Jump to content

videokarte-integrētā,SLI,crosfire,dual x16?


KVANTSS
 Share

Recommended Posts

paskaidrojiet man lūdzu kāds zinošāks!

 

kāda veida video karšu slēgums ir optimālākais intel arhitektūrai un ar kāda veida dzesēšanu, liquid cooling vai air cooling PCIe 3.0 x16,x8,x4 mātes platej MSI z87-g55? tā lai der gan video editēšanai, gan geimošanai..

 

dualā uz viena PCIe 3.0 x16    2GPU

SLI            PCIe 3.0 x16,x8      1+1 GPU

crosfire      PCIe 3.0 x16,x8,x4 1+1+1 GPU

 

vēl es netieku gudrs kā ir ar to video kartes integrēto atmiņu mātes platē un ņemšanu no ramiem paildus klāt? vai tas plusojās klāt instalētjām video kartēm? ja neplusojās tad, ja man ir defaultā 2gb hd atbalsts integrētais un es nopērku 1,5 instalēto loquid cooling, tad no tā ir kāda jēga vai būs vēl sliktāka jauda?un respektīvi man ir jāpērk 4 gb video karte?

 

vēl man interesē vai video kartēm ir procesori un ja ir tad vai viņi ir ar korēm?

 

tad vēl, kad intersējos par video kartēm LINUS TECH video skaidroja, ka vienas video kartes GPU tiek vairāk noslogots ar lielāku energo patēriņu, karstuma un mazāku FPS nekā, ja tas ir SLI vai CROSFIRE slēgumā un tajā pašā laikā citā vietā papildus lasiju, ka neesot vērts pirkt SLI vai CROSFIRE slēguma videokartes, jo INTEL arhitektūras mātes platēm PCIe slēgumi video kartēm rēķīnās x16,x8.x4...respektīvi pilnu jaudu dod tikai pirmais PCIe 3.0 x16 slots, pārējie visi samazinās...

 

tad vai ir vērts pirkt vienu jaudīgu teiksim liquid cooling 4 gb video karti, vai labāk 2 vai 3 videokartes katru pa 1 vai 2 gb atkarībā no slēguma SLI vai crosfire?

 

un ja es nopirkšu duālo videokarti PCIe 3.0 pirmajam x16 slotam ar liquid cooling vai air cooling kur būs tie divi GPU, bet tikai uz viena PCIe 3.0 x16 slota, vai tas x16 slots nesāks slotu dalīt uz pusēm un sanāks, ka viens x16 slots strādās x8,x8 un atkal nebūs nekādas leilas jēgas un jauda tiks dalīta..

 

tad vēl man interēsēja kurš slots ir ātrāks? PCIe 3.0 vai 2.0?

 

 

 

 

kāds ir otimālākais varinats priekš:

 

MSI z87-g55 

lga 1150

cpu i7 4790k

corsair h100 liquid cooling

ram hyper 24gb ddr3 cl11

dc corsire 850

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

eu džeki neapvainojaties, ja es kaut ko neparieizi esmus arakstijis, jo man tiešām ir maza sajēga par video kartēm...bet paskaidrojiet man līdzu kāds ir optimālākais variants...

Link to comment
Share on other sites

 

 

defaultā 2gb hd atbalsts integrētais un es nopērku 1,5 instalēto loquid cooling

Man godīgi grūti palika elpot lasot šo visu, domāju ka netikšu līdz galam.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Lasot palika dīvaini - tiešām idiots vai tomēr trepanēts krievu trollis?

Link to comment
Share on other sites

eu nu paskaidrojiet...kur es kaut ko neesmu sapratis...vieni paarmetumi, bet neviens neko neskaidro...izmisums un nesaprashana...

 

taatad nav divi GPU uz viena PCIe?

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

Latviešu valodas skolotāju skaits = -1.

(Ieleca likeņupē un tagad pa to peld, kopā ar samiem, bet vimbas - tās, kas taisās "kāpt", viņas to nesaprot.)

Link to comment
Share on other sites

labi beigsim manu nezinjaas demogogjiju un paariesim uz realo, kuram neviens paarsteidzosha kartaa nepieverhs uzmaniibu un nedod atbildi, bet visi tikai noniecina manu nezinju...kapeec neviens gudrinieks kam tas ir shpicka atomkodolu  molekularmassas rekjinashana nevar pateikt, kas manas mates plates komplektacijai butu vis piemerotaakais???

 

 

zaagjeet arii pat tadi idioti kaa es prot...

 

 

nezinu..var jau aiziet galejibas un sakt parsiit vai kads nezin videokaretes biosa kodaaciju x32,x86,x64 bit kodaacija un dzelzhu kaparu ciislu koncentraacijas ar aatrakajiem draiveriem un to kodaacijas gala sheemam ((Fe 100x(-6)) un ciislu diametralas caurlaidiibas jaudu un MHZ saderiibas koeficentu(m/s,omi,watii, utt) uz nanometru no plate suz plati ...kursh mashin kods ir draudziigaaks kuram kodam..un nosaukt visu komponnentu platformu markas chipsetu pusvadiitaaju kristaalu razhoshanas savienojamiibas ....eee eeee eeee..bet tiiri statsistiski man interesee vairaak noslogotais tirgus pie NOZARES juuzeriem...benchmark tirguu un realajaa praksee...un ja veel dziljaak gribas ieliist tad var saakt biosu kodu saderiibas skatiities attieciiba pret dzelzhu fizikaali tehniskajam nesibaam...FFFF0oFF0FF + FF45FF00 utt tjp....moshka var pat mainit biosa chipstetu numeraaciju prioritates star(t/p)boot sisteemaas...ee ee eee riitaa pat neacereeshos ko sarakstiju...kaads sasodīts skars FFFF0)0FFF draiveru kodaacijas sheemi DIAMETRIJAAM ar GPU pusvadiitaaju kristaaliem un kapara sakauseejuma diametra koncentracijas prcentuaalo savstarpejaam pretestiibaam...ee e e eeeee  eee e e ....5GHtHIENA & ROPINSON KROOZO...eee eeee  eeeeee...

 

es nevaru iedomaties ciks stulbs tad es buutu..perfekcija laikam ir debilitate muusdienas....chemistry and phisic Au Au Au Au  Rūūūūnīši.......

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

 

 

kāds ir otimālākais varinats priekš: MSI z87-g55 lga 1150 cpu i7 4790k corsair h100 liquid cooling ram hyper 24gb ddr3 cl11 dc corsire 850
Te jau var bāzt arī kādu no high-end gala. Vienalga kuru, kas patīk labāk.
Link to comment
Share on other sites

Iesaku titan z. Ieliec 2 tādas. Riktīga jauda. Viss lidos. Arī skaitītājs.

Link to comment
Share on other sites

aaa,,.. kāds budžets vispārīgi, ... ap kādiem dzīpariem ta summa grozās?

Link to comment
Share on other sites

doma ir nopirkt maximaali leeti...un lietotu un maximaali jaudīgu...neesmu no bagātajiem dievveidīgajiem...paldies par variantiem, bet vai kāds ir mazleit advencētāks un var pastastīt man par video GPU karšanām FSP un x16,x8,x4 noslogojumiem viena slotā, SLI un crosfire slēgumā un to optimālāko konfigurāciju...

 

kā labāk, vienu 4 gb vai 2, vai 3 katru pa 1,5 gb?

 

un pastāstiet taču tehniskās nianses dzirdētās vai no prakses lūdzu, ja esat gudrāki par mani...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

SLI un crosfire slēgumā un to optimālāko konfigurāciju...

Ko tu vari vaariities par "optimaalaako konfiguraaciju"?

Ir budzets un prasiibas #1 - buus konfiguraacija #1;

attieciigi budzetam un prasiibaam #2 - buus pavisam cita konfiguraacija.

 

Bet tev nav ne budzeta ne prasiibu. Un ja ir praatojumi par "maximaali leeti", tad par visaadiem SLI/Crossfire aizmirsti!

 

Bet nu toch "stulbenis" - tikai baarsta sagraabstiitus terminus bezsakariigaa seciibaa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

>KVANTSS Rakstītais tēmas sākums, Tas ir ĀRPRĀC!!!! :shok:  Tālāk bez kritikas. Oki, ir apsveicama doma salikt Hig End kompi priekš hardcore geiminga, SLI + Liquid cooling, u.t.t.  Viens jautājums, projekta  "jaunajam mājas apkures katlam" <100 collīgais displejs ar 4K, 8K vienot klāt ir paredzēts?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

doma ir nopirkt maximaali leeti...un lietotu un maximaali jaudīgu
 

Nopērc Nvidia gtx 970, un būs tev optimāli. Kāda runa par SLI, ja tu gribi lēti, sli ir domāts kad tu gribi maksimālu fps. Ja pietiek nauda tad 980ti.

Link to comment
Share on other sites

VO!!!...bez visiem zāģētājiem un troļotājiem var arī kaut ko sakarīgu uzzināt...par to FPS un SLI es nemaz nzināju....bet nu cenas jūsu optimalākajam variantam ir sapņainas un kosmiskas...

 

es esmu stipri piezemētāks...stiiiiiipri stiiiiiiipri piezemētāks.....

 

piemēram SLI slēguma varints lietots kurš ir tāds sakarīgāks? tikai ne ar kosmiski sapņainām cenām...lai sapņo bagātnieki...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

 

 

kā labāk, vienu 4 gb vai 2, vai 3 katru pa 1,5 gb?
GB nav galvenais veiktspējas parametrs.

 

 

 

doma ir nopirkt maximaali leeti

 

optimālākais variants
Šajā variantā viena videokarte pa max budžetu.

Cik domā tērēt neesi vēl pateicis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet nu cenas jūsu optimalākajam variantam ir sapņainas un kosmiskas...
 

Nosauc summu tad. Ja 970 tev ir par dārgu, tad aizmirsti vārdu SLI.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Divas vai vairāk videokartes ir dārgs prieks, tas tiem kas dzenās pakaļ katram FPS iegrūžot piķi.

Viena normāla videokarte būs labāka nekā divas švakākas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu tad beidzot cilvēki parādijušies starp idiotiem...budzeta doma ir ne vairāk par 120 eiro katru ja SLI...es tikai nezinu vai tik lēti varēs nopirkt tādas videokartes un puslīdz normālas, kas atbalsta SLI...un no sākuma doma ir nopirkt tikai vienu un vēlāk nākošo, jo man nav 240 eiro ko izgrūzt vienā reizē par abām..es neesmu tik bagāts....man lielākā daļa kompja ir salasīta no lietotām daļām...jauns ir tikai SSD, rami un mātes plate...pārējais viss ir leitots...

 

uz ko ir jaskatās vispār pērkot videokartes?

 

a kas ar to GPU noslogojumu? tā ir kad dalot uz diviem viņš tiek mazāk noslogots?

 

un kas ir ar to intel arhitektūras x16 slotu un x8 ir jēga SLI slēgumam vispār?

 

un kas pie video kartes instalācijas notiek ar integreeto video atmiņu un to ko papildus ņem no ramiem???...ja man ir 2GB jau integrētā plus no rama tad cik GB man jāpērk...un ja SLI slēgumā tad cik katru?

 

 

un no cik sumām sākas puslīdz normālas video kartes bet lietotas un kādi ir viņu parametri vai modeli kādu nosauciet...tikai bez sapņošnas...kā būtu ja būtu bet nav un nebūs...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

pridurok, nopeerc vienu pa 200 eiraam un, MLJEDZ, aizmirsti visus sli!!! tirlinjsj, ibio...

Jā viņam pietiks ar vienu labu GTX 970  ,nekā ar divām sudīgām videokartēm kurām ieguvums būs nulle...

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Rakstīšu, skaidri un gaiši. Pajāt par visām PCI-E versijām, optimālajiem variantiem un visu pārējo sūdu, ko te sarakstīji. Ieej kādā +/- cilvēcīgā i-veikalā, apskati, kas ir tavā cenu kategorijā un pērc nost 1 gab, ko var dabūt. Pirms tam, vēlams, paskatīties apskatus, lai saprastu, kas ir labs un kas ne tik ļoti. Ja nemāki iesist googlē modeļa review un/vai lasīt, tad meklē, kādu kas māk vai arī ej uz veikalu, prasi pārdevējam ko tev vajag (pēdējais var gadīties, ka būs pastulbs ieteikums, bet tas kā variants, ja pats neko citu nevari iesākt).

Ja lietotu, pats meklē forumos sludekļus un pērc. Neviens tev te mutē ar karoti videokarti neielies.

 

P.S. Ja šo izlasot nepalika skaidrāks, tad videokarti tev nafig nevajag, savukārt, apmeklēt kādu iestādi (parasti sauc par sākumskolu/pamatskolu), kur varbūt iemācīs domāt un lasīt, gan vajadzētu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu redzi...es pimēram nezināju, ka SLI slēgumā ir ātrāks FPS nekā single slēgumā...vienkārši te lielākā daļa tādi auni sēž , kas tēlo tik gudrus, tik gudrus, bet beigās neko tehniski sakrīgu tā arī nevar uzrakstīt...kas liecina par to, ka tikai gudri runāt māk un leilāko ties ar apvainojumiem...tas arī viss...uzdevu konkrētu jautājumu...par x16 x8 x4 slotu darbību un SLI slēgumu un tā arī neesmu saņēmis nevienu kompetentu atbildi...kā arī par integrēto video un no rmaiem ņemšanu papildus klāt attiecībā pret video kartes instalāciju...es vēl beigās priduroks sanāku...ķipa ņehuj jautāt tādus jautājumus uz kuriem ūber gudrie nezin atbildes...

 

sanāk tā ka jūs tikai te lielākā daļa gudri diršat bet neviens konkrēti neko pastastīt nevarat...

 

un ja man ir 2 gb jau integrēts.tad cik gb video man ir jāpērk un jāisntelē...

 

128bit

256

512                    single variantā un SLI un krosfire...

 

cik MHZ

 

pagaidām es redzu tikai dauņus kas ar aizvainojumiem bļauj jo dārgāk jo labāk....varb;ut maniem dzelžiem nemaz neatmaksājas pirkt pašu dārgāko, jo viņa vienalga nestrādās uz pilnu jaudu....

 

 

tehniskie speciālisti bļa...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

 

 

nu redzi...es pimēram nezināju, ka SLI slēgumā ir ātrāks FPS nekā single slēgumā...vienkārši te lielākā daļa tādi auni sēž , kas tēlo tik gudrus, tik gudrus, bet beigās neko tehniski sakrīgu tā arī nevar uzrakstīt...kas liecina par to, ka tikai gudri runāt māk un leilāko ties ar apvainojumiem...tas arī viss...uzdevu konkrētu jautājumu...par x16 x8 x4 slotu darbību un SLI slēgumu un tā arī neesmu saņēmis nevienu kompetentu atbildi...kā arī par integrēto video un no rmaiem ņemšanu papildus klāt attiecībā pret video kartes instalāciju...es vēl beigās priduroks sanāku...ķipa ņehuj jautāt tādus jautājumus uz kuriem ūber gudrie nezin atbildes... sanāk tā ka jūs tikai te lielākā daļa gudri diršat bet neviens konkrēti neko pastastīt nevarat...

Nu šeit forumā var atrast atbildi ,jo tas jautājums tiek uzdots ļoti bieži.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Videokarte

http://www.boot.lv/tehnika/pci-express-standarts-turpina-attistities

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Integrētā videokarte kaut nedaudz palīdzēt citai videokartei apstrādē var uz windows 10 ar multigpu supportu. Bet pērkot videokarti tev jāpiemeklē tāda, kur pci-express slota izmērs kombinācijā ar joslas platumu un bez barošanas bloka spf tikšķu jaudas uzlādes ātrumu ir ekvivalents ram un procesora ātrumam, un barošanas bloka spf tikšķis kopā ar ievietoto ram karšu daudzumu nepārkāpj uz mātes plates norādīto maksimālo drošo ātrumu, savādāk labākajā gadījumā var nodedzināt south bridge, sliktākajā pašu procesoru.

 

Bet ņemot vērā ka gribi kombinēt mazāk jaudīgas ar jaudīgākām videokartēm, jāņem vērā tas, ka lai tās kopā būtu spējīgas darboties, mazāk jaudīgo videokaršu kopņu jābūt vienādai ar jaudīgākās videokartes kopnes ātrumu, lai būtu iespējams izdalīt videokaršu dalāmos uzdevumus veiksmīgi un kopņu ātrums nebūtu cēlonis bildes stutteringam.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Eu tu, KVANTSS, forumā tev neviens neko smalki stāstīt nesāks. Virspusēji pateiks, lai apmēram ir skaidrs. Pilns internets ar videokaršu aprakstiem, testiem, utt. Pie kam, tu uzdod tik,.. tik,.. stulbus jautājumus, ka neviens šeit negrib auklēties.

 

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

viena diršanās ap un par un nekā konkrēta..

 

 

tad sasodīts kam vispār tas forums ir domāts....

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti tak par to SLI. Ko iecikleejies? Tas ir tik shaurs laucinsh - ekskluziivi datorspeelju entuziastiem.
Un arii no tiem maz kam to SLI vajag un veel mazaak izmanto.

 

uz ko ir jaskatās vispār pērkot videokartes?

Uz benchmarkiem jaaskataas.

 

a kas ar to GPU noslogojumu?

Noslogojums ir atkariigs no paareejaam datora sastaavdaljaam - galvenokaart CPU. Ja CPU ir speejiigs, tad GPU tiek noslogots tik cik vajag (kaut vai uz max).

 

un kas pie video kartes instalācijas notiek ar integreeto video atmiņu un to ko papildus ņem no ramiem?

Ja lieto diskreeto videokarti, tad integreetaa videokarte (standarta variantaa) tiek atsleegta un attieciigi sisteemas atminja integreetai videokartei vairs nav vajadziiga un tiek atbriivota. Diskreetajaam videokarteem ir pashaam sava atminja uzlodeeta uz plates. Nekaadu papildus atminju diskreetajai videokartei nopirkt nevar.

 

Link to comment
Share on other sites

Tev nepielec?! Te ne viens neko tev sīki iztirzātu nepasniegs. Meklē saitos, kas ar to nodarbojas.


 

 

bet neviens ar izņēmumiem tehniskās nianses nevar pastāstīt
Tu ko, iedomājies, ka te forumā sēž cilvēki, kuri tā vien gaida, kad kādam visu sīki smalki uzrakstīt, naivais. Es vēl saprastu, kad kāds ar to pelna naudu, citādi.. Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

ieiet viekalaa un skaidri un gaiši plus minus kaut kādu var atļauties tikai tādi kā tu..bet tādiem kā man ir jaskatās kur var lietotu nopirkt un vēl vai ir vērts vispār tādu pirkt..pašu dārgāko bez jēgas var tikai beizīši pirkt...ja man 4 paaudzes intels nemaz nevilks to plus mīnus uz pilnu jaudu tad sasodīts man skaidri un gaiši plus mīnus tādu naudu sasodīts cilvēcīgi mest ārā...

 

paņem veikalā un plus mīnus uz aci nopērc procesoru un tad ar gumijas āmurīti cilvēcīgi piepalīdzi ja nelien iekšā...

 

es pat veikalā neieeju jo nav jēgas...es pērku no rokām un leitotu un lieku visu kopā pats un tāpēc skaidri un gaiši no sākuma intersējos...uz mātes plates sakrāmēt visu virsū pēc specifikācijas nav nekādas lielās zināšanas vajadzīgas, bet vot video karti iebāzt proporcionāli visu dzelžu kofigam ne par jaudīgu ne par vāju izvēloties no visas tās kaudzes firmām ir jābūt pieredzej un zināšanām kuru man nav....

 

 

 

 

caur baigo kaudzi sūdiem uz galvas es beidzot tieku pie dažām atbildēm ko man vajaga...

 

thenks borja....

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Sāk jau likties, ka te parādās arī tie, kas no tvnet.lv un ss.lv ir izbanoti.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...