Jump to content

Mikrolagi uz jauna datora.


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Sveicināti. Esmu sastapies ar diezgan neparastu problēmu. Jauns, pa daļām salasīts dators izdod mikrolagus (iefrīzo gan skaņa, gan video uz pus sekundi ik pa laikam). Notiek tas gan spēlēs gan vienkārši lietojot datoru darbam vai browsojot netu.

 

Dzelži:

DDR4 Crucial Ballistix Sport 16GB (2x8GB) 2400MHz CL16 1.2V (BLS2C8G4D240FSB)

Intel Core i5-6600K, Quad Core, 3.50GHz, 6MB, LGA1151, 95W,TRAY (CM8066201920300)

MSI Z170A PC MATE, Z170, DualDDR4-2400, SATA3, USB 3.1, ATX (Z170A PC MATE)

Western Digital WD Blue 3.5'' 1TB SATA3 7200RPM 64MB (WD10EZEX)

Crucial SSD BX200 240GB (CT240BX200SSD1)

PC case Corsair Carbide Series 200R Windowed Compact ATX Case (CC-9011041-WW)

Corsair power supply RM 650W, 80PLUS GOLD, fully modular, ATX, 135mm fan (CP-9020054-EU)

Gigabyte GeForce GTX 970 OC, 4GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, DVI 3xDP (GV-N970WF3OC-4GD)

Cooler Enermax ELC-LT120X-HP Liqtech 120 (ELC-LT120X-HP)

 

Izdzenāju visus memtestus, futurmarku un aidu. Nekas neuzrāda problēmas. Event viewerā neko neredz. Draiverus pa apli visus nomainīju uz current/previous/beta. Cēlu voltus uz komponentēm - arī nepalīdz. Temperatūras ideālas.

Link to comment
Share on other sites

WIN orģināls, vai kreisā super puper sborka? Vispār Tu pat OS neesi norādījis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

abet kaada, v zjopu, starpiiba?  
 Kas nu būtu jautājis!

 

 

 

 

pameegjini kaadu sakariigu kodekpaku uzlikt.
 abet kaada, v zjopu, starpiiba?  

 

 

Notiek tas gan spēlēs gan vienkārši lietojot datoru darbam
 

P.S Un pats tādā krāsā! :beee:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Valduha

jema,ko man darīt,ja 12 gadus lietoju neoriģinālo win.Es saprotu-nošauties,bet tomēr.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ir tāda Microsoft un BSA rīkota akcija - lieto 15gadus nelicenzētu winduli, piesakies, un viņi uzdāvinās legālu licenzi... :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Valduha

vai aizvedīs uz Gvantenamo :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Un kā tad atturība - dzīves norma?

Link to comment
Share on other sites

Win 10, originālais. Sborka kā vajag. Nav pirmais kompis vākts. Problēmas sakni pat nezinu vairs kur meklēt. Māte google arī izrakņāta.

Link to comment
Share on other sites

Android1

Vēl pastāv variants, ka kāds process, ik pa laikam, kaut ko logo vai hz ko dara. Man šitā bija ar Dell XPS 13, kur ir i7-4650U procis. Nodomāju, WTF. Meklējot info, atradu tādu lietu, ka kaut kādi softi/sistēmas procesi mēdz ko padarīties, kas var novest pie šādas problēmas. Manā gadījumā tas notika, kad čekoju temperatūras ar Speedfan. Ievēroju, ka logošanas brīdī notiek freeze. Nav teikts, ka tā būs arī tavā gadījumā, bet ir kā variants.

Link to comment
Share on other sites

Nekādi peak jumpi nav reģistrēti tajā laikā. Viss izskatās tā, it kā būtu ideāli, bet tik un tā ielago. Tas pat nav vairs pamanāms jo esmu pieradis, bet pašu risinājumu un cēloni gribētu atrast. Iespējams simptomi kaut kam lielākam. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Biosu upgreidoji?

 

Baigi pēc ssd/hdd gļukiem izskatās. Bet nu jauns pc.... Kaut reti, bet pa kādam brāķim gadās.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kā būtu ar datora paārdīšanu - ņemt pa vienai komponentei ārā un skatīties kurā brīdī problēma pazudīs, un tad sākt likt pārējās atpakaļ un tā līdz brīdim, kad ir noskaidrota dīvainības cēlonis - HW detaļa vai SW.

Link to comment
Share on other sites

Bioss pāršūts. Detaļas arī it kā ir ok. Bija iespēja patestēt visu izņemot procesoru. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

jema,ko man darīt,ja 12 gadus lietoju neoriģinālo win.Es saprotu-nošauties,bet tomēr.

Paskaidrojiet kāds šim ( un pie reizes arī citiem) cilvēkam ko nozīmē oriģināls win , ko nozīmē neoriģināls/modificēts, jo ir smagas aizdomas ka OS orģinalitāte tiek jaukta ar atslēgu legalitāti.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Black/gamer/preactivated/fcked-by-russians/utt.. non-msdn/non-retail/ar-lietotaju-integretiem-updeitiem-draiveriwm versijas ir neorģinālas.

 

Vel klat varetu skaitit - aktivizetas ar divainu metodi.

Link to comment
Share on other sites

Valduha
Paskaidrojiet kāds šim ( un pie reizes arī citiem) cilvēkam ko nozīmē oriģināls win , ko nozīmē neoriģināls/modificēts, jo ir smagas aizdomas ka OS orģinalitāte tiek jaukta ar atslēgu legalitāti.

paskaidrojiet šam kāpēc maximas pārdevēja saņem minimālo algu.

Kāpēc domā,ka es nezinu? 

Tagad vismaz zināšu,ka skaņas dzidrums un monitora spilgtums ir atkarīgs no win legalitātes :sorry:

Labots - Valduha
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Ko rāda šis? Ā palaidu garām win10 daļu, ja tas softs neiet/melo, var pamēģināt šo.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Valduha - kur tu jau tik ātri no rīta esi paspējis pierīties? :shok:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sensenos laikos uz C2D ar intel māti novēroju ko līdzīgu. Izzuda pēc BIOS apgreida.

Link to comment
Share on other sites

Nu, tad maini pēdējo "nenotestēto" detaļu (CPU tu teici, ja?), un pēc tam, kad veljoprojām nestrādā - dari to ko jau no sākuma vajadzēja darīt - ved kompi kādam kurš kautko saprot no tiem.

Link to comment
Share on other sites

Bija līdzīgs gļuks man vienam lapsim pēc hdd nomaiņas uz Crucial MX100 SSD. OS tika svaigi instalēta un salikti tikai draiveri.

Laikam problēma pazuda, kad iznāca jauna SSD firmware. Vai tavam SSD ir jaunākā firmware?

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Pamēģināšu upgreidot firmwaru ssd.

 

Par procesoru, pa rokai nav 1151 socketa vai otra procesora uz to socketu. Vest nekur nevajag, pats varu izmēģināt un izdarīt visu līdz pat lodēšanai. vienkārši aptrūkās idejas kur meklēt.

Link to comment
Share on other sites

pag, uz SSD vai HDD tev sistēma mēģināta?

ja ne firmvāre, tad SATA kabeļus gan derētu pārspraust/pamainīt.

 

it kā sīkums, bet pirms padsmit gadiem Ventspilī noņēmos ar mistiskām problēmām datora darbībā. apstaigāju visus vietējos "servisus", kas naudu paņēma, bet problēmu neatrisināja. pats pēc tam eksperimentāli noskaidroju, ka vienkārši PATA 40-pin jānomaina uz 80-pin, un pēc tam var dzīvot ilgi un laimīgi līdz pirmajiem badiem. un vēl pēc tiem - arī tikpat laimīgi.

kopš tā laika neesmu dižās domās par servisu kompetenci, pirms tie nav pierādījuši, ka tiešām cērt zivi.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Pirms daudziem gadiem arī tika novērots šāds fenomens. Toreiz pie vainas bija viens no pirmās paaudzes Kingston SSD diskiem. Firmware atjaunināšana nelīdzēja. Nomainot SSD uz tā paša ražotāja citu modeli, problēma izzuda.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Crucial SSD BX200 240GB

  Man Crucial dabīgā nāvē aizgāja pāris nedēļu laikā - arī sāka ar to, ka uz brīdi kārās (nāca komplektā ar jauno kasti), kopš tā laika par tādu dzirdēt nevēlos - kā ražotāja brāķi pa garantiju, ar piemaksu apmainīju pret Intel - jau trešo gadu bez problēmām.

 Ko vari mēģināt? 

1. Kā jau te teica - pamaini/pārspraud kabeļus.

2. Padzenā kādu Linux Live  un paskaties, kas notiek.

3. Ja ir kāds cits SSD vai HDD - uzmet sistēmu uz tā un paskaties kas notiek.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Gadās, ka pēc parinstalēšanas windows failu indeksācijas serviss maļās bezjēgā, lai visu sakārtotu savus indeksus. 

Link to comment
Share on other sites

Barošanas blokam firmware updatoji?

Elejas Veronikai kompi aizvedi?

Link to comment
Share on other sites

senleja

 

 

Elejas Veronikai kompi aizvedi?
Bet viņa jau tikai diagnostiku var uztaisīt, Labošana pēc klientu atsaucēm nēesot stiprā puse.

 

 

Un kā jau mēs visi zinām, tad viņai ir spējas ne tik daudz dziedināt, cik diagnosticēt. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

A kas notiek, ja palaiž kādu nīstu Live CD distributīvu? Es domāju - tādu, kur arī os ir virsā. Es vispār uztestētu citas os - w7, w8 vai kādu citu. Paķertu mazu cieto tepat forumā un pamēģinātu uzinstalēt esošā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...