Jump to content

Patiesība par to kas ir realitāte kontakts ar NLO


nordicboy
 Share

Recommended Posts

skolnieks_2

ĀPĀC, kāds tepiķis ir jāpīpē, lai šito palagu:

1 - izdomātu

2 - uzrakstītu

3 - pats tam ticētu ?

 

Ķirzakai konspekts:

Pilnīgs sviests un laika nosišana. 

Te iederas tas teiciens par reliģiju un locekli.

Ir labi, ka tev tāds ir, un viss ir labi, kamēr nebāz to citiem sejā.

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

 

 

saglabaajot veselu sapraatu

 

sasodīts, man tātad nespīd, jo saprāta vietā jau sen kaut kas slims un perverss :(

Link to comment
Share on other sites

ko, pilnmēness jau?


 

 

mācijos turpat netālu Rīgas kristīgajā vidusskolā
 

šis daudz ko izskaidro.

 

iesaku biedriem nospiest Ctrl+F, lai hailaito komatus autora tekstā.

tas arī daudz ko izskaidro.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

iesaku biedriem nospiest Ctrl+F, lai hailaito komatus autora tekstā.

Damn, tas nav kaut kāds rekords? :D

Link to comment
Share on other sites

īss konspekts:

 

* cilvēki ir bioroboti un viņus kāds kontrolē. dievi, nlo.

* autors ir izredzēts zellis, kas spēj telepātiski sazināties ar cilvēkiem, planētām, citām galaktikām

* viss apkārt pamato autora viedokli

 

klipus neskatījos.

es teiktu, ka šizofrēnija. nopietni. autor, savam ģimenes ārstam kad pēdējo reizi zvanīji?

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Mani sauc Lauris Bergs esmu indigo

Paldies par apgaismošanu ( ;)). To, ka esi nedapists indigo, es arī pamanīju vienkārši pārskrienot ar acīm pirmajiem pāris paragrāfiem. :D

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ķirzaka nokritīs no krēsla, kad ieraudzīs šito.

Viņš jau to ir ieraudzījis!!!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

 

 

veelos pazinjot, ka pirmajam loceklim, kursj izlasiis visu topicautora rakstiito, noskatiisies visus video un bildes, pie tam saglabaajot veselu sapraatu, tiks pieskjirts unikaals tituls ieksj boot.lv peec pasja izveeles :>
Nelasīju, neskatījos, tituls nav vajadzīgs, bet viedoklis ir.Īss kopsavilkums:

 

patiesiba ir tur..kaut kur..manta spēcīga,nedalīšos, pašham vajaga

Link to comment
Share on other sites

Kurš izskaitīs usver konspektā vārdus?

27.

bet kāpēc kritērijs bija 37, nevis tāds autoram zīmīgs un spēcīgs skaitlis kā 27? 27 ir visuresošs, ir pat ķirzakas parakstā!

Labots - usver
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pag pag, patiesība vai īstenība? Tās ir 2 dažādas lietas!!!

Link to comment
Share on other sites

Bet ja nopietni, es domāju, ka cilvēks ir aizmirsis iedzert zāles. Man ir pāris studiju biedrenes, kam jumts aizbraucis oficiāli, tās arī pēdējās dienās saaktivizējušās. Raksta feisītī visādu sūdu. Moš pilnmēness nāk...

Labots - Smii
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

vini pat var izkalkulēt lemumus kā citi reaģē uz maniem imuplsiem caur mani
Tad jau viņi lieliski zin, ka visi tevi uzskata par slimu paranoiķi un izsmej.

 

 

 

kad es aizsutu kādam ziņu ja man ir atvērts links es varu nolasīt informāciju no sanēmēja un uztvert kā viņš reagē uz manu vēstuli gan pirms vēstules izlasīšanas gan pēc un izskaitļot vai šo personu uzrunāja vēstule vai nē.
Kā tev pašlaik uztvere - kārtībā, un tu vari nolasīt, ko visi šejienieši par tevi domā? :D
Link to comment
Share on other sites

Skumji ir tas, ka pats subjekts šādā situācijā nespēj nošķirt savu redzējumu no mūsu objektīvās realitātes. Viņš nezina, ka ir psihs, nav nekādu indikāciju, lai viņš spētu noteikt.  Viņš visu to murgu redz tieši tāpat, kā mēs redzam savu datora ekrānu šobrīd. Mums ir burtiņi un fonā mūzika, a viņam tieši šobrīd absolūti īsti reptiloidi apstaro smadzenes ar saviem zaļajiem stariem.

 

Līdz ar to pārmest viņam īsti nav par ko, drīzāk tuviniekiem, ka nepieskata savu sasirgušo radagabalu.

 

Es par to džeku kaut kad lasīju, viņš pat bija diezgan gudrs un izglītots, darbojās kaut kādās sabiedriskās organizācijās un uzņēmumos, līdz jumts diemžēl pateica tutū.

Labots - Smii
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lizard - tā kā es pirmīt jau gandrīz izlasīju visu to mēslu augstāk, tad sanāk, ka esmu pusceļā uz Tavu izsludināto balvu. Tad ja es noskatīšos to visu tufti, kā tu pārbaudīsi manas zināšanas, lai es tiktu pie titula? Uzdosi āķīgus jautājumus par citiem variantu visumiem? Jebšu man būs sevi publiski jānoper ar kaktusu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad jau viņi lieliski zin, ka visi tevi uzskata par slimu paranoiķi un izsmej.

 

Ja jau visi uzstāda diagnozes, ka cilvēks ir slims, tad kāpēc viņs būtu jāapsaukā, jānolamā vai jāizņirgā? Urla!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja jau visi uzstāda diagnozes, ka cilvēks ir slims, tad kāpēc viņs būtu jāapsaukā, jānolamā vai jāizņirgā?

Lai kaut drusku kliedētu cilvēka delīriju. Tu ko piedāvā - slimam pašnāvniekam iedot nazi vēl rokās?  

 

 

nee! 37 vaardi vai kaktuss aanusaa :> 

Tā, tagad atliek tikai  izdomāt visuma vārsmu 37 vārdu garumā.

EDIT: Ā, tur bij VAI pa vidu...

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Ir viens svarīgs jautājums: kas notiks, kad Laura kungs izdomās, ka savas eksistenciālās problēmas viņš var risināt iznīcinot apkārt esošos "botus"? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas notiks, kad Laura kungs izdomās, ka savas eksistenciālās problēmas viņš var risināt iznīcinot apkārt esošos "botus"?
Delfu virsraksts: 

"Policija nošauj jaunu no psihiatriskās klīnikas izbēgušu vīrieti, kas apdraudējis garāmgājējus" 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...