Jump to content

Kādas ir forumiešu atsauksmes par Bites sakaru kvalitāti?


chubars
 Share

Recommended Posts

Par megabitiem runājot, bij kādi ~50.

Tiešām gribētos zināt, par cik nedēļām pagarini akumulatora darbības ilgumu atslēdzot 4g ... Un ko tas dod.

Starp citu, arī ar 2g nets darbojas ja kas ... 

Link to comment
Share on other sites

Ļoti vienkārši. 2G torņi ir visizplatītākie un frekvencēs, līdz ar ko telefona raidītājs strādā ar mazāku izstarojošo jaudu. Telefons sava raidītāja jaudu pieregulē, atkarībā no apstākļiem.  3G ir arī ļoti izplatīti, bet frekvences dēļ tie švakāk izplatās, tāpēc telefona raidītājam 3G režīmā nākas biežāk strādāt ar augstāku jaudu. Nu un tālāk 4G. Bet aķa ietaupījums, mērāms nedēļās, tāpat nesanāks

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Nez. Draudzenei ir Bite, man pašam Tele2. Viņai dzīvoklī ir divās vietās melnie punkti, lai gan atklātā vietā ir un deviņstāvu mājas devītais stāvs. Maršrutā Liepāja-Vaiņode internets pazūd viņai diezgan bieži, man vienā vietā paŗslēdzas no 4G uz 3G. Nakošnedēļ varēšu pateikt vairāk kas un kā, jo izbrauksim Kurzemi.

Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

 

 

Jums ko krāns garāks, ka rāda 4g vai arī tiešām telefonos velkat torentus?

No 4G būtu jēga, ja operatori nepiekoptu lietošanas ierobežojumus, stulbās godīgas lietošanas politikas utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)
Es telefonā, bačas taupības nolūkos esmu atslēdzis 4G, jo ar citiem arī nets darbojas labi.

Savulaik uz E51 atslēdzu 3G. Tiesa, tas bija tad, kad 3G vēl tikai sāka parādīties. Ekonomija - viena lieka diena klāt. Runa nebija pat par internetu, bet gan par vienkāršu telefona centienu strādāt 3G tīklā, kura bija tik maz, vai vienkārši nebija.

Labots - Volters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

No 4G būtu jēga, ja operatori nepiekoptu lietošanas ierobežojumus, stulbās godīgas lietošanas politikas utt.

 

Kāpēc Bite ir daudzskaitlī? :D 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

Pameklē gan reālas sūdzības un paskaties cik tādu ir %, jo bezierobežojumu Tele un LMT arī ir bezierobežojumu (izņemot objektīvus apstākļus, kad šlauka pa šauru), atšķirībā no citādās kompānijas. Tele laukos rukā hotspotā uz nebēdu un LMT cik pamēģināju ar. vasaras mītnē dēļ citādās pieejas datu izmantošanā, kaimiņš aizmuka no Bites.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Tele2 ar tāpat rīkojas, slinkums meklēt.

Stāstīt pasakas nevajag. LMT un Tele2 bezlimits patiešām ir bezlimits un vari izmeklēt visu līgumu - LMT atradīsi tevis pieminēto frāzi, bet Tele2 nekas nebūs par godīgas lietošanas politiku.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
(labots)
Bite der jauniešiem un cilvēkiem, kuri stājas dzimumattiecībās ar santīmu.

Uj, uj, nevajag uzreiz šitentā!

Bite>Bite zvanu kvalitāte ir augstāka kā jebkura cita kombinācija

Bite>LMT sakaru kvalitāte variējas visu laiku, iespējams, dēļ LMT nespējas nodrošināt starpoperatoru savienojumu jo tas pats ir arī ar LMT>Tele2.

Vēl ir tāda nianse - saņemot zvanu no applista, kas izmanto LMT, nākas gaidīt 2-3 sekundes, kā minimums, līdz sarunas sākumam. Nezinu un īpaši negribu zināt kālab tas tā.

Pats biti lietoju Jelgavā, Ozolniekos, Svētē, Gaujienā un nekad nav bijuši jautājumi par pārklājumu. Neesmu gan no neapdzīvotu nostūru meklētājiem, bet tiem ir LMT ko lietot.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

ezis666

Un par santīmmīlēšanu- ja maksā tikai sev, tad vēl tā, bet ja visai ģimenei, tad tur ne tikai aliņš sanāk, bet kanna dīzeļa, ko izbraukt brīvdienās

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

No 4G būtu jēga, ja operatori nepiekoptu lietošanas ierobežojumus, stulbās godīgas lietošanas politikas utt.

Tad tieši no 4G nebūtu jēga, jo nolāpītie torentisti noliktu operatora tīklu guļus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man savā laikā bija uzlikts 2g, pēc tam nospļāvos un atstāju uz auto.. akumulatora darbību ikdienā tas nekādi neietekmēja, vismaz ne tik manāmi. Tagad ir 4g.. kur ir 4g, tur rāda 4g zonu, kad kāds zvana pārmetas uz 3g zonu.

Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

 

 

Pameklē gan reālas sūdzības un paskaties cik tādu ir %, jo bezierobežojumu Tele un LMT arī ir bezierobežojumu (izņemot objektīvus apstākļus, kad šlauka pa šauru), atšķirībā no citādās kompānijas.

Paša pieredze derēs? 2012.gads, bezlimita internets par 19 Ls mēnesī. Sākumā gāja ideāli, pēc nedēļas sākās aiztures, nekonekti. Izmantošanas scenārijs: vpn tunelis. Pamocījos 2 nedēļas un atslēdzu.

 

 

dēļ citādās pieejas datu izmantošanā

Konkrētāk, lūdzu?

 

 

LMT un Tele2 bezlimits patiešām ir bezlimits un vari izmeklēt visu līgumu - LMT atradīsi tevis pieminēto frāzi

Labs ir, par Tele2 nestrīdēšos, taču LMT par bezlimitu runa nevr būt.

 

Es nestāvu-un-krītu par kādu operatoru. Visiem ir nianses, taču Bitē problēmu ir mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Visiem ir nianses, taču Bitē problēmu ir mazāk.

Tieši par Biti esmu dzirdējis visvairāk sūdzību ar "neierobežoto" internetu.

 

Es strādāju Tele2 pietuvinātā kompānijā, līdz ar to man ir jāzin viņu nianses un par Bezlimitu skau kā ir - neierobežo.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Bitei zinu vismaz 2 melnos punktus kuros sakaru vienkārši nav. Bites pārklājuma kartē zonai jābūt.

Viens ir Šķirotavā. Mājās ir pavisam vāja zona, uz ielas mazliet labāka, bet dārzā nulle. Dēļ tā atgriezos atpakaļ LMT pēc trīs nedēļām Bitē.

Otrs Lielupei otrā krastā pretī Majoriem. Zona laba, bet parunāt nevar-atbalsis un aiztures.

 

Ja tādi sīkumi netraucē, tad Bite ir ārpus konkurences cenas dēļ. Piemēram, mana māsa par vidēji par 20 stundām sarunu mēnesī maksā €4.27.

Paldies Bitei par labdarību!

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Kads ir saskaries ar to ka Bite automatiski aktivize pakalpojumu " Diena Eiropa" pa 2,5Eur tiklidz atrodoties arpus LV uzzvani kadam vai aizsuti kaut vienu sms?No 1.marta sitas prikols.

Labots - billy
Link to comment
Share on other sites

Saskāros. Ja līdz šim viss bija labi ar Biti - šo es uzskatu par uzmetienu, lai gan viņiem oficiāli visi gali ir ūdenī. Izbraucu uz Lietuvu un, kad šķērsoju robežu, saņēmu īsziņas. Neskatījos, jo domāju, ka tas ir standarta "Laipni lūgti viesabonēšanā blablabla" (un arī pie stūres parasti īsziņas nelasu). 200km aiz robežas nācās ieslēgt internetu uz īsu brīdi un uzreiz saņēmu apsveikumu, ka esmu sācis lietot to Diena Eiropa pa 2,50 Eur. Notērēju 1 MB un par to samaksāju 2,50. Atbraucu atpakaļ un zvanu uz Biti - kas tas par sviestu? Kāpēc man uzspieda šo lietot? Viņu atbilde, ka es varēju atteikties zvanot uz kaut kādu numuru no viesabonēšanas. Neticu, ka tas būtu bezmaksas un neaktivētu pakalpojumu. Un es redz esot ticis informēts ar sīku tekstu janvāra rēķinā. Tekstu pēc tam pārlasīju - tur teikts, ka pakalpojums "tiks piedāvāts", nevis "tiks uzspiests/pieslēgts" defaultā. Kurš vispār pārlasa visu rēķina informāciju ar iekļautajām reklāmām? Mani interesē viens cipars - cik jāmaksā un viss. Bet redzi, esmu "bijis informēts". Pie LMT šāds joks kādreiz saucās "Internets ceļojumā" un tas bija pašam jāpieslēdz, nevis kā te - pieslēdz un lieto bez variantiem sākotnēji izvēlēties. Vēl viens šāds uzmetiens (kaut vai visi gali atkal būs ūdenī) no Bites - iešu ar visu ģimeni pie LMT.

Link to comment
Share on other sites

Lasi rēķinos minēto papildinformāciju  :read:, jo citādā kompānija apjāj savādāk kā pārējie. :mobile:   

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Jorsh, un tā līdz kasjakam LMT un atkal uz teli un tad uz biti :D Laimīgu rotēšanu! Kā saka, informācijas nezināšana neatbrīvo no atbildības :D Es gan tomēr ātri pārlasu rēķinu info.. jo nereti tur ir iekļauta svarīga informācija. Nesen, piem. Lattelecoma rēķinā info, ka mainās kaut kāds līguma punkts, kurš dod iespēju pirmstermiņa pārtraukt līgumu, ja nepatīk..

 

Mēs paši neiepazīstamies ar info un tad bļaujam, ka apjāj :D

Link to comment
Share on other sites

post-1234-0-25510900-1457613608_thumb.jpg

Paga, ja pat es būtu pamanījis to info, šo es saprotu kā "būs pieejams" (izvēles opcija), nevis "būs" (jau pieslēgts, defaultā). Vai tad ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Un jā, atvainojos, ja par tēmu runā - visur, kur uzturos (Rīga, tās apkārtne un visas lielākās šosejas uz dienvidiem), zona ir teicama (LTE/4G). Pat nesen pamanīju, ka pat vasarnīcā (~pa vidu starp Olaini un Iecavu) parādījies 4G (pagājušogad vēl nebija; bija stabils 3G). Vienīgā riktīgā nezona ir atrasta, ja laivo pa Abavu no Rendas līdz ietekai Ventā (pārbaudīts vairākus gadus pēc kārtas - uzlabojumu nav). Un, protams, mans lūgums par viesabonēšanu (līguma noslēgšanu ar kādu vietējo operatoru) Venecuēlā ir palicis neatbildēts.

Link to comment
Share on other sites

Ja kads nesaprot Bites sito "diena,nedela,menesis Eiropa" tad tiklidz esi arpus LV robezam atliek aizsutit 1 sms..noteret kaut 1Mb neta vai kadam uzzvanit iesledzas " diena eiropa" kas maksa 2,5Eur diena.Kadam var but nevajag tos Mb vai tas sms bet uzzvanit uz minuti lai atbrauc pakalj..samaksasi 2,5Eur.Un pirms tu ko dari ar telefonu ir jazvana Bitei un jaatsaka ka nevajag jo defaulta sis pakalpjums iesledzas esot arpus lv ja neesi kadu viesabonesanas paku panemis.

 

http://kursors.lv/2016/01/29/bites-klientiem-eiropas-savieniba-bus-letaka-mobilo-sakaru-viesabonesana/

Labots - billy
Link to comment
Share on other sites

Nja šis jau izskatās pēc skarba apjājiena ... Gandrīz vai kauns par biti palika.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

a kads nesaprot Bites sito "diena,nedela,menesis Eiropa" tad tiklidz esi arpus LV robezam atliek aizsutit 1 sms..noteret kaut 1Mb neta vai kadam uzzvanit iesledzas " diena eiropa" kas maksa 2,5Eur diena.Kadam var but nevajag tos Mb vai tas sms bet uzzvanit uz minuti lai atbrauc pakalj..samaksasi 2,5Eur.Un pirms tu ko dari ar telefonu ir jazvana Bitei un jaatsaka ka nevajag jo defaulta sis pakalpjums iesledzas esot arpus lv ja neesi kadu viesabonesanas paku panemis.

 

 

 

izlasi kārtīgāk! 

post-81508-0-03516700-1457630951_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Nesaprotu, vai jo jaunāks tel., jo mazāk jaudīgs sakaru uztvērējs vai arī Bitei pārklājums pieklibot sācis?
Mežainos apvidos ir X. Pilsētas, ciemos ok.
Tel. iPhoneXR


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

latgalis iespēra mironim, un palielijās, ka grauž  ķīniešu ābolu ….

Labots - alusbundza
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Telefonam, visticamāk, nav ne vainas. Tu pazīmējies ar savu ābolu, viens otrs to nespēj sagremot un sāk raudāt. Neviens jau ticības karus nav atcēlis te :D

Link to comment
Share on other sites

Bitei skatos nekas nemainās...kā bija 10 gadus atpakaļ švaks pārklājums..tā tagad 

Link to comment
Share on other sites

Met to savu sapuvušo ābolu ārā, cik zinu kādreiz vecākiem modeļiem zona pat pilsētā bij nekāda....

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Gnīdas paliek gnīdas, jo biju iedomājies -varbūt tel. sērijveida gļuks. Bet jau paspēju apjautātiea, ka cilvēkam ar Samsungu arī +/- tajās pašās vietās lago...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

Bitei skatos nekas nemainās...kā bija 10 gadus atpakaļ švaks pārklājums..tā tagad 

Ir kādi secinājumi, vai plika tukšmuldēšana tiršanas pēc?

P.S. Esmu Bitē jau daaaudz gadus, 99% zona ir (ok, kaut kur dziļi mežos norausta).

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Met to savu sapuvušo ābolu ārā, cik zinu kādreiz vecākiem modeļiem zona pat pilsētā bij nekāda....


Nu, nu - ko jāpērk?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Kitai teica:

 


Nu, nu - ko jāpērk?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Pats labi zini, ko man reklamēt koncernus :P

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...