Jump to content

Skrūvgriežu uzgaļi


Kazarms
 Share

Recommended Posts

 

 

Cik tas uzgalis maksā, ka tas vēl jāapvīlē??? Es parasti izmetu uzgali, ja tas vairs nefunkcionē kā nākas.

Tieši tā. Skrūvgriežu uzgaļi ir kā tādi izejmateriāli. Iztērējas, ņem jaunu. Kā lobzikam asmenīši, piemēram, vai glaunie fuksīši ar rūdītā tērauda zobiem.

Mēs te pārsvarā amatieri, kuriem tāds skrūvgrieža uzgalis kalpo ilgi, jo skrūvēšanas mums maz. Profiņi, kas skrūvē ļoti daudz, domāju, neauklējas ar kaut kādiem štrunta uzgaļiem, gan jau mācēs pateikt, aptuveni, cik ātri uzgalis iztērējas, viens uzgalis - cik tur tūkstoši skrūvju, ņem nākamo uzgali.

Link to comment
Share on other sites

aviators

Simtus tūkstošus skrūvju laikam esmu saskrūvējis, bet lai būtu sekojis, pēc tik un tik tūkstošiem jāmaina uzgalis... Laikam nekad.

Ideāls komplekts skrūvēšanai kokā = trīsātrumu triecienskrūvmašīna (mazās skrūves taču normāli neskrūvē ar max jaudu), piem Makita 148ā, klāt ne lētā gala uzgalis, kas atbilst skrūvei (piemēram šobrīd ESVE dod līdzi kaut kādus sūda uzgaļus, kas neatbilst skrūvei un ļurinās), Un protams torx skrūves pašurbjošās....

Un nofleksēt torkx uzgali nav nekāds kauns, ja kārtējo reizi atved sauju ar sūdainiem uzgaļiem klients. Maizīte tak jāpelna.

Un ieteicams iepirkt normālu uzgaļa turētāju ar kārtīgu magnētu un mehānisku uzgaļa fiksētāju. Maksā ap 6-10eur.

Un trīsātrumu skrūvgiezis tīri labi noder arī kā urbjmašīna, jo apgriezieni ir pietiekami uz max. Bildē ar sabojāto torx skrūvi pārāk jaudīgs skrūvētājs bijis.

Labots - aviators
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

 

 

Normāls mužiks sen būs pārbaudījis, kas labs, kas slikts,

Ne man veikals aiz stūra, ne laiks tagad baigos testus izvest un protams finanses arī neļauj nopirkt visu sortimentu, neesmu tik bagāts, lai sūdus pirktu. Un vecums arī nebūt ne tik liels, lai jau būtu pieredze ar ko krietni senāk ražotu.

 

 

vispirms izurb skrūvei ceļu

Tā ir jādara, ja brīvi neiet iekšā vai mazākas lietas skrūvējot, priedei ir niķis plaisāt. Tā pat skaidu plašu konstrukcijas vispār bez urbšanas neturas kopā.

 

 

nostāties ar visu augumu pret skrūvi un taismi skrūvēt.

Piekrītu, tikai ne visur tas ir iespējams, galu galā, ne vienmēr remontējam pilnīgi tukšas telpas, gadās arī kaut ko skrūvēt klāt, kad apakšā ir paliela mēbele, kuru ir ļoti grūti pārvietot.

 

 

Torx uzgalim ir tāds pluss, ka arī tad, ja viņš jau ir aprauts, vēl var ar fleksi galu novīlēt,

Ar mazajiem Torx esmu darījis, paldies par atgādināšanu! Ne vienmēr ir iespēja uzreiz dabūt jaunu uzgali.

 

 

orksus skolās pagaidām neskrūvē ārā

Īstenībā, drošs veids kā piestiprināt kaut ko, ko negribas lai tik ātri nosper.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...