Jump to content

RC Quadcopters sīkajiem


Zux
 Share

Recommended Posts

http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_346451.html

Ir doma sīkajiem šitādu verķi nopirkt, mazu quadcopteru.
Jautājums tāds?
Ar aķīti, kas komplektā ~5 min. lidinās. 3.7V 200mAh, sanāk ka kaut kāda litija bača. Lādējas no USB.
Ja to aizstāt ar kādu 1000mAh no kāda telefona piemēram, vajadzētu lidināties ilgāk? Grūti saprast cik tur tās vietas, kaut vai ar izoleni pietīt, ja biku lielāks. Varbūt Lemonā vai Argusā var dabūt ietilpīgāku jau gatavu ar štekeri, cik bildē var saprast, tāds standarta štekeris vien ir.
Nez, čut lielāks svars kaut ko ietekmēs? Un ja bača būs citā vietā, līdzsvara darbībai tas kaut ko maina?
Neesmu ar tādiem verķiem saskāries.

Kādas domas vai varbūt prakse.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    18

  • ivo

    12

  • rubb

    8

  • jema

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

šitādam mazajam neko nevar pielikt smagāku. tas fiziski nepacels. Un līdzsvarojumu nedrīkst sabojāt, tad uzreiz velk uz kādu sānu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nevar saprast cik tā bača liela ir.

Nē nu kaut ko 2-3x lielāku un smagāku es nedomāju.

Link to comment
Share on other sites

Te gan jautājums - "sīkais" ir cik sīks. Ja kādi līdz pieci gadi - tad šis būs OK. Ja ne - tad vajag kaut ko nopietnāku...

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

P.S. ja kādam gadījumā interesē, tad drīz ies uz tirgošanu lielisks iesācēja komplekts - uz HK Q450 rāmja, Sunnysky 900kV motori, KK2.1 FC ar piespraužamo programmatoru, Q-Brain ESC, FPV transmiters ar clover antenām, 5k mAh aķis, lādētājs ar balansieri un LCD, modificēta Turnigy9XR ar 7 collu FPV ekrānu, divu asu stabilizētais gimbālis priekš GoPro, koferis un pārējie pričendāļi.

 

P.S.S.

 

Autor, paskatījos, un atradu kaut cik normālu offeri Hobijkingā. Šis ir pats minimums, ko vispār Tev priekš sīkā ir jēga iegādāties -

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__87867__Q222G_Spaceship_Altitude_Hold_Quad_with_FPV.html

 

87867.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Doma ir par diviem, lai inčīgāk, var triekties kopā un nekrist lejā.

 

acīmredzami autoram nav ne mazākās saprašanas par lidoņu konstrukcoju, COG, un vispār visu šo padarīšanu kopumā.

Tieši tā. Nekad nav pat taustīts.

 

ar šitiem nav iespējams vispār izlidot ārpus telpām - mazākā vēja plūsma aizpūtīs naher

Kāpēc tieši šis? Es pats neizvēlējos. Sievas darbā divi grāmatveži paņēmuši (tad nu viņa man linku atsūtīja), baigajā stariņā abi pa āru ņemās. Lieki piebilst, ka no tehnoloģijām viņi ir ļoti tālu un vecums 50+. Patīk, ka aizsargrāmī. Var sisties savā starpā, ķēriņus taisīt. Rāmis noder arī mācīšanās nolūkos telpās, jo nenokritīs pie pirmās sadursmes ar sienu, grīdu utt. Papildus fīča ir, ka šis var velties pa sienu, grīdām, griestiem.

 

"sīkais" ir cik sīks. Ja kādi līdz pieci gadi

Sīkie jau lieli. 10, 12 gadi.

 

atradu kaut cik normālu offeri Hobijkingā

Nakuj tas smartfons nav vajadzīgs.Tas pat bez aizsargiem uz propelleriem, aizsargi šķiet noderīga fīča.

 

ko vispār ar to dronu domājiet darīt

Šitiem, liekās, prikols tas, ka divatā interesanti, un nekritīs uzreiz gar zemi pie sadursmes.

 

Jā, maziņi viņi, ir arī cits modelis tāds, 2x lielāks.

 

Jūtu, ka sākumā tik un tā būs šie, jo ne es pērku.

 

Skaidrs, ka tādam sīkam kādu lielāku baču laikam nepielikt.

Dažādu ietilpību bačas var pasūtīt atsevišķi. Izmēri jāskatās. Kaut vai tādi paši rezerves.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

 

 

Zem 100-150$ neko, kas būtu saucams par vismaz kaut cik lidojamu
 

Man ir šitāds te http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_170052.html?gclid=CjwKEAjwsr-6BRCLvrj785rbhTsSJADjUxak8-c17OwFiY9iTb98-_npvugktKB6E8t06TqCc48u2BoCb7zw_wcB

Tajā pašā lapā var apskatīties video apakšā kā lido. Var aptuveni 10-12 min lidot ar vienu uzlādi. Man jau liekas baigi labais par to cenu.

Bet šitas ir stipri lielāks nekā autors grib un bērniem man būtu bail tādu dot, jo viņš ir diezgan ātrs.

Link to comment
Share on other sites

Radio vadāmā mašīnīte ir kas vienkāršāks - rausti kloķus un, ja nebrauc lejā pa trepēm, nekas īsti notikt nevar.

 

Ja ar lietām apietas saudzīgi un nelauž visu kas pagadās pa rokai, tad var arī dot papriecāties. 

"Sīkie" tos aparātus nošķaida ja ne pirmajā lidojumā, tad pietiekoši ātri, lai nožēlotu to nodošanu "gādīgajās rokās". Kaut gan autora izvēlētais modelis pat varētu izturēt apbižošanu.
 

Labots - Ziich
Link to comment
Share on other sites

Lai neveidotu jaunu tēmu vienam mazam ekspressjautājumam - vai kādam no biedriem ir lietošanā DJI Phantom 3 Standard drons? Nekur netā nevaru atrast testa bildes, ir tikai no Advanced un Pro variantiem. Mani interesē tieši šis Standard variants tieši bildēšanai, ne video vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja vēlme ir iekāpt tajā cenu grupā un pielietojumā (foto), varbūt ir jēga pagaidīt Xiaomi dronus? 

Pagaidām, protams, pāragri spriest, bet varētu būt visai labi priekš savas cenas.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums tik - kad tad viņi reāli būs? Man to vajag pēc ~2,5 mēnešiem. Ja tam Mi dronam tik (ja pareizi sapratu) pirms dažām dienām tikai uzsāka piķa vākšanu - tad kad tas reāli būs pieejams? DJI Phantom 3 jau ir pieejams. Lielā daudzumā. Atsauksmes ir ļoti labas (tieši vadāmība, drošība (šis būs mans pirmais drons), utt.). Vienīgais, kas nav skaidrs - ko sagaidīt no bilžu kvalitātes? Spoguļa līmeni negaidu, bet ja būs kaut vai iPhone 6 līmenis - būs jau ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Šādu pa tādu cenu labprāt nopirktu kaut šodien, bet tur jau ir izpārdots un citur kur pameklēju ir sākot no 80 eirām. Varbūt variet ko līdzīgu starp 50-60 eirām ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Es bērniem nopirku šo par 12 (?) dolāriem

 

Klāt nācās piepirkt propellerus un aizsargbūri - bet dzīvo jau gadu. Pāris reizes gan nācās palodēt izbeigušos kontaktus, bet tas nekas traks.

 

Jūs te kārtējo reizi cilvēkam mēģināt iepārdot Ferrari, kad viņš prasa padomu par golfu.

Labots - Smii
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

 

 

Šādu pa tādu cenu labprāt nopirktu kaut šodien, bet tur jau ir izpārdots un citur kur pameklēju ir sākot no 80 eirām. Varbūt variet ko līdzīgu starp 50-60 eirām ieteikt?
 

Tur var izvēlēties krāsu - melnais ir izpirkts, bet oranžais vēl ir, bet baltais ir 80$.

Link to comment
Share on other sites

Tur var izvēlēties krāsu - melnais ir izpirkts, bet oranžais vēl ir, bet baltais ir 80$.

Man Shipping costs uz Latviju saka - $74.00, tātad pieskaitām arī šo. + vēl nodoklīši, muita...
Link to comment
Share on other sites

 

 

Doma ir par diviem, lai inčīgāk, var triekties kopā un nekrist lejā.

ko, ko??? :D 


 

 

Ja vēlme ir iekāpt tajā cenu grupā un pielietojumā (foto), varbūt ir jēga pagaidīt Xiaomi dronus? 

Es drīzāk teiktu - Walkera 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es bērniem nopirku šo par 12 (?) dolāriem

Man kādi 2 tādi mētājas, kolēģiem kādi 3. Izbeidzas pāris dienu laikā, sūdi pēdējie.


Ja grib kaut ko lētu, tad droši vien kādu Syma.

http://www.aliexpress.com/item/Syma-X5C-1-Upgrade-version-Syma-X5c-Quadcopter-Drone-With-Camera-or-Syma-X5-1-Upgrade/32264206864.html?spm=2114.01010208.3.1.Fs1p7u&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_3_10037_10017_10021_507_10022_10032_10020_401_10018_10019_101,searchweb201603_3&btsid=30c25598-88ef-4a8f-8621-f6ebc311aa8a

 

Ja grib ko nopietnāku un interesantāku, tad 250 mm FPV racin quad ir atslēgas vārdi pēc kā meklēt.


Te ir neslikts variants:

http://www.banggood.com/Eachine-Racer-250-FPV-Drone-Built-in-5_8G-Transmitter-OSD-With-HD-Camera-BNF-Version-p-995366.html

 

Atsevišķi gan jāpērk pults + uztvērējs. Un čupa ar propiem protams. Un FPV brilles - vēlams. Bet lidošana pavisam cita nekā ar tiemplastmasas sūdiem.


Šis ir ļoti interesants un iesakāms variants, jāņem RTF versija, kurai pults komplektā.

http://www.banggood.com/Walkera-Rodeo-F150-150-SP-Racing-F3-Flight-Control-5_8G-FPV-Racing-RC-Quadcopter-p-1050481.html

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Te tas pats sāk darīties!

 

 

- Pērku Golfu! - Kamazs neder? 
 
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Es drīzāk teiktu - Walkera 

Ir kāds konkrēts modelis?

Un tu autoram ieteiktu labāk ņemt dronu ar "labu" kameru vai arī skatīties, kam ir stiprinājumi un likt savu gopro veidīgo? 

Link to comment
Share on other sites

Tikmēr Latvijā:

 

Tā iet, ka uzreiz pērk kaut ko labu, nevis no sākuma "piešaujas" iznīcinot lētos...

Link to comment
Share on other sites

Tā var gadīties katram, bet protams, ka labāk mācīties ar kaut ko lētu, ko nav žēl salauzt vai pazaudēt. Vēl labāk ir sākumā palidot simulatorā.

Ja par kameru - labāk GoPro

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā iet, ka uzreiz pērk kaut ko labu, nevis no sākuma "piešaujas" iznīcinot lētos...

Paldies par video! Protams, ka visi manuāļi, interneta video tiks kārtīgi izstudēti, pirms tas aparāts vispār tiks piestartēts. Arī testu vieta un augstums būs attiecīgi izvēlēta, lai nekas tāds neatkārtotos. Un tas, ka es teicu, ka tas būs mans pirmais drons, nenozīmē, ka pieredze ar RC lidaparātiem man nav. Ir, bet ar 4 gab līdz 50 Eur cenu kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Any way... papētiju netā info... tas Cheerson CX 10 ir viens no populārākajiem lētajiem iesācēju droniem, spriežot pēc review - lido pat tīri OK un nav gluži tā, ka baigi plīst.

 

Šī tēma ieinteresēja, nezināju, ka arī "pa lēto" var kaut ko šādu izmēgināt. Uzsūtīju divus no Amazon.co.uk  - vienu sev, vienu dēlam. Katra drona cena 10 mārciņas + vēl 2 * 5 mārciņas par sargiem un kaudzi rezerves propelleru + pakošana un šipings piecas mārciņas. Nākošnedēļ jābūt :)

 

 

Ja šis hobijs mani "paķers", nākošais noteikti būs kāds ar kameru, tikai tad noteikti rēķināšos ar dažiem simtiem EUR... cik paskatījos, tad visiem droniem zem 100EUR kameras ir vienkārši draņķis, arī daudziem līdz 200EUR... tomēr manīs, filmēšana jau nav vienīgais drona pielietojums, var tāpat lidināties, apgūt manuālos flipus etc jokus...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Slinkums visus citēt.

Tur 2 veči ņemās, arī nulles iesācēji. Nekas nav salūzis no triecieniem.

Jā, video vai foto, sākumā naf nav vajadzīgs.

Kāpēc kaudze ar propeleriem jāpērk klāt, tie salūzt? Te doma , ka tas rāmis tipa sargās, tāpēc iesākumā kaut kas tāds būs uz provi. Redzēs, kā būs. Cik zinu, jau pirkums laikam veikts.

Kaut kā tā.


Jau tagad uzdošu jautājumus.

 

Ar ko atšķiras Hover no Altitude Hold. Altitude Hold, ir skaidrs, pats tur augstumu. Hover, tulkojumā ir, tipa, tas pats. Dažādi vārdi vai varbūt tur ir kāda cita fiška?

 

Vēl.

Kas ir FPV, RTF, PNF, ARF?


Tad vēl.

 3, 4, 6 gyro 3D axis.

Ko tur kas ko maina/ietekmē. Saprotu, ka runa par stabilitāti, bet sīkāk? Ne vella nesaprotu pagaidām.

 Pamāciet.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Hover, ja saprotu, tur pozīciju (gan augstumu, gan arī attiecībā pret zemi). FPV ir first person view. Pārējjo nemācēšu teikt.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir FPV, RTF, PNF, ARF?

Tātad:

FPV - first person view, tas nozīmē, ka uz copteris (drons īsti nav pareizais termins) ir kamera un video raidītājs un operators viņu vada, skatoties video speciālās brillēs vai monitorā. Sanāk tā kā skats no coptera.

RTF - ready to fly, copteris nāk komplektā ar pulti u.c. nepieciešamajām lietām, lai uzreiz lidotu.

BNF - bind and fly - nav komplektā pults bet ir uztvērējs,

ARF - almost ready to fly, tas vairāk uz ļotenēm attiecas - parasti pliks modelis bez elektronikas.

 

 

3, 4, 6 gyro 3D axis. Ko tur kas ko maina/ietekmē. Saprotu, ka runa par stabilitāti, bet sīkāk?

Neesmu baigi ieglubinājies, bet liekas ka tas vairāk ir mārketings. 

 

 

Kāpēc kaudze ar propeleriem jāpērk klāt, tie salūzt? Te doma , ka tas rāmis tipa sargās

Propi lūzt ātri. Īpaši iesācējiem. Rāmis protams nedaudz aizsargā, bet dod papildus svaru, vairāk piemērots lidošanai telpās.

Ļauži, kas mācās lidot ar t.s. racing copteriem maina desmitiem propu dienā :D

Edit: tikko ieskatījos Tavā linkā, šim tiešām ir vesels būris ne tikai rāmis. :D Tad gan jau ka nelūzīs propi.

 

 

Cheerson CX 10 ir viens no populārākajiem lētajiem iesācēju droniem

Tikai rēķinies, ka pults velk labi ja kādus 10m. Tikko ārpus zonas tā krī zemē. Ārā jamo var lidināt tikai bezvēja laikā. 

 

 

Vispār kamerai ir jēga tikai tad ja visu var skaidri saskatīt arī lielos attālumos.

šī teikuma dziļo jēgu bez 3 polšiem diemžēl nespēju saprast :( 

Vispār - ja par rediovadāmajiem modeļiem, tad te ir kaudzēm lasāmvielas.

http://latrc.lv/portal.php

Par lētajām rotaļlietām gan nekā daudz nebūs, tur tauta nopietnākus projektus būvē.

Labots - ivo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies par tām, noderīgām atbildēm!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Kameru VAJAG, man viņu vajadzēs, lai kaut ko nofilmētu nofočētu, nevis lai tikai lidinātos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un kā lido? Es vispār mēms esmu, ka šie plastmasas gabali spēj gaisā pacelties, biju mazs bērns gāju avio pulciņos, labākā gadījumā ar gumiju šāvām gaisā mazos planierīšus!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...