Jump to content

Perk laptopu pc lidz 60 eur


Roberts3
 Share

Recommended Posts

pc sodien nosvila PSU!

Mekleju pc vai netbooku.

Prasibas vismaz 1.5 gb ram , speja pavilkt travian , var but no vada ar beigtu bacu ,

var but bojats un saskrapets ar ladetaju ,

Gribu sodien nopirkt , Riga , ogre , jurmala , jelgava , sigulda der,

Rakstura no mob

Link to comment
Share on other sites

Cena lokacija ? Kada vga ?

Prieksroka ir notebook tacu izskatisu so ka variantu

Man pasam ir 4 gb ram uz ddr3 lidz ar to vairak mekleju kadu ka reserves variantu ,

Lombardos izvele ir bet kosmosa cenas ;))

Link to comment
Share on other sites

esmu tikai intel izmantojis un ar e66 CPU PSU 400 w izbrina ka tavam 520 w ir vajadzigi lai darbinatu to kompi ,

Protams ka nepatik parmaksat par elektribu tapec laptopi patik labak ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

es nespeleju jaudigas speles lidz ar to parmaksat par performance ko nelietoju ir lame ,

tas ir man's uzskats neapvainojies =^

Link to comment
Share on other sites

 

 

izbrina ka tavam 520 w ir vajadzigi lai darbinatu to kompi ,
 Svētais labs cilvēks. Tu vispār sajēdz, ka ne jau 24/7 tas PSU no rozetes 520W ņems? Manuprāt te daži nerubī atšķirību starp elektrisko čaiņiku, kas 100% vienmēr darbojas ar maksimālo strāvu, no impulsu PSU, kas patēriņu regulē pēc komponentu vajadzības.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja atzistu es iedomajos ka ja jau reiz ir ielikts 520 w baroklis !

Tad ari vins pateres to visu jaudu jo ir dzirdets ka vecie amd cpu ir diezgan energo neefektivi ,

Ja esmu kludijies tad atvainojos un paldies par padomu ,

Paslaik ir no biedra iepirkts pagaidu variants , ar ko var palaist ss.lv un forumu ,

Tagad jaskatas vai nemt pagaidu laptopu vai niknaku kompi un nedaudz palielinat budzetu ,

Tapec ja ir piedavajumi neturiet sveci zem pura un dodat surp ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Pilnmēness tuvojas, ķirzaka steidz izrādīt savu mīlestību, ar tik skaistu ieteikumu, nu jā ja pašai dzīve sabojāta, tad ko gan citu tāda var ieteikt...striķi un ziepes. Žēl abinieka.... bet tas jau nekas, izskatās vareni, un visi (varbūt) cienīs un respektēs. Alkoholiskais abiniek tev arī vēlu nosvinēt jauku mīlestības dienu :p

Labots - Nicolas
Link to comment
Share on other sites

Man uz mirkli arī tā likās laba doma, bet tad aptvēru, ka ar tādu ieteikumu es principā nolaistos līdz tādam pašam degradācijas līmenim, tapēc pārdomāju. Lai jau cilvēciņš cenšas būt ar saviem regulārajiem augstprātīgajiem un reizēm ciniskajiem izteikumiem pārāks(kā viņam liekas) , bet kā pētīju savlaik viņš prata arī ieteikt ko bez ņirgāšanās tikai pēdējā laikā pasācis skricelēt gan tirgus sadaļā, gan citur..... nez varbūt arī kāda bērnības trauma, jeb tagad dzīvē ir apstākļi kur viņu pazemo (piemēram darba vietā), tapēc šī ir lieliska vieta kur tomēr būt pārākam, un labākais ka to var darīt nesodīti :) No vienas puses žēl cilvēka, bet no otras žēl arī to cilvēku kuri pieklājīgi ko jautājot nepārkāpjot noteikumus saņem pretī šīs presonas apvainojumus un citreiz pat rupjības. Bet lai viņam labi sokas!

Labots - Nicolas
Link to comment
Share on other sites

ir piedaavaajums. nari dabuu7t strikji un ziepes! viss, kas tev vajadziigs dziivee...

Nevelos izpaust savas domas tev par prieku..

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Tapat ne jau kadam baigi no svara ir feelings ,

nevajag ta muldet tik daudz ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man uz mirkli arī tā likās laba doma, bet tad aptvēru, ka ar tādu ieteikumu es principā nolaistos līdz tādam pašam degradācijas līmenim, tapēc pārdomāju. Lai jau cilvēciņš cenšas būt ar saviem regulārajiem augstprātīgajiem un reizēm ciniskajiem izteikumiem pārāks(kā viņam liekas) , bet kā pētīju savlaik viņš prata arī ieteikt ko bez ņirgāšanās tikai pēdējā laikā pasācis skricelēt gan tirgus sadaļā, gan citur..... nez varbūt arī kāda bērnības trauma, jeb tagad dzīvē ir apstākļi kur viņu pazemo (piemēram darba vietā), tapēc šī ir lieliska vieta kur tomēr būt pārākam, un labākais ka to var darīt nesodīti No vienas puses žēl cilvēka, bet no otras žēl arī to cilvēku kuri pieklājīgi ko jautājot nepārkāpjot noteikumus saņem pretī šīs presonas apvainojumus un citreiz pat rupjības. Bet lai viņam labi sokas!

Japiekrit jau vien ir, nav ko pasam nolaisties lidz tam limenim, musdienas jau moderni izteikt lidzjutibu dabas apdaliitajiem un samierinaties/nenosodit ka ari tadi cilveki ir starp mums. 

Link to comment
Share on other sites

Meiģināju savlaik privāti palūgt ķirzakas jaunkundzei būt nedaudz iecietīgākai, bet rezultāts bija pretējs, jā cerēsim, ka šim cilvēkam aizmirsīsies visas dzīves pārestības, jeb atrisināsies problēmas un viss mainīsies, es savlaik tāpat "realizējos" dc++ habos, dažos uzturēdams haba softus, līdz ar to pieejamas bija visas privilēgijas, un paliek kauns atceroties kā pats tajos laikos uzvedos.  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Man nav slikti, ir labi, tās tik tādas pārdomas par dzīvi ya know. :)

Link to comment
Share on other sites

BTW autoram iesaku paskatīties citā tirgus sadaļā, pārdodas minētajā cenā un prasībās laptops.

Link to comment
Share on other sites

Jau tik izcekota un vienigais ko izdevas sameklet bija tie pa dalai serveri par 190 eur un kaut kads ghost az topiks !

Tacu cik tie aktuali nav ne jausmas ,

Tapec ja ir kads piedavajums drosi sakiet labprat iegadasos ko labu ,

Vakar biju padaudz iedzeris tapec nakti drukaju nedaudz sviestu ,

Link to comment
Share on other sites

Vakardien ievietots. sludinājuma teksta daļa:  "Kā arī pārdošanā portatīvais Compal FL91. 

Parametri:

CPU: Core2Duo T7250 2.0Ghz

RAM: 2GB

HDD: 160GB" e.t. c

Link to comment
Share on other sites

 

 

Meiģināju savlaik privāti palūgt ķirzakas jaunkundzei būt nedaudz iecietīgākai, bet rezultāts bija pretējs
 Aizej labāk palūdz ugunij nekarsēt un saulei nespīdēt, mhh. Ķirzaka vismaz nav vājprātīgais, kā te daži labi pēdējās dienās forumā tuvojošās pilnmēness iespaidā saaktivizējušies kadri. Manuprāt par tādiem kā ķirzaka cepās tikai mīkstčauļi, kam pašiem sirdī iedzeļ un uz viņu būtību atsaucas ķirzakas teiktais. 
Link to comment
Share on other sites

Interesanti ka zvanot uz piedavato notebook mob ko tirgo jaunbiedrs desto tika nosaukts hp modelis.

Kad pateicu ka esmu no foruma nevis no ss.lv tad tika teikts ka dators jau ir pardots.

Atri gan pardod 

Nedaudz gan izklausijas ka tada datora nav bijis un man velas pardot hp datoru par 180 eur

Jo posta tak nebija nevienas bildes.

Pardevejs teica ka neesot paspejis iznemt postu.

Pec hoondas uzmetiena visi tie jaunbiedru sludinajumi tadi aizdomigi liekas :D

 

Ja kadam ir kads portativais uz pardosanu drosi sakiet.

Izmeklejos foruma pagaidam neko neatradu ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...