Jump to content

Symbian telefonu agonija


vvv
 Share

Recommended Posts

kopš pašam ir huawei p8 lite.. esmu ar abām rokām par šiem.. pirms tam bija kkādi aizspriedumi.. vēl LG un Samsungs.. pārējie neinteresē..

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

Nokia pirmkārt ir kvalitāte dzelžos

 

kuros? Carl Zeiss optikā?  

Link to comment
Share on other sites

Sākumā HTC nebija latviešu valoda, tad vienu laiku bija, tad atkal nebija, kā ir tagad, nezinu.

Kas vainas LG? Lētais gals šiem ir OK. Meitai ir, diezgan nevīžīgi lieto, nu jau trešo gadu, vēl turās, kad izbeigsies, nākamo arī grib LG.

Nesastāv pasaulē viss no vieniem vienīgiem flagmaņiem un high end ierīcēm.

Link to comment
Share on other sites

Nokia telefoni bija uzbūvēti ļoti loģiski. Bija viegli izjaucami. Bija internetā servisa manuāļi. Vairākiem saviem Nokia telefoniem pats šo to nomainīju, ja radās vajadzība. Orģinālās rezerves daļas dabūt bez problēmām varēja.

Link to comment
Share on other sites

Būtu labi saņemt DL komentāru par Nokia telefonu uzbūvi salīdzinot ar citu ražotāju telefoniem(gan smartiem, gan dumbphone).. šim noteikti būtu ko teikt....

Link to comment
Share on other sites

 

 

...Man bija 925 - karbona korpuss, perfekts...

 

Atļaušos palabot, 925 ir Al korpuss..

Link to comment
Share on other sites

AK-47, jā, taisnība, nupat paskatījos, bet nu korpuss ir superīgs :) Re kā, divas nedēļas, un jau aizmirsu... Gan jau šādi likās tāpēc, ka man viņam visu laiku bija aplikts bampers.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nu re, esam no Symbian aizpeldējuši pavisam citā virzienā.  Miers Symbian pīšļiem beidzot.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Symbian ir miris, 100%. Esmu pat tam iztrādājis pāris progas... nu i nafig, API bija tik sarežģīt un ierobežojošs, ka tas bija murgs. Cita lieta Win 10(arī Win 8.x, tomēr Win 10 ir daaaaudz foršāks API). Andrītis ar savu mudīšanos par to, ko var GUI pielietot, sēž maļā un atpūšas :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ļoti labi. Šiem sanāk labas klavieres un peles, tomēr telefoni nav īpaši OK... spriežu pēc sava Lumia 950...

 

Gaidu Nokia atgriešanos :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

 Šodien bija tā retā reize, kad noderēja navigāciju telefonā. Nu ko, kartes manā Nokia E5 ielādētas, uzstādīšu tik galamērķi un braukšu... Slēdzot iekšā aplikāciju, izleca paziņojums "Beidzies sertifikāta derīguma termiņš", iespēja akceptēt vienmēr nebija, tikai akceptēt šoreiz, labi, akceptēju, viss darbojās... Tad pa ceļam, ja pareizi saprotu, tajos brīžos, kad telefons slēdzās klāt internetam, visu laiku izlec tas paziņojums par beigušos sertifikāta derīgumu, katrreiz jāspiež akceptēt... Labi, nebija man izšķiroši tā navigācija, kaut kādi 30 km pa svešiem ceļiem tikai, bet tā nav ģēla - šitādu navigāciju. Jautājums tiem dažiem biedriem, kas vēl lieto savus vecos simbijāņus, vai esat izmantojuši pēdējā laikā iebūvēto navigāciju, kā ir? Es gan iedomājos, tas agonijas ietvaros - beidzas navigācijas servisi, vienkārši. Šoreiz kaut kas vēl darbojās, nākošreiz vairs - nevar zināt. :sarkasms: Tā gadās, kad esi attiecībās ar miroņiem.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

E52 viss normāli, par setifikātiem vai akcijām neklaigā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildi. Man būs jāielādē telefonā jaunākas kartes, iespējams, tas pie vainas, redz, pavisam reti to navigāciju ievajagās, tāpēc nekas tur nav jaunināts.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Pēdējo karšu apdeitu šams veica pirms gadiem 3, tik neatceros vai to darīja pats telefons vai es piepalīdzēju caur nokiasuite vai kā viņu tur.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Pēdējās varētu būt 2015. gada kartes. Man tādas ir uz vienas no trubām. Jātjauno pašam gan.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Būs jāpamēģina apdeitot, ja iekšējā atmiņā tas viss neglabāsies. Ar to man ir problēma, brīvi kaut kādi pāris mb, pat whatsapu nevaru uz atmiņas kartes uzinstalēt...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

pameegjini Wazi uzlikt, ja iekurbuleesies tad vismaz kartes buus svaigas

"nesen", pirms diviem gadiem, uz X6 darbinaaju

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar to man ir problēma, brīvi kaut kādi pāris mb

Atceros, bija Nokia E52 tāda lieta, ka aizauga atmiņa (atmiņa tam modelim tā pamaz), vaina bija e-pasta aplikācijai, tur kaut kāda softiska ņedaģelka, Nokia forumos bija aprakstīts, to tā arī nesalaboja, uz E5 vairs tas nebija. Vienkārši manuāli ik pa laikam vajadzēja dzēst failus. Pamēģini. Birojs -> Failu pārvaldnieks -> Tālruņa atmiņa -> logs -> Eng -> Ods. Šajā mapē e-pasta aplikācija veido kaut kādus servisa failus, tie tur krājas, ja tos nedzēš, atmiņa tiek iztērēta. Ja šo nezināji, tad tas atrisinās tavu problēmu ar atmiņas pietrūkšanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

O, toč, 1360 faili. Gan jau 5 gadus krājušies, tiesa gan, tas deva tik kaut kādus 2.5mb. Cik saprotu, tad arī sms apēd telefona atmiņu.

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

SMS apēd atmiņu, ja to ir daudz, jūtami. Ir tač iespēja SMS glabāt atmiņas kartē, pameklē... Manam E5 ceļš ir tāds Ziņapmaiņa -> Iespējas (kreisais augšējais taustiņš) -> Uzstādījumi -> Citi -> Lietotā atmiņa -> Karte (tev noteikti stāv pēc noklusējuma Tālruņa atmiņa). Ja īsziņas 5 gadus esi krājis, tad nav brīnums, ka tās atmiņu aizņem daudz. Maz tam E52 iebūvētās atmiņas, maz... visu laiku jāseko, šo to jāpadzēš, šo to jāpārvieto uz atmiņas karti...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ja nemaldos, tad atmiņa šim ir kaut kādi 60-70mb?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. 60 MB. Tas ir tukšam. Saliec kontaktus, kaut kādas programmas, e-pastus, sāc lietot, un atmiņa gandrīz pilna. Tas bija trūkums šim modelim. Softiski gandrīz tāds pats E5 tādā ziņā bez uztraukumiem lietojas. Atmiņa 250 MB, ja centies visu glabāt atmiņas kartē, brīva vieta telefona atmiņā būs vienmēr, paskatījos savā, brīvi 180 MB no tālruņa atmiņas.

Link to comment
Share on other sites

Hehe... tak ļaujiet tam Simbas Jānim mierīgi gulēt kapā, nespārdiet mironi :D

 

Es jau neko, ir OK ka kādi moka tos vecos lūžņus, interesanti palasīt :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Hmm... man ir vecs Fujitsu-Siemens plaukstdators ar Windows Mobile... jāizvelk ārā.. kādreiz šo lietoju kā navigatoru - bija Tomtoms un iGo un vēl kaut kādas citas. Kopš Win 10 phone nav vairs Here navigācija un par cik vāzi un igo nu vienkārši nepanesu, mok ir vērts šo dzelzi reanimēt...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Klau, tiešām W10 phone vairs nav karšu? Šajās dienās lasu, ka daudzām Lūmijām ar W8.1 kā apgreids pieejams W10. Sievai ir Lūmija 532, kas ar tiek atbalstīts pāriešanai uz W10. Ir tagad kartes un, laikam navigācija arī. Saki, pārejot uz W10 vairs nebūs?

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Jā, uz Win 10 telefoniem Here maps proga  vairs nav pieejama, vienkārši saka ka nav uz Win 10 pieejama, tas principā man bija lielākais "abloms" iegādājoties Win 10 telefonu  :( Iespējams, ka vēlāk atkal parādīsies, bet nu M$ spiež uz saviem servisiem un konkurentus gan jau negrib...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Tātad nav tieši Here. Bet kaut kādas kartes un kaut kāda iebūvētā navigācija ir? Pašu MS kaut vai?

Link to comment
Share on other sites

MS navigācija, protams, ir! Tās it kā var pat nokačāt un lietot OffLine, bet nu man vienkārši šīs nepatīk, baigi pierasts bija pie Here - tur bija viss, kas man vajadzīgs...

 

Pagaidām, kad tiešām vajag navi, lietoju Waze...

 

P.S. Ja neskaita trūkstošās Here kartes, Win 10 uz telefona ir nesalīdzināmi labāks par Win 8.x, un funkcionalitātē noteikti priekš manis ir labāks par pēdējiem andrīšiem un iOs :) Protams, ja uz konkrētā modeļa tas Win 10 negļukos - labāk pagūglē pirms apgreido...

 

Emm... laikam jau offtops...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 Paldies par informāciju. Noteikti paguglēšu. Pats tajā sistēmā neko daudz neiebraucu, tik, ka sievas Lūmiju esmu paspaidījis, viņai bija vajadzīgs jauns telefons, Androīdu negribēja, tāpēc nopirka Lūmiju, viss patika, kaut kādas lietas bija neērtas, iedomājos, ja jau tā tiek slavēts W10 telefonā, gan jau ir nedaudz ērtāks salīdzinot ar W8.1, ieteikšu sievai, lai apgreido.

 Galīgi nav oftopiks. Tēma par telefonu agoniju, un, kā zināms, Lūmijtelefoniem arī ir noticies beigu sākums. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lumias gan jau vairs nebūs... tomēr Win 10 telepona variants noteikti nav miris, un gan jau arī Nokia pie šiem atgriezīsies :)

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris
Jā, uz Win 10 telefoniem Here maps proga vairs nav pieejama, vienkārši saka ka nav uz Win 10 pieejama

 

Kātad nav pameklē veikalā. es lietoju Lumia 550 saucas tagad Here Drive + tas pats vis kas bija iepriekš

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

ir kas zināms par jaunajiem WP telefoniem

Nezinu. Tiesa gan daudzi ražotāji sola telefonus ar WP 10 OS.

 

 

 

Kātad nav pameklē veikalā

 

Man ir Lumia 950, jaunākais MS ražotais high end Lumia kurš pēc noklusēšanas nāk ar Win 10, saka, ka neinstalēsies, veikalā gan atrodas. Vecākos developer preview vēl varēja uzlikt, pēdējos vairs ne.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu 550 arī nāca ar uzreiz W10 problēmas nebija uzlikt. tā ka pats esmu HERE fans esmu apmierināts. vienīgais mīnus ka W10 kautkā dīvaini vis instalējas :) man pat update atncā uz versiju 4.8.215.1 un karts 8.30.62.102

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...