Jump to content

Paypal grib noskaitīt vairāk naudas.


president
 Share

Recommended Posts

Labdien! Ar apmaksas sistēmām saskaros pirmo reizi, tāpēc īsti neesmu lietas kursā.

Ir nepieciešams aizsūtīt 1035USD, pēc kursa sanāk EUR947.89, bet paypals grib noskaitīt EUR 989,46. Sanāk par EUR41 vairāk.

Komisiju apmaksā lietotājs otrā galā.

Iepazīstiniet, lūdzu, ar informāciju kāpēc tā. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Pārbaudīji caur paypal mēģinot to summu konvertēt ka tieši tik ir jābūt?
VIL jau pasteidzās.

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Viss ir pareizi. Laikos, kad vēl bija lati, arī izdevīgāk bija konvertēt gan uz eur, gan $ tepat Latvijā. Paypal kurss ir stipri neizdevīgāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau vairāki biedri minēja - ja pārskaitāmā summa ir valūtā, kas nav tāda pati kā PayPal piesaistītās kartes kontam, tad paypal veiks konvertāciju pēc sava kursa, kurš ir ievērojami sliktāks kā vietējām bankām.

Link to comment
Share on other sites

Tur ir izvēle, maksāt pēc PayPal kursa vai pēc Mastercard vai VISA kursa + bankas komisija. Vai uzlikt uz PayPal jau vajadzīgo valūtu tieši no bankas konta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Antons ar lielo burtu

Cik ilgā laikā nauda parasti atnāk no paypal uz bankas kontu ? Vakar ap četriem pārskaitīju vai ir iespēja, ka šodien ieskaitīs ? Brīvdienās jau laikam neieskaita...

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kā tagad ir ar to Paypal kursu? Man vairs eBay nerādās iespēja mainīt konvertācijas iestatījumus. Šķiet, Paypal kaut kā salinkojies kopā ar eBay. Var kaut kā atsiet?

Link to comment
Share on other sites

Jā, man tāds pats jautājums par maksāšanu kartes valūtā. Nekur vairs neredzu tādu iespēju un vienmēr prasa EUR.

Labots - janiz
Link to comment
Share on other sites

PayPal kurš konts ir aktīvs, EUR vai USD? Visu var mainīt PayPal uzstādījumos. Par konvertāciju tiek ņemta vēl komisijas maksa...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

EUR, bet tas nemaina lietas būtību, jo šobrīd čainīzeri iemanījušies visus sīksūdiņus likt Austrālijas dolāros, tur nav atkāpšanās ceļa.

 

Tātad konvertācija Paypal iekšienē ir gandrīz neizbēgama, ja?

Link to comment
Share on other sites

Jā, konvertācija ir neizbēgama. Ja grib pārmaiņas, tad var izlikt USD kontu kā galveno..., tik ko tas dos?

Kaut gan dos, ja tev konts kādā ASV bankā...

Labots - Donkeyhot
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Te var paņergāties:

 

https://www.paypal.com/bg/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-merchant-pull-funding&buyer_hub

 

Bet es nezinu, vai kaut ko tas mainīs.


Tikko pārbaudīju, manā linkā var nomainīt valūtas maiņas opcijas un vismaz uz CAD tas strādā.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik ilgā laikā nauda parasti atnāk no paypal uz bankas kontu ? Vakar ap četriem pārskaitīju vai ir iespēja, ka šodien ieskaitīs ? Brīvdienās jau laikam neieskaita...

 

Domaji uz karti? Jaa, sodien pec 20:00 bus konta. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paypal kaut kā salinkojies kopā ar eBay. Var kaut kā atsiet?

 Account settings/Business information/Update your automatic payment method/Credit card

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Domaji uz karti? Jaa, sodien pec 20:00 bus konta. 

Tad jau laikam sestdienās, un svētdienās uz karti neskaita, jo jau ir pagājušās vairāk kā trīs dienas. 

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Nē, protams. Caur karti tāpat iet ilgāk nekā pa tiešo uz kontu. Rīt būs.

Cik tev parasti vidēji dienas paiet kamēr nauda atnāk uz karti neesi piefiksējis?  

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik tev parasti vidēji dienas paiet kamēr nauda atnāk uz karti neesi piefiksējis?  

 

Viss ir skaidri un gaiši rakstīts kad es ieeju withdraw page paypalā "Card withdrawals may take 5-7 business days depending on your card."

Link to comment
Share on other sites

Tik ilgi nav. 2 vai 3 dienas. Darba dienas. Visu laiku tagad uz kontu skaitīju, kā ar karti jau aizmirsies. Pagaidām krāju un gaidu kad šo iespēju uz kontu man atbloķēs.


Tikko nācās skaitīt uz karti. Uzrādīja: Processing time 1 - 2 business days

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Pārskaitījums man aizņēma nepilnas 4 darba dienas. 

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Ziemelis

 

 

Pārskaitījums man aizņēma nepilnas 4 darba dienas. 

 

Tu jau drosi vien brivdienas ieskaitiji?

 

Man parasti ienak nakamas darba dienas vakara. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...