Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Nu redz, ja AMD vs nVidia ir bijis kādu laiku 40/60 robežās, tad AMD vs Intel šobrīd ir vēl skumjāk 20/80 ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Nu redz, ja AMD vs nVidia ir bijis kādu laiku 40/60 robežās, tad AMD vs Intel šobrīd ir vēl skumjāk 20/80 ja nemaldos.
Pagājušā gada vidū nvidiai bij visp pāri 80%, kamēr AMD bij zem 20, tagad AMD nedaudz sāk atgūties, ir ap 30/70 
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Iespējams, 490 būs pamatīgi virstaktēta Fury X + 4Gb videoatmiņas pie esošās, kā arī GAZ-66 radiators dzesēšanai komplektā ar kniedēto metāla ventilatoru un izplešanās trauku, un atlaides kupons 20 litru tosola iegādei!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Pagājušā gada vidū nvidiai bij visp pāri 80%, kamēr AMD bij zem 20

Šobrīd forumā ir ļoti līdzīga situācija.

lphBBa.png

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beidzot AMD ir nākuši pie veselā saprāta!  Sen jau gaidīju kad viņiem būs kaut kas, kas veiksmīgi aizstās nVIDIA ShadowPlay nezaudejot veiktspēju, nu tas ir noticis. :) Dīvaini bet jau sāk likties, ka tagad arī AMD ir, kā opcija pērkot jaunu videokarti, nevis kā agrāk kad viņiiem nebija ko piedāvāt. Ar draiveriem it kā arī viss iet uz labo pusi.  Laikam tiešām ir sapratuši, ka pēdējais laiks laboties vai citādi ies pa pieskari.

AMD ReLive

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Kāds jau mēģināja kko ierakstīt? Man uz 7870 video attēls ierakstās normāli, bet pēc tam atskaņojot skaņa ir ritīgi palēnināta. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds jau mēģināja kko ierakstīt? Man uz 7870 video attēls ierakstās normāli, bet pēc tam atskaņojot skaņa ir ritīgi palēnināta. 
Esi mēģinājis pārbaudīt cik FPS pazūd ar ierakstu un bez ? 
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Esi mēģinājis pārbaudīt cik FPS pazūd ar ierakstu un bez ? 

Palaidu DiRT Rally benchmark

bez ieraksta - min=74.85, max=119.91 avg=90.79

ar ierakstu - min=70.71, max=104.47, avg=84.41

 

Min atšķirība ir kādi 5%, avg 7% un max ir 13%, bet tas gan tik viens benčs, vienā spēlē

Link to comment
Share on other sites

es šo fīču izlaidu pie draiveru instalācijas.. :D nav aktuāli.. ak jā.. esmu AMD kartes lietotājs.. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

bet pēc tam atskaņojot skaņa ir ritīgi palēnināta. 
 Biju par šito uzrakstijis overclok.net forumā, tur pat kāds zināja, kas pa vainu. Man windows settingos bij skaņas bitreits augstāks uzlikts (man liekas 96000 Hz), tas ar kko konfliktēja, tāpēc bij slow mo skaņa, kad pārliku uz 44100 Hz, tad ierakstā skaņa spēlējas normālā ātrumā. Tas tā, ja vēl kādam šitas gadās
Link to comment
Share on other sites

paniekojos ar relive uzreiz pēc instalācijas - gan streamošana @twitch, gan recording strādā skaisti. alt+z shortcuti ir ērti. kvalitāte laba, tikai mikrofons šķiet baigi kluss un neredzēju kur pamainīt tam settingus. nevermind, viss ir kā nākas.

 

cik esmu skatījies benchmarkus vs shadowplay, tad relive ieliek kloķi. patīkami.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Palaidu DiRT Rally benchmark bez ieraksta - min=74.85, max=119.91 avg=90.79 ar ierakstu - min=70.71, max=104.47, avg=84.41   Min atšķirība ir kādi 5%, avg 7% un max ir 13%, bet tas gan tik viens benčs, vienā spēlē

 

Intreses pēc iemetu Deus Ex un Tomb Raider benchmarku.

 

Deus Ex Mankind Divided.

 

ShadowPlay off: AVG: 59  MIN: 49  MAX: 71.4

ShadowPlay on: AVG: 57.1  MIN: 47.4  MAX: 69    

 

Vidēji atšķirība sastāda ap ~ 3%.

 

Rise of the Tomb Raider.

 

ShadowPlay off: AVG: 72.9  MIN: 32.3  MAX: 154.5

ShadowPlay on: AVG: 68.8  MIN: 31.3  MAX: 159.1

 

Vidēji atšķirība sastāda ap ~ 6%.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Nez kā citiem Nvidia lietotājiem, bet nu man tas GeForce Experience šausmīgi lago pēc jaunākā update, Home un Drivers logi pilnībā tukši, pēc kaut kāda loading laika, izmet watchdogs reklāmu un vēl kaut kādu drazu. 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Arī nelaime, pēc AMD 16.12.1 draiveru un Re Live instalācijas R9 290 kartei nullējās sarūpētais virstaktējums no 1200 Mhz uz rūpnīcas 1000 Mhz, tas pats ar atmiņu. MSI Afterburner un Asus GPU Tweak vispār vairs neļauj neko virstaktēt, vienīgais, kas darbojās, ir AMD Global Wattman, kurā mēģinot virstaktēt, karte parādīja jaunu rekordu elektrības patēriņā - 600W pie 1100 Mhz takts frekvences. Palīdzēja visu brīnumaino morfoloģisko teselāciju atslēgšana draiveru lapā, karte atgriezās savos ierastajos 400W  slodzē :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
shadow118

AMD sāk atgūties, ja pie launch GTX1060 bij priekšā RX480 vidēji par kādiem 12%, tad tagad tas ir vairs tikai 1%. Ja salīdzīna 3GB GTX1060 ar 4GB RX480, tad tur AMD jau ir apsteidzis Nvidia par dažiem %

 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Spēļu testos GTX 1060 vēl priekšā RX 480, arī R9 390 par dažiem fps vinnē, bet kopumā RX 480 tiek slīpēta ar draiveriem, un kāpj uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

GTX1060 bij priekšā RX480 vidēji par kādiem 12%, tad tagad tas ir vairs tikai 1%

Jā un tā ir sasodītā AMD (ATI) problēma, kopš tā firma pastāv. Ja dzelzi viņi vēl prot uztaisīt, tad draiveri ir clusterfuks un vājprāts - ja ar pliku softu tu vari izžmiegt +10%, tad tas nav normāli, viņiem vajadzētu atlaist visus ATI koderus bez izņēmuma un pieņemt jaunus... patiesībā sen jau vajadzēja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es dikti apšaubu šī yuutubera testu patiesumu- Battlefield 1 , Ultra settings, uz 1440p izšķirtspējas, vidēji 69fps fps??? Tā jau ir teju 1070 teritorija ne 1060... kamēr nav real time video kā tests notiek, šitādām tabuliņām ir diezgan tuvu 0 vērtība.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Es dikti apšaubu šī yuutubera testu patiesumu- Battlefield 1 , Ultra settings, uz 1440p izšķirtspējas, vidēji 69fps fps??? Tā jau ir teju 1070 teritorija ne 1060

Paskatijos vēl pāris benčmarkus - Techspot un Gamersnexus, abos GTX1060 Battlefield 1 @1440p bij 68 fps, kas ir pietiekami tuvu. Un 1070 tur izspieda virs 90 fps, tā kā nezinu, kas tev nepatīk

 

bf1-benchmark-1440p-dx11.png

1440p.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paskatijos vēl pāris benčmarkus - Techspot un Gamersnexus, abos GTX1060 Battlefield 1 @1440p bij 68 fps, kas ir pietiekami tuvu. Un 1070 tur izspieda virs 90 fps, tā kā nezinu, kas tev nepatīk
 

 

Tu tikai tabuliņas pēti  vai reāli pats dzelžus arī izmēģini?

 

Man patīk šitie yūtūba eksperti... 

 

Man tieši šobrīd ir kompī Asus 1070 Strix OC versija, brīvi bez jebkādas iejaukšanās pulksteņos griežas līdz 2060-80mhz- tuvu max robežai uz 1070, uz 1440p, multiplayerī būs 70-80 fps, karte noslogota uz 99%, tā kā nekādu CPU bottleneck vai kā. Tukšās vietās uzlec 90fps vai kā, bet nu vidēji normāli ir ap 70-80, tādi stabili, zem nekrīt, nu nebūs vidēji 69 uz 1060, es teitu, 50fps max vidēji kas tai kartei ir.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu tikai tabuliņas pēti vai reāli pats dzelžus arī izmēģini?

Redz', ja tā būtu viena tabuliņa, tad varētu tev piekrist, bet ir vairākas - arī guru3d uzrādā līdzīgus rezultātus (65FPS). Varbūt tomēr problēma ir tavā kompī?

Link to comment
Share on other sites

Kartejais tabulinu drochis atanca

 

Tas ne tikai mana pc, es vel 2 citus patrenkaju bez sava ar 1070, citam kartes versijam gan- FE un MSI X, bet tapat, nu nav stabilu 90fps uz ultra 1440p multiplayeri, ja Tev ir, radi sur video, ja viss uz ka balstas tavi argumenti ir tabulinas, staiga talak.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja dzelzi viņi vēl prot uztaisīt, tad draiveri ir clusterfuks un vājprāts - ja ar pliku softu tu vari izžmiegt +10%, tad tas nav normāli, viņiem vajadzētu atlaist visus ATI koderus bez izņēmuma un pieņemt jaunus

 

šis jau izskatās pēc puņķošanos, jo tūlīt aizies priekšā 1060 un kāds to nevar pārdzīvot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

multiplayerī būs 70-80 fps
pieļauju, ka tos benčmarkus netaisa multiplayerī, kur iespējams arī būs zemāki fps. Visa benčmakra jēga pirmkārt ir salīdzināt savā starpā kartes. Lai to izdarītu, tam testam jābūt maksimāli konsistentam un atkārtojamam, jābūt vienādiem apstākļiem. Multiplayerā diez vai to varēs izdarīt. Single playerā varbūt arī ir tie 90, tad vienkārši galvā paņem tos 10% nost priekš multiplayer. 

Tas būtu apm tas pats, ja benčmarks būtu piemēram ar 2xMSAA, bet tu uztaisītu ar 8xMSAA un brīnītos, ka ir zemāks fps

Link to comment
Share on other sites

šis jau izskatās pēc puņķošanos, jo tūlīt aizies priekšā 1060 un kāds to nevar pārdzīvot.

 

 

Un ļoti labi ja aizies, konkurenci vajag! Es tikai nesaprotu, kāda velna pēc AMD neko nespēj uztaisīt pašā topā, jau cik ilgi... 

 

 

 

pieļauju, ka tos benčmarkus netaisa multiplayerī

 

Tāpēc es saku- tie benchi ir bezjēdzīgi un dod tikai aptuvenu priekšstatu par veiktspēju. Testēt principā multiplayer spēli single player modē ir diezgan stulbi, tāpēc es uz šīm tabulām skatos ar visai lielu skepsi. Real time gaming ieraksti ir vienīgais pēc kā var ņemt kaut kādu atskaites punktu, ir pāris normāli YT kanāli kas to dara, bet nu šitie tabulu līmētāji... aii..  

Labots - kappa
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

runājot par dx12, tad division tagad ir arī dx12 un atšķirība no dx11 ir +10% free fps.  :pooh_honey: (vismaz R9 Fury)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Es ļoti gaidu CES ar naivu cerību, ka AMD izlaidīs kaut ko vismaz 1080 līmenī, pats mazākais, citādi nav vairantu un Nvidia turpinās slaukt tirgu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kartejais tabulinu drochis atanca

Spriežot pēc agresijas - dročīšana ir tas, kas tev pietrūkst. Es tikai norādu, ka ir vairākas tabulas, kuras ir ar ļoti līdzīgiem rezultātiem, vari iet uz viņu mājas lapām un iepazīties ar testu metodēm. Varbūt pamanīsi, kur ir atšķirība un kāpēc tavi rezultāti tik ļoti atšķiras. Man nav iespēja testēt visu dzelžus pēc kārtas, tāpēc vienīgais objektīvais salīdzināšanas veids ir tabuliņas.

 

 

 

šis jau izskatās pēc puņķošanos, jo tūlīt aizies priekšā 1060 un kāds to nevar pārdzīvot.

Tu kaut kā murgaini interpretē manis rakstīto. Man ir absolūti vienalga, kas kam aizies preikšā. Es neesmu nedz Nvidia, nedz AMD fans - ņemu to kartiņu, kura mani uzrunā. Ar ATI/AMD man visos laikos ir bijuši kaut kādi ne sevišķi patīkami piedzīvojumi. Un šis konkrēti parāda, ka salabojot normāli draiveri no dzelža var izspiest  daudz vairāk  - 10%, manuprāt, ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Un šis konkrēti parāda, ka salabojot normāli draiveri no dzelža var izspiest  daudz vairāk  - 10%, manuprāt, ir daudz.

 

salabojot? bet viss strādāja jau kopš launch. laika gaitā vienkārši uzlabo veiktspēju ar draiveru palīdzību. amd finewine technology. ja tev nepatīk launch performance, dieva dēļ nepērc.

 

Ar ATI/AMD man visos laikos ir bijuši kaut kādi ne sevišķi patīkami piedzīvojumi.

 

ar amd mani viss apmierina. nekādu problēmu ar draiveriem un neviena gpu nav nomirusi, kamēr gt 8800 un 8800 ultra nolika karotes bez iepīkstēšanos. pēc tā pārgāju uz amd sākot ar hd 4850 un nekas no viņu puses mani nav līdz šim pievīlis. hd 4850 -> hd 7770 -> r7 265 -> r9 290x -> r9 380 -> r9 fury.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

 

salabojot? bet viss strādāja jau kopš launch.

Nu, nu...

http://www.tomshardware.com/reviews/amd-radeon-rx-480-polaris-10,4616-9.html

Un tagad izrādās, ka karte tomēr ir par 10% jaudīgāka. Ja startā nebūtu visu šo "kasjaku" vai tev neliekas, ka AMD tirgus pozīcijas būtu krietni labākas? Tagad šie labojumi ir diezgan novēloti, jo daudzi savu izvēli ir izdarījuši.

 

 

 

neviena gpu nav nomirusi

Kā jau teicu - dzelziski AMD/ATI ir lieliski, man arī priekšlaicīgi miruši ir tikai Nvidia GPU. Īsiti neatceros veco Radeonu likteni, bet R9 280X vēl joprojām dzīvo, lai arī šobrīd jau aizsūtīts pensijā. Tas, kas mani pievīla ir tieši softiskā daļa - jo īpaši skarbi ar vecajām spēlītēm (200X. gada), mūžīgi dabūju cīnīties ar artefakiem un performances problēmām, problēmas, kuras nekad nebija Nvidia kartēm.

Link to comment
Share on other sites

vienīgais kasjaks rx 480 launchā bija to nepieejamība. kasīties par patēriņu ir pēdējais ko darīt, jo nav pie kā cita piekasīties. tā jau amd stepped up nogriežot to patēriņu, bet vēl sūdzas. ja mēs runājam par solīto uz papīra un realitāti, tad please, paskatīsimies vispirms uz gtx 970, kur tā bija un šobrīd arī ir reāla problēma.

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

stepped up nogriežot to patēriņu,

Es to sauktu par draiveru labojumu... Tu, protams, vari visu saukt par nebūtisku, bet nu, diemžēl, AMD ir iedzinēja lomā. Un daļēji tā ir softa vaina. Ja karte jau startā būtu izpildījusies kā tagad, esmu diezgan drošs, ka būtu aizgājusi nesalīdzināmi labāk.

 

 

solīto uz papīra un realitāti, tad please, paskatīsimies vispirms uz gtx 970

Es nevienā brīdi neapgalvoju, ka Nvidia ir bez kasjakiem, GTX 970, kam, starpcitu, ar softu nav nekāda sakara, ir mazākais no tiem. Skarbākais bija driaveris, kurš kopā ar Starcraft 2 nokurināja kartes. Tas gan nekādā veidā neattaisno AMD lažas.

Link to comment
Share on other sites

draiveris vai 3.5gb no 4gb? 

Labāk 3.5GB VRAM nekā sūdīgi draiveri!  

Lai gan AMD cenšas laboties draiveru ziņā vēl joprojām tie nevar piedāvāt jaudīgas videokartes ar mazāku stravas patērīņu, tādēļ arī tie pašī cieš zaudējot lielu masu pircējus.

 

 

Es dikti apšaubu šī yuutubera testu patiesumu- Battlefield 1 , Ultra settings, uz 1440p izšķirtspējas, vidēji 69fps fps??? Tā jau ir teju 1070 teritorija ne 1060... kamēr nav real time video kā tests notiek, šitādām tabuliņām ir diezgan tuvu 0 vērtība.
Nekad neesmu bijis to tabulu cienītājs, jo tur var sarakstīt ko gribi, un kā gribi, bet ja tiešām tie rezultāti ir pareizi tad visa vaina ir iestatījumos kuri vienkārši atšķiras no tevis uzliktajiem. Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai gan AMD cenšas laboties draiveru ziņā vēl joprojām tie nevar piedāvāt jaudīgas videokartes ar mazāku stravas patērīņu,
 

 

Nja, ar tiem draiveriem ir kā ir, druagam ir 295x2 un tas pats nelaimīgais BF1 viņam krašo visai bieži, tāpat krašoja BF4, gan problēmas ar DirectX, gan citi kraši saistībā ar video karti- kmpis iet, spēle vienkārši nokrašo. Ar Nvidia kartēm, man BF1 varbūt visā laikā kādu reizi ir uzkāries (110 stundas uz pilnās versijas un 25 stundas kaut kāds bija uz Beta). AMD karte viņam katru 2-3 raundu nokraošo, un interesanti, ka tieši DX12 vairāk met errorus nekā DX11, savukārt, DX11 ir nedaudz vājāka veiktspēja, tā lūk, koks ar diviem galiem- no vienas puses tas DX12 viņam iet labāk, no otras- jūtami biežāk krašo.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...