Jump to content

nVIDIA prezentē GTX1080


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Kas tad tur būs interesants?

To top GPU pircēju nav nemaz tik daudz, kā varētu likties tagad tiem kam bija 1440/4k monitori GTX980TI un Fury X bija "must have" protams lai nebūtu baigo FPS dropu. Tad tagad situācija būs nedaudz izmainījusies un pašā labākajā price/performance budžetā varēs nopirkt daudz lētākas video kartes un GTX 980TI/Fury X tiks izspiesti no tirgus, kā tādi citroni.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

runā, ka Pascals skries līdz pat 2.5GHz (liquid). damn, CPU level or what!

 

 

 

un Founders Edition nav same. FE ir jauns dizians, uzlabota dzese, labākie iespējamie materiāli (pēc Nvidia vārdiem), maksās dārgāk, lai nekonkurētu ar partneru custom kartēm (arī pec viņu vārdiem). nu, arī iemesls, lai arī to vienu nedēļu varētu tikai pārdot tās kartes ar papildu 100$. :D though, man patīk.. ja nebūs diži sliktāka par custom partneru kartēm, tad es piemestu tos 100$. izņemot, ja kāda partner karte nav īpaši laba un smuka.

 

 

 

btw, Anton, jampapiņ, ar trim lielajiem A - beidz spamot savus "red or green", vai prasīt visiem te kura krāsa labāka patīk, vai ka zaļā labāka utt.

Link to comment
Share on other sites

optimuss

 

 

To top GPU pircēju nav nemaz tik daudz, kā varētu likties
 

Tur jau tā lieta, ka viena daļa no šiem neskatās minētos argumentus, jo no tā neko nesaprot, more $$=ze bestest. Otriem vienmēr vajadzēs max performance. 1070 šai pircēju kategorijai neko nemainīs. Un tad atliek kāda daļa, kas pērk gpu vajadzības spiesti (1440/4k/ 3 monitors/game specific).

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
ja nebūs diži sliktāka par custom partneru kartēm, tad es piemestu tos 100$. izņemot, ja kāda partner karte nav īpaši laba un smuka.

Kas ta tev noticis Bomaars/C12 debess puses sagriezušās, pirmais aprīlis ? Tu tak visu laiku šiem dir*i uz galvas un tagad te pēkšņi jau dziedi pavisam citu dziesmu. :D

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas ta tev noticis Bomaars/C12 debess puses sagriezušās, pirmais aprīlis ? Tu tak visu laiku šiem dir*i uz galvas un tagad te pēkšņi jau dziedi pavisam citu dziesmu. :D

āksts. tu tiešam esi zābaks, ja uzskati, ka es esmu Bomaars/C12.

vai tad es kādreiz teicu, ka nekad nepirktu Nvidia kartes? es viekāršu vērtēju lietas objektīvi un mēģinu informēt šeit Nvidia fanbojus (gandrīz visi), it īpaši toļikus un visādus antonus, designus utt.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
āksts. tu tiešam esi zābaks, ja uzskati, ka es esmu Bomaars/C12.

 Rakstīt tu vari ko gribi, bet nevajag citus par idio*iem uzskatīt! Nu māku es melnu no balta atšķirt, un ausis tu man ar batoniem nepiebāzīsi!

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rakstīt tu vari ko gribi, bet nevajag citus par idio*iem uzskatīt!

kāpēc neuzskatīt, ja ir idiots?

 

 

 

 

Nu māku es melnu no balta atšķirt, un ausis tu man ar batoniem nepiebāzīsi!

vēlreiz saku - ja tu tiešām uzskati (un netroļļo), ka es esmu bomis/C12, tad nu ar saviem "melnu no balta atšķirt" un "batonu spraušanu" vari beigt muldēt. acīmredzot, tu nevari neko atšķirt un tev ir viegli saspraust batonus.

 

 

 

un davaj, pietiek te dzīt kkādu offtopic. kārtējo reizi toļiks izceļas ar spamošanu, offtopic veicināšanu, tukšu drišanu.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Labi paliec tik pie savējā lai jau par tevi pasmejās!

 

It kā jau varētu padomāt, ka es esmu vienīgais biedrs kas domā, ka tu esi BomaarsC12! :mrgreen:  Ir tāds teiciens dubults neplīst, bet te jau ir veseli trīs cilvēki ar pārliecību, un tā nevar būt nekāda sakritība!

wYGcvK.png

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu tātād 3 stulbi cilvēki. un negaidīju, ka Rubenis būs viens no tiem (un vēl ieteicis tavu komentāru).. lkm Toļika stulbums ir lipīgs.

 

tiešām, blyat, ja tu (un vel tie 2 cilvēki) reāli domā, ka es esmu boms/c12, tad nu es nez.. ģebili.. nu, kā teikti, man zinot, ka neesmu, tad saprotu, ka tu un viņi ir tādi paši zābaki.

vot, tavi un Designa teksti ir ļoti līdzīgi - bez pieturzīmēm, loģikas.. vienkārši nober kkādus murgus.

 

galvenais pats esi pacenties izrakt vecos topikus, komentārus..

 

 

mjā nu nvidia fanboy faggoti apvienojas.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

nu tātād 3 stulbi cilvēki. un negaidīju, ka Rubenis būs viens no tiem (un vēl ieteicis tavu komentāru).. lkm Toļika stulbums ir lipīgs.

Šaubos vai esi kāds ārsts, lai spriestu par stulbumu (aklumu)??!!

 

Cita lieta, ka tavs "zemāks par vidējo intelektu" spiežas ārā pa visām malām, it īpaši ņemot vērā šo tekstu -

 

mjā nu nvidia fanboy faggoti apvienojas.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ja šeit N4a rakstītais kko atgādina tad tas ir ka viņš nedejo pēc jūsu stabulēm, respektīvi jūsu viedoklis ir kā tajā attēlā Nvidia ūber alles, lai gan lielākajā daļā kategoriju par zemāku cenu AMD pārsit Nvidia kartes...Un šeit vienmēr tiek rakstīti argumenti kas ir bezjēdzīgi, un tie tiek mesti un mesti bezsakarā visu laiku kā piemēram no antona un design. Nvidia ir vienmēr bijis un būs dārgāks produkts, jo tautā iegajies kā iphone, bet tas nekad nebūs vienīgais un labākais(tikai mirkli kamer konkurents izlaiž savējās) un arī otrādi ar AMD, bet tas vienmer būs lētāks...to šeit dažiem derētu saprast. 

Pēc pēdējām tēmām šādās diskusijās es cenšos neiesaistīties, brīnums, ka N4a tas nav apnicis, jo troļļi kas vislaik mēģina šādas diskusijas aizsākt kā antoni un design iemetot reizēm bezsakarā un citās tēmās kkādus postus tikai nvidia nvidia, šie troļi neapstāsies.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Ja šeit N4a rakstītais kko atgādina tad tas ir ka viņš nedejo pēc jūsu stabulēm

Zini ko šādi teksti man liek atcerēties??? Kremļa troļļus, kas pa Tvnet un Delfi sadaļām mētājas un tik piesauc, ka kāds dejo pēc kāda cita stabules.

 

Laikam tev prātā nav ienākusi doma, ka tie, kas nopērk Nvidia nopērk ar mērķi??? Es piemēram:

 

Un šeit vienmēr tiek rakstīti argumenti kas ir bezjēdzīgi, un tie tiek mesti un mesti bezsakarā visu laiku

Man vajag CUDA cores. AMD to piedāvā??? Nepiedāvā. Tātad jau ir arguments un arguments ar jēgu, nevis lētāka karte no citas firmas ir labāka, jo viņa rij vairāk elektrības.

 

Goda vārds, man šitādi idioti, kas iedomājas, ka ir kaut kādi guru, kam vienīgajiem ir aizgājusi patiesība un pārējie ir kaut kādas aitas ir līdz brošai. Neviens nav ideāls, bet tāpēc beidz mest savu produktu citiem sejā. Ja te ir diskusija, par Nvidia karti, tad līdz mūžīgajam strīdam mēs nonācām tikai tādēļ, ka kāds atkal iemeta savu "AMD ir labākas kartes" tekstu!

Labots - Rubenis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Cita lieta, ka tavs "zemāks par vidējo intelektu" spiežas ārā pa visām malām, it īpaši ņemot vērā šo tekstu -

haha :D nu pēc taviem pēdējiem komentāriem, un līdzigajiem uzskatiem ar Toļiku, es to pašu par tevi varētu teikt.

 

un tas tak ir fakts, ka boot's ir nvidia fanboju apvienība (datoru komponenšu sadaļā, konkrētāk). :D tas tak ir redzams katrā topikā. ja tiek kautkas negatīvs par Nvidia pateikts, tad visi tik aizstāvīgi, aizvainoti.. "zaļie pārsit AMD visur".. un tad tik toļiks sāk bērt savu veco stāstu - 970 labāka, amd suks, met visādus video, veicina offtopic utt. reāli viņš ir tas, kas uzsāk to visu, bet neviens tam aunam neko nesaka.. pat laiko komentārus.. es tik lielu aunu, kā viņu, vēl nekur neesmu redzējis. un kad pasaku kautko negatīvu par Nvidia, tad nu sākas.. visi Nvidia fanboji, vai tie kuriem ir Nvidia ir tik aizvainoti.. un ieskaitot tevi, Rubeni (negaidīti tomēr). es, piemēram, neesmu nekāds AMD fanbojs, lai arī tā varētu izskatīties.. vienkārši informēju cilvēkus ar faktiem..

 

 

 

 

 

Pēc pēdējām tēmām šādās diskusijās es cenšos neiesaistīties, brīnums, ka N4a tas nav apnicis, jo troļļi kas vislaik mēģina šādas diskusijas aizsākt kā antoni un design iemetot reizēm bezsakarā un citās tēmās kkādus postus tikai nvidia nvidia, šie troļi neapstāsies.

da sen jau ir apnicis.. :D te varētu garus penterus sadrukāt, bet vairāk kā skaidrs, ka tiem auniem nepielec.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Rubeni tev poņa ir vai nav,,,ieteiktu patīt atpakaļ kā tas viss iesākās? Sākumā tika runāts tikai par Nvidia karti līdz Toļiks ar saviem profiliem sāka, ka apmēram AMD nebūs nekas bla bla. Pecīzāk par AMD vispār tikai viņi iesāka runat
 

 

Redzēs ko AMD liks pretī šiem jau tā sūdīgi neviens tā īsti negrib pirkt viņu iepelējušo produkciju dziedi vai raudi nedod dievs šiem vel kāja paslīdēs. 

 

 

Nu ko AMD ir pienācis laiks iet pensijā ? 

 

 

Troļļi ir tie design/antons/toļiks respektīvi viens cilvēks, jo viņi visur pat vecās tēmas uzceļ augšā izplatot savu reliģiju es to nedaru.

Un par atsevišķiem gadījumiem kā tevi šeit neiet runa tiem kam vajag darbam.

Tagad rubeni tu man tiešam pasaki vai tas iesākās ka kāds teica AMD ir labākās kartes, vai tomēr kāds iesāka ar to ka AMD ir sūdīgākās un nvidia da best. Var redzēt ka tu Rubenis posto savus postus pakartojot reliģijai vai vispār nefiltrējot kā tēma virzīties sāka

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Laikam tev prātā nav ienākusi doma, ka tie, kas nopērk Nvidia nopērk ar mērķi??? Es piemēram: Bomaars/C12, 14 Mai 2016 - 13:16, teica: Un šeit vienmēr tiek rakstīti argumenti kas ir bezjēdzīgi, un tie tiek mesti un mesti bezsakarā visu laiku Man vajag CUDA cores. AMD to piedāvā??? Nepiedāvā. Tātad jau ir arguments un arguments ar jēgu, nevis lētāka karte no citas firmas ir labāka, jo viņa rij vairāk elektrības.

nu redz, tā jau ir cita lieta. ja vajag CUDA, tad vajag jā. nav citas domas, ņem Nvidia.

bet liela daļa izvēlas Nvidia tīri dēļ viņu mārketinga, haipa (un tas pat muļķim skaidrs. jā, Pirkss). labi, ja 10-30% no visiem lietotājiem iedziļinas lietas būtība un izpēta kāds produkts labāks. lielākā daļa vienkārši izvēlas produktu pēc popularītātes, vai ko dzirdējuši no čomiem, vai redzējuši kautkādās reklāmās. es kad vēl nesekoju šitām lietām tik padziļināti līdzi/tā neinteresējos, tad guess what, kad skatījos GPU, tad ko meklēju? Nvidia, protams.. kāpēc? tāpēc, ka viņu logo parādās spēlēs, kautkādos video, datorveikalos/internetveikalos utt. vienkārši viņi pacenšas, lai radītu tādu tēlu, lai cilvēki atcerētos kā GPU = Nvidia. mārketings. bet kad paseko lietām līdz, iedziļinies un izpēti lietas objektīvi, tad rodas citi uzskati.

 

nu redz, tādi toļiki te tik vien to drukā kā par strāvas patēriņu un vēl citus bullšitus. kāpēc tu viņam nekad neko nesaki? iesaki pat viņa komentārus. bet saki tikai man, vai C12? tāpēc, ka mēs neuzskatam, ka Nvidia ir bestet ever?

Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Rubeni tev poņa ir vai nav,,,ieteiktu patīt atpakaļ kā tas viss iesākās? Sākumā tika runāts tikai par Nvidia karti līdz Toļiks ar saviem profiliem sāka, ka apmēram AMD nebūs nekas bla bla.

Sākās viss vienu postu augstāk!

jā, nu mārketings Nvidia labs.. gandriz vai mani paķēra līdzi.. :D ar visiem 2X Maxwell, 2X perf/watt utt un visiem "amazing... great". visi dati principā "cherry-picked", tāpēc gaidam Polaris un attiecīgi benchmarkus un tad vērtēsim. lielākā daļa jau samizušies biksēs un nevar sagaidīt.

 

Troļļi ir tie design/antons/toļiks respektīvi viens cilvēks, jo viņi visur pat vecās tēmas uzceļ augšā izplatot savu reliģiju es to nedaru.

Tu tieši tāpat piesauc AMD visur un vienmēr. Visis flame wars ir ar tevi tur iekšā. Un riktīgs pareģis esi, jo jau zini visu par Polaris kartēm.

 

n cik pagaidām izskatās tad Toļikam vairs nebūs par ko brēkt jo elektrības patēriņš jau izskatās ka būs pascal līmenī.

 

Starpcitu bija tie attēli, ka pie vienāda fps polaris videokarte vs gtx950 būs gandrīz uz pusi mazāks elektropatēriņš.

 

 

lielākā daļa vienkārši izvēlas produktu pēc popularītātes, vai ko dzirdējuši no čomiem, vai redzējuši kautkādās reklāmās

Mārketings. Nevajag pārmest firmai to, ka tai ir labāks mārketings.

 

bet kad paseko lietām līdz, iedziļinies un izpēti lietas objektīvi, tad rodas citi uzskati.

R9 390 ir aptuveni 100W lielāks patēriņš kā GTX 970, bet tā nodrošina līdz 15% labāku veiktspēju atkarībā no spēles pie 1080p. Daudziem tas ir faktors, jo normāls 500W baroklis tiek spiests tuvu limitiem, turklāt arī siltuma atdeve ir lielāka.

 

Tas arī ir faktors, ko saku, ja man kāds prasa kādu videokarti ņemt - kā karte sadzīvo tagadējā sistēmā un bieži baroklis jau vairs nevelk lielāku slodzi.

 

 

P.S. @@Bomaars/C12, nav ko pa PM mētāties, ir kas sakāmāms saki publiski! Un atbilde ir - netici visam, ko raksta reklāmās, kā pats norādīji par Nvidia!

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sākās viss vienu postu augstāk!

wow, Rubeni.. :D salīdzini komentārus. es paslavēju Nvidia mārketingu, apgalvojot, ka baigi pacentušies, varbūt nedaudz par daudz.. un pats nepiekritīsi tam, ka tie dati tur ir "cherry-picked" un nedaudz uzpūsti? kurš gan to nedara, visi, kas taisai biznesu.. tāpēc atkal - manis teiktais nav nekas nepatiess, tikai kāds to uztver personiski. un neko arī negatīvu par Nvidia nepateicu, pat to, ka labs mārketings, bet nedaudz pārhaipots uz ko ļoti daudzi iekrita un tas ir vairāk kā skaidrs. jeb nav?

un tad es tikai teicu, ka gaidiam benchus un Polaris. viss. pēctām pat "pozitīvi" izteicos par cooleri.

 

 

bet tad mūsu troļļi Toļiki, jampampiņi Antoni sāka pa nopietno.. -

 

 

 

Redzēs ko AMD liks pretī šiem jau tā sūdīgi neviens tā īsti negrib pirkt viņu iepelējušo produkciju dziedi vai raudi nedod dievs šiem vel kāja paslīdēs. :mrgreen:

 

 

 

Nu ko AMD ir pienācis laiks iet pensijā ? :shok: Skatos fanboji jau tramīgi palikuši, kā aitas starp vilkiem.

 

un pēctam mēģināju turpināt diskusiju pa tēmu, bet nu kā parasti - daudzus aizvainoju pasakot kautko nedaudz negatīvu par Nvidia (nu varbūt pat nekas negatīvs, vienkārši citi to tā uztver) un tad jāataisnojas, jāinformē, jāargumentē. ā, un tad pieminēju ar kādu frekvenci darbosies Pascal.. tad atkal mūsu trollis Toļiks jau savus debilos penterus drukāja.. kip ko es tā, kautko esmu pārdomājis utt.. nu un kāpēc viņam tad blyat neko nesaki? tāds pats auns?

 

jā nu, Rubeni, tad jāsāk uzskatīt, ka tev ir, kā tu saki, "intelekts zemāks par vidējo", ja nespēj atšķirt lietas.

 

ai lab, apnika tak jau.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Visam 100% nevar ticēt marketingam(visi benchi utt parasti ir uzpusti jebkurai kompānijai), bet tas vairāk uz Nvidiu attiecas, jo viņu feili jau skaisti parādās ar gtx970 jo 4gb vietā bija 3.5gb un beigās tā izrādās pēc viņu teiktā kruta fīča nevis fail.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Visam 100% nevar ticēt marketingam, bet tas vairāk uz Nvidiu attiecas

Par R7 260X black screen gan neko nereklamēja ne??? Vai ka "jaunā" R9 390/390X būs jauna arhitektūra arī neko neteica ne???

 

Skaties uz abām firmām ar tādu kritisko skatienu kā Nvidia un dzīvosi uz Intel integrēto karti.

 

 

 

wow, Rubeni.. :D salīdzini komentārus. es paslavēju Nvidia mārketingu, apgalvojot, ka baigi pacentušies, varbūt nedaudz par daudz..

Atvainojos, es jau uz visu skatos caur sarkasmu :D

Labots - Rubenis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Runājot par r9 390/390x tad man kā patērētājam ja man solītā jauda tiek dota tad kāda šķirba kas par arhitektūru. Un atvaino bet vaitad par arhitektūru nebij zināms pirms karte tika nopirkta un tā ir liela atškiriba no tā kad es nopērku karti man paziņo ka tā nav tāda kā uz papīra rakstīts bet sūdīgāka bet joprojām tiek teikts ka tā esot krutāk.

Par r9 260x neko nezinu tāda līmeņa kartēm es nesekoju tāpēc apgaismo mani ar postiem no AMD teiktā, officiālu amd avotu? Jo ar neoficiāliem avotiem ir tā ka tiek spekulēts ar informaciju, kā tas tiek darīts jau ar Polaris.


EDIT:
 

 

UN neilgi pirms iznākšana, paziņo, ka principā jaunā ir tikai labāk dzesēta vecā arhitektūra.


Bet fakts palika ka par ko patērētājs maksāja tas ari bija, bet gtx970 gadījumā tā gan nebija, tu jau biji samaksājis.
 

 

anboji ilgi māva, kad iznāks jaunās AMD kartes, tad tik būs.


Bija jau arī price/performance labākais karalis tika gāzts. 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Runājot par r9 390/390x tad man kā patērētājam ja man solītā jauda tiek dota tad kāda šķirba kas par arhitektūru. Un atvaino bet vaitad par arhitektūru nebij zināms pirms karte tika nopirkta un tā ir liela atškiriba no tā kad es nopērku karti man paziņo ka tā nav tāda kā uz papīra rakstīts bet sūdīgāka bet joprojām tiek teikts ka tā esot krutāk.

AMD ilgi reklāmēja jaunās kartes, jauno arhitektūru, fanboji ilgi māva, kad iznāks jaunās AMD kartes, tad tik būs. UN neilgi pirms iznākšana, paziņo, ka principā jaunā ir tikai labāk dzesēta vecā arhitektūra.

 

GTX 970 gadījumā tiešī tāpat -.05 GB par kuriem tu bļauj visu laiku neatstāj praktiski nekādu efektu uz gameplay. Sākumā jā, bet tagad ar atstrādātu draiveri viss ok.

 

 

 

Par r9 260x neko nezinu tāda līmeņa kartēm es nesekoju

R7 260X iznāca un aizstāja/nomainīja nosaukumu kaut kam no HD 77XX sērijas. Sākā parādīties, ka uzliekot draiveri datoriem ir melns ekrāns. AMD ilgi apgalvoja, ka tā esot lietotāju vaina utt. Beigās bija spiesti atdzīt vainu un katrs ražotājs izlaida videokartes BIOS update, lai risinātu problēmu.

 

Best price to performance lētajā galā pircēji dabūja paši pāršūt BIOS, lai karte darbotos normāli.

Labots - Rubenis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mārketings. Nevajag pārmest firmai to, ka tai ir labāks mārketings.

es jau nepārmetu. :D thumbs up viņiem par to, vismaz saprot ko dara.

 

nu pa lielam neviena firma nav perfketa. AMD ir mīnusi un arī Nvidia (aizvainošu atkal kādu pat ar šo? :D)

 

Nvidia diezgan spēcīgi spiež uz mārketingu (kas viņiem ļoti labs), reizēm sanāk pamelot, vai kautko uzpūst. piemērs - PX2 bija ar Maxwell chipu, bet Jen Hsuns teica, ka Pascals, turot to rokā. tad vēl tos 3.5/4GB varēja tomēr kautkā "atzīmēt. jo tie tomēr nav pilni augstas veiktspējas 4GB. 0.5GB tomēr ir mazspējīgi. un vēl šis tas. ā, nu piemēram, tagad Founders Edition kartes - domāju, ka pa lielam vairāk iespēja nopelnīt papildus 100$, it īpaši to pirmo nedēļu, kad tikai tā būs pieejama.

bet nu atkal taisa ļoti labas arhitektūras, ļoti energoefektīvas kartes ar labu softu.

 

 

AMD atkal citreiz atkal nepilda savus solījumus, agrāk draiveri nebij vienmēr tie labākie (bet nu abām firmām ir problēmas), bet tagad diezgan spēcīgi AMD uzlabojuši savus draiverus ir. hardware līmeni, varētu teikt, AMD vienmēr ir bijis labāks, bet pietrūcis tas softs. mārketings sucks. :D karstas kartes (bet Tonga un Fiji labas arhitektūras). un vēl kas - ar vecām arhitektūrām konkurē ar Nvidia..

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

nu pa lielam neviena firma nav perfketa. AMD ir mīnusi un arī Nvidia (aizvainošu atkal kādu pat ar šo? :D)

Visam tavam pēdējam tekstam es piekrītu pa 100%.

 

Vēl tikai piebildīšu, ka kamēr AMD neatgūs labas tirgus pozīcijas, nekas diži nemainīsies ne cenās, ne veiktspējās un pārbrendojot iepriekšējo paaudzi situācija neuzlabosies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
P.S. @Bomaars/C12, nav ko pa PM mētāties, ir kas sakāmāms saki publiski!

Jopcik vai kāda bāba ir tas Bomaars/C12 pak*ļā līdējs "dvīnis". Rubeni lūdzu joka pēc iemet viņa rakstīto PM!  Bomaar nu cik tu vari te izblomēties tev pašam kauns jau nesāk palikt? Man tavā vietā jau būtu kauns! Vel uz citiem saki, ka ir fanboji tad kas esi tu tāds ? Twin Turbo Fanbojs! Pats es neesmu nekāds dižais fanbojs, bet ir tādi faktori kas mani piespiež pirkt nVIDIA līdzīgi, kā Rubeņa situācijā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Drīzāk vai tev nav kauns to murgu katreiz rakstīt kopā ar saviem pārējiem profiliem design un antonu....
Nu bet lūdzu tu vel deviņpadsmit profilus neesi izfantazējis. Ja nezini ko atbildēt varēji vismaz kaut ko citu izdomāt! :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Rubenim pm es iemetu gaišredzības attēlu, ja nē šis domāja ka es esmu kko izdomājis.

Atkārtošos - pats mums saki, ka nav vērts klausīties, ko Nvidia mārketinga daļa sola. Ko tu pats tad dari ja ne publicē reklāmas par to, kas vēl tikai varbūt būs oktobrī!!!???

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Veselu lapu piemēslojuši ar offtopiku.

Tak admīns var palūrēt, kurš ir kurš.

Bet par tēmu. Tieši tā arī ir, ka GTX 980ti netiek līdzi 4K/60 FPS/Ultra līmenim.

Tāpēc Pascal ļoti maina tagad spēles noteikumus.

Man kā CG cilvēkam labi būtu arī paturēt sev 980ti (ja būtu) un paņemt vēl Pascal klāt. GPU renderingam ļoti noder, jo tam vienalga vai tev uz mātenes crossfire vai kas cits.

Labots - Edgars77
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

nez kad Latvijā parādīsies Pascals? to pirmo nedēļu ar Founders Edition jau diezvai?

Link to comment
Share on other sites

Sākumā būs sūdīgas cenas un maza pieejamība vajadzēs nogaidīt vismaz 2 nedēļas, vel labāks jautājums ir kad parādīsies polaris kartes, jo oficiālas informācijas taču nav vai ne tā? Par pascal jau daudz kas ir zināms, bet par polaris praktiski nekas.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

vel labāks jautājums ir kad parādīsies polaris kartes
izskatās, ka stipri par vēlu. Nvidia būs nosmēlusi visu maksātspējīgo krējumu - paliks lielākoties tikai brenda fanboyi. Nu, vai arī tad AMD būs jāpiedāvā neticami konkurētspējīga cena un jauda.
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sākumā būs sūdīgas cenas un maza pieejamība vajadzēs nogaidīt vismaz 2 nedēļas, vel labāks jautājums ir kad parādīsies polaris kartes, jo oficiālas informācijas taču nav vai ne tā? Par pascal jau daudz kas ir zināms, bet par polaris praktiski nekas.

nu oficiālais ir mid 2016/Q2..

par Polaris uzzināsim vairāk 18. maijā.

un protams, ka pa Pascal daudzkas ir zināms.. prezentēja tač un benči būs 2dien.

 

 

 

 

izskatās, ka stipri par vēlu. Nvidia būs nosmēlusi visu maksātspējīgo krējumu - paliks lielākoties tikai brenda fanboyi. Nu, vai arī tad AMD būs jāpiedāvā neticami konkurētspējīga cena un jauda.

Polaris nemaz nav domāts kā konkurents 1070/1080. AMD ar Polaris mērķēs uz mainstream, kas jau sen zināms. Vega būs high-end. par konkurētspējigu cenu, es domāju, mēs varam nešaubīties.

Link to comment
Share on other sites

Polaris nemaz nav domāts kā konkurents 1070/1080. AMD ar Polaris mērķēs uz mainstream, kas jau sen zināms. Vega būs high-end. par konkurētspējigu cenu, es domāju, mēs varam nešaubīties.

Tad sanāk, ka pagaidām Polaris konkurēs ar R9 380X/R9 390/X un GTX970? Tad jau AMD mēģinās iekarot mid range tirgu, un nVIDIA vairāk slieksies uz high end tirgu interesanti.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Tad jau AMD mēģinās iekarot mid range tirgu un nVIDIA high end.
Vai tad lielākā vai mazākā mērā nav vienmēr tā bijis? Gan jau AMD tā ir tāda pati stratēģija, kā cīnoties ar Intel - nebūt ātrākajiem, bet pieejamākajiem middle segmentā. 
Link to comment
Share on other sites

Vai tad lielākā vai mazākā mērā nav vienmēr tā bijis?

Tā ir bijis visu laiku ar procesoriem njā šoreiz kaut kā arī ar videokartēm būs kaut kas līdzīgs vismaz pagaidām. Patiesībā jau middle segmentā ir diezgan daudz pircēju, ja ne viss vairāk.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu man tā tiešām izskatās pēc savā ziņā loģiskas tirgus stratēģijas - ja netiec līdzi lielajiem dūžiem, tad vismaz nostiprinies vidējā/ekonomiskajā segmentā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad sanāk, ka pagaidām Polaris konkurēs ar R9 380X/R9 390/X un GTX970? Tad jau AMD mēģinās iekarot mid range tirgu, un nVIDIA vairāk slieksies uz high end tirgu interesanti.

nuja, tāds arī viņiem ir plāns. pēc esošās, kinda oficiālās infas - Polaris 10 vajadzētu būt 390/X līdz pat Fury līmenim zem 300$, ar <150 (120-130W) max patēriņu un Polaris 11 - R9 380/GTX950/60 līmenis zem 50W patēriņa. un Polaris 11 arī būs laptopos ko viņi ari beidzot mēģinās iekarot.. nu principā pēc AMD vārdiem "mēģinās padarīt VR tirgu pieejamāku", jeb "minimālo VR spec" dabūt zem 300$. un minimālais VR spec ir GTX970/R9 390 veiktspējas līmenis.

 

un tikai šī gada beigās, 2017 gadā nāks lielais Vega 10, 11 high-end/enthusiast čipi.

Link to comment
Share on other sites

AMD ir tikai divas izejas pārsist nVIDIA vai izlaist karti zem 200$.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...