas divu ventilatoru kūleris nav tik labs kā iepriekšējie gigabyte trīs ventilatoru kūleri un pie tam vel šīm kartēm ir pavisam atšķirīgs TDP. Kaut kur biju lasījis ka jaunos Gigabyte G1 kūlerus vairāk neviens tā nerekomendē kā tas bija agrāk. Skaņa neizbēgami tur būs dzirdama jo tāds mazs kūleris tos 275watus tik viegli nenodzesēs!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Pieņemu kaut kāpēc šie izvēlējās pāriet no 3 ventiem uz diviem, iespējams labi dzesējas ar šiem ventilātoriem...

Link to comment
Share on other sites

Ja gadījumā autors izvēlēsies Gigabyte ražoto nvidia- noteikti ņem kartes kuru kodā ir vai nu OC vai, labāk, G1 - par G1 ražotājs apgalvo, ka tiek piemeklētas max labas detaļas, attiecīgi šīm ir augstāks OC potenciāls. GTX 970 ar labu OC ir ātrāka par daudzām kartēm :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju Gigabyte WindForce 3 GTX 970 un nesūdzos. Klusa.

Cena bija ap 320€, bet tas bija pusgadu atpakaļ. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Daudzi te tagad man iesaka GTX970 tad sanāk ka šī karte būs labāka izvēle nekā tādas pašas firmas gigabyte R9 390 videokarte ?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Reliģijas jautājums. 

Ja patīk sarkanie - ņem R9 390. ja zaļie - GTX 970.

Es paņēmu zaļo produktu pārmaiņas pēc, jo 2 iepriekšējie video produkti bija no sarkanajiem.

Link to comment
Share on other sites

Microstar
Reliģijas jautājums.  Ja patīk sarkanie - ņem R9 390. ja zaļie - GTX 970. Es paņēmu zaļo produktu pārmaiņas pēc, jo 2 iepriekšējie video produkti bija no sarkanajiem.

Labi paldies visiem par atbildēm skatīšos kas man sanāks lētāks to arī ņemšu negribas lieki pārmaksāt. Tās reliģijas man ir 50/50!

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Ņem to, kurai līdzi dod kādu no spēlēm, dēļ kuras Tu gribi mainīt karti :)

Ik pa brīdiem gan sarkanajiem gan zaļajiem ir akcijas 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

GTX 970 un R9 390 principā vienā līmenī. ja izvēlētos R9 390, tad ņem vai nu MSI vai ari Sapphire ražotās. ļoti labas dzeses.

reāli no abām ieteiktu izvēlēties R9 390, lai atbalstītu AMD un veicinātu konkurenci un tieši neatbalstītu kompāniju ar "negodīgām" biznesa rīcībām (Nvidia). :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Populārākās videokartes kādas tiek lietotas šobrīd kaut kā neredzu R9 390 tajā milzīgajā sarakstā. http://store.steampo...rvey/videocard/

:D :D populārs nozīmē labs? loģika. reāli lielākā daļa īpaši neko nesaprot un ir kkādām pre-built sistēmām no veikaliem, kuriem ir tur teiksim līgums par GeForce karšu izmantošanu datoris un attiecīgi tas ir viens no iemesliem kāpēc GTX 970 ir tik populāra. vēl daudzi paši taisot sistēmas padzird, ka tur AMD sūdig draiver (lai arī tas ir totāls bullshits. kip Nvidia viss kārtībā), vai daudz dzird par Nvidia un "GameWorks" un redz Nvidia logo spēlēs un auto izvēlas Nvidia. dēļ marketinga.

 

var jau izvēlēties GTX 970 (I r8 it 3.5/4), tikai jārēķinās ar to, ka iznākot Pascal būs labs gimpings ar draiveriem, lai pasliktinātu Maxwell karšu darbību un piespestu muļkus pirkt jaunas kartes.

Link to comment
Share on other sites

populārs nozīmē labs?

Ne zini ļoti sūdīgs un nevienam nevajadzīgs! Ja nVIDIA būtu tik sūdīga kā tu te raksti uz viņu pat neviens te neskatītos kur nu vel pirktu! Es arī visu varu apgriezt ar kājām gaisā bet no tā nekas te nemainīsies.

Labots - Marwell
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kopš kura laika steam tops parāda to cik attiecīgā karte labi performē? Tas tik parāda popularitāti...kuru vispār ietekmē mārķetings. Lai vai kā ar 3,5gb var būt par īsu nakamajām spēlēm un pāris jau esošajam...tur uzreiz gtx 970 ir r9 380līmenī šadās spēlēs.

Link to comment
Share on other sites

tur uzreiz gtx 970 ir r9 380līmenī šadās spēlēs.

GTX970 nekad nav bijusi R9 380 līmenī. Ja nemaldos tad tagadējais Farcry 4 jau ir noslīpēts ar draiveriem un atmiņas vairs netrūkst GTA 5 ir tas pats.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne zini ļoti sūdīgs un nevienam nevajadzīgs! Ja nVIDIA būtu tik sūdīga kā tu te raksti uz viņu pat neviens te neskatītos kur nu vel pirktu! Es arī visu varu apgriezt ar kājām gaisā bet no tā nekas te nemainīsies.

es jau nesaku, ka sūdīga.. kur to teicu? es tik uzsvēru lietas, kāpēc Nvidia nebūtu tā labāka izvēle! kartes ir labas, bet pati kompānija un tās darbības nav tās "draudzīgākās" - gan to karšu lietotājiem, gan visam gaming kopumā.

 

nu kā ta nepirktu, ja tik sūdīga ir. muļķi pērk to ko viņiem saka, lai pērk (mārketinga ceļā). un es arī tak rakstīju, ka lielākai daļai ir prebuilt sistēmas un daudzi nepievērš lietām uzmanību un nav īpaši zinoši. tāpēc arī izvēlas, jo Nvidia ir labs mārketings, kas paskalo smadzenes un liek domāt, ka viņi ir pāri visam. ko tu nesaproti?

 

salīdzinājumam - lielākā daļ cilvēku izvēlas Samsung viedtālruņus, it īpaši sievietes. ļoti populāri.. tātad labi?? lol. :D

 

 

 

 

TX970 nekad nav bijusi R9 380 līmenī.

toļik.. es tev esmu teicis, ka tu esi zābaks, bet nu jāsaka vēlreiz - zābaks vai?

Bomijs teica, ka R9 380 vienā limēni, vai labāka par 970? viņš teica, ka spēlei izmantojot vairāk kā 3.5GB 970 darbosies tikpat labi kā R9 380. nevelc lietas no konteksta ārā.

Link to comment
Share on other sites

Bomijs teica, ka R9 380 vienā limēni, vai labāka par 970? viņš teica, ka spēlei izmantojot vairāk kā 3.5GB 970 darbosies tikpat labi kā R9 380. nevelc lietas no konteksta ārā.

Teikt jau viņš var daudz ko bet vajag tomēr filtrēt ko raksta!

toļik.. es tev esmu teicis, ka tu esi zābaks, bet nu jāsaka vēlreiz - zābaks vai?

Liecies mierā papuas!

salīdzinājumam - lielākā daļ cilvēku izvēlas Samsung viedtālruņus, it īpaši sievietes. ļoti populāri.. tātad labi?? lol.

To salīdzinājumu tu sev pakaļā vari iespraust! Tam galīgi nav nekāda sakara ar videokaršu tirgu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

To salīdzinājumu tu sev pakaļā vari iespraust! Tam galīgi nav nekāda sakara ar videokaršu tirgu.

:D wow. tu vispār domā ko tu lasi un raksti? es nesalīdzinu telefonus ar videokartēm. es pielīdzinu jēdzienu "populārs". pēc Maxwella, vai kā viņu tur sauc, domām populārs nozīmē labs, tāpēc devu piemēru, kas noteikti norāda pretējo. un kā arī reāli ir - populārs nenozīmē labs.

 

 

 

 

Teikt jau viņš var daudz ko bet vajag tomēr filtrēt ko raksta!

tu jau mums te esi tāds, kuram ir problēmas ar filtrēšanu, ruskij.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

tu jau mums te esi tāds, kuram ir problēmas ar filtrēšanu, ruskij.

Vai bomaar uztaisīji otro profilu nu nebiju domājis ka tu izrādīsies tik tups un zemu kritis kā bleķapauris! Vari rakstīt ko gribi es zinu ka tu tas esi! :sarcastic: Lai jau visi redz tavu izcilo stulbumu!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Amd nav draiveru .... tā kā vien GTX970 .... Interese 4k gamings .... nopirksi tad kad būs gatavs un tas nebūs tikai video karte , monitors iespējams jauns cpu ar citu platformu ... pašlaik draudzīgakie lietotajam draiveri ir Nvidia .... Kolegis salika sistemu un amd karti izmeta ārā apmnika čakarēties ar draiveriem... iepriekšejai sistēmai ....Nekā labaka lietotajam par nvidia expreience nav ... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

GTX 970 vai R9 390 ko budžets atļauj un kura krāsa labāk patīk to arī autor ņem!

Pārējie izbeidziet šo te bulšitu un mūžīgās debates par tukšām lietām.  

 

Piemēram R9 390 ir 8GB rams, kur tas tiks izmantots? 4K? Šī karte un neviena cita nepavilks neko uz 4K 60 fps. Tur ir citas kartes cits budžets.

R9 390 ir TDP 275W vai dēļ pāris FPS ir vērts tērēt +125W vairāk enerģijas salīdzinājumā ar GTX 970 TDP 150w ? 

 

GTA 5 uz PC pilnībā pietiek ar 3GB ram, 4GB ir atliektiem galiem. Zinu jo ir gan 390 gan 970 gan 780 ti. Atšķirība praktiski nav.

 

BET vai atkal rīt nebūs kāda prasīgāka spēlīte, kur tie papildus R9 390 +4GB noderētu? BET atkal vai tajā laikā jau nebūs atkal kaut kas labāks?

 

Ja man būtu jāizvēlās personīgi ņemtu GTX 970 dēļ energo patēriņa un klusuma, BET ja tā spēlēšana nav tik daudz, tad ir pilnīgi vienalga. Tas pats kas Audi vs BMW kas labāk patīk to arī ņem. 

Labots - kazarma
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai bomaar uztaisīji otro profilu nu nebiju domājis ka tu izrādīsies tik tups un zemu kritis kā bleķapauris! Vari rakstīt ko gribi es zinu ka tu tas esi! :sarcastic: Lai jau visi redz tavu izcilo stulbumu!

debils, vai troļļo? :D :D jfc.. :D

 

 

 

 

Amd nav draiveru .... tā kā vien GTX970 .... Interese 4k gamings .... nopirksi tad kad būs gatavs un tas nebūs tikai video karte , monitors iespējams jauns cpu ar citu platformu ... pašlaik draudzīgakie lietotajam draiveri ir Nvidia .... Kolegis salika sistemu un amd karti izmeta ārā apmnika čakarēties ar draiveriem... iepriekšejai sistēmai ....Nekā labaka lietotajam par nvidia expreience nav ...

ko nozīmē "nav draiveru"? kolegis ielika kkādu karti, kkas negāja un izmeta ārā. cik tad tā karte maksājā, ja vienkārši izmeta ārā? vairāk izklausās, ka kolega sākumā nevarēj atrast PCIe slotu, tad uz AMD kartes lika Nvidia draiverus.. ielika Nvidia karte un aizgāja. :D

 

 

 

GTX 970 vai R9 390 ko budžets atļauj un kura krāsa labāk patīk to arī autor ņem! Pārējie izbeidziet šo te bulšitu un mūžīgās debates par tukšām lietām. Piemēram R9 390 ir 8GB rams, kur tas tiks izmantots? 4K? Šī karte un neviena cita nepavilks neko uz 4K 60 fps. Tur ir citas kartes cits budžets. TDP 275W vai dēļ pāris FPS ir vērts tērēt +125W vairāk enerģijas salīdzinājumā ar GTX 970 150w ? GTA 5 uz PC pilnībā pietiek ar 3GB ram, 4GB ir atliektiem galiem. Zinu jo ir gan 390 gan 970 gan 780 ti. Atšķirība praktiski nav. BET vai atkal rīt nebūs kāda prasīgāka spēlīte, kur tie papildus R9 390 +4GB noderētu? BET atkal vai tajā laikā jau nebūs atkal kaut kas labāks? Ja man būtu jāizvēlās personīgi ņemtu GTX 970 dēļ energo patēriņa un klusuma, BET ja tā spēlēšana nav tik daudz, tad ir pilnīgi vienalga. Tas pats kas Audi vs BMW kas labāk patīk to arī ņem.

 

fakti patiesi.

attiecībā uz strāvas patēriņu - tas pašam jāizsver vai tie 100W kautko maina.. un ja tiks OC'ota karte, tad jau, protams, arī Nvidia pacelsies tas patēriņš augstāks.

 

 

man tie 100W īpaši neko nemainītu. bet 8GB gan par sliktu nenāktu.. var pat noderēt, salīdzinot ar 3.5GB.

 

bet nu tāpēc es minēju faktus kāpēc būtu prātīgāk izvēleties AMD, ja nav svarīgs tas patēriņš.

 

 

attiecībā uz 4K gaming - tagad noteikti nav vērts kko likt kopā priekš 4K. jāgaida vasara, kad iznāks Polaris un tad jau varēs domāt par 4K. par Pascal vispār nekas nav dzirdēts, tikai kip ka 10X pār Maxwell. un Huanga prezentētais PX2 CESā, kas itkā bij Pascal izrādījās Maxwell.. vot jums Nvidia, čakarē visus kā vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu N4a nav bleķpauris vismaz stils neatbilst(toļikveidīgajam kkam tādam prāta nepietiek lai izsprietu ka cits cilveks tur runā un ne tik tukši kā to dara bleķpauris) un viņu es ar nepazīstu( tas ir tas es neesmu) admini pēc ip var parbaudīt.

Runājot par to ko es teicu apskatāmies shadow of mordor...r9 380 vai 380x līmenī iet gtx970 jo atmiņas pamaz.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nu N4a nav bleķpauris vismaz stils neatbilst(toļikveidīgajam kkam tādam prāta nepietiek lai izsprietu ka cits cilveks tur runā un ne tik tukši kā to dara bleķpauris) un viņu es ar nepazīstu( tas ir tas es neesmu) admini pēc ip var parbaudīt.

Turpini vien melot! Tas ka IP adrese ir cita pilnīgi neko neizsaka! Jo pie otra datora būs cita IP adrese pat ja nebūs to viegli var nomainīt uz viena datora tā kā nestāsti te pasakas.

Runājot par to ko es teicu apskatāmies shadow of mordor...r9 380 vai 380x līmenī iet gtx970 jo atmiņas pamaz.

Stāsti vien pasakas Shadow of Mordor iet uz ultra kā smērēts pie tam vel izšķirtspēja ir 2560 x 1440!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

Piemēram R9 390 ir 8GB rams, kur tas tiks izmantots? 4K? Šī karte un neviena cita nepavilks neko uz 4K 60 fps. Tur ir citas kartes cits budžets. R9 390 ir TDP 275W vai dēļ pāris FPS ir vērts tērēt +125W vairāk enerģijas salīdzinājumā ar GTX 970 TDP 150w ?

Pizģets, cik var jaukt jaukt TDP ar patēriņu..

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

toļik kāpēc r9 390 izraujas stabīli vadībā lielākās rezolūcijas par 1080p? Tāpēc ka lielākās rezolūcijas ļoti daudzām spēlēm vram kāpj pāri 3,5 un 4gb... piemēram shadow of mordor uz 1080p ir pāri 4gb tāpēc:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka lielākās rezolūcijas ļoti daudzām spēlēm vram kāpj pāri 3,5 un 4gb... piemēram shadow of mordor uz 1080p ir pāri 4gb tāpēc:

Tas ka kap pāri 3.5GB atmiņai vel nenozīmē to ka to spēli nav iespējams paspēlēt pat uz 1440p viņa iet pietiekami labi par 1080p vispār tur nav ko runāt.

https://youtu.be/u-FlDMzn4Mg?t=5m44s

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neviens jau nesaka nevar paspēlēt bet kkas tajā budžetā ir labāks...
Shadow of Mordorā jā ir labāka bet ne tik ļoti lai deļ vienas spēles pirktu to karti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...