Jump to content

Korejiešu monitors?


LagerLV
 Share

Recommended Posts

Labadiena!

 

Tātad nesen uzdūros netā uz Korejiešu moņiem tiešāk interesē 144hz monis priekš "ģejminga" atradu arī netā pa labu cenu: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA4JH3YT4601&cm_re=QNIX-_-0JC-0009-00040-_-Product

 

Mēģināju atrast Latvījā vismaz salidzini.elve bet nevienu neatradu no viņiem vismaz cik es zinu QNIX ir vislabāk zināmais korejietis. Uzradās jautājumi

 

1. Vai kāds ir mēģinājis vienu no šādiem korejiešiem? Esmu dzirdējis ka viņiem var būt dead pixeļi un bleeds jo viņi ir no samsunga un LG pirkti paneļi ar defektiem vai bez?

 

2. Vai Latvijā tādi vispār ir? Ja nav kur varētu nopirkt? ebay?

 

3. Vai ir kādi citi korejiešu 144 hz moņi kurus ir vērts skatīt? Vēlams ar lētāku galu.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Kvalitāte un garantijas iespējas. Ar noname būs čakars.

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

LG un Samsung arī Korejas ražojumi, turklāt pieejamāki.

 

To es zinu, un tie korejieši mazie arī no viņiem ņem paneļus, bet tur atšķirība cenā ir skaista, to pašu tu vari par 100€ lētāk dabūt.  

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Ja gribās iesipt kapeiku un pofig par garantu tad kur problēma? Uz vietas gan neceri ko tādu atrast, un uzbūves kvalitāte (kājas stabilitāte, piesēgumi, etc.) galīgi neattaisnos cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bija vienu brīdi lietošanā 2 yamakasi 2560x1440 monitori ar LG IPS paneļiem. uzbūves kvalitāte ir bēdīga, bet viss pārējais bija super. vairs nelietoju, jo 4K labāk patīk par 2K

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...