Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

 

 

kas to lai zina, izlaidīs 1080 Ti

nu izlaidīs jaunu performances karali, forši... 99 % geimeru tas tāpat ir nesasniedzams kā Everesta virsotne...

varāk gan interesē, vai sarkanie parādīs kaut ko 1070 līdzvērtīgu, vai labāku, jo pagaidām izvēle priekš 1440p un uz augšu ir nekāda...

uz 1080p laiki pienākuši tādi, ka ne cenas ne performances ziņā nav īsti šķirbības, ko ņemt, zaļos, vai sarkanos...

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Un kā jums šķiet ko tie bomāri izlaidīs nākamo, un cik ātra būs vega? :rofl: Sory bet man jau nāk smiekli nevarēju noturēties.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

izskatā jau daudzsološi - "Vega technology preview"... tjipa, re kādas mums iestrādnes, re kāda grafika, 8K, 120 FPS, <100 W... kad tirgū būs produkti nopērkami un par cik?... nūu... mēs pie tā strādājam... tuvākajā simtgadē...

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
izskatā jau daudzsološi - "Vega technology preview"... tjipa, re kādas mums iestrādnes, re kāda grafika, 8K, 120 FPS, <100 W... kad tirgū būs produkti nopērkami un par cik?... nūu... mēs pie tā strādājam... tuvākajā simtgadē...

Un ko tu teiksi par šo? Tieši no AMD mājaslapas!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Fantamass, noskaidro tak vai nevar kaut kur pieteikties pie nvda 'stipendijas' saņemšanai

Nu redz pirmais fanbojs jaunajā 2017.gadā ir klāt apsveicu! 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Pird ko vien vēlies, bet ne jau es esmu tas, kurš visu savu brīvo laiku pavada refreshojot šo topiku, jaunas atbildes gaidot.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
bet ne jau es esmu tas, kurš

Netaisnojies te! Labāk izlasi tēmas nosaukumu. Jo tev pat īsti atbildēt nav ko.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Varbūt AMD nevar prezentēt VEGU, jo VEGAS izstrāde ir nodota NVIDIA, kurai nav laika ņemties ar VEGU, jo Tauta brēc pēc GTX 1080Ti!

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
tas video ir 3 gadus vecs

Nu nekas vēsturi tāpat neizmainīsi arī kantorī, kā redzams viņiem sēž uzpirkti fanboji. Intel un nVIDIA nekad tādas muļķības nav pieļāvuši.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Iznākot Vegai tā knapi spēs konkurēt ar GTX 1080, lai gan vegai vajadzēja iziet pirmajai tomēr izskatās, ka GTX 1080Ti pirmais ieraudzīs dienas gaismu. Atkal viņam nebūs konkurenta lielu laiku kas ir galīgi garām. Līdz ar ko mēs redzam neizbēgamu cenu kāpumu nVIDIA pusē.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

fantamass sācis 2017. ar pateikšanu bye bye veselajam saprātam
Vairāk varbūt arī kaut ko vari pateikt ? Vai tikai pļurkstēsi uz dullo ? Parasti sāk ar pamatojumu... Kuru tu protams nevari izdomāt. 
Link to comment
Share on other sites

Crow viss ir normas robežās tāda vienmēr ir bijusi viņu netīrā politika!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

tas, ka ir prezentācija, nenozīmē, ka tur jābūt visam ko patērētāji vēlas redzēt. nvidia showā nebija 1080 ti announcement, oh, netīra politika. sagaidiet kad iznāk pašas gpu un spriediet pēc to performances. pavilkties uz 'hype' jēgas nav

Link to comment
Share on other sites

1080 Ti (kas principā eksistē, jo GP102 apgraizīt nav māksla) ir ķertu geimeru hormonu vētras apmierināšana, nevis vajadzīgs produkts. Abet Vega ir vitāli vajadzīgs produkts. Atšķirība!

 

Nu bet ok, lai neapraudies, godīgi teikšu, ka arī zaļo prezentācija bija kaut kāda bezjēga. To Shield jau kuru - trešo reizi jamie mēģina iebarot? Šoreiz ar Internet-of-Shit un AI un VRrrr bandwagoniem. Vēl RGB pietrūkās, tad varētu buzzword bingo spēlēt. Meh.

 

 

* * *

 

Rumormill: VEGA WILL MAKE EVGA GREAT AGAIN! Cx9YJ5m.gif

http://www.bitsandchips.it/52-english-news/7886-rumor-evga-could-jump-on-amd-bandwagon-with-vega

 

3YGZv1P.png

Labots - Crow
Link to comment
Share on other sites

Rumormill: VEGA WILL MAKE EVGA GREAT AGAIN!

Lai tik tinās pie AMD šī ražotāja kartes nekad nav izcēlušas ar īpaši labiem kūleriem.

 

Vispār šis mēnesis ir AMD videokaršu efektivitāses kalngals, jo arā ir - 25c un šīs videokares ļoti efektīvi piesilda istabas. :)

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

ja evga kaut kad brīnumainā kārtā sāktu piedāvāt arī amd gpu, tad būtu grūta izvēle starp sapphire un to, bet vismaz būtu izvēle 

Link to comment
Share on other sites

ja evga kaut kad brīnumainā kārtā sāktu piedāvāt arī amd gpu, tad būtu grūta izvēle starp sapphire un to, bet vismaz būtu izvēle 

Asus un MSI tāpat ir labāki. Vismaz zaļajā teritorijā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

imo evga > all @ nvidia. asus supports esot briesmīgs (spriežu pēc nostāstiem redditā)

Link to comment
Share on other sites

Vispār šis mēnesis ir AMD videokaršu efektivitāses kalngals, jo arā ir - 25 un šīs videokares ļoti efektīvi piesilda istabas. :)

Man jau Radža atsūtīja GTRX 480 engineering sample :D

 

0OEklut.png

Labots - Crow
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imo evga > all @ nvidia. asus supports esot briesmīgs (spriežu pēc nostāstiem redditā)

Supports man nav tik svarīgs es biju domājis labāko pieejamo kūleru ziņā. Evgām tie kūleri nav, tie labākie...

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

EVGA, tāpat arī daži citi ražotāji, bāž monolītu viengabala plati uz videokartes, kas vienlaikus nosedz gan atmiņas moduļus, gan VRM zonu, it kā jau labi (reference kartēm, kur turbīna pūš ārā karsto gaisu), bet aftermarketiem ar gaudeniem ventilatoriem var gadīties, ka VRM zona, kas uzkarst līdz 100 Celsija grādiem vai vairāk, sāk cepināt atmiņas moduļus ar visām no tā izrietošām sekām.


Krimināllikumā ir pants par cietsirdīgu izturēšanās pret dzīvniekiem, vēl vajadzētu pantu par cietsirdīgu izturēšanos pret videokartēm, un iesēdināt AMD Radžu par tizlajām reference dzesēm RX 480, sākot jau ar R9 290/290X laikiem, kad tām domnām tika piedomāti nanoradiatoriņi ar pārpūlē brēcošām turbīnām!


ASUS, savukārt, nedomā par atmiņas un VRM zonas dzesēšanu, tā kā nopērkot ASUS karti, pirmais, jādīrā nost radiators, un jākleķē krāsainais metāls uz atmiņām un VRM.


Tā kā šodien pavēss laiks, jāpadarbina Furmarks datorā, gan jau Radeoniņš R9 290 ātri piesildīs istabiņu!

Link to comment
Share on other sites

MSI un viņu twin-triple-quadro Frozr ir kaka.

Nezinu par Twin-Frozer tie jau ir kaut kādi vecie kūleri no kaut kādiem fermi/kepler laikiem. Jaunās MSI Gaming kartes ir vislabāk nobalansētās starp skaņu, un temperaturu vismaz pēdējām divām nVIDIA paaudzēm.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nezinu par Twin-Frozer tie jau ir kaut kādi vecie kūleri no kaut kādiem fermi/kepler laikiem.

Vecā GTX 660 ar MSI Twin Frozr bija lieliska karte ar dzesētāju, kas bija kluss un labs.

Link to comment
Share on other sites

Ilgi gan viņi tur muļļājas ar to Vegu, klīst tādas baumas, ka jau 2017. gada beigās varētu parādīties arī jaunā nVIDIA Volta. Beigās sanāks tā, ka starp Pascal, un Vegu ir lielāks laika sprīdis nekā starp Vegu un Voltu. :smoke:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Man divas MSI kartes aizgāja pirmslaicīgi pie tēviem, viss, uzticība zaudēta. (Mana pieredze ar GTX 580)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man divas MSI kartes aizgāja pirmslaicīgi pie tēviem, viss, uzticība zaudēta. (Mana pieredze ar GTX 580)
Un cik tev videokartes ir bijušas vispār ? 
Link to comment
Share on other sites

Tu kādu statistiku ievāc, vai? Taču teica, ka aizgāja, tad aizgāja. Man pietiktu ar vienu gadījumu, nevajadzētu pat divus.

 

Agrāk patika VGA no tiem 3rd party, kas piedāvāja kartes ar atlasītiem GPU, tagad vispār palicis vienalga.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un cik tev videokartes ir bijušas vispār ?

Pietiekoši, mainu videokarti reizi 2-3 gados kopš 2000. gada + laiku pa laikam uzfrišinu sievas kompi + tik cik darbā iziet caur nagiem (tās gan nav geiming kartes). MSI kartes bija pirmās un pagaidām pēdējās, kuras lika man vilties - pirmā nosvila 2. nedēļā, mainīju pa garantiju un tad jau, pieņemu, ka MSI paši saprata, ka tas Frozr nestrādā, saņēmu karti ar pavisam savādāku dzesi. Tai veņķiki nosprāga burtiski nedēļu pēc garantijas beigām, nomainīju un pēc ~2 mēnešiem nosprāga pati karte.

Link to comment
Share on other sites

Pašam personīgi ir bijušas ap ~ 10 videokartes četras Asus, trīs Gigabyte, un trīs MSI no kurām neviena nav nobeigusies pat ne GTX 470 ar reference kūleri kurai pie slodzes bija 93 grādi.


Kvalitātes ziņa Gigabyte gan jūtami atpaliek, jo paņemot rokā šīs kartes var just, ka uz materiāliem ir ietaupīts. MSI un Asus kvalitātes ziņā iet plecu pie pleca, bet tieši šobrīd pēdējās divas paaudzēs MSI dzeses ir mazliet efektīvākas/sabalansētākas, skaņas/temperatūru ziņā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kā tu to salīdzini? Vienlīdzīgi modeļi vienā cenu kategorijā? Pie manis savuaik pabija trīs GTX 970, viena bija MSI, abas pārējas bija Gigabyte. Gigabyt'ēm bija alumīnija ietvars un backplate, MSI tas bija plastmasa un backplate vispār nebija. Bija arī divas dažādas HD 7850, Asus un Sapphire. Vienīgais novērojums bija - Asus karte sliktāk klokojās.

 

edit: Un kas no tā visa? Tāpat neko vairāk kā vien forumā par to papļurkstēt nevar.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Kā tu to salīdzini? Vienlīdzīgi modeļi vienā cenu kategorijā?

Jā high end videokartēm. Cenu kategorijām šķirba tur ir maza, jo kāda teiksim ir GTX 1080 tieši tāda pati ir arī GTX 1070 kvalitāte dzesei nemainās! Daudzas kartiņas pat neatšķirsi ja noliks blakus protams ja nav virsū kāds logo kas norāda uz to.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Man šobrīd visbēdīgākā pieredze ar EVGA, 2x viņu kartes (770 un 980 Ti) ir bijušas problemātiskas, tā 980 Ti vispār bija briesmīga, pee, nafig tādu, tāpat tagad tieši EVGA bija problēmas ar VRAM dzesēšanu uz 1070 un 1080 art laikam, tā kā- es uz EVGA vairs neskatos šobrīd. Par MSI vai Asus- esmu apčamdījis un notestējis abas 1070 izpildījumā, Asus man tā patīk labāk, Asus softs arī ir daudz stabilāks par MSI draņķību, Afterburners ir ok, bet lampiņu softs MSI ir galīgi šķībs. Tāpat Asus iespārda ventilatorui konektori uz kartes- iekš mITX kastes ritīg noderīgi, jo tie kartes dod tieši nepieciešamos ekstra konektorus kuru nav uz plates, plus tie darbojas tikai kad karti slogo, idle režīmā tie stāv klusu- diezgan ērti, galvenā gaisa plūsma griežas tikai kad kompi slogo gaming režīmā.

Link to comment
Share on other sites

Brīžiem interesē, kā cilvēki pie tādām EVGA tiek? Sūta ārpus-LV veikalos, kur tās ir lētākas par citām? LV neviena EVGA(un tamlīdzīgie) nekad nav bijuši lētāki par Asus, MSI, Gigabyte utt. Bieži vien - pat dārgāki, bet tas tīri no personīgajiem novērojumiem. Tad no kā rodas izvēle tādas kartes ņemt?

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...