Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

tad jāgaida šajā cenu kategorijā ko AMD varbūt piedāvās,

Viņi taču pagaidām piedāvās tikai mid range kartes. Gaidīt jau var, bet jāgaida ir līdz oktobrim kas gandrīz ir pus gads.

tapēc ka testos jau dažas spēlēs tik un tā titan x ir priekša gtx 1080...tāpēc attiecīgi kur nu vel gtx 1070

Testus studijā! Stock vs Stock! Lai nesanāk tā, ka tie ir tukši vārdi.

Labots - Design
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nevaru atrast to video bet man škiet tas bija no otras tēmas kur kāds bija ielicis, lai vai kā kopsumā protams gtx 1080 ir spēcīgāka karte par titan x, bet mani māc šaubas ka gtx 1070 tiešam būs titan x līmenī, protams potenciālajiem pircējiem jācer gan ka tā būs

Link to comment
Share on other sites

tapēc ka testos jau dažas spēlēs tik un tā titan x ir priekša gtx 1080...tāpēc attiecīgi kur nu vel gtx 1070
bet mani māc šaubas ka gtx 1070 tiešam būs titan x līmenī,

Ātri gan tev tās domas mainās, kā tāds vēja rādītājs! Tikko tu runāji vienu, un nākamajā postā jau pavisam kaut ko citu! 

Labots - Design
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kas konkrēti aksts man mainījas, es nekur neapgalvoju ka titan x ir labāka, bet tikai domāju ka nezvai titan x būs = ar gtx 1070

EDIT:

 

Rubenis ko kā tāda zivs te WUT? Kas nav skaidrs... Rekur biedrs iemeta ka 3DMark gtx 1070 ir priekša titan x, bet man jau škiet ka rēali spēlēs tā nebūs...bet dzīve rādīs...

 

 

Bet runājot par DX12 spēlēm, tad gtx1080 vel iet pasmagi, dažas pat furyx turas blakus...tur polaris kartes varētu izrauties

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas konkrēti aksts man mainījas, es nekur neapgalvoju ka titan x ir labāka, bet tikai domāju ka nezvai titan x būs = ar gtx 1070

Nu labi, labi tagad vismaz tu zināsi, ka bez reāliem pierādījumiem plātīties nav labi! Tam tavam teiktajam nav vērtības, jo šo to tev patīk pašam izdomāt priekš savām interesēm.

 

 Testi gan rāda ko citu.

Bet runājot par DX12 spēlēm, tad gtx1080 vel iet pasmagi, dažas pat furyx turas blakus...tur polaris kartes varētu izrauties

 

90paiY.pngi3ofwZ.png

nHC8qi.png

Labots - Design
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Benchos gtx 1070 varbūt būs priekša titan x, bet noteikti ne spēlēs...

 

 

Kas konkrēti aksts man mainījas, es nekur neapgalvoju ka titan x ir labāka,

Kas tad šitais ir ko???

Labots - Rubenis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēlas diskutēt, bet ar to rakstīšanu slikti iet. Pietiek bastot latviešu valodas stundas.

 

Patīkami, ka nvidia @DX12 arī ir progresējusi. Tagad viss paliek uz developeru pleciem.

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

 

 

Benchos gtx 1070 varbūt būs priekša titan x, bet noteikti ne spēlēs

 

No kurienes šāda korelācija? 

Šādi un līdzīgi Tavi apgalvojumi veidojās no personīgās pieredzes/viena tante teica vai arī ir kāds argumentēts raksts, kur izlasīts (ja tā, tad, lūdzu, padalies) ?

 

Tikai, lūdzu, neuztver asi šo jautājumu--> es vienkārši gribu noskaidrot "saknes" šādai korelācijai, ka pārsvars benchmarkos (it sevišķi, ja pārsvars ir 3DFirestrike) nenozīmē, ka būs pārsvars spēlēs.

 

Link to comment
Share on other sites

kurš būs pirmais no boota kurš ieķers GTX 1080? :D

 

 

ām, es atkal redzu citus DX12 rezultātus.. -

Ashes_02.png

 

 

 

 

Wut???

 

 

Ātri gan tev tās domas mainās, kā tāds vēja rādītājs! Tikko tu runāji vienu, un nākamajā postā jau pavisam kaut ko citu!

viņam nekas nemainijās. tu kā parasti nesaproti ko tev saka. pirmajā tevis citētajā teikumā viņš apgalvoja, ka ir spēles kur Titan X pat vēl ir priekšā 1080 un, ka tādā gadījumā 1070 noteikti nebūtu Titan X līmeni. un otrajā tevis citētajā Bomija teikumā viņš teica, ka viņu māc šaubas par to, ka 1070 būs Titan X līmeni. Un tas nozīmē FAKIN same.. jfc. :wacko2: te kāds lasīt un izprast uzrakstīto māk vispār? es sākumā nelasīju kas tur bij sarakstīts, bet tad jau nojautu, ka kādu te ir pārņēmis debilisms un kautko nesaprot. :D

 

 

 

 

 

Wut???

tu tāds pats, ka nesaproti? :D ar benčiem viņš domāja sintētiskos benčus.. gramatika tajā gadījumā bij pašvaka, bet saprotams tāpat ko domāja. tāpēc wut nevietā. un arī nekur neteica, ka Titan X ir labāka, tikai to, ka šaubās, ka 1070 būs Titan X līmenī, jo ir spēles, kur Titan X ķip labāka pat par 1080.

Rubeni, man tāda sajūta, ka tevi drīz būs jāliek vienā barā ar - Toļiku, Design, jampampiņu Antonu un Fantamasiku (jas tas nav viens cilvēks).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Android1

Toļiks tu tāds. Ej ka tu vienreiz. Pēc tava avatara vien var saprast, ka tu esi AMD heiteris un viss kas saistīts ar to ir sūdā. Man personīgi, Nvidia ar pēdējo gadu gājieniem, arvien vairāk nesimpatizē. Tev ka tik pašam ied irst kaut ko pret AMD, kā tu pats teju izteicies, pirms laboji postu (lasīt - samainām AMD pret Nvidia, sakarā ar Bomāru). Pašlaik, jaunās GTX kartes ir pārākas par pašreizējās paaudzes, kas ir loģiski. Tomēr, ja AMD, kā paši sakās, ir remāsterējuši lielāko daļu no komponentēm, tad tur tur vajadzētu būt pieklājīgam IPC kāpumam, kur atšķirībā no Nvidia ir gandrīz vai refresh no Maxwell (apmēram kā 290 uz 390) un tas varētu palīdzēt nonākt attiecīgās performances līmenī.

Jā, iznāk ātrāk, prieks par tevi un tiem, kas pārmaksās (ja nu gadījumā kāds indivīds izdomās nogādāt 1080, kas principā ir neadekvāti uzcenota (tas pat nav high end, bet piķo tā it kā tas būtu)).

Es atkal ceru, ka AMD nogādās +/-10% (pret 1070) performanci ar 480X un iegūs lielāku tirgus daļu, tādējādi nodrošinot konkurenci/zemākas cenas ne tikai tagad, bet arī tālākā nākotnē. Un ņemot vērā, ka Polaris būs arī jaunajās konsolēs, tad ļoti ceram, ka tas būs pieklājīgi jaudīgs, lai pēc iespējas mazāk kavētu PC spēļu tirgu.

Jābūt par konkurenci, nevis brendu, kaut arī vienā brīdī tas ir spēcīgāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Pēc tava avatara vien var saprast, ka tu esi AMD heiteris un viss kas saistīts ar to ir sūdā.

Mans avatārs norāda uz šī brīža AMD smago situāciju, un ar heiteru tur nav nekāda sakara! Ja notiks brīnums un viņi pēkšņi izvilks galvu no pakaļas sāks sastādīt kaut kādu konkurenci CPU, un GPU tirgū iespējams es pat savu avatāru varētu nomainīt. :mrgreen:

Es atkal ceru, ka AMD nogādās +/-10% (pret 1070) performanci ar 480X un iegūs lielāku tirgus daļu, tādējādi nodrošinot konkurenci/zemākas cenas ne tikai tagad, bet arī tālākā nākotnē.

Nekādi 10% tur nebūs i nesapņo, jo tās ir divas pavisam cita līmeņa kartes viena ir high end, un otra ir mid range. GTX 1070 konkurents iznāks tikai oktobrī.

kur atšķirībā no Nvidia ir gandrīz vai refresh no Maxwell (apmēram kā 290 uz 390) un tas varētu palīdzēt nonākt attiecīgās performances līmenī.

Lūgšu tevi neizlikties par stulbāku! 

 

Atšķirība starp R9 290 un R9 390 ir vien nieka ~ 9% toties starp GTX 980 un GTX 1080 atšķirība ir ap ~ 40% kas ir vairāk nekā 4 reizes lielāka. Tā ka savu to salīdzinājumu (refresh) tu sev pakaļā vari iestūķēt!

 

(tas pat nav high end, bet piķo tā it kā tas būtu)).

Kā tad nav ne tev spriest! Kas ir un kas nav.

7BkHRz.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

No kurienes šāda korelācija? Šādi un līdzīgi Tavi apgalvojumi veidojās no personīgās pieredzes/viena tante teica vai arī ir kāds argumentēts raksts, kur izlasīts (ja tā, tad, lūdzu, padalies) ? Tikai, lūdzu, neuztver asi šo jautājumu--> es vienkārši gribu noskaidrot "saknes" šādai korelācijai, ka pārsvars benchmarkos (it sevišķi, ja pārsvars ir 3DFirestrike) nenozīmē, ka būs pārsvars spēlēs.

zini kas notiek, ja pārāk daudz korelē korelācijas korelāciju?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Atšķirība starp R9 290 un R9 390 ir vien nieka ~ 9% toties starp GTX 980 un GTX 1080 atšķirība ir ap ~ 40% kas ir vairāk nekā 4 reizes lielāka.

 

 Smiekls toļik nav līdināt tagad veco arhitekturu ar veco AMD, Nvidijas gadījumā līdzini ar jauno paaudzi, ieteiktu tev paskatīties Kepler vs Maxvel un tas būtu jedzīgs salīdzinājums starp r9 2...seriju un 3... seriju

 

Varu pateikt tur arī ir knapi 10%, kad būs polaris tad varēs skatīties kāds ir lēciens

 

 

 

EDIT:

 

Jautāšu tev to pašu no kurienes tu izraki 23% no vienas spēles? :D 

 

Tad es tev jautāšu ipatnēju jautājumu kā ar 9% lēcienu AMD spēja parsist teiksim Maxvel 23% lecienu (r9 390 vs gtx970) pa piemeru? Sanak pirmstam nvidia vai par 10% mazak bija? :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Android1

 

 

Mans avatārs norāda uz šī brīža AMD smago situāciju, un ar heiteru tur nav nekāda sakara! Ja notiks brīnums un viņi pēkšņi izvilks galvu no pakaļas sāks sastādīt kaut kādu konkurenci CPU, un GPU tirgū iespējams es pat savu avatāru varētu nomainīt.
 

Ok, lai nu tā būtu. :)

 

 

 

Nekādi 10% tur nebūs i nesapņo, jo tās ir divas pavisam cita līmeņa kartes viena ir high end, un otra ir mid range. GTX 1070 konkurents iznāks tikai oktobrī.

Kas tev liek domāt, ka ar lielāku SP skaitu (protams, pie nosacījuma, ka ir tie baumotie 2560SP + frekvences ir līmenī un nav kaut kādi 1,3 GHz, kas būtu ļoti apbēdinoši), 480X nevarētu sasniegt kaut vai -10% 1070 līmeni? 1080 gan nekādi neaizsniegs, tas ir pilnīgi skaidrs.

 

 

 

Lūgšu tevi neizlikties par stulbāku! 

Vēl viens tipiska fanboja apliecinājums. Esi maz iedziļinājies specenēs? 980 bija 2048 kores, turpretī 1080 - 2560, kas JAU ir 20% vairāk. Attiecīgi + varbūt nedaudz arhitektūras uzlabojumi, vairāk RAM un pateicoties jaunais nodei, uzmaucam kudī lielas frekvences un tas arī ir rezultāts. Kur ir apliecinājums tam, ka ir mega uzlabojumi IPC un tas praktiski nav refresh? Lūdzu, noliec pretī kartes ar vienādām korēm, uztaisi 10x0 downclocku uz tām pašām frekvencēm ar vecajām GTX un apskaties starpību vai tiešām ir tie 40%. Secinājums - šādu rezultātu var sasniegt, praktiski tikai palielinot koru skaitu un uzmaucot lielas frekvences. :)

Ja vēl joprojām gribi ieskaidrot, ka tur ir paveikts milzīgs darbs IPC uzlabošanā, kas nozīmē nopietnu arhitektūras remāsterošanu, tad te vairs nav ko piebilst.

 

 

 

Kā tad nav ne tev spriest! Kas ir un kas nav.

Kam tad spriest? Mārketinga nodaļai vai? :D Tagad ir iznākušas mid/high-end (nu tāds pa pusei, lai saprotamāk). Saproti, cilvēkiem patīk domāt, ka jaunais, kas ir biš ātrāks par pašreizējo krutāko, uzreiz ir high-end un mārketings uz šiem arī spēlē. Gribi teikt, ka 970/980 bija high-end? Kas tad ir 980Ti/Titāns? Un kas būs tad, kad iznāks 1080Ti vai jaunais Titan? Būs special_snowflake-end?

 

Es te netiršos, bet mēģinu veidot loģisku un konstruktīvu sarunu, kur nav tikai tukšs fleims, balstīts uz kaut kādiem kompāniju prezentācijās uzburtiem faktiem. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Starp GTX 980 un GTX 780 atšķirība veiktspējas ziņā ir ap ~ 23% kas tik, un tā ir 2,5x vairāk nekā pārejot no R9 290 uz R9 390 nezinu kur tu tos 10% izraki!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Smiekls toļik nav līdināt tagad veco arhitekturu ar veco AMD, Nvidijas gadījumā līdzini ar jauno paaudzi, ieteiktu tev paskatīties Kepler vs Maxvel un tas būtu jedzīgs salīdzinājums starp r9 2...seriju un 3... seriju Varu pateikt tur arī ir knapi 10%, kad būs polaris tad varēs skatīties kāds ir lēciens

Tu domā AMD lēcienu upē...

Jo AMD kartes nav energoefektīvas un draiveru  atjauninājums izlaiž retāk, utt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lūgšu tevi neizlikties par stulbāku!    Atšķirība starp R9 290 un R9 390 ir vien nieka ~ 9% toties starp GTX 980 un GTX 1080 atšķirība ir ap ~ 40% kas ir vairāk nekā 4 reizes lielāka. Tā ka savu to salīdzinājumu (refresh) tu sev pakaļā vari iestūķēt!

nu stulbākais te esi tu.

salīdzini karti ar pilnībā jaunu - uz pusi mazāku nodu, ar divām 28nm sērijas kartēm. vot, kad iznāks Vega, tad varēsim salīdzināt kāds ir veiktspējas uzlabojums.  

 

 

edit:

Tu domā AMD lēcienu upē... Jo AMD kartes nav energoefektīvas un draiveru  atjauninājums izlaiž retāk, utt...

 

ja nezini, tad nav ko runāt. zini cik draiveru atjauninājumu AMD ir izlaiduši pēdējā laikā?! daudz. 

 

 

 

 

 

Starp GTX 980 un GTX 780 atšķirība veiktspējas ziņā ir ap ~ 23% kas tik, un tā ir 2,5x vairāk nekā pārejot no R9 290 uz R9 390 nezinu kur tu tos 10% izraki!

 

neskatoties uz to kādi tur uzlabojumi, zini kas man liekas pats smieklīgākais? ka 280X performē labākā kā GTX 770 :D :D iespējams, ka tagad situācija vēl sliktāka priekš 770, jo AMD kartes uzlabojas vislaik.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
salīdzini karti ar pilnībā jaunu - uz pusi mazāku nodu, ar divām 28nm sērijas kartēm. vot, kad iznāks Vega, tad varēsim salīdzināt kāds ir veiktspējas uzlabojums.  

Tev acis pierē ir? Ne jau es salīdzinu, bet gan Android1 vajag filtrēt ko tu tur raksti! Es tikai citēju šim aunam!

kur atšķirībā no Nvidia ir gandrīz vai refresh no Maxwell (apmēram kā 290 uz 390) un tas varētu palīdzēt nonākt attiecīgās performances līmenī.

 

 

neskatoties uz to kādi tur uzlabojumi, zini kas man liekas pats smieklīgākais? ka 280X performē labākā kā GTX 770  iespējams, ka tagad situācija vēl sliktāka priekš 770, jo AMD kartes uzlabojas vislaik.
Savu veco sapuvušo R9 280X jau notirgoji ?  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Android1
Tev acis pierē ir? Ne jau es salīdzinu, bet gan Android1 vajag filtrēt ko tu tur raksti! Es tikai citēju šim aunam!

Džīz...

Es tev augstāk jau uzrakstīju, kas notiek ar 1080 vs 980 un kur tad rodas tas lielais uzlabojums un tas nav pateicoties arhitektūrai. Ne jau relatīvo performanci salīdzināju, bet gan IPC. Ja nav vērā ņemama IPC uzlabojuma, tad tā ir vienkārši Maxwell arhitektūra ar nelieliem tweakiem, uzmaukta uz mazākas nodes. Finālā, tas ir praktiski refresh un punkc. Ja vēl joprojām ir grūti saprast, tad teorētiski varētu uzcept 290X/390X uz 14nm nodes, piekabinot vairāk kores un uzstādot lielākas frekvences un pateikt, ka ir psc ku liels performances pieagums, un tas ir major arhitektūras uzlabojums, kaut arī realitātē tur būtu maz kas darīts. Vai tiešām ir tik grūti parēķināt un padomāt?

 

Un par tiem 10% - lasīt jāmācās. Domāts tā, ka 480X +/- 10% performance (reāli skatoties, drīzāk gan -10%), salīdzinājumā pret 1070 (tb 1070 - 10%). Par aunu gan paklusēšu, jo negribu bezjēdzīgi plēsties. Varbūt tev ar pieleks, ka sākumā būtu jāpamato, kāpēc tad tas otrs ir auns, nevis runāt runāšanas pēc. :)

 

 

 

Savu veco sapuvušo R9 280X jau notirgoji ? 

Tev ir kāds naids pret tiem, kas nelieto pašas jaunākās un haiendīgākās tehnoloģijas?

Labots - Android1
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

EDIT: Jautāšu tev to pašu no kurienes tu izraki 23% no vienas spēles?   Tad es tev jautāšu ipatnēju jautājumu kā ar 9% lēcienu AMD spēja parsist teiksim Maxvel 23% lecienu (r9 390 vs gtx970) pa piemeru? Sanak pirmstam nvidia vai par 10% mazak bija?

Labi bomzi nu neiešu es ar tevi vairs te auklēties. Vajag skatīties kad un kuros datumos šīs kartes ir iznākušas.

perfrel_1920.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Savu veco sapuvušo R9 280X jau notirgoji?

Katru reizi smejos, kad redzu 280X vs GTX 770. Savulaik GTX 770 bija priekšā, bet dēļ novārtā atstāšanas šobrīd tiek atstāta aizmugurē. What can you say about that?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev acis pierē ir? Ne jau es salīdzinu, bet gan Android1 vajag filtrēt ko tu tur raksti! Es tikai citēju šim aunam!
 

tev tak ir jāpaņem acis pierē. tu tak nesaprati ko viņš raksta un ko ar to domā. atkal pārpati un neizproti to domu.

 

 

 

 

Savu veco sapuvušo R9 280X jau notirgoji ? 
 

jā, toļikam pa 500Eur.. un tad vēl viņš tagad pirks pa 800Eur pārcenoto GTX1080. 

bet nu kāda sapuvušā, ākst. kā redzi, tad ja kāda karte te ir sapuvusi, tad tā ir GTX770.. kāš daudz lētākai kartei.. ko par to teiksi, nvidiot? :D un 280X tiek uzlabota, tākā pavisam pretēji sapuvušai. 770 vot pūst. 

Link to comment
Share on other sites

Es te lasu, ka 400 sērijas GPU nāk ārā tikai oktobrī. Tas ir true vai tikai spekulācijas? Man šķita, ka pēc 1. jūnija AMD konferences kaut kad jūnijā vai jūlijā jau dažas kartiņas nāk ārā..

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Kā man patīk visu šo Polaris zēnu runas, rakstāt jūs dafiga, bet nezinat ņifiga!  Kad reāli vajadzētu nopirkt abu pušu videokartes Pascal/Polaris un salīdzināt 100 punktu, ka jūs ātri vien kaut kur nozustu, kā jau parasti. Tik pie runas baigi krutie a reālajā ņifiga nevarat izdarīt. Tas attiecas uz šiem biedriem Bomaars/C12, n4a un Android1.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā man patīk visu šo Polaris zēnu runas, rakstāt jūs dafiga, bet nezinat ņifiga!  Kad reāli vajadzētu nopirkt abu pušu videokartes Pascal/Polaris un salīdzināt 100 punktu, ka jūs ātri kaut kur nozustu, kā jau parasti. Tik pie runas baigi krutie a reālajā ņifiga nevarat izdarīt. Tas attiecas uz šiem biedriem Bomaars/C12, n4a un Android1.
 

nezinām ņefiga? un tu esi tas zinošais? :D :D smiekls nāk. bieži vien tu muldi te nepamatotus, fanbojiskos izdomātos murgus.

 

 

 

 

Vēl viens tipiska fanboja apliecinājums. Esi maz iedziļinājies specenēs? 980 bija 2048 kores, turpretī 1080 - 2560, kas JAU ir 20% vairāk. Attiecīgi + varbūt nedaudz arhitektūras uzlabojumi, vairāk RAM un pateicoties jaunais nodei, uzmaucam kudī lielas frekvences un tas arī ir rezultāts. Kur ir apliecinājums tam, ka ir mega uzlabojumi IPC un tas praktiski nav refresh? Lūdzu, noliec pretī kartes ar vienādām korēm, uztaisi 10x0 downclocku uz tām pašām frekvencēm ar vecajām GTX un apskaties starpību vai tiešām ir tie 40%. Secinājums - šādu rezultātu var sasniegt, praktiski tikai palielinot koru skaitu un uzmaucot lielas frekvences. Ja vēl joprojām gribi ieskaidrot, ka tur ir paveikts milzīgs darbs IPC uzlabošanā, kas nozīmē nopietnu arhitektūras remāsterošanu, tad te vairs nav ko piebilst.

tieši tā. es tak to pašu tam ākstam teicu. nodzen Pascal frekvenci uz Maxwell līmeņa, tad tas pats Maxwells arī būtu. vai arī, ja teorētiski Maxwellam būtu 1600/1700+ Mhz frekvence, tad tādas pašas vien tās kartes būtu. Pascal=Maxwell on speed.  

tas pierādās jau tur, ka 980Ti, vai Titan X ar augstiem clockiem ir varteikt tikpat labas kā stock GTX 1080, kas ir gadījums kad frekvences ir līdzīgas. iepriekš jau toļiks to nesaprata, šaubos vai tgad sapratīs. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
tieši tā. es tak to pašu tam ākstam teicu. nodzen Pascal frekvenci uz Maxwell līmeņa, tad tas pats Maxwells arī būtu.

Deģenerāt kādēļ lai vispār kādam būtu jāsamazina savas videokartes frekvences ?  Maxwell arhitektūra ir ievērojami lēnāka nekā Pascal, un to tev vajadzētu ņemt vērā nevis salīdzināt kaut kādus mistiskus klokus kurus neviens nekad dzīvē nelaidīs uz leju, jo nafig nevienam tas nav vajadzīgs pļerdak tu neaptēstais! Tu vispār apjēdz ko runa!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Android1

 

 

Kā man patīk visu šo Polaris zēnu runas, rakstāt jūs dafiga, bet nezinat ņifiga!  Kad reāli vajadzētu nopirkt abu pušu videokartes Pascal/Polaris un salīdzināt 100 punktu, ka jūs ātri vien kaut kur nozustu, kā jau parasti. Tik pie runas baigi krutie a reālajā ņifiga nevarat izdarīt. Tas attiecas uz šiem biedriem Bomaars/C12, n4a un Android1.

Ok, pateikšu savādāk. Es pasniedzu faktus, balstoties uz specenēm un attiecīgi loģiku, savukārt, tu mēģini pretargumentēt ar sevis izdomātiem faktiem, jo redz vienkārši tā ir. Ja tev šķiet, ka man nav taisnība, tad lūdzu, liec ko pretī, kaut nedaudz izmantojot faktu analīzi un šo to parēķinot. Daudz prasīts? Nedomāju.

 

Kā arī šaubos, ka kādam no mums, tagad būs ko jāpērk, jo apskatus kudī ātrāk uztaisīs tehnoloģiju portāli.

 

Man nav nekas pret, ka jaunās GTX kartes ir spēcīgākas kā pašreizējās un būs arī spēcīgākas kā jaunās Polaris. Man vienkārši besī cilvēki, kas neveicot nekādu iedziļināšanos par tēmu (tik cik palasa mārketinga rakstus un ierauga pāris grafikus) mētā frāzes, ka Nvidia ir nez kas un AMD ņekuja. Ā un jā, tavā gadījumā - pilnīga noliegšana, ka balstoties uz šobrīd esošo informāciju (lai arī nekas baigi oficiāls nav bijis) 480X varētu gandrīz pietuvoties 1070 līmenim un tas būtu tikai loģiski. Bet pasarg Dies', tā tak Nvidia, ir jāpasaka pretī, ka pat labākās AMD kartes būs bez maz vai 1060 līmenī un piekrist kādam, kas saka ko citu, būtu kauna lieta.

 

Toļik, nezinu vai neesi pamanījis, bet mēs jau labu laiku runājam par arhitektūrām un vispār, tev ir sanācis ļoti drosmīgs apgalvojums. Lūdzu, pamato (tikai ne savu iz sērijas "jo tā ir" sakāmo) šo savu pēdējo tēzi, ka Maxwell ir ievērojami lēnāks kā Pascal, lai visi saprot, par ko ir runa un kā tu to esi izsecinājis. Balstoties uz faktiem, kas ir manā augstāk esošajā postā, iznāk, ka šīs abas arhitektūras ir +/- līdzīgā līmenī. Esmu tev devis vairākus mājienus par šo tēmu.

Btw, arhitektūras salīdzina pēc IPC, nevis plikiem FPS grafikiem, kā tu to gribi pasniegt. Varbūt, vienkārši, esi to palaidis garām.

 

 

 

Es te lasu, ka 400 sērijas GPU nāk ārā tikai oktobrī. Tas ir true vai tikai spekulācijas? Man šķita, ka pēc 1. jūnija AMD konferences kaut kad jūnijā vai jūlijā jau dažas kartiņas nāk ārā..

Cik lasīju, tad šīs runas ir noraidītas un Polaris vajadzētu būt pārdošanā jūlijā. Potenciāli, kaut kāds sakars ar oktobri varētu būt Vega kartēm, kaut gan tas ir uz lielas jautājuma zīmes, sakarā ar HBM2 pieejamību un cenu. Vēl jau uz vasaras beigām/rudens sākumu vajadzētu būt ārā arī 1060. Būs interesanti pavērot, ko Nvidia liks pretī low/mid-end galā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

jā, Polaris solās būt uz jūliju.

 

 

 

 

Deģenerāt kādēļ lai vispār kādam būtu jāsamazina savas videokartes frekvences ?  Maxwell arhitektūra ir ievērojami lēnāka nekā Pascal, un to tev vajadzētu ņemt vērā nevis salīdzināt kaut kādus mistiskus klokus kurus neviens nekad dzīvē nelaidīs uz leju, jo nafig nevienam tas nav vajadzīgs pļerdak tu neaptēstais! Tu vispār apjēdz ko runa!

blyat, ko tu atkal nesaproti?? es nesaku, ka kādām ir jādownclocko kartes! es tak faking vēlreiz saku - ja Maxwell un Pascal kartes būtu ar vienādām frekvencēm, tad veiktspēja būtu tikpat kā vienāda! kas nozīmē to, ka tādā gadījumā Pascal nav nekas īpašs, tikai Maxwells uz roidiem. cik reizes man tas jāatkārto, lai tu saprastu??

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Lūdzu, pamato (tikai ne savu iz sērijas "jo tā ir" sakāmo) šo savu pēdējo tēzi, ka Maxwell ir ievērojami lēnāks kā Pascal, lai visi saprot, par ko ir runa un kā tu to esi izsecinājis.

Nu ko lai tur pamato elementāri pirmais uz, kā ir jāskatās ir performance per watt kas arī ir pati galvenā atšķirība starp abām arhitektūrām, un tieši tā viņas vis labāk var salīdzināt, jeb kas ir kas! 

 

Balstoties uz faktiem, kas ir manā augstāk esošajā postā, iznāk, ka šīs abas arhitektūras ir +/- līdzīgā līmenī. Esmu tev devis vairākus mājienus par šo tēmu.

Tas ir tikai teorētiski, bet praksē tā nekad nebūs aizmirsti! Visas tās muļķības kur ar reālo pielietojumu nav nekāda sakara. Kā redzams TechPowerUP tabulā tad vidēji Pascal efektivitāte ir vidēji par 40% lielāka nekā Maxwell un tas ir ļoti ievērojams cipars.

perfwatt_2560_1440.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Paldies par Tavu atbildi, Android1. 

 

Fascinē cilvēki, kuri argumentu trūkuma dēļ sāk lamāties un burtiski *irst. Es jau nerādīšu ar pirkstu..

 

 

Tā ka savu to salīdzinājumu (refresh) tu sev pakaļā vari iestūķēt!

 

 

Labi bomzi nu neiešu es ar tevi vairs te auklēties.

 

 

Es tikai citēju šim aunam!

 

 

 

 

Tik pie runas baigi krutie a reālajā ņifiga nevarat izdarīt.

 

 

Kāds saprata kas te ir domāts? Es arī nē.

 

 

Deģenerāt

jo nafig nevienam tas nav vajadzīgs pļerdak tu neaptēstais!

 

 

Putas pa lūpām jau ārā sāk nākt. Боже ты мой.. Drīz delfos varēsim lasīt, ka BOOT ir kaitīgs veselībai.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Putas pa lūpām jau ārā sāk nākt. Боже ты мой.. Drīz delfos varēsim lasīt, ka BOOT ir kaitīgs veselībai.

Nu kas ir paviesojos tavā "pārdod" sadaļā un tev, kā tādai bābai protams sākās mēnešreizes!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu kas ir paviesojos tavā tavā "pārdod" sadaļā un tev, kā bābai protams sākās mēnešreizes!

Kad Tu paviesojies pie bābām, viņām 'sākas' mēnešreizes? Nu joptvai... tas noteikti kārtējais iemesls kāpēc Tev nedod.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Kad Tu paviesojies pie bābām, viņām 'sākas' mēnešreizes? Nu joptvai... tas noteikti kārtējais iemesls kāpēc Tev nedod.

Pofik man tas tavs sacerējums es te rakstu, kā bija kad tu te atskrēji, un pēkšņi kaut ko tupa saki sūdzēties.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Android1

 

 

Nu ko lai tur pamato elementāri pirmais uz kā ir jāskatās ir performance per watt kas arī ir pati galvenā atšķirība starp abām arhitektūrām, un tieši tā viņas vis labāk var salīdzināt, jeb kas ir kas! 

Tā nu vis nebūs. Pastāsīšu kāpēc. Perfomance per watt ļooti ietekmē tehnoloģiskais process. Tā, kā Nvidia ir pārgājusi uz 16nm FF, tad tas pats par sevi jau dod ļoti lielu uzlabojumu. Nākamais, kas ietekmē ir arhitektūra un atmiņa. Pēc tavas loģikas iznāk, ka 28nm Maxwell, pilnīgi neko nemainot, uzliekam uz 16nm FF nodes - iegūstam labāku PPW un iznāk, ka Maxwell > Maxwell?  Tāpēc šāda salīdzināšana ir nevietā. Pareizi ir, kā jau minēju - vienāds skaits ar korēm un vienādas frekvences - pēc šīs metodes, tad arī var redzēt starpību vai ir kāds uzlabojums, neatkarīgi no nodes. Ja runa ir par kopējo veiktspēju un pārējām lietām, tad jā, tur jau ir parastie FPS/frame time grafiki utt.

 

 

 

Paldies par Tavu atbildi, Android1. 
 

Welcome. Nav žēl padalīties ar pieejamo info. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pofik man tas tavs sacerējums es te rakstu, kā bija kad tu te atskrēji, un pēkšņi kaut ko tupa saki sūdzēties.

kāds saprata kas te rakstīts? 

Link to comment
Share on other sites

PhenomX

 

 

kāds saprata kas te rakstīts? 
Nu es ar savām brillēm visu lieliski varu izlasīt.:D 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu es ar savām brillēm visu lieliski varu izlasīt. 

izlasīt ta vari, bet vai saprati. :D

 

 

 

Tā nu vis nebūs. Pastāsīšu kāpēc. Perfomance per watt ļooti ietekmē tehnoloģiskais process. Tā, kā Nvidia ir pārgājusi uz 16nm FF, tad tas pats par sevi jau dod ļoti lielu uzlabojumu. Nākamais, kas ietekmē ir arhitektūra un atmiņa. Pēc tavas loģikas iznāk, ka 28nm Maxwell, pilnīgi neko nemainot, uzliekam uz 16nm FF nodes - iegūstam labāku PPW un iznāk, ka Maxwell > Maxwell?  Tāpēc šāda salīdzināšana ir nevietā. Pareizi ir, kā jau minēju - vienāds skaits ar korēm un vienādas frekvences - pēc šīs metodes, tad arī var redzēt starpību vai ir kāds uzlabojums, neatkarīgi no nodes. Ja runa ir par kopējo veiktspēju un pārējām lietām, tad jā, tur jau ir parastie FPS/frame time grafiki utt.

šitais viss toļikam nekad nedaleks, jeb precīzāk jebkas, kas kautkādā mērā nebūs Nvidia slavējošs. viņš tik slavēs savu dzīves mīlu GTX 1080 kā labāko kas jebkad noticis. 

Link to comment
Share on other sites

Android1

@@N4a, cerēsim uz to labāko. Ir jau normāli, ka kaut no nezina vai nav tā saprasts.

Labs i, jāiet nu gulēt. :)

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Tā nu vis nebūs. Pastāsīšu kāpēc. Perfomance per watt ļooti ietekmē tehnoloģiskais process. Tā, kā Nvidia ir pārgājusi uz 16nm FF, tad tas pats par sevi jau dod ļoti lielu uzlabojumu. Nākamais, kas ietekmē ir arhitektūra un atmiņa. Pēc tavas loģikas iznāk, ka 28nm Maxwell, pilnīgi neko nemainot, uzliekam uz 16nm FF nodes - iegūstam labāku PPW un iznāk, ka Maxwell > Maxwell?  Tāpēc šāda salīdzināšana ir nevietā. Pareizi ir, kā jau minēju - vienāds skaits ar korēm un vienādas frekvences - pēc šīs metodes, tad arī var redzēt starpību vai ir kāds uzlabojums, neatkarīgi no nodes. Ja runa ir par kopējo veiktspēju un pārējām lietām, tad jā, tur jau ir parastie FPS/frame time grafiki utt.  

Šādu salīdzinājumu, kā tu te raksti varētu būt simtu, un viens, bet realitātē tie tavi salīdzinājumi ir nulles vērtībā, jo abas videokaršu (arhitektūras/Cuda skaits utt.) nu vienkārši nevar būt vienāds pēc specifikācijas tad, kā tu viņas taisies salīdzināt tas vienkārši nav iespējams! Tu tik gvelz par to kas varētu būt teorētiski (laikam esi tāds baigais optimists skatos), bet par to, ka praksē tas nav iespējams par to tu protams nepadomā. Nu pietrūkst tev tās gudrības.

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...