Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Viņš ir indietis, nevis indiānis.. zini jau kāda atšķirība? :p:D

 

bet nu nejau viņš atbild par mārketingu - kas tiek reklamēts un kā. Un ko tad.. viņiem nevajadzēja reklamēt savu jauno produktu, kas ir 80% lietotāju tirgum paredzēts (1080 pērk mazākā daļa!)?? Nu loģika tev atkal pa rubli. Vajadzēja izlaist un nevienam neteikt? Un viņš reklamēja, galvenokārt, RX480, kas ir iznākusi un izpārdota.

Un kāpēc nepietiks ar midrange? Ja viņi izlaistu top-end jaudīgājo GPU, tad VISI viņu baigi pirktu un AMD atgūtu tirgus daļu? /palmface/

 

nafik to logo apakšā iemeti?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nezinu ko tur tas indiānis domāja savā galvā kad reklamēja tikai low un mid range videokartes kuras pat tagad vel nav iznākušas pārdošanā izņemot RX 480. Principā pats AMD arī ir galvenā skabarga pakaļā, jo nevar saražot videokartes priekš veselīgas konkurences

 

Pieļauju ka AMD vienkārši nav resursu lai ātrāk izstrādātu un saražotu kartes, viss maksā naudu un ja tev ir 20-30 % tirgus daļa jau n-tos gadus, tad no kā radīsies tie lielie resursi ?!

 

To vēl izteiktāk var redzēt CPU high-end lauciņā pret Intel...   

Link to comment
Share on other sites

tieši tā. Toļiks jau kā auns domā, ka viņi sēž un neko nedara..

ņemot vērā AMD un NV R&D budžetu, AMD pat pārsteidzoši labus produktus izveido priekš daudz mazāka budžeta. Cik labus viņi izveidotu ar tik pat lielu kā NV?

Link to comment
Share on other sites

tieši tā. Toļiks jau kā auns domā, ka viņi sēž un neko nedara..

Un pastāsti man tagad kāds no tā visa ir labums ja ar katru gadu AMD tirgus daļa strauji samazinās ? Jau cik gadus AMD kā akmens krīt uz leju! Un tu tik viņu slavē un aizstāvi. 2004. gadā ATI bija tīrs līderis pārdošanas apjomos, bet kas pēkšņi notika kopš tā laika divpadsmit gadus atpakaļ ? Nu laikam jau jāpasaka tev priekšā "обосралис". Bija tāds laiks kad viņiem bija visas iespējas, budžets, un arī tirgus daļa, bet viņi protams to visu neizmantoja un nolaida pa burbuli.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc neaizstāvēt? Es vienkārši izlaboju aplamus apgalvojums.. un ko - man vajadzēja slavēt Nvidia par antikompetetīvajām, tīrām peļņas veicinošām darbībām un centieniem visur iegrūst proprietary lietas, lai varētu pa virsu nopelnīt un pasliktināt konkurentu veiktspēju, tai pat laikā nedaudz pat pasliktinot savu??? tas ir iemesls kāpēc neatbalstu NV un atbalstu AMD. visi jau negrib monopolu, lai var maksāt 1k par GTX x70 sērijas karti.

 

Tos gadus atpakaļ AMD bij pavisam cita vadība un personāls. Tagad tie kadri (arī tad kad bija lielāks budžets), kas bija atbildīgi par Bulldozeru un visiem iepriekšējiem produktiem ir prom. Ir atsevišķi atdalīta RTG (Radeon Technology Group) ar Raja Koduri priekšgalā (iepriekš strādāja Apple kā galvenais GPU arhitekts, ja nemaldos)..

un vari savas ruskās slāvu frāzes te nemaz nemest, ruskij. nesaprotu. nē, pareizāk būtu teikt - negribu.

Link to comment
Share on other sites

Arī es vienmēr esmu bijis par konkurenci, bet kamēr AMD neko nedarīs lietas labā, kā līdz šim nekas arī nemainīsies, un par to var pat necerēt. Vispār šis ir kritiskais gads priekš AMD ja šie vel nokļūdīsies ar jaunajiem Zen procesoriem tad nu gan auzas ir garantētas.

 

Es vienkārši izlaboju aplamus apgalvojums.

Un kuri tie aplamie apgalvojumi ir? Vismaz uzraksti! Ja nevari tad paklusē, lai nav jāklausās tavā tukšajā fantazēšanā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Fanbojisms rullē, bet te lieliski ir redzams kurš ir kura pusē. Kādam jau tie mēsli ir jānosmeļ.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

 

 

Fanbojisms rullē
 

 

Rullē gan, tikai vienīgi nav saprotams, par ko tie AMD piekritēji tā fano? Par lēto APU segmentu? Nu tas tāpat kā Nokia fanboji savulaik fanoja par Nokia, kad reāli pasaulē vairs pirka tikai Nokia podziņtelefonus... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rullē gan, tikai vienīgi nav saprotams, par ko tie AMD piekritēji tā fano? Par lēto APU segmentu? Nu tas tāpat kā Nokia fanboji savulaik fanoja par Nokia, kad reāli pasaulē vairs pirka tikai Nokia podziņtelefonus...

un par ko Nvidia piekritēji tā fano? par sliktāku ilgtermiņa atbalstu?

Link to comment
Share on other sites

un par ko Nvidia piekritēji tā fano? par sliktāku ilgtermiņa atbalstu?

ShadowPlay, vairāk spēļu titulu uz nVIDIA vārda, labāka efektivitāte. Kā nu kuram, bet tas pats kontrolpanelis, un nVIDIA mājaslapa kaut kā vairāk iet pie sirds. Ja man šobrīd vajadzētu pateikt par ko es īsti fanoju AMD pusē tad godīgi sakot man pat nebūtu ko atbildēt, jo vienīgais AMD trumpis ir cenas kuras pat vairs nedarbojas vismaz Latvijā. Tā ka neredzu pilnīgi nevienu iemeslu lai pirktu jaunu AMD videokarti tur pretī kur AMD vel nemaz nepiedāvā jaunās High End videokartes kas arī ir labs dealbreikers.  :crazy:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

par sliktāku ilgtermiņa atbalstu?

Ir kādi konkrēti fakti? Mana ~ četrus gadus vecā NVIDIA GTX 660 vēl darbojas. Arī puikas kompī kaut kāda veca ~8 gadus veca Nvidia darbojas... par ko runā? Jeb vienkārši fleimo?

Link to comment
Share on other sites

 

 

par sliktāku ilgtermiņa atbalstu?
 

 

Kaut kāds bez pamatojuma un reāliem faktiem izrauts spriedums... 

 

 

 

 

Jeb vienkārši fleimo?

 

+1 

 

Turklāt par ko tad AMD būtu ko fanot, tā arī neatbildēja..

 

 

 

 

ShadowPlay, vairāk spēļu titulu uz nVIDIA vārda, labāka efektivitāte.

 

+1

 

 

 

jo vienīgais AMD trumpis ir cenas

 

Tas bija kādu laiku atpakaļ, tas pats Fury X ir ārpus konkurences savas cenas dēļ un arī tā 480 īsti nekonkurē ar 1060 savā cenu segmentā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, vienreiz par visām reizēm uzdrukāšu.

 

 

 

ShadowPlay, vairāk spēļu titulu uz nVIDIA vārda, labāka efektivitāte. Kā nu kuram, bet tas pats kontrolpanelis, un nVIDIA mājaslapa kaut kā vairāk iet pie sirds. Ja man šobrīd vajadzētu pateikt par ko es īsti fanoju AMD pusē tad godīgi sakot man pat nebūtu ko atbildēt, jo vienīgais AMD trumpis ir cenas kuras pat vairs nedarbojas vismaz Latvijā. Tā ka neredzu pilnīgi nevienu iemeslu lai pirktu jaunu AMD videokarti tur pretī kur AMD vel nemaz nepiedāvā jaunās High End videokartes kas arī ir labs dealbreikers. :crazy:

vismaz kāds paskaidroja. :D par ShadowPlay, efektivitāti un mājaslapu piekrītu.

 

 

 

 

Ir kādi konkrēti fakti? Mana ~ četrus gadus vecā NVIDIA GTX 660 vēl darbojas. Arī puikas kompī kaut kāda veca ~8 gadus veca Nvidia darbojas... par ko runā? Jeb vienkārši fleimo?

Faktu pilns tīmeklis. Nu nevaig jau te pielīdzināt visiparīgu kartes darbošanos ar veiktspējas neuzlabošanu/optimizēšanu. Neesmu nekad, bezpamatoti fleimojis. (tas, ka ne vienmēr esmu sametis te simtiem atbalstošu faktu, tad tas nenozīmē ka tā nav. bez pamata neko nesaku. vienkārši, ain't nodody got time for that).

 

Pēc toļika izcilās loģikas tagad jums būtu jāpierāda, ka tā nav. :D

 

 

 

Kaut kāds bez pamatojuma un reāliem faktiem izrauts spriedums...

Nu, ja tu par kautko tādu nezini, tad tas nenozīme, ka kautkas tāds nav. Tie kas seko šādām lietām līdz, tie to zina. Pat Nvidia fani redditā to atzīst.

 

 

 

 

+1 Turklāt par ko tad AMD būtu ko fanot, tā arī neatbildēja..

plusiņus kautkur citur var iebāzt. :p  ša pamatošu.

 

 

 

__________________________________________

sāksim ar Nvidias karšu neuzlabošanu pēc jaunākās paaudzes izlaišanas, salīdzinot ar AMD.

 

Links no "anandtech" foruma

http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2473394

 

apkopoti visi jaunākie benčmarki (līdz 2016. gada maijam) ar 780Ti un 290X kartēm. Kā zinām, tad iznākšanas brīdī 780Ti bija daudz labāka karte, tagad pavisam cits skats.. 290X karšu pircēji ir lieli ieguvēji, kuriem, "produkts", principā pat palicis labāks laikam ejot. 780Ti īpašnieki šaubos vai ir tik priecīgi (nu, cik redzēts, redditā daudzi nav diezko apmierināti).

 

Tad vēl video

https://www.youtube.com/watch?v=aTl3w8u4Ot8

 

 

Tāpat arī divu dažādu cenu kategoriju kartes - GTX770 un R9 280X performē vienā līmenī

 

 

Vēlviens video, kurā redzams, ka AMD HD7970 kartei labāka veiktspēja nekā GTX680 jaunākajās spēlēs.

 

 

Nu tas ir skaidrs, ka ilgtermiņā AMD kartes ir labākas. Nvidia taisa priekš sava paaudzes cikla - kā iznāk jaunās, tā tikai, pa lielam, tiek izlaisti supporta draiveri, neko neuzlabojot. Ok, ja maini kartes ik pēc 1-2 gadiem, tad tas der, bet ja "sēdi" uz viena GPU ilgāk, tad esi ieguvējs, ja izvēlējies AMD karti. Nvidia savām kartēm arī parasti izvēlas minimālo "nepieciešamo" VRAM apjomu.. kad paiet kādi 2 gadi, tad jau var tas būt par īsu jaunākajām spēlēm.

 

 

 

________________________

vēl kas - kad iznāca Pascals, tad bieži atkārtoju, ka Pascals=vienkārši Maxwells uz 16nm (aka Maxwell on speed). Visi NV fanboji šeit to noliedza, ieskaitot, protams, Toļiku.. ka ķip "tas jau nekas etc.; galvenais, ka ātrāka utt". Tad, kad AMD refreshoja savas kartes un izlaida 300 sēriju, kurām bija uzlabojumi gan veiktspējas, gan energoefektivitātes ziņā, tad visi brēca gan..

lūdzu, pierādījums tam -

 

No AdoredTV

 

 

 

_______________________

un kāpēc AMD fani izvēlas AMD? -

 

Pa lielam nejau tikāi dēļ tā, ka tajā gadījumā varbūt AMD kartei ir labāks price/performance, bet vairāk dēļ AMD "biznesa politikas", ilgtermiņa atbalstu, atvērtības (open source softs)

- kāpēc daudziem AMD faniem nepatīk Nvidia? tas jebkuram skaidrs, kurš seko šīm lietām līdz, ka Nvidia patīk pačakarēt cilvēkus, jeb darīt visu, lai pēc iespējas vairāk nopelnītu, neskatoties uz to vai tas būtu "ētiski" vai nē. Protams, naiviem fanbojiem jau viss liekas skaisti. Par to rūpejas labā Nvidia mārketinga komanda.

Piemēri tam -

- 970 ar 3.5GB optimāla ātruma operatīvā atmiņa, 0.5GB nepietiekama ātruma. Sākumā neko neteica kamēr kāds neuzrāva. Tad to pat nosauca kā funkciju.

Nvidia Gimpworki, kas negatīvi ietekmē AMD karšu veiktspēju. Līgumi ar spēļu izstrādātājiem, lai uz Nvidia kartēm spēles būtu vairāk optimizētas; lai AMD būtu pieeja spēļu kodiem tikai spēles izlaišanas dienā, nevis kā Nvidia - vairākus mēnešus iepriekš.

- Tad visas proprietary lietas.. Gameworks, Gsync utt.. AMD, savukārt, veido un izlaiž visiem pieejamas software tehnloģijas (GPUOpen), kuras var izmantot spēļu izstrādātāji.. un viss tas pat ir pieejams Nvidia, kuri var brīvi visu redzēt un attiecīgi optimizēt. Vēl Gsync parasti pa virsu izmaksā ap 100Eur.. savukārt Freesync monitoriem nav nekādu uzcenojumu.

- Arī pateicoties AMD, M$ sāka aktīvāk veidot DX12 un dēļ AMD Mantle tika izveidots Vulkan. Ko Nvidia darīja? Priecīgi sēdēja uz DX11 un pelnīja naudu. Tagad nedaudz aizsēdējušies, izrāvā no tukša gaisa Pascalu (paris gadus atpakaļ roadmapā tāds nebij paredzēts). Vēl iepriekš apgalvoja, ka ir Async Compute supports Maxwell kartēm un būs driver atjauninājums priekš tā, bet kur tad viņš ir?

 

Būtu vēl ko drukāt, bet pietiks. :D

Labots - N4a
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

lūdzu, pierādījums tam -

Kādus tur vel pierādījumus tu ko ? Atliek vien paskatīties uz izcili sūdīgo AMD "Refresh Līnijas" performances pieaugumu kas ir ļoti niecīgs uz nVIDIA videokaršu fona pārejas modeļiem. Nevelti to sauc par "refresh", jo tehniski nav nekādu izmaiņu, un pats galvenais rādītājs šajā visā ir performances pieaugums kura gandrīz tik pat kā nav. :fuck:

 

Piemērs: Pēc TechPowerUp datiem. 

 

Radeon R9 290X - R9 390X, performances atšķirība ir vien nieka ~ 9% WTF ? 28nm

GeForce GTX 580 - GTX 680, performances atšķirība ir ~ 18% pāreja 40nm/28nm

Radeon HD 6970 - HD 7970, performances atšķirība ir ~ 23% pāreja 40/28nm

GeForce GTX 680 - GTX 780, performances atšķirība ir ~ 21% 28nm

Radeon HD 7970 - R9 290X , performances atšķirība ir ~ 24% 28nm

GeForce GTX 780 - GTX 980, performances atšķirība ir ~ 20% 28nm

Radeon R9 380 - RX 480, performances atšķirība ir ~ 37% pāreja 28/14nm

GeForce GTX 960 - GTX 1060, performances atšķirība ir ~ 49% pāreja 28/16nm

GeForce GTX 970 - GTX 1070, performances atšķirība ir ~ 38% pāreja 28/16nm

GeForce GTX 980 - GTX 1080, performances atšķirība ir ~ 40% pāreja 28/16nm

 

Neviena no iepriekšējām nVIDIA paaudzēm pat tuvu nestāv performances pieauguma ziņā pat ar visu nanometru maiņu, kā ir redzams GTX 580 - GTX 680 gadījumā kur pieaugums sastāda vien 18%, un AMD gadījumā attiecīgi tie ir 23%. Nu protams slavenais AMD "Refresh" lohatrons paliek muļķa lomā ar saviem nieka 9%, un tu vel te mēģini iestāstīt to, ka Pascal ir refresh. :mrgreen:  Ja jau tā tad kas ir Polaris ar savu zemāko veiktspējas pieaugumu attiecībā pret Pascal ? Kur Pascal videokartēm veiktspēja vidēji ir uzlabojusies par ~ 6,5% vairāk nekā Polaris gadījumā.

 

Jā es saprotu, ka refresh ir tad kad performances pieaugums ir vien nieka ~ 9%, bet ne jau tad kad atšķirība ir veseli ~ 38 - 49%, kā nVIDIA gadījumā. Nu nevajag te tagad salīdzināt pirkstu ar vienu vietu.

Labots - Toļiks
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, @N4a vismaz pamatoja savu viedokli, paldies!

 

īsumā par to- man tas izskatās pēc tādām skolnieka vaimanām- gauzties par 680 veiktspēju šodien? Tā ir vairāk nekā 4 gadus veca karte jau.. atbalsts AMD ir labāks galvenokārt tādēļ, ka nav jau to jauno produktu, kuri varētu konkruētspējīgi cīnīties pret NV jaunumiem, ko tad viņi bez tā atbalsta darītu? Tas arī ir viss, kas viņiem šobrīd ir un uz kā vēl turēt savu reputāciju. Salīdzināt divas šādas vecas kartes ir tā pat kā strīdēties par to, kas labāks- audi burbulis vai bmw žurka... Realitātē abi ir sūdi, bet forumos skolnieki par to vēl ar vien lauž šķēpus.

 

 

 

 

Nu, ja tu par kautko tādu nezini, tad tas nenozīme, ka kautkas tāds nav. Tie kas seko šādām lietām līdz, tie to zina. Pat Nvidia fani redditā to atzīst.

 

Nu nezinu gan, un arī Tavi argumenti mani pārāk nepārliecina, tie ir no sērijas- kāds skolnieks kādā forumā paraudāja, ak vai... tie nav fakti!

 

 

 

 

Nu tas ir skaidrs, ka ilgtermiņā AMD kartes ir labākas.

 

Ilgetmiņā laba, jeb reāli jaunākajiem standartiem atbilstoša, nav neviena, pēc cik tur gadiem tās visas ir vājas, tie daži fps neko nemaina. Tajās 20-30 fps robežās, kāda starpība, cik ļoti tā spēle velkas, ja nespēlējama tā ir kā vienā, tā otrā gadījumā... Ja prioritāte ir- ka tikai uzspēlēt un notriekt brīvo laiku pēc skolas- ok, tad nu lai, bet man personīgi ir vai nu MAX vai neMAZ, izniekot laiku kaut kādā kvadrātiņu grafikā nav vairs nekāda prieka un gandarījuma, tas ir tāpat kā klausīties mūziku monitora pīkstuļos..

 

 

 

 

Ok, ja maini kartes ik pēc 1-2 gadiem, tad tas der

 

 

Tāds ir kapitālisms- viss iet uz priekšu un 1-2 gadi maiņas cikls ir ne tikai GPU segmentā, bet visā elektronikas jomā, telefonu lauciņā, daži ražotāji top modeļus izlaiž pat katrus 6 mēnešus (piemēram Sony). 

 

 

 

 

Nvidia savām kartēm arī parasti izvēlas minimālo "nepieciešamo" VRAM apjomu..

 

Nu neteiktu, ka 6-8GB ir min VRAMS... Tas par šobrīd tirgū esošajām kartēm. 

 

 

 

 

kad iznāca Pascals, tad bieži atkārtoju, ka Pascals=vienkārši Maxwells uz 16nm (aka Maxwell on speed).

 

Nu ir vai nav tas vienkārši Maxwell, kartes tomēr ir ievērojami ātrākas, nekā teiksim tas bija 290-390 gadījumā.

 

Lūk video 780Ti pret to pašu 390X- jaunāka karte bet tikai pāris fps ieguvums, kas ir akurāt 290X veikums, kuru citēji augstāk.

https://www.youtube.com/watch?v=pZ3F9-m0m-o

 

 

 

ka Nvidia patīk pačakarēt cilvēkus, jeb darīt visu, lai pēc iespējas vairāk nopelnītu, neskatoties uz to vai tas būtu "ētiski" vai nē

 

Tāds ir bizness, ne NV vienīgie, kuri vēlas nopelnīt. Salīdznot ar to, kas notiek viedtālruņu tirgū, NV vēl ir mazi neprašas.

 

 

 

 

Nvidia Gimpworki, kas negatīvi ietekmē AMD karšu veiktspēju. Līgumi ar spēļu izstrādātājiem, lai uz Nvidia kartēm spēles būtu vairāk optimizētas; lai AMD būtu pieeja spēļu kodiem tikai spēles izlaišanas dienā, nevis kā Nvidia - vairākus mēnešus iepriekš.

 

Atkal- nu tāds ir tas bizness! Būtu Tavs, runātu savādāk! Spēļu ražotājiem tak vienalga, kuram taisīt spēli, galvenais ka maksā, ja AMD to varētu atļauties, viņi arī tā darītu.

 

 

 

 

Arī pateicoties AMD, M$ sāka aktīvāk veidot DX12

 

Šim Tev nav nekādu faktu, šo faktu varētu apstiprināt tikai Redmondas šefi.

 

Turklāt par DX12- 980 Ti, kas it kā AMD fanboju nometnē tika nostāstita ka būs sūdā ar DX12, pavisam labi griež Forza uz 4K un Ultra settings- stabili 60fps

 

 

 

 

 

Priecīgi sēdēja uz DX11 un pelnīja naudu.

 

Nu atkal- bizness! Tāds tas ir- kapitālistiskā pasaule, nepatīk, brauc uz kādu pāri palikušo sociālistiski komunistisko izgāztuvi, vēl jau pāris pasaulē eksistē. Gauzties par to, ka kāds nopelna naudu, var tikai tāds, kurš pats to neprot... Kā es jau minēju, ja tas būtu paša bizness, noteikti runāt savādāk. Šie - NV priecīgi pelnīja naudu- argumenti nav argumenti, tāds ir bizness, NV to pozīciju nevinnēja loterijā, viņi to nopelnīja, apspriest forumā lielo kompāniju biznesa praksi ir diezgan bezjēdzīgi.

 

 

_____________________________________________________________

 

 

Nopērkot vienu vai otru iztrādājumu, tas patērētājs uzreiz nekļūst par fanboju, kā Tu esi iedomājies. AMD šobrīd nav ko piedāvāt top segmentā, ja būtu, es noteikti pirktu AMD karti, man ir vienalga kā zīmola karte tā ir, es gribu max single kartes veiktspēju, tāda šobrīd ir NV pusē. Ja šādu karti izlaidīs AMD, pirkšu to- viss vienkārši. Arī procesoru lauciņā- vai AMD ir ko piedāvāt?

 

Nu vot pasaki man @N4a, ko man AMD rindās pirkt, ja es gribu 4K 60fps?

 

AMD Fury X ir vājāka par veco 980 Ti, un ja kāds šodien pērk, tad 980 Ti ir krietni lētāka par Fury X, tā kā price/performance ziņā nu nekāda ieguvuma.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_wNtJ_JXc3I

 

https://www.youtube.com/watch?v=RbdH3ItBvk0

 

https://www.youtube.com/watch?v=a9AU6B0g9kc

 

 

Ar 1070 un 1080 viss tāpat skaidrs, pirmā ir apmēram 980 Ti līmenī, otrā to pārspēj, a kur ir kaut kas no AMD šobrīd? Ir jau gads pagājis kopš Fury X un 980 Ti, NV ir jaunumi, turklāt ar jaudas pieaugumu, taču AMD tādu nav. Var jau fanot par viņiem, var fanot, ka Fury X pēc 2-3 gadi izrādīsies par pāris fps labāka nekā 980 Ti, taču tas nemaina faktu, ka tā Fury X nevarēja pārspēt 980 Ti vakar, šodien un vēl rīt arī visticamākais, tikai parīt un aizparīt, varbūt... kad nedz viena, nedz otra karte vairs nebūs aktuāla.

 

 

P.S.

 

Nevajag pārprast- neesmu pret konkurenci, neviens monopols nav labs, bet šā brīža situācijā, manī nav pārliecības, ka AMD šis gads verētu izdoties pozitīvs- NV ir pārpludinājis tirgu ar jaunām un ļoti jaudīgām kartēm visos cenu segmentus, nu tajos, kur var sākt runāt par to, ka atsevišķa videokarte vispār ir nepieciešama, līdz ar to krējums būs nosmelts- 1080 & 1070 visur izpirktas- tām tik lika klāt cenu un vienalga izpirka, mārketings un 40% jaudas pieaugums pār tiešajiem priekštečiem cilvēkus tiešā nozīmē apstulbināja, 1060 arī pērk uz nebēdu, un paredzu, ka arī jauno Titan X pircēju netrūks. Kas atliek AMD? Liela daļa, kuri bija nocietušies pēc jaunas video kartes, to tagad nopirka, tie kuri vēl ar vien nevar izdomāt, kā parasti, turpinās vēl domāt un filozofēt forumos, ir vai nav vērts atjaunināt dzelzi...

Labots - kappa
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@@Toļiks,

Kā jau parasti lien ārā no konteksta un runā ne pa tēmu. Es nerunāju par to kādi ir uzlabojumi, vai to, ka AMD ir sliktāks uzlabojums jaunajai paaudzei, salīdzinot ar Nvidia. Es runāju par to (atkal pierādās tas, ka tev uztveres spējas ir ne tās labākās), ka manis iepriekš teiktas, ka Pascals ir Maxwells uz 16nm (attiecīgi ātrāks, vienkārši dēļ augstākām frekvencēm), ko arī tas video pierāda! Bet tu atkal ņem un mal kautko ne pa tēmu. Es nekur neteicu, ka AMD veiktie refreshi ir iespadīgi, vai labi. Nekur neteicu, ka Pascal uzlabojums pēc Maxwella nav ļoti labs, pat iespaidīgs (lai arī, principā, tas ir). Viss ko es teicu ir man bij taisnība vislaik atkārtojot, ka Pascals ir ātrs Maxwells, ar pāris software līmeņā uzlabojumiem (textūru kompresija utt).

Attiecībā uz AMD 300 sērijas refreshu - tāpat konkurēja ar NV GTX900 sēriju. Not that bad, right?

 

 

 

 

īsumā par to- man tas izskatās pēc tādām skolnieka vaimanām- gauzties par 680 veiktspēju šodien? Tā ir vairāk nekā 4 gadus veca karte jau.. atbalsts AMD ir labāks galvenokārt tādēļ, ka nav jau to jauno produktu, kuri varētu konkruētspējīgi cīnīties pret NV jaunumiem, ko tad viņi bez tā atbalsta darītu? Tas arī ir viss, kas viņiem šobrīd ir un uz kā vēl turēt savu reputāciju. Salīdzināt divas šādas vecas kartes ir tā pat kā strīdēties par to, kas labāks- audi burbulis vai bmw žurka... Realitātē abi ir sūdi, bet forumos skolnieki par to vēl ar vien lauž šķēpus.

nevaimanāju par GTX680 veiktspēju ne mazā mārā, tas vienkārši kā video priekš piemēra - pamatojuma maniem izteikumiem, ka AMD veiktspēja ilgtermiņā ir labāka un tiek uzlabota. Arī šis video parāda, ka mani izteikumi nebija aplami. Ne tā?

 

 

 

Nu nezinu gan, un arī Tavi argumenti mani pārāk nepārliecina, tie ir no sērijas- kāds skolnieks kādā forumā paraudāja, ak vai... tie nav fakti!

parādījumu pāris video, links ar karšu performance. Kautkādai nojautai nu vajadzētu būt. 100 pierādījumus jau nerakšu ārā.. tālāk jau pats var sērčot ja interesē. :D

 

 

 

Ilgetmiņā laba, jeb reāli jaunākajiem standartiem atbilstoša, nav neviena, pēc cik tur gadiem tās visas ir vājas, tie daži fps neko nemaina. Tajās 20-30 fps robežās, kāda starpība, cik ļoti tā spēle velkas, ja nespēlējama tā ir kā vienā, tā otrā gadījumā... Ja prioritāte ir- ka tikai uzspēlēt un notriekt brīvo laiku pēc skolas- ok, tad nu lai, bet man personīgi ir vai nu MAX vai neMAZ, izniekot laiku kaut kādā kvadrātiņu grafikā nav vairs nekāda prieka un gandarījuma, tas ir tāpat kā klausīties mūziku monitora pīkstuļos..

Tādā ziņā, protams, bet atkarīgs no prioritātes/vēlmēm. Ja gribas vislaik spēlēt uz MAX ar min 60FPS, tad, protams, labākais GPU un viss. Bet ja cilvēkam arī interesē GPU dzīves ilgums, nav svarigs vienmēr spēlēt uz MAX, tad karte kurai ir labs dzīves ilgums un attiecīgs veiktspējas iespējams uzlabojums, tad viņam jāizvēlas karte, kas ilgtermiņā ir labāka. Un kā redzams, tad AMD tādā ziņā ir labākas. Vai tā nav?

Nu savā ziņā varētu piekrist par to salīdzinājumu ar mūzikas klausīšanos.. klausīties ar laptopa, monitora, vai vispar leetiem sudiem, austinjas vajadzētu aizliegt. ;dD

 

 

 

Tāds ir kapitālisms- viss iet uz priekšu un 1-2 gadi maiņas cikls ir ne tikai GPU segmentā, bet visā elektronikas jomā, telefonu lauciņā, daži ražotāji top modeļus izlaiž pat katrus 6 mēnešus (piemēram Sony).

Jā, taču maiņas cikls produktu paaudzēm ir viena lieta, bet atbalsta turpināšana pavisam cita..

Nu Sony, manuprāt, vairāk zaudē, nekā iegūst laižot modeļus ik pēc pusgada. X sērija arī nēpārliecina, lai arī man patīk Sony.

 

 

 

Nu neteiktu, ka 6-8GB ir min VRAMS... Tas par šobrīd tirgū esošajām kartēm.

Tieši tā - "šobrīd". Tur jau tā sāls. Pēc diviem gadiem būs varbūt par īsu. Tas jau vienkārši ir tas par ko es runāju. Tiem, kuri maina kartes ik pēc 1-2 gadiem, tiem pietiek. Bet kuri lieto ilgāk, tiem var nepietikt.

 

 

 

Atkal- nu tāds ir tas bizness! Būtu Tavs, runātu savādāk! Spēļu ražotājiem tak vienalga, kuram taisīt spēli, galvenais ka maksā, ja AMD to varētu atļauties, viņi arī tā darītu.

Jā, bizness ir bizness. Tā ir arī visa padarīšana Nvidia un AMD gadījumā. Bet tomēr, ja AMD ir kāds darījums ar spēļu izstrādātāju (arī ir, piemēram, DICE/EA - BF1, SW:BF, vēl citas), tad tiek izmantotas atvērtā pirmkoda tehnoloģijas, kuras ir brīvi pieejamas pat Nvidia.. savukārt, Nvidia izmanto proprietary, slēgtās tehn. kuras ir tikai pieejamas izstrādātājiem un pašiem Nvidia, protams.

 

 

 

Šim Tev nav nekādu faktu, šo faktu varētu apstiprināt tikai Redmondas šefi. Turklāt par DX12- 980 Ti, kas it kā AMD fanboju nometnē tika nostāstita ka būs sūdā ar DX12, pavisam labi griež Forza uz 4K un Ultra settings- stabili 60fps

varbūt Nvidia ir kāds skaists darījums, kas liek izmantot tādas tehnoloģijas, kas ļauj Nvidia darboties labāk DX12 šajā spēlē, neizmantojot standarta DX12 tehnoloģijas? Tādas lietas notiek. Tas būtu loģiski.

 

 

 

 

Nopērkot vienu vai otru iztrādājumu, tas patērētājs uzreiz nekļūst par fanboju, kā Tu esi iedomājies. AMD šobrīd nav ko piedāvāt top segmentā, ja būtu, es noteikti pirktu AMD karti, man ir vienalga kā zīmola karte tā ir, es gribu max single kartes veiktspēju, tāda šobrīd ir NV pusē. Ja šādu karti izlaidīs AMD, pirkšu to- viss vienkārši. Arī procesoru lauciņā- vai AMD ir ko piedāvāt? Nu vot pasaki man @N4a, ko man AMD rindās pirkt, ja es gribu 4K 60fps? AMD Fury X ir vājāka par veco 980 Ti, un ja kāds šodien pērk, tad 980 Ti ir krietni lētāka par Fury X, tā kā price/performance ziņā nu nekāda ieguvuma.

Kas tev liek domāt, ka esmu iedomājies, ka uzreiz kāds kam ir NV karte ir fanbojs? Ne tuvu tam. Fanbojs ir tāds, kurš uzskata, ka Nvidia viss ir perfekts, ir katrā ziņā labāks par AMD, un noliekot AMD vislaik. Šajā forumā ir tādi cilvēki.

Neapgalvoju, ka tev nav jāpērk Nvidia karte, ja ir vēlmē pēc labāka pieejamā single GPU. Dari, ja ir vēlme, vai nepieciešamība.

 

 

Bet, ja ir divi GPU ar ļoti līdzīgu veiktspēju, tad es izvēlētos AMD, dēļ viņu labākas biznesa taktikas un attīecīgi atbalstot konkurenci, lai nebūtu monopols (reizēm liekas, ka daži to grib). Tas arī pa lielam ir iemesls kāpēc daudzi fano par AMD. "publiskais" biznesa modelis un konkurences atbalstīšana. Bet nu par šo daudzi nezin/nesaprot, vai ir vienkārši vienalga.

 

Bet šeit attiecas tas pats - tas, kurš karti lietos vairākus gadus, tam par labu nāks tie papildus FPS pēc ilgāka laika. Principā tā kura pašā sākuma bij lētāka, tas arī bus bijis labāks pirkums, pat ja tā tiek lietota vairākus gadus. Piemēram, vienai kartei bija labaka veiktspēja pirmos pāris gadus, otrai pēctam, tad jā - lētākais pirkums tāpat sanāktu labākais.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Es runāju par to (atkal pierādās tas, ka tev uztveres spējas ir ne tās labākās), ka manis iepriekš teiktas, ka Pascals ir Maxwells uz 16nm (attiecīgi ātrāks, vienkārši dēļ augstākām frekvencēm), ko arī tas video pierāda! Bet tu atkal ņem un mal kautko ne pa tēmu.

Vairāk vajag klausīties ko tur tas AMD Fanbojs no tā AdoredTV kanāla gvelž. Pascal nav tikai Maxwell ar augstākām frekvencēm, tur arī ir vairāk Cuda cores ar citu kompresiju, uzlabota async compute, samazināts nm, un nedaudz labāka atmiņa kura labāk dzenās ir novērsta arī 3,5 gb slimība. Pascal arhitektūrai ir veikts ievērojami vairāk izmaiņu nekā AMD "refresh" sērijai tādēļ jau tai arī ir vairāk kā 4 reizes lielāks performances pieaugums salīdzinājumā ar AMD "refresh" sviestu kur praktiski nekas netika izmainīts tikai uzraksts nomainīts, lai tikai cilvēkus pačakarētu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vairāk vajag klausīties ko tur tas AMD Fanbojs no tā AdoredTV kanāla gvelž. Pascal nav tikai Maxwell ar augstākām frekvencēm, tur arī ir vairāk Cuda cores ar citu kompresiju, uzlabota async compute, un nedaudz labāka atmiņa kura labāk dzenās ir novērsta arī 3,5 gb slimība. Pascal arhitektūrai ir veikts ievērojami vairāk izmaiņu nekā AMD "refresh" sērijai tādēļ jau tai arī ir vairāk kā 4 reizes lielāks performances pieaugums salīdzinājumā ar AMD "refresh" sviestu kur praktiski nekas netika izmainīts tikai uzraksts nomainīts, lai cilvēkus pačakarētu.

Bravūrīgais fanboj, ko tad viņš tādu nepareizu saka?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet ja cilvēkam arī interesē GPU dzīves ilgums, nav svarigs vienmēr spēlēt uz MAX, tad karte kurai ir labs dzīves ilgums un attiecīgs veiktspējas iespējams uzlabojums, tad viņam jāizvēlas karte, kas ilgtermiņā ir labāka.

 

Khm, par šo varētu diskutēt, tavos piemēros, reāli iegūti tika tikai daži fps, un arī ne visās spēlēs, tā kā, tas ir tikai nosacīti, tāpat es vairāk sliecos domāt par to, ka tas veco karšu atbalsts vairāk interesants ir otrreizējā tirgus pircējiem- tiesa, tam vajadzētu tiešā veidā ietekmēt pirmos pircējus, kuri tās kartes tirgo prom, līdz ar to NV vajadzēja būt lētākam tajā pat eBay, taču tā nav, 680 ir dārgāka par 7950, paskatoties pēdējos pārdotos darījumus, diezgan ievērojami pat, tiesa, cik tur tos ir sapirkuši Mac fani, nav zināms, bet nu vienalga, 680 ir dārgāka, lai arī, kā saki, sliktāka. Pirmie pircēji, lielā vairumā, tomēr maina tās kartes 1-2 gadu laikā, arī spēļu datoru pēdējā laika tendences tādas ir un tieši top segmentā ir pieaugums- kvalitatīva gaming maniaku netrūkst, un tie pērk jaunāko & ātrāko.

 

 

 

 

austinjas vajadzētu aizliegt.

 

Nu ja ne aizliegt prdouktus, tad viņu agresīvo marketingu gan, austiņas par tām summām, par kādām tās tagad tirgo, tas ir pilnīgs absurds! Bet arī tur ir fanboji, kuri visiem spēkiem apgalvo, ka IR tā atšķirība...

 

 

 

 

bet atbalsta turpināšana pavisam cita..

 

Nav gluži pareizi teikt, ka kartēm nav atbalsta- tās taču nepārstāj darboties, vai ne? Jaunie draiveri taču tāpat tās kartes atbalsta, pareizi? Vai tad Tev arhīvos jārokas pēc kaut kāda veca draivera, lai pieliktu to veco karti? Tas, ka varbūt nav pārākā optimizācija jaunākajās spēlēs, nu tas ir cits jautājums, bet nevienā piemērā tā starpība starp kartēm nebija graujoša, lai teiktu, ka redz kā draiveri padara spēli spēlējamu ar vienu vai otru karti. Runā, ka Fury X būšot nedaudz labāka nākotnē, bet tas ir nākotnē, kad tā vairs nebūs aktuāla, pašam AMD būs jaunākas kartes, līdz ar to, nopērkot šodien Fury X, mēs reāli nopērkam karti, kura šodien strādā sliktāk, lai tikai gūtu mierinājumu, ka kaut kad nākotnē tā uzvedīsies mazliet labāk nekā šī brīža konkurenti, pateicoties- iespējams, labākam atbalstam. Mēs jau nezinām kā AMD uzvedīsies nākotnē...

 

 

 

Pēc diviem gadiem būs varbūt par īsu.

 

Bet Fury X tak ir tikai 4GB... tur jau šodien par īsu tad, ne? Kāds tad ilgtermiņa atbalsts vispār var būt? Vispār iekš GTA 5 arī varētu būt par īsu jau šodien, vismaz man rāda, ka 5GB tur aiziet, kad settingus saķeksē uz max. 

 

 

 

Bet tomēr, ja AMD ir kāds darījums ar spēļu izstrādātāju (arī ir, piemēram, DICE/EA - BF1, SW:BF, vēl citas), tad tiek izmantotas atvērtā pirmkoda tehnoloģijas, kuras ir brīvi pieejamas pat Nvidia.

 

Nu ļoti labi, ka AMD ir darījumu, tikai pasaki tad, kāpēc Radeon 295x2 iekš tā paša BF One Alpha testinga netika pilnībā atbalstīta un tā karte spēja izspiest tikai 40fps... (un pat ne uz 4K, a kāda tur uz tās 21:9 iet)?! Draugam ir tā karte un bija dikti vīlies, labi, tā ir Alpha testa versija, bet vienalga, ja reiz saki ka tā ir AMD stutēta, kāpēc viņu pašu karte nevelk?! 

 

 

 

varbūt Nvidia ir kāds skaists darījums, kas liek izmantot tādas tehnoloģijas, kas ļauj Nvidia darboties labāk DX12 šajā spēlē

 

Daudzi AMD lietotāji atsauksmēs sūdzējās par atbalsta neesamību, nu, iespējams NV būs samaksājuši, to redzēs kad iznāks pilnā versija, šobrīd jau tikai Beta testings, bet nu ja NV samaksāja, tad vismaz viņu kartes ir atbalstītas un darbojas, AMD, kā minēju citātā virs, īsti to nespēj- tā kā atkal, tas apsolītais atbalsts kaut kā neparādās.

 

 

 

Principā tā kura pašā sākuma bij lētāka, tas arī bus bijis labāks pirkums

 

Protams- jo lētāka karte, jo mazāk zaudē naudas, pēc tāda principa man arī būtu izdevīgāk bijis pirkt Fury X nevis 980 Ti, bet spēlē, kuru es spēlēju 99%- BF4, 980 Ti uzrāda daudz labāku sniegumu 4K izšķirtspējā, principā 55-60fps uz pilnīgi visiem Ultra settingiem un AA, kamēr Fury X tikai 40+. Tagad iznāks BF One, ar vai bez AMD atbalsta, Fury X tur nebūs pēkšņi 60fps uz 4K un Ultra, tāpat kā nebūs arī tai 980 Ti, tā kā nav svarīgi kura karte, ar jebkuru no tām 4K netiek realizēts. Interesē jaunā Mafia III arī, bet dikti šaubos, ka open world spēle, uz 4K, būs vairāk par 30-35fps, nu neticu tādiem brīnumiem, ka Fury X tur pēkšņi būs. 

 

 

 

Daudz interesantu rakstu par abām pusēm, teiksim baigi neģībstu par esošajām 1070 un 1080, iemesls arī kāpēc man tās nav, tikko saliku vienu PC ar 1070, karsta&skaļa, un vairāk fps nedod, kaut arī haips par to ir baigākais. Piemēram te interesanti uzrakstīts par NV nesmuko pusi (AMD fanbojiem patiks)

http://www.overclock-and-game.com/news/pc-gaming/46-gtx-1080-what-s-not-being-discussed

 

Taču lai kā nebūtu, tas nemaina to, ka AMD šobrīd nav ko piedāvāt, viņu Vega baumas velkas un velkas, bez konkrētiem datumiem un arī īsti aptuvenām specifikācijām, turklāt baumo, ka Vega būs tikai 1080 konkurents, ne 1080 Ti (ja tāds būs), ne arī tagad iznākošajam Titan X. Tāpat runā par to HBM2 tajā Vega, ka it kā būs, labi, it kā runā, ka priekš 4K tas esot labāks nekā GDDR5X iekš Pascal kartēm, nu labi, bet kāpēc tad tas pats Fury X ar savu HBM tomēr nespēj necik pārspēt to pašu 980 Ti, kuram turklāt ir vecais GDDR5? Ir jau grafiki ar vidējiem fps, teiksim te viens , bet tas ir vidējais, vienā spēlē paceļ, līdz ar to uz vidējā fona ir, bet ko tas reāli nozīmē? Turklāt tas ir tikai 1-2fps robežzās.. Nu es tikai tā minu, neko daudz no tām silikonu lietām nesaprotu, tik cik baumu lapeles pacilāju ik pa laikam, pirms ko pērku.

 

Katrā ziņā, tehnoloģijas šobrīd attīstās pārāk ātri, šodienas tops, jebkurā gadījumā būs ne tops pēc gada, un pilnīgs krāms pēc diviem, kā vienā, tā otrā nometnē, tā kā karot par to, kura kompānija labāka, ir diezgan bezjēdzīgs pasākums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Saprotu to, ka šobrīd AMD tuvākā pus gada laikā neko jaunu neizlaidīs, bet kādēļ viņi agresīvi nenolaiž cenas šī brīža videokartēm R9 nano/ R9 Fury/Fury X lai spētu efektīvi konkurēt ? Ja viņi uzliktu zemākas cenas situācija mainītos paskat, kā GTX 980TI cena tika nolaista kura tagad maksā par veseliem 150 eiro mazāk. Man nav saprotams tas AMD domu gājiens, jā agrāk viņas bija lētākas nekā konkurenti, bet tagad ir otrādi, un ātrums arī ir mazāks. ???


Papētot situāciju gadiem ejot AMD kompānija ar katru gadu paliek arvien vārgāka GPU, un CPU biznesā.

Link to comment
Share on other sites

iemesls arī kāpēc man tās nav, tikko saliku vienu PC ar 1070, karsta&skaļa

Kas tad tas par modeli/brendu kurš ir tik karsts un skaļš ? Jautājums, it kā nav pārāk sarežģīts.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Gigabyte G1 kā jau parasti ir viss skaļākā no visām, un ieliekot korpusā ir kā cepta rauda, jo pārliecas izskata arī nekāda. Līderi klusuma ziņā ir Palit JetStream/Gamerock, un MSI Gaming X sērija. https://youtu.be/6_s9LP4iIYE?t=17m4s

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikai jautājums, kam tādu Pālīti vajag.
Vajag vai nevajag tā ir viena no klusākajām GTX 1070 sērijas videokartēm. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tad tas par modeli/brendu kurš ir tik karsts un skaļš ?

 

Tas bija MSI Gaming X, varbūt vienkārši pēc Hydro kartes tā likās, bet nu jā, nebiju sajūsmā, tagad projektējas pilnā ūdens dzese tam buildam.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija MSI Gaming X, varbūt vienkārši pēc Hydro kartes tā likās, bet nu jā, nebiju sajūsmā, tagad projektējas pilnā ūdens dzese tam buildam.

Tā jau domāju melo tā, ka ausis vien kustās. Tādēļ jau uzreiz nevarēji atbildēt!

 

Pēc Hexus.net datiem EVGA Hybrid GTX 980 Ti ir skaļāka par veseliem 10 decibeliem kas ir ļoti liela atšķirība, jo šī GTX 980 Ti Hybrid videokarte ir daudz skaļāka par MSI GTX 1070 Gaming X  videokarti.

 

1. MSI GeForce GTX 1070 Gaming X = 33.4 dba

2. EVGA GeForce GTX 980 Ti Hybrid Gaming = 43 dba

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Pēc Hexus.net datiem

 

 

HEXUS net datiem... HEXUS mēra stock karti, man ir Noctua cooleris uz radiatora turklāt pieslēgts pie plates pwm konektora un griežas uz min apgr, rezultātā zem 30db (pēc Android aplikācijas mērījumiem), zinu ka nav zinātnisks tests, bet ar stock tā pati aplikācija rādīja 40+ db, tā kā kaut kāda precizitāte tur ir :D Par stock cooleri EVGA pamatīgs fui, nav variantu, tas ventilators tiešām bija ļoti skaļš, turklāt pieslēgts bez jebkādām regulēšanas iespējām un griezās uz max apgriezieniem visu laiku.

 

 

 

 

Tā jau domāju melo tā, ka ausis vien kustās. Tādēļ jau uzreiz nevarēji atbildēt!

 

Tu dumjš vai izliecies? Es tak nesēžu forumā 24/7, turklāt citas tēmas bija interesantākas šodien. 

 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Es tak nesēžu forumā 24/7

Nav jau jāsēž lai atbildētu uz elementāru jautājumu. 

Tu dumjš vai izliecies?

 

HEXUS mēra stock karti, man ir Noctua cooleris uz radiatora turklāt pieslēgts pie plates pwm konektora un griežas uz min apgr,

Kuram tas interesē kas ir tev! Jāmēra jau arī ir stock variants ne jau kaut kāds "lauku šķūnings". 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Jāmēra jau arī ir stock variants

 

 

Nu jā, stock, MSI ir 3 profili iekš MSI Gaming app, tajā linkā jau nav teikts kurā viņi mērīja- uz OC tā karte nekādi nevar būt 33db, es neizmērīju to, nu neiedomājos, ka uzradīsies kāds Toļiks, kurš to prasīs, būšu pie tā PC, noteikti to izdarīšu. Savukārt Hybrid kartei tie db ar vai bez stock coolera, ir zem jebkura load on OC, tā kā, viss stiepjams.

 

 

 

"lauku šķūnings". 

Nu tad jau visi custom water coolingi ir lauku šķūningi, dikti dārgi, bet nu lauku šķūningi.. un nabaga Miervaldis ar savu zilo burvību sēž un raud- kā lai tiek vaļā no sava lauku šķūninga... :D 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Tu atsaldēts esi?

 

Cilvēks runā par EVGA Hybrid karti un savu pieredzi, bet Tu te kaut kādus "pēc Genādija datiem" sūdus liec par pilnīgi citu karti.

Link to comment
Share on other sites

Deafulta parasti stāv vidējais jeb "Gaming" mode

Tas ir Tavs pieņēmums ne fakts.

 

 

Man Tev jaut- Tu vispār pats arī kaut ko testē un skaties, vai savu viedokli tikai uz visādām tabulām no youtube balsti? 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...