Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

design, labāk pastāsti kas tur ir slikts tajos amd draiveros, savādāk sāk apnikt Tava tukšā ļerkstēšana.

 

runājot par bf1 - spēle necrasho. vislaik updeitoju uz jaunākajiem draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
AMD karte viņam katru 2-3 raundu nokraošo

Tik pat labi tam draugam vienkārši gļukaina karte patrāpijusies. Man ar manu veco HD7870 Battlefields nav crashojis, BF1 gan man nav, bet vismaz betā viss strādāja ļoti labi.

 

Un 295x2 tak ir dual GPU karte, ne? Man liekas gan ar crossfire, gan SLI spēlēs ir pietiekami problēmu, vai tad ne?

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nja, ar tiem draiveriem ir kā ir, druagam ir 295x2 un tas pats nelaimīgais BF1 viņam krašo

Nu, tik traki ar viņiem arī nav. Tā ir ekskluzīvi tava drauga kompja problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nez cik tur tie draiveri vai pats EA vainīgs pie bf1 crashiem. Dx12 ir gļukains, ja game developeriem ir līki pirksti.

Link to comment
Share on other sites

@ani, ir ir crashi, YT un redditā esmu redzējis gana postus. Kautvai iemet google "bf1 crashing". vienkārši fury lucky xD

Link to comment
Share on other sites

design, labāk pastāsti kas tur ir slikts tajos amd draiveros, savādāk sāk apnikt Tava tukšā ļerkstēšana.

To es nebiju domājis tā. Laikā kad GTX 970 bija savā virsotnē 2014 - 2015. gadā tur vel amd tik ļoti necentās slīpēt un pulēt savus draiverus. Es jau nesaku, ka AMD draiveri "tagad" ir sūdīgi, jo kā jau pieminēju tie it kā ir uzlabojušies vismaz baumu līmenī. Pats nelietoju šo produkciju jau kādu laiku līdz ar ko neko tieši pateikt nevaru. 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

2014 - 2015. gadā tur vel amd tik ļoti necentās slīpēt un pulēt savus draiverus

 

šis jau ir ieliekams muzejā pie bleķa tekstiem

 

 

 

Pats nelietoju šo produkciju jau kādu laiku līdz ar ko neko tieši pateikt nevaru.

 

ja neesi lietojis un neko nezini, tad kāpēc no malas izplati demogoģiju?

Link to comment
Share on other sites

šis jau ir ieliekams muzejā pie bleķa tekstiem
ja neesi lietojis un neko nezini, tad kāpēc no malas izplati demogoģiju?

Zinu ka tu esi sens hardcore AMD fanbojs, un to vien darī kā vien lieto AMD produkciju. Neiešu jau es ar tevi te strīdēties, bet kas tu tiešām domā, ka AMD draiveri paliek arvien sliktāki nevis labāki laikam ejot... :dornis:  Paskat arī tāda laba fīča, kā AMD ReLive beidzot ir parādījusies kurai patiesībā jau sen vajadzēja būt. 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Paskat arī tāda laba fīča, kā AMD ReLive beidzot ir parādījusies kurai patiesībā jau sen vajadzēja būt.

 

raptr + plays.tv bija vislaik, bet tie diemžēl bija mēsli.

 

 

 

Zinu ka tu esi sens hardcore AMD fanbojs, un to vien darī kā vien lieto AMD produkciju.

 

pat parakstu neproti izlasīt. pēdējais amd procesors manā sistēmā bija 64 x2 5600+. šo i7 nav plānots mainīt gadu minimums. gpu varbūt vēl uz vega upgreidot, jāskatās kāda būs performance un vai worth the buck 

 

es te bieži pamanos aizstāvēt radeonus, jo te tādu kā tu ar savām draiveru demogoģijām ir pilns. nav lietojuši nevienu radeonu entos gadus, bet tādi eksperti ka bails :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

pat parakstu neproti izlasīt. pēdējais amd procesors manā sistēmā bija 64 x2 5600+. šo i7 nav plānots mainīt gadu minimums. gpu varbūt vēl uz vega upgreidot, jāskatās kāda būs performance un vai worth the buck 
Tur jau tā lieta ka protu! Tev vienkārši nav variantu, jo AMD FX piedāvātā veiktspēja ir ļoti sūdīga, ja būtu pieejami normāli AMD procesori kuri ir pielīdzināmi intel tad visdrīzak tos tu izvēlētos bez mazākās domāšanas. :D 
Link to comment
Share on other sites

ja viņi būtu labāki par attiecīgu cenu, tad kāpēc gan neizvēlēties tos o.O es izvēlos to, kas ir labāks attiecīgajā cenā. kaut kā diezgan loģiski

Link to comment
Share on other sites

 

 

es te bieži pamanos aizstāvēt radeonus, jo te tādu kā tu ar savām draiveru demogoģijām ir pilns. nav lietojuši nevienu radeonu entos gadus, bet tādi eksperti ka bails
Un cik gadus tu neesi lietojis nVIDIA tikai nemelo ?! Tas ka daudzi nelieto AMD nav nekāds pārsteigums kaut vai paskaties uz to pašu market share. Cilvēki jau parasti oriantējas izvēloties labāko kas ir pieejams neatkarīgi no konkrētās cenas.
Link to comment
Share on other sites

tici man, nvidia lauciņā ir daļa cilvēku, kas pat nezina ka tāds amd eksistē. tie, kas neko nesaprot, iet pa straumi vienkārši pērkot nvidia, jo tas ir zināmāks brends. amd videokartes parasti pērk cilvēki, kuri interesējas un lasa. 

Link to comment
Share on other sites

tici man, nvidia lauciņā ir daļa cilvēku, kas pat nezina ka tāds amd eksistē. tie, kas neko nesaprot, iet pa straumi vienkārši pērkot nvidia, jo tas ir zināmāks brends. amd videokartes parasti pērk cilvēki, kuri interesējas un lasa. 

Nu protams! Tas tirgus sadalījums 30/70 jau ir tikai tāda vien sakritība, lielakā daļa nVIDIA lietotāju ir stulbi, un neko nesaprot, bet visi AMD pircēji ir ļoti gudri ļaudis, un lasa visas instrukcijas pirms pirkt jaunu videokarti. :mrgreen:  Nu būsim reālisti atver acis ar tādu pārsvaru nekas tāds pat tuvu tur nevar būt! Tu vienkārši velc deķi uz savu pusi tas arī viss.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

amd videokartes parasti pērk cilvēki, kuri interesējas un lasa.

Riiiight. Jo īpaši tad, kad RX 480 iznāk ar jaudas patēriņu, kas tuvu GTX 1070, bet veiktspēju zem GTX 1060, tad pilnīgi noteikti visi lasītāji metas virsū AMD kartēm...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Riiiight. Jo īpaši tad, kad RX 480 iznāk ar jaudas patēriņu, kas tuvu GTX 1070, bet veiktspēju zem GTX 1060, tad pilnīgi noteikti visi lasītāji metas virsū AMD kartēm...

Tā arī ir viena no galvenajām AMD problēmām vel viņi nevar piedāvāt high end videokartes kas arī neapstrīdāmi ir ļoti liela problēma. Lielākā daļa pircēju taču nav dārzeņi, un zin ko pērk vienkārši tā neiesmērēsi! Tādēļ jau arī tas tirgus sadalījums, ir tāds kāds viņš ir!

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

vienīgais ko no jums par amd dzirdu: patēriņš un draiveri. 1. patēriņš realitātē visiem ir pie kājas un nemaz tik liels viņš nav cik daži to uzpūš 2. amd sūdīgi draiveri ir jau sen izskausta lieta, bet daži joprojām runā par 5+ gadu vēsturi 

 

 

 

Jo īpaši tad, kad RX 480 iznāk ar jaudas patēriņu, kas tuvu GTX 1070, bet veiktspēju zem GTX 1060, tad pilnīgi noteikti visi lasītāji metas virsū AMD kartēm...

 

1. jaudas patēriņš nav svarīgs, ja tas nav divu 290x rajonā 2. sākumā rx 480 bija vājāka par 1060, bet 480 ir +2GB VRAM un paskaties uz tagad esošajiem benchiem. tagad visiem ir skaidrs, ka 480 > 1060. kamēr 480 performance tikai uzlabosies, 1060 paliks kāda ir.

 

tā čīkstēšana par to, ka amd nevar (nevis šobrīd nav) piedāvāt high end videokartes, ir tupa. tas, ka nvidia izlaida jaunu sēriju ar visu lauciņu gpu, nenozīmē, ka tas pats ir jādara uzreiz arī amd. būs vega, būs high end. ja tās rokas baigi niez, ņem 1070/1080 un lieto laimīgs, bet nē, labāk gudri papļūta par to, ka amd nav ko likt pretī kamēr pats sēž uz gtx 660 un nemaz netaisās ņemt 500€+ gpu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

tā čīkstēšana par to, ka amd nevar (nevis šobrīd nav) piedāvāt high end videokartes, ir tupa.

 

 

labāk gudri papļūta par to, ka amd nav ko likt pretī kamēr pats sēž uz gtx 660 un nemaz netaisās ņemt 500€+ gpu
 

 

Nez kam šo tieši adresē, bet uzskatu, ka nekā "tupa" aizrādīšanā par to, ka AMD ir dibenss un neko jaudīgu neizlaiž- nav. Es nopirktu viņu hi-end karti pie pāris nosacījumiem- ja tā ir single gpu un maksā lētāk nekā Nvidia līdzvērtīgas jaudas karte. Par cenu tā, jo Nvidia kartes ir viegli pārdot, kamēr AMD...

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

tagad visiem ir skaidrs, ka 480 > 1060.
Kādiem visiem kuri tie ir citplanētieši ? Uz planētas zeme RX 480 8GB nav ātrāka par GTX 1060 6GB.

 

 

 

būs vega un tām gpu vajadzētu aizpildīt tukšos lauciņus
Nu jā iznākot vegai nekavējoties iznāks arī GTX 1080Ti (pieļauju ka pat tagad tie jau gaida kad varēs nospiest gaili un nokautēt vegu!)

Klitschko-left-hook.gif

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Uz planētas zeme RX 480 8GB nav ātrāka par GTX 1060 6GB.

Doom, Hitman, jaunais Call of Duty, Deus Ex, The Division, Total War, Titanfall 2 - visās tajās spēlēs RX480 ir ātrāka par 1060 

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

 

 

patēriņš realitātē visiem ir pie kājas un nemaz

Tikai ne gadījumā, kad karte rauj absurdu daudzumu pret to, ko dod pretī - mans salīdzinājums bija nepārprotams. Protams, tagad tas ir salabots, bet sākumā tam bija nozīme, liela nozīme. Palasi forums, un review komentus. Un tā nav 5u gadu vēsture... tur pat gads nav.

 

 

tā čīkstēšana par to, ka amd nevar (nevis šobrīd nav) piedāvāt high end videokartes

Kaut ko tādu spēj izdvest tikai zvērināts fanāts - parādi pēdējo reizi, kad AMD bija vadībā.

Link to comment
Share on other sites

vadībā market share vai vispār kā "ātrākā videokarte"? market share vēl tāls ceļš. ātrākā videokarte pie kājas. galvenais, lai viņi piedāvā 1070/1080/1080ti līmeņa gpu, jo titāni un amd dual gpu kartes interesē retajam

Link to comment
Share on other sites

 

 

ātrākā videokarte pie kājas

Nu tad varbūt tā čīktēšana par to, ka nevar, nemaz nav tik tupa, ne? Galu galā ir pamats - AMD nekad nav varējis. 

Link to comment
Share on other sites

tu jau laikam nesaproti ko es ar to domāju. jūs vislaik čīkstat, ka amd nav spējīgi izlaist high end videokartes. es saku, ka var, tikai gaidiet līdz vegai un tad arī būs high end videokartes no amd puses. tev laikam high end nozīmē titāni un dual chip gpu. man high end nozīmē 980Ti līmeņa GPU un uz augšu. mid-range segments ir rx 480 un 1060. pretty simple

 

ātrākās single gpu statuss visiem ir zem astes. ja amd būtu priekšā titānam ar single gpu, vai tu uzreiz teiktu amd > nvidia? lūdzu, nevajag. retajam datorā ir titāni

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

tev laikam high end nozīmē titāni un dual chip gpu. man high end nozīmē 980Ti līmeņa GPU un uz augšu.

 

Nu hi-end jau principā var tad klasificēties arī 1060 vai vēl kāda, jo reāli, tīri vienkāršai datora lietošanai nevajag pat to, pietiek $30 vērtu grafisko adapteri un viss. Titāns no Nvidia puses ir kā apliecinājums, ka viņi VAR, un tas ir svarīgi, klientiem tas dod ticību zīmolam. AMD ļoti sen nav izlaidis spējīgu single GPU risinājumu, nu tādu Titan līdzvērtīgu, 980 Ti jau tas pats Titan lielos vilcienos vien bija, tikai marketina nolūkos apcirpts, nu a kas ir AMD? Man žēl ka nav konkurences, to reāli vajag, jo bez tās iesprūst gan progress, gan arī cenas monopolistam ļauj likt kādas vien grib, un šobrīd, bez pārspīlējuma, var mierīgi teikt, ka Nvidia no 1070 un uz augšu ir pilnīgs monopols. Profesionālajās kartēs tur varbūt cita aina, neesmu pētījis un iedziļinājies tajos tirgus ciparos, bet tīri gaming segmentā, tā diemžēl ir. 

 

 

 

jūs vislaik čīkstat, ka amd nav spējīgi izlaist high end videokartes.

 

Neviens nečīkst- vienkārši fakta konstatēšana- AMD jau ļoti sen nav izlaidis neko ļoti jaudīgu, kas tur, Fury X bija pēdējā, kas kaut cik gāja, bet ar kaut kādu tizlu 4GB atmiņu, ar kuru pat nepietiek padarbināt 1440p citās spēlēs, da i jaunajā WatchDogs ar to jau par īsu ir pat uz 1080p, konkurentam 980 Ti tomēr bija 6GB, tiesa, to pašu WatchDogs uz Ultra tāpat nevelk ne uz kāds izšķirtspējas, bet nu vienalga, SLI konfigurācijā pavilktu, a Fury X kā bija, tā paliek tie 4GB. 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

imo 200-300€ ir mid range, augstāk sākas high end, bet tas nav tik svarīgi. 980ti konkurents obviously ir fury x. drīz 980ti vs fury x variants pārvērtīsies par visiem zināmo 780ti vs 290x. 

 

man, personīgi, ir vienalga, vai tur nvidia, vai amd ir pati ātrākā gpu pasaulē. mani tas nekādīgi neskar. entuziastus varbūt. 

 

a Fury X kā bija, tā paliek tie 4GB. 

 

4gb vram furijiem bija vien dēļ ražošanas izmaksām vai kas tur par herņām bija, nu neko darīt, pirmā hbm produkcija. tagad vega būs hbm2 ar 8gb atmiņu. viss kulē

 

uzmetu aci kas tagad notiek fury x vs 980 ti un hbm ir laba štelle priekš 1440p/4K despite the 4gb limit. diez kas būs vēl ar 8gb hbm2  :pooh_honey:

 

perfrel_2560_1440.pngperfrel_3840_2160.png

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Patiesībā jau tas HBM nav nemaz tik ļoti vajadzīgs kā daži te domā, jo bottlenecks ir pats GPU nevis atmiņa. AMD videokartes venmēr ir labāk uzvedušās pie lielākām izšķirtspējām ar HBM tam ir maz sakara. Pats personīgi neredzu nekādu labumu no HBM atmiņas kamēr vel nav izsmelts GDDR5, GDDR5X, un GDDR6 resurss kura pietiks vel diezgan ilgiem gadiem. Pagaidām HBM tas vairāk ir kā marketings, un jauna tehnaloģija kura reāli netiek izmantota tik cik patiesībā varētu, jo limitējošais faktors ir pats GPU, un šai atmiņai vienkārši sanāk pārpīpēt kamēr GPU cīnās uz pilnu klapi.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

ātrākās single gpu statuss visiem ir zem astes. ja amd būtu priekšā titānam ar single gpu, vai tu uzreiz teiktu amd > nvidia? lūdzu, nevajag. retajam datorā ir titāni

1. Tev zem astes. Runā par sevi.

2. Parādi, kur es rakstu Nvidia>AMD?

Tu esi tā ieciklējies AMD aizstāvēšanā, ka sāc lasīt lietas, kuras nav rakstītas.

Tas, ko es apgalvoju: AMD draiveri sūkā dupsi - vienmēr ir sūkājuši un dara to joprojām. Iznāks Vega apkakāsies, jo tāpat nespēs pārspļaut to pašu GTX 1080, paies, nezinu, trīs mēnēši AMD beidzot būs salāpījuši draiverus un Vega tuč, tuč pārspļaus GTX 1080, bet uz to brīdi jau būs GTX 1080ti.  (Precīzi tā notika ar Fūriju).

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Pats personīgi neredzu nekādu labumu no HBM atmiņas kamēr vel nav izsmelts GDDR5, GDDR5X, un GDDR6 resurss kura pietiks vel diezgan ilgiem gadiem.

Ātrums ir viena lieta (kas šobrīd varbūt arī vēl nav tik ļoti nepieciešama), bet vēlviens HBM pluss ir tas, ka viņš aizņem krietni mazāk vietas salīdzinot ar GDDR5/5X (var kaut vai salikt vairāk atmiņas tādā pašā laukumā)

Link to comment
Share on other sites

Ātrums ir viena lieta (kas šobrīd varbūt arī vēl nav tik ļoti nepieciešama), bet vēlviens HBM pluss ir tas, ka viņš aizņem krietni mazāk vietas salīdzinot ar GDDR5/5X (var kaut vai salikt vairāk atmiņas tādā pašā laukumā)

Nu tas jau vairāk kā gaumes jautājums man tomēr vairāk patīk pilnizmēra videokartes, jo tās lielā/viduvējā korpusā izskatās labāk. Tā Fury X izskatās diezgan dīvaini ar savu to īso PCB var sajaukt ar kādu paprāvāku skaņas karti vai low end gpu (pēc izmēriem).

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas, ko es apgalvoju: AMD draiveri sūkā dupsi - vienmēr ir sūkājuši un dara to joprojām.

sūkā tāpēc, ka laika gaitā viņi uzlabo performanci? kas par loģiku 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet vēlviens HBM pluss ir tas, ka viņš aizņem krietni mazāk vietas

 

Tas ir pluss, jā, bet šobrīd vēl nav izgudrots tāds nano gaisa dzesētājs, kas varētu tikpat efektīvi nodzesēt to pusizmēra karti, jo lai arī atmiņas fiziskais footprints ir mazāks, GPU kaut kā ir jādzesē un tam vajag paprāvu radiatoru ar 2-3 normāla izmēra ventilatoriem- a tādu uz tās 1/2 kartes neuzliksi. Ja pārtiet uz HBM, tad pēc noklusējuma jāpāriet uz AIO ūdzens dzesēm, kas ir lieks čakars un arī nevajadzīgi sadārdzina kartes izmaksas. Es nedomāju, ka Nvidia izlaida jaunās top kartes ar GDDR5X nevis HBM, tam šobrīd nav īsti nedz performance, nedz izmaksu reāla pamatojuma.

Link to comment
Share on other sites

 

 

sūkā tāpēc, ka laika gaitā viņi uzlabo performanci?

Nē, sūkā tāpēc, ka tādi uzlabojkumi vispār ir nepieciešami, tas liecina par to cik tizls tas draiveris sākotnēji ir bijis.

Link to comment
Share on other sites

tizls tāpēc, ka tas strādā un nav nekādu problēmu? ja atkal sāksi dziedāt to pašu dziesmu par rx 480 power draw issue, kas sen jau ir salabota, (un kura nemaz tāda problēma nebija kādu tu šeit uztaisi) tad man vairs ar tevi nav par ko runāt

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Vismaz par vienu lietu spējam vienoties - diskusija tūlīt aizies pa apli.

Lai nu kā varam to norakstīt uz to, ka mums ir dažāda izpratne par to, kas ir problēma.

Link to comment
Share on other sites

1. jaudas patēriņš nav svarīgs, ja tas nav divu 290x rajonā

Pats patēriņš jau nu protams ir pie kājas, bet tā radītās sekas jau nu gan nav. Līdz ar to ja ir liels patēriņš teiksim 275w karte automātiski būs skaļāka, un karstāka nekā piemeram kartei kurai ir tikai 150w. Pat ar ļoti labām gaisa dzesēm, nenodzesēsi tas rijīgas kates tā lai viņas būtu klusas, un vesas arī taisīt OC būs apgrūtinātāk, bet tas nav tik svarīgi kā divi pirmie punkti.

vismaz R9 Fury

Nu kā R9 Fury silda labāk kā R9 290X ? Aizvertā korpusā zem slodzes gan jau normala pirtiņā.  

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Silta, jauka istabiņa

bērza malkas kurināta,

vēl siltāka, vēl jaukāka

kad Fūrija slodzītē.

(latviešu tautas dziesma)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...