Jump to content

Lattelecom pieliek ciparu


Volters
 Share

Recommended Posts

Bruketajs

 

 

Vispar jau amizanti ar to 1188. LTC dara to, ko sen jau vajadzēja - vienu lētāku un ne tik ātru, ekonomisko piedāvājumu.

Tipiskā štelle, kā LMT un Amigo vai Tele2 un ZZ un tā tālāk... Tikai pieejams tikai Rīgā un Rjēzeknē...  

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka cenšās pārvilināt klientus no lokālajiem operatoriem.

Labots - Slaids
Link to comment
Share on other sites

Papildinot. tur, kur lokālie nolikvidēti un citu lielo nav, tur bezmaksas siers vairs nepienākas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mūsu pakalpojums šobrīd pieejams Rīgas, Rēzeknes un Daugavpils pilsētās. 
ja būtu ierakstijis tai mekletāja pilsētu būtu pamanijis ka tur ir tikai dažas adreses kur pieejams nevisā pilsētā, vis ticamak tas tapēc ka optikas līnija tur ir bet netiek izmantota  
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Hehe Lattelecom tiešām labi pelna.  Ja gribu mainīt modemu uz jaunu(vienkārši ir vecs modems bez wifi) tad 5 Eur + 30 Eur par meistara vizīti. Savukārt ja modems ir salūzis tad "tikai" 5 Eur.

| 18.01.2017 14:36:50 | Madara Kalniņa: Sveiki! Tūliņ apskatīšos
| 18.01.2017 14:38:32 | Viesis 9912: Pašlaik lietošana vecais Huawei HG8240 terminālis.
| 18.01.2017 14:41:04 | Madara Kalniņa: Šajā gadījumā jaunā modema konfigurācijas maksa būs 5 eur + 30 eur
par meistara vizīti.
| 18.01.2017 14:41:18 | Madara Kalniņa: Šajā gadījumā jaunā modema konfigurācijas maksa būs 5 eur + 30 eur
par meistara vizīti.
| 18.01.2017 14:41:44 | Madara Kalniņa: Vai arī ir iespēja vienkārši iegādāties rūteri un pieslēgt to pie esošā
modema
| 18.01.2017 14:42:05 | Viesis 9912: Dārgi sanāk meistara vizīte. Lattelecom centrā nevar nomainīt iekārtu?
| 18.01.2017 14:43:01 | Madara Kalniņa: Var nomainīt veikalā, taču signālu nav iespējams konfigurēt attālināti.
| 18.01.2017 14:43:08 | Madara Kalniņa: Lētāk sanāk nopirkt rūteri
| 18.01.2017 14:44:19 | Madara Kalniņa: Lētāk sanāk nopirkt rūteri
| 18.01.2017 14:44:36 | Viesis 9912: Sanāk kamēr vecais terminālis strādā, tikmēr maiņa bez maksas nav
iespējama?
| 18.01.2017 14:45:15 | Madara Kalniņa: Bez maksas iekārtas vispār netiek mainītas
| 18.01.2017 14:45:35 | Viesis 9912: Arī ja salūzt?
| 18.01.2017 14:45:49 | Madara Kalniņa: Ja esošais modems nedarbotos, tad par tā nomaiņu būtu 5 eur
konfigurācijas maksa
| 18.01.2017 14:46:27 | Viesis 9912: Kas slēpjas zem "konfigurācijas"?
| 18.01.2017 14:47:04 | Madara Kalniņa: Signāla konfigurācija, aktivizēšana uz šo konkrēto iekārtu
| 18.01.2017 14:47:56 | Viesis 9912: Sanāk par 5 minūšu darbu 5 Eur 
| 18.01.2017 14:48:38 | Madara Kalniņa: Jā, var teikt arī tā

post-86779-0-87814100-1484751232_thumb.png

Labots - MasteR's
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lattelecom viss tas šobrīd ir outsorcēts. Tie nav Lattelecom darbinieki, kuri veic uzstādīšanu. Tāpēc ir jāmaksā par katru operāciju. Optikas kabelim ir dažas nianses, kur enduseris var sačakarēt pasākumu. Tas nav tas pats kas iespraust RJ45 konektoru.

Un 5 eur par to, ka kāds ierodas pie tevis uz vietas ir faktiski par velti. Tur pat transporta izmaksas neiznāk.

Link to comment
Share on other sites

es jau kaut kad agrāk te rakstīju ka tas piecītis ir vairāk tā kā lai piebremzētu bezjēgā modēmu un dekoderu mainīšanu. Kā kas, tā mainām modēmu... kaut kādas sūdzības par kaut ko, kad bojājums nav acīmredzams - mainām modēmu, neko nevar atrast, bet vajag radīt ilūziju ka kaut kas ir darīts - mainām modēmu... utt... Rezultātā tērējas jaunās iekārtas un sarodas kaudzes ar it kā bojātām, bet varbūt tomēr nē, iekārtām. Tagad tehniķis vēl padomās pirms bezjēgā mainīt kaut ko - vēl jāpaskaidro klientam par piecīti un jāraksta maiņas akts...

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad tas piecītis tiks paņemts arī tai gadījumā, kad tiešām iekārta nobeigusies. Un to paņems par attālināto modēma konfigurāciju(tiekot taču izmantots dārgais un sarežģitais konfigurācijas process), netkarīgi vai pakalpojums ierīkots nesen vai pirms 2 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

5ti LTC ņem pa labi un kreisi, pat, ja neko īpaši nedara.. nesen nomainīju tarifu.. i pa to 5ti pielika rēķinam... :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Protams, jo kādai darbiniecei sistēmā ir jāveic izmaiņas un tas ir ļoti atbildīgs darbs un kādiem ir pārāk "mazas algas". Tauta jau ir "bagāta", vajag tikai slaukt.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

@CAP

 

Vajag izlasīt info mājas lapā!

"Pakalpojuma maiņu bez papildu maksas vari pieteikt Mans Lattelecom sadaļā Mani pakalpojumi → Abonētie pakalpojumi."

 

 

"Tāpat Tu vari pieteikt pakalpojuma maiņu:

Mans Lattelecom sadaļā Saziņa → Uzdod jautājumu;

nosūtot vēstuli uz e-pastu lattelecom@lattelecom.lv;

zvanot uz 177;

Lattelecom veikalā;

Šajā gadījumā par maiņu tiks piemērota vienreizējā maksa 5.00 EUR (ar PVN)"

Link to comment
Share on other sites

@@Knaabis, nu te bija bišķi savādāks variants.. cits tarifs.. cena un vēl nenokaunējās noplēst 5 eur par izmaiņu veikšanu.. :D lai gan iepriekšējās reizēs par to neplēsa. Un to info es zinu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu te bija bišķi savādāks variants.. cits tarifs.. cena un vēl nenokaunējās noplēst 5 eur par izmaiņu veikšanu.. :D lai gan iepriekšējās reizēs par to neplēsa. Un to info es zinu.

Nevis savādāks variants, bet ja esi pats pa slinku ieiet mans LTC un veik izmaiņas un gribi lai to dara tavā vietā značit maksā! viss godīgi un kā pienākas. LTC pa daudz izlutinājuši ir

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iekš mans LTC cenu nenokaulēsi. Kaut arī tas nemaz vairs nav iespējams vietās, kur LTC ir monopolists.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

tas nemaz vairs nav iespējams vietās, kur LTC ir monopolists.

 

Tādas vietas nav!!!!!

 

Visur, kur ir pieejams LTC būs pieejams arī kāds no mobilajiem internetiem, kas ir vairāk kā labs cenas pakaulēšani - ja to proti izmantot ;)

Link to comment
Share on other sites

aha.. cenu nokaulējam, ltc veic savas izmaiņas un par to arī iekasē naudiņu.. ja tas būtu bijis, iespējams, izdarīt mansltc, tad tā arī būtu darījis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
airis1989

Ir iespēja dabūt lattelecom par krietni lētākiem cipariem kā ir mājaslapā caur aģentiem(ap 30% lētāk), ja kādam ir interese varu aizsūtīt cenu lapu, bet tas attiecas uz klientiem, kas pašreiz nav lattelecom klienti,(kā pārvilināšanas politika) un līgums ir uz diviem gadiem) Agrāk pats strādāju lattelecomā par pie druvīm zvanītāju, bet tagad ir palikušas paziņas.

Link to comment
Share on other sites

Un kas no tā, pēkšņi līnijas uzlabosies un telekoms ātrumu varēs piedāvāt, nē taču!

Link to comment
Share on other sites

Citēt

 

Lai Tavā rīcībā būtu jaunākie un modernākie risinājumi, ir ieviestas pārmaiņas Lattelecom pakalpojumos. 2017. gada jūnijā Tavs līdzšinējais pakalpojums Mājas komplekts ekonomiskais ar TV tiks pārveidots par TV un Starta internets (interneta ātrums max 10 Mbit/s un min 2 Mbit/s) ar abonēšanas maksu 23,50 EUR/mēnesī visu pakalpojuma lietošanas laiku.

Par Mājas telefona tarifu plānu Bezmaksas sarunas Latvijā būs jāmaksā 8,00 EUR/mēnesī (standarta maksa – 9,81 EUR/mēnesī). Mājas telefona īpašā cena spēkā uz 24 mēnešiem.

 

 

Kam vēl jaunākie un modernākie risinājumi (dsl internets 10mbit lol) @ mans.lattelecom.lv piespiedu kārtā?   Iepriekš par tel, tv, netu bija mazliet zem 29.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dažas dienas atpakaļ Lattelecom mani piespieda migrēt no ekonomiskā DSL uz Starta internetu (līdz tam bija spēkā interaktīvā TV ar atlaidi). Skatos, ka ātrums patiesībā ir 15/2. Vai tas gadījumā arī nav VDSL, nevis "parastais" ADSL? Jo pings arī ir zemāks - ap 8-9 ms. Pakalpojumu pieejamības pārbaudes rīkā man nav pieejams vairāk par to pašu 10 Mbit/s Starta internetu.

Link to comment
Share on other sites

Nabaga Lattelecom - Gulbim laikam vajag algas paaugstinājumu, tāpēc sadārdzinās pakalpojumi...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 3 stundām , xxaxx teica:

piespieda migrēt no ekonomiskā DSL uz Starta internetu

 

Lai tik atnāk pie manis ar tādu piedāvājumu - dabūs rovno 1 klientu mazāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kellerman
pirms 9 stundām , xxaxx teica:

Dažas dienas atpakaļ Lattelecom mani piespieda migrēt no ekonomiskā DSL uz Starta internetu (līdz tam bija spēkā interaktīvā TV ar atlaidi). Skatos, ka ātrums patiesībā ir 15/2. Vai tas gadījumā arī nav VDSL, nevis "parastais" ADSL? Jo pings arī ir zemāks - ap 8-9 ms. Pakalpojumu pieejamības pārbaudes rīkā man nav pieejams vairāk par to pašu 10 Mbit/s Starta internetu.

Tas ir VDSL

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , VebKamera teica:

Lai tik atnāk pie manis ar tādu piedāvājumu

Es pieslēdzu interaktīvo TV 2015. gadā ar atlaidi, kas, pēc Lattelecom teiktā, saglabāšoties visu pakalpojuma lietošanas laiku. Bet laikam ar to sāku viņiem nest neciešamus zaudējumus. :sarkasms:Nekas, varbūt būs jāpārreģistrē uz ģimenē dzīvojoša seniora vārda, lai iegūtu citu atlaidi.

pirms 15 stundām , kellerman teica:

Tas ir VDSL

Tad jau laikam man ir ļoti gara līnija, jo 30/7,5 VDSL varot nodrošināt pat uz 2 km garas. Bet nu tāpat tas ir labāk nekā 10/0,8 ADSL.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 19 minūtēm , xxaxx teica:

laikam man ir ļoti gara līnija

 

 Tak nē, viņi ierobežo. Kad man slēdza uz VDSL, tad vecis atnāca un parādīja savā datorā, ka līnija velk savus 30, bet man tika tikai ~~ 14. Lai nu kā - es nebiju gatavs maksāt vairāk kā 2 X vairāk par tiem papildus megabitiem. Un man vairāk vajadzēja palielināt uploadu, ko viņi tā īsti nevarēja piedāvāt. Tas stāv zem 2 Mbps.

 

Lai nu kā, par to ciparu, ko viņi no manis izspiež naudas izteiksmē vēl ir vērts ņemt tos 14 Mbps lauku apvidū, bet ja šamie gribēs vairāk, man uzradīsies jauks SXT un kāds no mobilajiem pieslēgumiem. Mana laime ir tā, ka es varu ņemt jebkuru mobilo - visu operatoru torņi ir tiešā redzamībā. Un cenas jau iet zem LTC "piedāvājumiem".

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 14 minūtēm , VebKamera teica:

varu ņemt jebkuru mobilo - visu operatoru torņi ir tiešā redzamībā

No 2018. gada marta Lattelecom klientiem piedāvāt 4G interneta pakalpojumu, pēc iespējas plašākam Latvijas iedzīvotāju lokam sniedzot iespēju ērtāk lietot Lattelecom pakalpojumus - internetu komplektā ar modernāko televīziju - Shortcut. :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , laikamTak teica:

No 2018. gada marta Lattelecom klientiem piedāvāt 4G interneta pakalpojumu

 

4G viņi ņem no TELE2

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , laikamTak teica:

ar jauko SXT jau labu laiku var dabūt labus ātrumus

ja upload ir tik mazs, jāmēģija antena novietot citur, lai būtu tieša redzamība, ja tas ir iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Jā, šie man ar no 1. marta +8 eiro. Laikam būs jāpamēģina kāds mazais kantoris, televīziju tāpat man nevajag, jo neviens neskatās.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, VebKamera teica:

līnija velk savus 30

Man nav ne jausmas, cik velk mana līnija, un tas mani arī pārāk neinteresē, jo neesmu gatavs maksāt vairāk par ātrākiem pieslēgumiem (nav arī vajadzības). Taču interesanti, ka pakalpojumu pieejamības pārbaudes rīkā dažiem maniem tuvējiem kaimiņiem ir pieejami 60 Mbit/s, bet citiem, arī man - 10 Mbit/s, par kuriem iepriekš domāju, ka tas ir tas pats vecais ADSL variants.

Link to comment
Share on other sites

Ja ceļ cenu, tad vienīgais variants ir atteikties. Gan jau būs zvans no Lattelecoma ar labāku piedāvājumu.Vismaz, kad atteicos no parastā DSL, man uzreiz cenu nometa uz 12 eirikiem un vēlāk vēl, pa to pašu naudu televīziju piedāvāja. Man bija baigā škrobe, nafig visu laiku maksāju 18 eirikus, ja tik vienkārši cenu nosist. Es gan viņiem saldi stāstiju,ka man baigi patīk viņu internets, tikai nu dikti lēni varu datus nosūtīt. Loģiski, ka DSL Lattelekom neko nevar uzlabot.  

Link to comment
Share on other sites

 Es savukārt viņiem atgādinu, ka viņiem nav motivācijas kaut ko uzlabot, jo optiskais un DSL ir vienā cenā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...