Jump to content

Liels troksnis pieslēgtā ārējā mikrafonā.


raimiska
 Share

Recommended Posts

Šodien nopirku jaunu mic, jo visiem bija apnicis jau mans laptopa iebuvetais mic. Piesledzu un atklāju to ka mikrafons nenormāli dūc. Ja viņam pieskaras tad dūkšana tikai palielinās. Un atklāju arī to, ja izrauju ārā lādētāja vadu un metalisko daļu satveru ar pirkstiem, dūkšana pilnībā pazūd, kad atkal atlaižu vaļā, sāk dūkt, neskatoties uz to ka lādētājs vairs fiziski nav pievienots portatīvajam, bet ir tajā pašā pagarinātājā kurā ir pieslēgts velviens monitors.
Vai kāds zin kas tieši šeit par problēmu, un kā to novērst?

Link to comment
Share on other sites

Long John
Pielodē vadu pie vga izejas porta un radiatora

 

:yahoo:  :shok:

                    upload-2b1b1ef0-62f7-11e5-90ca-cb8639220

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Long John - nu neslēp no biedriem kā tu naudiņu dzīvē esi pelnīji, baidos, ka daudzi čurās biksītēs, un tevi uz Jūs uzrunās! Plus, nu nu tev ir tāda dzīves pieredze, ka mēs tevi visi labprāt klausīsimies, es pirmā kārtā!

Kāpēc rakstu - tādēļ, ka grūti atrast labāku ekspertu, bet viņš nekad nelielīsies ar savu darbu! Veči Long John - ir kriminālais eksperts ļoti ilgus gadus Ogres novadā!

 

Kāpēc rakstu, tādēļ, ka cieņu pret tevi jūtu, un tādēļ lai jaunie neaizmirst!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kāds pagarinātājs, kādas rozetes? Vai ir ar zemējumu? Kompis zemējumu sūta tev uz mikrafonu, un tur to uztver kā statisko troksni - dūkšanu. Paeksperimentē, paslēgā citās rozetēs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kompis zemējumu sūta tev uz mikrafonu
:yahoo::sarkasms::jump::lol::rus_roulette:  (Sorry, trūkst vārdu ...)
Link to comment
Share on other sites

mnjā. Man tomēr patika Ķirzakas mājiens par badu pēc zemes. Bet nesaprata mljin. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...