Jump to content

Hawkcore
 Share

Recommended Posts

Hei, pēc ilgiem meklējumiem redzes lokā ir nonākusšas pāris over ear austiņas uz ko apdeitoties, pašlaik klausos Sony XB over ear austiņas, protams esmu pieradis pie tā basiņa, bet arvien vairāk klausos jazz, bet mūzikas stili vispār ļoti dažādi, bet gribas sadzirdēt vairāk detaļu, klausos flac un ir dac. Pēc sajūtām vēlos atvērta tipa.

Tā kā nezinu iespējas kur aiziet paklausīties pašam tad varbūt kādam ir pieredze, domas par šīm ausīm!? kas cits iesakāms, tikai ne beats, senheiseri arī nebūtu vēlami.

 

Labas atsauksmes, tāpat kā grūti dabūjamas, LV vismaz nespēju atrast, var pasūtīt papildus 3d printētu austiņu aizmuguri uztaisīt, gandrīz par slēgta tipa, kur var iegūt lielāku basiņu ja gribas.

Philips SHP9500 HiFi Precision Stereo Over-ear - http://www.amazon.com/Philips-SHP9500-Precision-Over-ear-Headphones/dp/B00ENMK1DW/ref=pd_sim_23_1?ie=UTF8&dpID=41%2BX-iFa0PL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR120%2C160_&refRID=10PZZGECC95VH0050RG2

 

 

Ērtas, lieli draiveri, labs sound stage, latvijā ap 150e, 

Audio tehnica ATH-AD500xhttp://www.amazon.com/Technica-AUD-ATHAD500X-Audiophile-Headphones/dp/B009S333U4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1457321981&sr=8-1&keywords=ath+ad500x

 

Laba skaņa, neērtas, vajadzētu mainīt mīkstumus, un vads pārāk liels absurds, bet skaņa un cena laba esot.

Pioneer Se-A1000http://www.amazon.com/Pioneer-SE-A1000-Over-Ear-Stereo-Headphones/dp/B0033PROOY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1457322168&sr=8-1&keywords=pioneer+se-a1000

 

Cenas robežas ir ap 150e

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

tikai ne beats, senheiseri arī nebūtu vēlami.
 

 

Jaunbiedrs un jau troļļo ?  :shok:  

 

Kurus XB lieto ? Jo ja tie ir xb500, xb700 vai jaunie xb950, tad vēl ilgi nevarēsi normālas austiņas paklausīties :D Ir šie 3 modeļi bijuši paralēli kā rotaļlieta, pēc tām visām austiņām ir mazuma piegarša basa joslā, jo tās ar saviem +20dB basam izdara briesmīgu iespaidu!

 

Es Tev ieteiktu paņemt sennheiser hd555, ss ir pa 70eur, ja pa 60eur paņem, uztaisi mod uz 595 un tas ir super pirkums, par lielisku cenu. Pēc tam vari piekrāt un ņemt kaut ko jau labāku! Negribi lietotas, tad vari paskatīties Philips L1 ai L2, arī ir visai ok, man patika.

 

Ja galvā baigā putra un pa pāris nedēļām netiec pie izvēlēs, varu pa labām naudām piedāvāt savus JBL Synchros S700!

Link to comment
Share on other sites

Hawkcore

Zinu ka tas izklausas pilnīgi nesakarīgi, bet man vienkārši senheiseri nepatīk kaut kur sevī dziļi dzīlēs, vienkārši morāli nespetu ar viņiem sadzīvot, kaut kas no pagātnes laikam velkas līdz :)

 

Man ir XB700 un jā sākums būs grūts to es apzinos :D

 

s700 man neceļas roka pirkt, pieņemu faktu ka tāpat virs 200e viņas tirgosi.

 

Vēl pačekošu info par L2 fidelio.


Paskatijos tos Senheiserus ss.lv, bet viņiem stiprinājumu malas ieplīsušas, negribētos tādas.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

It īpaši ja ņemsi atvērtās būs grūti salīdzināt ar Sony XB basu. DT990 Beyeri ielien 150 eur budžetā no atvērtajām.

Link to comment
Share on other sites

Hawkcore
(labots)

čekojot DT990 saprotu ka tās man pēc augšām neies pie sirds.

 

Kaut kā sāku laikam sliegties pēc philips SHP9500

 

 

Modded :D

 

Labots - Hawkcore
Link to comment
Share on other sites

Tornis

Hmmm... ja gribas jazz un detaļas, tad nesaprotu, kas ir pret Senheiseriem. Bass tur ir, bet ne jau tīņu uzpumpētais dabstepa versijas, ļoti konkrēts un savākts. Ak jā, es gan HD650 klausos ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tās maliņas visiem hd555 ieplīst, nekas tur tālāk neplīst, toties labs iemesls vēl padiskutēt par cenu un būs iespēja paklausīties! Nopērkot jaunas būs vien jāsamierinās ar sliktu pirkumu, lietotas vari kaut rīt pārdot un ņemt nākošās!

Link to comment
Share on other sites

Mani ļoti labi apmierina austiņas no geimeru sadaļs - Razer Kraken Pro. Vēl ir baudītas AKG K701 un arī likas baigi ok. Nav man muzikāla dzirde un vispār esošā ir slikta, tāka dārgo galu baigi svstarpēji atšķirt nespēju 

Link to comment
Share on other sites

Hawkcore

Nu varbūt sāku pieļaut domu par senheiseriem, varbūt tos HD558

 

Kāds zin varbūt kur ir kāds veicis kurā liels piedavājums austiņas paklausīties?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Paklausīties Tev neviens no iepakojumiem nedos, vari audio star grado paklausīties, elkor ir plilips, kādreiz bija l1, x1, kā tagad grūti teikt.

 

 

Esmu lietojis arī hd558 un hd598, ja skatās uz cenu, tad saku nē! Jo par hd598 naudu sanāk jau lietotas hd600 vai hd650, kas ir sennheiser top modelis.

 

Nesaprotu kāpēc negribi tās hd555, pa saviem 50-60eur ? Tur nekas tālāk tām neplīst, vienas tādas brālim iepirku, jau 2. gadu lieto ieplīsušas un nekas tālāk neplīst! Tagad samaksāsi gandrīz 3x vairāk par hd558 un ko iegūsi ? :D

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

par hd598 naudu sanāk jau lietotas hd600 vai hd650, kas ir sennheiser top modelis.

 

Bet DACs un stipreklis, kas tām liks labāk skanēt par HD600 nesanāks. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja galvā baigā putra un pa pāris nedēļām netiec pie izvēlēs, varu pa labām naudām piedāvāt savus JBL Synchros S700!

 

Ja klausās ar tām kādas 5 stundas apkārt ausīm nesāp,nespiež?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Varu piedavat minimali lietotas Audio Technica WS99. Bus gan detalas gan stiprs bass.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

Kāds zin varbūt kur ir kāds veicis kurā liels piedavājums austiņas paklausīties?

 

Veikals MediaMarkt. Tuvākais atrodas Stokholmā, aizņem viena centrālā lielveikala pagrabu.  20 metrus garā stendā ir izkārti testēšanai pilnīgi visi iespējamie modeļi. Pat super dārgie. Nav jārunā ar pārdevējiem, brīvi pārvietojies gar plauktiem kā Rimi un spraud vai nu savā ierīcē, vai esošajā veikala ligzdā.  Es savus AKG tur bez atlaides nopirku par 10 eiro lētāk nekā vislētākajā LV internetveikalā.

  

Hamngatan 37
111 53 Stockholm

Sweden

http://www.mediamarkt.se/mcs/productlist/_HiFi-h%C3%B6rlurar,90952,510236.html?langId=-16

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...