Jump to content

Lattelecom pieliek ciparu


Volters
 Share

Recommended Posts

 

 

tiešām? pat DSL vairs nedod?
 

 

Es te par tuvāku vai tālāku nākotni, jo kaut kad pienāks tas brīdis, kad ar dsl ātrumiem būs par īsu, kādreiz arī iezvanpieejas modems bija labu labais... 

 

P.S Ja nav vēsturiski ievilktas telefonlīnijas, tad dsl pieslēgšana tāpat ir diezgan sālīta.

Link to comment
Share on other sites

vara kabeļos LTC vairs līdzekļus neiegulda. Jaunus nerok, ja vecais jātrmontē, tad vēl 3x parēķinās vai nav lētāk uzteikt ietekmētajiem, ne maksāt n-simtus vai pat dažus tūkstošus Citrusam. Visi tie VDSL un Vectoringi ir kamēr vēl vara kabeļtīkls kaut cik turās.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk, ka LTC vairs neko nerok?

 

p.s.

man kaparu ieraka pirms ~ 12 gadiem, tam vēl vajadzētu turēt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pa lielam - jā. Protams, kaut kādi izņēmuma gadījumi ir un būs, bet nostādne ir kā augstāk minēju.

Link to comment
Share on other sites

Nu optiku privātmājām vairs nedod pat ar līdzfinansējumu, gribi optiku - 100% apmaksā visu ievilkšanu.

Baltcoms - a ko Baltcoms? Tas tak nekur ārpus guļamrajoniem nekad nav līdis.

Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss, cik man zināms bcoms, vismaz Rīgā arī privātmājām velk.. ja vien ir iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bcoms dazkart ari centra dzivoklus pasuta ar ievilksanu, nemaz neskatoties uz privatmajamm.

Link to comment
Share on other sites

Man šodien Lattelekom ir palaidis lejupielādi pat līdz 15 Mbit/s. Kā es teicu ne visu uzreiz. Man nav iemesla būt neapmierinātam ar šiem.

Labāk nekā lietot mobilo tīklu!

Link to comment
Share on other sites

Šodien saņēmu vēstuli par televīzijas cenu izmaiņām. Jāatsakās no HD pakas. Arī tematiskās pakas kļūst dārgākas. Valstī deflācija, bet tie tik pieliek.

https://goo.gl/RoFcCu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man šodien Lattelekom ir palaidis lejupielādi pat līdz 15 Mbit/s.

un uz augšu cik? 

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

5343064761.png

Droši vien kaut kā tā.Tikai nesaprotama tā politika, es ilgi un dikti par vismaz šo  ātrumu cīnījos, bet te , redz, ne no šā, ne no tā ņem un pieliek :shok: ...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Jā, tādi paši cipari. Žēl, ka UP kaut ko nepiemeta klāt.

Link to comment
Share on other sites

un uz augšu cik?

2,10 Mbit/s и главное  стабильно.

Labots - symbio
Link to comment
Share on other sites

100debija

Kā jau iepriekš minēju , no 1.jūn. šie cenu no 14.90e paaugstināja uz 17.50e par plikiem 100mb/s.

Šodien atsūta mesidžu, ka plikajiem 100mb/s pakaļ met 42 standarta TV kanālus un 15 eiro kuponu viņu bodēs. 18 eiro/mēn., bet jāpiesakās līdz 1.jūn.

Link to comment
Share on other sites

androidz

A tu pasaki ka ej prom, un paskaties, ko tad metīs pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
archers

Nezinu ka citiem, bet man cenu pazeminaja no

maija Internets 1 optika abonçðana 12,31

un junija Starta internets abonçðana 01.06.2016.-30.06.2016. 14,46 -4,96 9,50

 

Taka daziem pieliek, daziem samazina.

Es atteicos no visam TV, ... Teicu, ka man neko uzlabot nevajag. Ir labi ta ka ir.

Link to comment
Share on other sites

Klaawz,ko nozīmē viņu reklāmā kvalitatīva TV ... tur vispār kāds HD kanāls tajā paketē ietilpst vai 720 × 576 uzskata par kvalitatīvu  ?

 

 

p.s.

 

symbio , atteicos no LTC vada un 5Mbit ... Tele2 4G jau pāris mēnešus zem 50 Mbit down / 25Mbit up nav kritis ne vienā brīdī un arī neesmu ievērojis kaut mazākos traucējumus sakaros ... 

Labots - dsks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, man iepriekš nav bijis TV, tāpēc nevaru komentēt. Ņēmu tikai dēļ interneta, ja būtu piedāvājums bez TV, tad ņemtu to.

 

Par TV kvalitāti varu teikt ka ir diezgan slikta salīdzinot ar FullHD, HD Bluray filmām.

 

Kur var redzēt un pārbaudīt to izšķirtspēju? Jo tam dekoderim ir ļoti maz iespējas.

Link to comment
Share on other sites

Kur var redzēt un pārbaudīt to izšķirtspēju?

 

Parsti TV stūrī (kā kuram) tā parādās, kad kaut ko pārslēdz, vai nospiež [OK] uz paša TV pults.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nav tur ko baudīt, ar aci var labi redzēt artifaktus un nenormālo attāla kompresiju. Štrunts par izšķirtspēju, arī HD bildi var tā pārkompresēt, ka izšķirtspēja būs, bet attēls tīrā miglubilde.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Interaktīvās bilde ir tāla atblāzma no HD - uz lielāka tv izskatās savādi, maigi sakot.

Link to comment
Share on other sites

un kā citiem ir ar bildi? Baltcomam? Nevaru izdomāt ko vilkt jaunā dzīvoklī - optiku LTC vai pamēģināt ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Baltcomam ārzemju kanāliem, īpaši nepētot, bilde izskatās tāda pati kā no SAT. LTV un MTG kanāli tiek ņemti pa tiešo un, piemēram, LTV1 attēls ir asāks kā VTV raidītais, attiecīgi ar LTC ITV būs vēl lielāka starpība. Nu un bitreits HD kanāliem Baltcomā arī kā uz SAT, dažiem ir pieejami AC3 skaņas celiņi.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Baltkoms neiespringst pārkompresēt - lielākā daļa kanālu nāk pa tiešo no sat vai virszemes.

Link to comment
Share on other sites

esmu bijis LTC optikas/itv lietotājs vairākus gadus, pārceļoties uz Jelgavu, izvēlējos Baltcom.. salīdzinot kvalitāte ir daudz labāka par LTC.. kanālu vairāk un cena draudzīgāka.. ir arī visas arhīvu, ierakstu utt fīčas.

Link to comment
Share on other sites

Neaizstāvu LTC, taču pārkompresijas iemesls ir mārketinga uzspiestā vēlme, ka jānodrošina 2i TV (no tiem 1 HD) caur 10Mbit DSLu.

Tā tā āža kāja arī velkas līdzi līdz pat šodienai.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Neaizstāvu LTC, taču pārkompresijas iemesls ir mārketinga uzspiestā vēlme, ka jānodrošina 2i TV (no tiem 1 HD) caur 10Mbit DSLu.

Kāda problēma nodrošināt 2 bitreitus katram kanālam. Peirātiskie operatori to var un miljonāru kantori nevar? Kā parasti - nav vēlmes, kamēr ir aļņi, kas pērk un lieto. 

Link to comment
Share on other sites

Iespēja redzēt vienu pārraidi ar dažādiem bitreitiem atkarībā no galaiekārtas un tīkla spējām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda problēma nodrošināt 2 bitreitus katram kanālam.

Tu neizlasīji būtiskāko daļu - to, kura sākās ar vārdu "mārketings".

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iespēja redzēt vienu pārraidi ar dažādiem bitreitiem atkarībā no galaiekārtas un tīkla spējām.

 

Paldies. Mazliet biju ieklemmējis uz virszemes apraidi, tāpēc uzreiz nepieleca. 

Link to comment
Share on other sites

 

 
Mūsu pakalpojums šobrīd pieejams Rīgas, Rēzeknes un Daugavpils pilsētās. 
 
p.s.
 
p.p.s.
 
Un vēl vienā vietā minēts, ka pagaidām pakalpojums pieejams tikai Rīgā. Acīmredzot LTC tā  cīnās ar Rīgas konkurentiem.
Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vispar jau amizanti ar to 1188. LTC dara to, ko sen jau vajadzēja - vienu lētāku un ne tik ātru, ekonomisko piedāvājumu.

Tikai šito ir speciāli jāmeklē. Ārpus 1188 tas nav manāms.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

1) Kāda starpība tam shortcut.lattelecom no lattelecom.lv ?? Kvalitāte drausmīga - diez kāpēc - jo no tās lapas viņu "HD" filmas iet ar 3.5Mbit (paši apstiprināja to) - nu wtf vienkārši - par parasto online tv kvalitāti vispār nav jēgas runāt - pat uz telefona/planšetes nav nekādas normālas kvalitātes!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...