Jump to content

Komplekts spēlēm, video sīkdarbiem


Kidmaster
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Palīdziet, lūdzu, ar padomu, padalieties ar zināšanām.

Vēlos iegādāties komplektu ar domu par rītdienu, respektīvi labi ielikts pamats, kas nākotnē ļautu to uzlabot pēc nepieciešamības. Šodienai interesē, GTA V,  Fallout 4, Tom Clancy's Rainbow Six Siege utt. Svarīgi būtu vismaz 4 USB sloti, wireless tīkla karte, pēc iespējas klusāks korpuss. Interesē kaste + monitors, nezinu vai tas ko būtiski maina, monitora izmērs būtu ap 19 collām. Pieejamais budžets 1300 - 1500 Eiropas naudiņām.

Link to comment
Share on other sites

Tu nespēji apskatīties kādu no piecdesmit topikiem, kas pēdējo divu mēnešu laikā šajā pašā sadaļā ir izveidoti?!

Apnicis jau visu laiku vienu un to pašu atkal un atkal un atkal visiem copy > paste taisīt.

 

 

monitora izmērs būtu ap 19 collām

Ko??? Tu gribēji teikt 27 collas, vai ne? 

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kidmaster

J. Reini, es visu esmu izlasījis, ja parādīsi man pēdējā gada laikā tēmu par atbilstošu cenu kategoriju un interesēm, uzsaukšu tev kasti aliņa! Es saprotu, ka speciem šķiet, ka copy paste ar minimālām izmaiņām, bet tādiem dundukiem kā es, tieši šīs nianses var būt būtiskas.

Runājot par monitoru, tiešām 19!

Link to comment
Share on other sites

Kidmaster

OK, kurš ir optimālais izmērs? Man grūti spriest, jo gadus 5 dzīvoju uz portatīvā 17 collām, un nesūdzos. 

Link to comment
Share on other sites

Priekš video editēšanas un spēlēm 23 vai 27 collas noteikti. Vispār priekš galda datora tagad kaut ko zem 23 collām ņemt ir neprāts.


http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/165651-apsprie%C5%BEam-manu-skylake-kompl/

Kur ir mana kaste alus?


Ko tu ieciklējies uz to summu? Ņem price/performance, atlikušo summu ieliec otrā videokartē vai milzīgā 4k curved monitorā, ja jau nauda tā spiež kabatu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

OK, kurš ir optimālais izmērs? Man grūti spriest, jo gadus 5 dzīvoju uz portatīvā 17 collām, un nesūdzos. 
1080p izšķirtspējai tās būs 23-24 collas. 
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Vai tik uz 19" vēl nebija 768 vai 1024? Ja tā, tad visas spēles ies uz urrā ar tādu izšķirtspēju :D

Link to comment
Share on other sites

Vai tik uz 19" vēl nebija 768 vai 1024? Ja tā, tad visas spēles ies uz urrā ar tādu izšķirtspēju

Ir vairāki varianti. 1280x1024, 1440x900, 1600x900 un 1680x1050. :D

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...